Wycieraczki systemowe do Twojej firmy

Wycieraczki systemowe to tak naprawdę niezbędny element wejścia do każdej firmy, czy większego budynku. Odpowiednio dobrane i wykonane z wysokiej jakości produktów zapewniają porządek w budynku, dbając o niego jeszcze na zewnątrz. Jednym z miejsc, gdzie wycieraczki systemowe spotykamy najczęściej są galerie handlowe, czy duże biurowce. Stosuje się je tuż przy wejściu – przed drzwiami lub przed i pod drzwiami obrotowymi. Wycieraczki, które oferujemy wykonane są z produktów z najwyższej półki, dzięki czemu cały brud znajdujący się na butach wchodzących osób pozostaje na zewnątrz i nie przedostaje się do budynku. To właśnie w centrach handlowych i innych miejscach o dużym natężeniu ruchu wycieraczki systemowe znajdują zastosowanie. Zapewniają, że wszelkie zabrudzenia pozostają na zewnątrz budynków i nie musimy non stop sprzątać wnętrza.

Wycieraczki to również doskonałe rozwiązanie w budynkach mieszkalnych, a zwłaszcza większych blokach. Robią one dobre wrażenie jeszcze przed wejściem i przede wszystkim – zapewniają porządek na klatce schodowej. Taka jedna, odpowiednia wycieraczka może oszczędzić brudnej roboty wielu osobom. W blokach często stosuje się na przykład gumowe maty, które są jednym z przykładów wycieraczek systemowych. Jakie ich rodzaje istnieją?

  • wycieraczki aluminiowe
  • kraty pomostowe
  • maty gumowe
  • osadniki
  • maty wejściowe
  • wycieraczki personalizowane

Wśród klientów detalicznych największą popularnością cieszą się tradycyjne maty wejściowe. Pozwalają na łatwe pozbycie się zabrudzeń z butów, dzięki czemu zanieczyszczenia nie docierają na nasze posadzki. Jest to produkt, który może zastąpić szczotki do butów i pozostawia nasze obuwie w dobrym stanie. Ważne jest, aby były odporne na wilgoć. Takie wycieraczki mają również inne funkcje i jedną z nich jest funkcja estetyczna. Matę najczęściej pozostawiamy tuż przed drzwiami wejściowymi do naszego domu, czy mieszkania. Warto więc zadbać o produkty profesjonalne i dobrze wykonane – takie można zamówić właśnie u nas. W dodatku, oferujemy również wycieraczki personalizowane, które oddadzą nieco charakteru naszego wnętrza i domu.


Wycieraczki systemowe zewnętrzne

Do budynków, gdzie panuje wzmożony ruch pieszy najczęściej wybierane są wycieraczki stworzone z aluminium. To one pomagają najlepiej w zachowaniu czystości mimo dużej ilości osób. Co więcej, niwelują również ryzyko poślizgnięcia. W naszym sklepie internetowym można zakupić wycieraczki aluminiowe, o wysokiej jakości profilach aluminiowych. Dzięki temu taka wycieraczka zewnętrzna jest odporna na warunki pogodowe i ilości pieszych. Jeśli chcemy zachować czystość, wycieraczki aluminiowe systemowe są absolutną koniecznością.

Aluminiowe wycieraczki, które są w naszej ofercie, wykonywane są ręcznie. Co za tym idzie, oferta wycieraczek jest otwarta na wszystkie potrzeby klientów. Jesteśmy je w stanie dopasować do wszystkich, nawet najtrudniejszych wymagań naszych klientów. Mogą być one o nietypowych kształtach, czy wymiarach, dopasowując się do każdego wnętrza. Nasze wycieraczki aluminiowe są trwałe, estetyczne i spełniają wszystkie swoje funkcje.


Wycieraczki wejściowe

Zanieczyszczenia przenoszone na obuwiu są zmorą wielu wnętrz. Warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość mat wejściowych, czy właśnie wycieraczek systemowych. Można dobrać odpowiednią do swoich potrzeb – małe i materiałowe wycieraczki, jak i sporych rozmiarów kraty stalowe. Wszystkie mają za zadanie zatrzymywać z podeszwy obuwia wszelkie zabrudzenia i utrzymywać porządek w naszych wnętrzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Wiertarka wielowrzecionowa, czyli niezbędne wyposażenie profesjonalnego warsztatu stolarskiego

śr. sty 4 , 2023
W każdym warsztacie stolarskim korzysta się z nowoczesnych urządzeń, które […]
wiertarka wielowrzecionowa dla profesjonalnego warsztatu

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.