Nasiona sałaty. Gdzie kupić? Kiedy siejemy sałatę?

[TOP15] Polecane Nasiona sałaty [Ranking maj 2024]

Pokazujemy, jakie nasiona sałaty były najchętniej wybierane przez Internautów.

1 ★  W. Legutko - nasiona Sałata - zielona 0.5 g Bio

W. Legutko - nasiona Sałata - zielona 0.5 g Bio Najniższa Cena Online

W. Legutko - nasiona Sałata - zielona 0.5 g Bio - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  W. legutko - nasiona
 • Pełna nazwa nasion:  W. Legutko - nasiona Sałata - zielona 0.5 g Bio
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  wyjątkowo smaczna, nietrudna w uprawie odmiana sałaty masłowej. Nasiona pochodzą z upraw ekologicznych. Wybierając nasiona organiczne dbasz o środowisko, swoje zdrowie i przyszłość naszej planety. Nasiona pochodzą z upraw naturalnych. Wykonano je metodami naturalnymi bez użycia...

2 ★  Nasiona sałata masłowa May King Verve (3663602515982)

Nasiona sałata masłowa May King Verve (3663602515982) Najniższa Cena Online

Nasiona sałata masłowa May King Verve (3663602515982) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona sałata masłowa May King Verve (3663602515982)
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona sałata masłowa May King Verve to produkt, który przyda się każdemu ogrodnikowi. Roślina ta momentalnie daje pierwsze owoce. Jeśli chcesz stworzyć warzywny ogród i zadbać o dostęp do świeżych roślin jadalnych, niewątpliwie pomogą Ci w tym nasze nasiona. Możesz ponadto stworzyć swój własny ogród z innymi nasionami ziół i przypraw z naszej oferty. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata masłowa May King Verve mogą być siane w obfitych gospodarstwach rolnych, niepokaźnych przydomowych ogródkach, a nawet w skrzynkach na balkonie. Roślina ta jest mało wymagająca w uprawie. Potrzebuje jednak poprawnie nawilżonej gleby. Możesz siać ją od marca aż do lipca. Dzięki temu w każdym momencie zdołasz zapewnić sobie dostęp do tego pożywnego warzywa. Nasiona sałata masłowa May King Verve zapewnią Ci świeże, jadalne liście przez sporo miesięcy. W opakowaniu produktu z linii May King znajduje się także etykieta rośliny, która ułatwi jej odnalezienie w ogródku. Dzięki temu z łatwością zapewnisz jej optymalne warunki do wzrostu. Z naszej oferty możesz wybrać także inne nasiona warzyw lub ziół do swego ogrodu. Dzięki nim Twoje posiłki staną się zdrowsze i smaczniejsze.

3 ★  Nasiona sałata salad bowl mix taśma 6 m marki Verve

Nasiona sałata salad bowl mix taśma 6 m marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona sałata salad bowl mix taśma 6 m marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona sałata salad bowl mix taśma 6 m marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Jesteś początkującym ogrodnikiem? Chcesz stworzyć ogród warzywny, lecz brakuje Ci cierpliwości? W takim razie zaopatrz się w nasiona sałata Salad Bowl Verve mix taśma. To świetny produkt dla niedoświadczonych lub szczególnie zaganianych ogrodników. Szukaj także innych nasion w naszej ofercie. Z nimi stworzysz nieszablonowy ogród warzywny. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata Salad Bowl Verve mix taśma 6 m to niezwykle wygodny w używaniu towar. Nasiona zostały umieszczone na taśmie ogrodniczej w równym odstępach. Dzięki temu rośliny nie potrzebują rozsadzania. Samo sadzenie zajmie Ci zaledwie krótką chwilę. Wystarczy przykryć taśmę ziemią i nawilżyć glebę. Nie musisz odmierzać równych odstępów pomiędzy poszczególnymi nasionami. Nasiona sałata Salad Bowl Verve mix taśma to mieszanka kilku sałat. Towar ten zapewni Ci zasobność w ogrodzie. Z sałat stworzysz wyjątkowe dekoracje na talerzu i apetyczne sałatki. Jeśli chcesz rozpocząć zdrową dietę, nad wyraz korzystnym pomysłem będzie samodzielnie założony ogród warzywny. Z naszej oferty możesz dobrać także inne nasiona. Wynajdziesz w niej produkty konieczne do uprawy roślin jadalnych w każdych warunkach.

4 ★  Nasiona sałata Blonde de Paris Verve

Nasiona sałata Blonde de Paris Verve Najniższa Cena Online

Nasiona sałata Blonde de Paris Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona sałata Blonde de Paris Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona sałata Blonde de Paris Verve do niedawna były oferowane wyłącznie z przeznaczeniem do upraw przemysłowych. Dzięki naszemu opakowaniu możesz zasiać tę odmianę sałaty dodatkowo w przydomowym ogrodzie. Skorzystaj z innych nasion z naszego asortymentu. Wyszukasz w nim warzywa i zioła i przyprawy, które wzbogacą smak Twoich potraw. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata Blonde de Paris Verve mogą pomóc Ci rozpocząć sezon ogrodniczy. Wczesna wiosna jest dobrym okresem do ich wysiewu. Z tego powodu, jeśli nie możesz doczekać się prac