Nasiona słonecznika. Gdzie kupić? Kiedy siejemy słonecznik?

[TOP15] Polecane Nasiona słonecznika [Ranking maj 2024]

Pokazujemy, jakie nasiona słonecznika były najchętniej wybierane przez Konsumentów.

1 ★  Verve Nasiona kiełki słonecznika (3663602516880)

Verve Nasiona kiełki słonecznika (3663602516880) Najniższa Cena Online

Verve Nasiona kiełki słonecznika (3663602516880) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona kiełki słonecznika (3663602516880)
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  w głównej mierze je zjadasz, lecz możesz też uprawiać. Nasiona kiełki słonecznika Verve to znakomity sposób na zyskanie smacznego dodatku do kanapek. Starczy, że zapewnisz im wilgotną glebę do wzrostu, a będą oferować zielone pędy przez cały rok. Sprawdzą się najczęściej w domowej hodowli kiełków. W opakowaniu znajdziesz także {pomocn|przydatn)ą etykietę. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Stworzenie smacznych dodatków roślinnych do kanapek i sałatek wcale nie wymaga posiadania ogrodu. Nasiona kiełki słonecznika Verve możesz posadzić w dowolnym pojemniku wypełnionym ziemią. Zadbaj jedynie o to, aby podłoże miało stałą wilgotność. W opakowaniu znajdziesz ponad dwieście nasion, z których wyrosną zdrowe kiełki. Są one bogate w witaminy, wapń, fosfor oraz żelazo. Dostarczają także sporych dawek witaminy D i białka. Nasiona kiełki słonecznika Verve pozwolą Ci cieszyć się smacznym dodatkiem w kuchni przez cały rok. Taka domowa uprawa kiełków jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy oraz zabiegów. W opakowaniu znajdziesz dodatkowo etykietę, dzięki której oznaczysz pojemnik. To ułatwi Ci identyfikację zawartości doniczek czy kiełkownic.

2 ★  Verve Nasiona słonecznik giant yellow

Verve Nasiona słonecznik giant yellow Najniższa Cena Online

Verve Nasiona słonecznik giant yellow - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona słonecznik giant yellow
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Zadbaj o swój ogród i wprowadź do niego odrobinę koloru. Nasiona słonecznik Giant Verve żółty z łatwością zasadzisz tuż przy ogrodzeniu albo wokół altany. Roślina ta może mieć choćby 250 centymetrów wysokości, dlatego idealnie poradzi sobie z osłonięciem terenu przed słońcem. Ponadto genialnie się ukazuje – podkreśla się na tle roślinności zarówno wzrostem, jak i kolorem. Wspierajmy bioróżnorodność - Rośliny ogrodowe wspierają dziką przyrodę w ogrodzie. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star Nasiona słonecznik Giant Verve żółty możesz posadzić w swym ogrodzie i zyskać nie tylko oryginalną, ale i pożyteczną roślinę. Kwiaty odcień żółty, dzięki czemu ożywią każdy ogród i będą się charakteryzować na tle innej roślinności. Słonecznik nie jest wymagający w uprawie – musisz jedynie pamiętać, by regularnie nawilżać glebę oraz zadbać o stan gleby. Roślina ta najlepiej rośnie w miejscu nasłonecznionym. Dzięki czemu, że jest wysoka, może zapewnić Ci ochronę przed słońcem. Warto pamiętać, iż słonecznik to roślina jadalna – jej nasiona zapewniają udoskonaloną koncentrację oraz oporność. Mogą być komponentyem wielu sałatek lub pieczywa. Jeśli szukasz innych roślin do swojego ogrodu, sprawdź ofertę przystępnych nasion w ofercie sklepu Castorama.

3 ★  Nasiona słonecznik velvet queen marki Verve

Nasiona słonecznik velvet queen marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona słonecznik velvet queen marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona słonecznik velvet queen marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Wyróżnij swój ogród i postaw na wyjątkowe rośliny. Starczy, że zasadzisz nasiona słonecznik Verve i zyskasz piękną, a także naturalną dekorację. Roślina kwitnie podczas lata, czyli od czerwca do września. Jej uprawa nie wymaga sporo czasu i nie jest trudna. Ponadto słonecznik stanowi interesującą ozdobę ogrodu. Wspierajmy bioróżnorodność - Rośliny ogrodowe wspierają dziką przyrodę w ogrodzie. Więcej danych na stronie: www.castorama.pl/green-star Kwiaty słonecznika kojarzą Ci się z żółtym kolorem? Postaw na inną odmianę! Nasiona słonecznik Verve to oryginalna roślina, która zupełni odmieni wygląd Twojego ogrodu. Czerwone kwiaty ożywią przestrzeń wokół Twojego domu. Roślina ta kwitnie w letnich miesiącach, czyli czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu. Nasiona słonecznik Verve czerwony osiągają wysokość choćby do 150 centymetrów. Dzięki temu możesz stworzyć zacienione miejsce na relaks, np. Tuż przy altanie i relaksować się w nim w czasie słonecznych, upalnych dni. Pielęgnacja rośliny nie jest nieprzystępna, dlatego nawet początkujący ogrodnik sobie z nią poradzi. W dodatku pestki słonecznika są jadalne i nadzwyczajnie sprawdzą się jako dodatek do posiłków. Zobacz także inne nasiona w ofercie Castoramy i stwórz ogród swoich marzeń.

4 ★  Nasiona słonecznik dwarf sunspot marki Verve

Nasiona słonecznik dwarf sunspot marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona słonecznik dwarf sunspot marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona słonecznik dwarf sunspot marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Chcesz ożywić swój ogród? Nasiona słonecznik Verve zasadzisz bez problemu tuż przy ogrodzeniu czy na dekoratywnych rabatach. Roślina ta efektownie się przedstawia i ma intensywny żółty kolor. To, co ją eksponuje to także jadalne pestki, które będą smacznym dodatkiem do potraw. Te i inne nasiona znajdziesz w ofercie sklepu Castorama. Wspierajmy bioróżnorodność - Rośliny ogrodowe wspierają dziką przyrodę w ogrodzie. Więcej danych na stronie: www.castorama.pl/green-star starczy, że zasiejesz nasiona słonecznik Verve, aby zyskać piękną i naturalną dekorację ogrodu. Roślina ma żółte kwiaty, które wyróżniają się na tle innych. W porównaniu z innymi gatunkami, nasiona słonecznik dekoracyjny Verve żółty zyskują wysokość do 90 centymetrów. Dzięki temu możesz hodować je nie tylko w ogrodzie,jeszcze w pojemnikach. Pestki słonecznika to świetny dodatek do potraw – możesz zastosować je przy robieniu sałatek, czy pieczeniu ciast. Pielęgnacja tej rośliny nie jest ciężka – poradzą sobie z nią nawet osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ogrodnictwem. W trosce o zdrowy rozwój słoneczników pamiętaj jednak, żeby zasadzić je w nasłonecznionym miejscu oraz zapewnić im przewiewną glebę i regularne podlewanie. W sieci sklepów Castorama odszukasz także inna nasiona, które możesz wykorzystać w swoim ogrodzie.

5 ★  Nasiona słonecznik american giant marki Verve

Nasiona słonecznik american giant marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona słonecznik american giant marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona słonecznik american giant marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona słonecznik American Giant Verve możesz z łatwością zasadzić w swym ogrodzie i wyróżnić go spośród innych. Wygląd rośliny jest wyjątkowy. Wystarczy, iż zapewnisz słonecznikowi podstawową pielęgnację, a kwiaty będą miały wysokość choćby do 500 centymetrów. W połączeniu z żółtym odcieniem kwiatów będą kreować naturalną i oryginalną dekorację Twojego ogrodu. Wspierajmy bioróżnorodność - Rośliny ogrodowe wspierają dziką przyrodę w ogrodzie. Więcej danych na stronie: www.castorama.pl/green-star Chcesz zasadzić nasiona słonecznik American Giant Verve? Nie musisz obawiać się o pielęgnację tej rośliny. Starczy, iż zapewnisz jej konkretnie nasłonecznione miejsce, dobrze przewiewną glebę i regularne podlewanie. Nasiona słonecznik American Giant Verve nieprzeciętnie radzą sobie także z niską temperaturą, choćby do -5°C. Roślina wzniesie się wysoko i będzie stanowić piękną ozdobę Twojego ogrodu. Ponadto kwiaty mają przepiękny żółty kolor, co zagwarantuje ożywienie terenu zielonego. Pestki słonecznika będą dodatkowym atutem tej rośliny – mają przeważnie prawidłowe walory smakowe i dostarczą Ci dużo witamin, a także elementów odżywczych. Pestki słonecznika możesz użyć w kuchni – do sałatek, ciast czy jako przekąskę. Szukasz innych nasion do ogrodu? przejrzyj ofertę sklepu Castorama.

6 ★  Verve Nasiona słonecznik kolekcja (3663602516965)

Verve Nasiona słonecznik kolekcja (3663602516965) Najniższa Cena Online

Verve Nasiona słonecznik kolekcja (3663602516965) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona słonecznik kolekcja (3663602516965)
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Chcesz zyskać kolorowe rośliny, które ożywią Twój ogród w trakcie lata? Nasiona słonecznik Verve kolekcja obejmują kilka odmian roślin, które nie są wymagające w uprawie. Wybierz nasłonecznione miejsce i pamiętaj o ich regularnym podlewaniu, a następnie ciesz się z atrakcyjnych kwiatów i naturalnej dekoracji w Twoim ogrodzie. Wspierajmy bioróżnorodność - Rośliny ogrodowe wspierają dziką przyrodę w ogrodzie. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star Nasiona słonecznik Verve kolekcja obejmują jednocześnie tradycyjne rośliny, jak i ich wyjątkowe odmiany. Zasadź je w nasłonecznionym miejscu, zapewnij przewiewną glebę oraz pamiętaj o ich regularnym podlewaniu. Ciesz się z przepięknych żółtych kwiatów i uwydatniających się czerwonych płatków. Wysokość roślin waha się od 50 do 250 centymetrów w zależności od odmiany słonecznika. Pestki w każdym typie roślin są jadalne, dzięki temu możesz je wykorzystać jako element wielu smacznych, lekkich potraw. Nie musisz obawiać się o pielęgnację roślin, ponieważ są one niepodatne na mróz. Nasiona słonecznik Verve linia przetrwają nawet temperaturę do -5°C. Szukasz innych nasion do swego ogrodu? zobacz bogatą ofertę nasion i roślin w sklepie Castorama.

7 ★  Vita line nasiona słonecznika na kiełki 30 g bio

Vita line nasiona słonecznika na kiełki 30 g bio Najniższa Cena Online

Vita line nasiona słonecznika na kiełki 30 g bio - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Vita line
 • Pełna nazwa nasion:  Vita line nasiona słonecznika na kiełki 30 g bio
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:

  Vita Line Bio Nasiona słonecznika na kiełki 30 g
Najlepsze nasiona kwiatów, warzyw, roślin itp. [TOP8 maj 2024]

Polecamy również zestawienie z nasionami słonecznika.Jak i kiedy siać słonecznik?


Krótkie FAQ o nasionach słonecznika

1# Gdzie szukać opinii na temat nasion słonecznika?

Propozycje z nasionami słonecznika odświeżamy każdego dnia, wraz opisem oraz opiniami Użytkowników.

2# Jakie nasiona słonecznika są najlepsze? Które wybrać?

Poszukując dobrych nasion słonecznika warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Jak siejemy słonecznik?

Zachęcamy również do zapoznania się ze sposobem wysiewania nasion słonecznika oraz rekomendowanymi terminami siewu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Namiot ogrodowy 3.7 x 3.7 m [Ranking]. Jaki najlepszy?

sob. lut 3 , 2024
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi namiotami 3.7×3.7 […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.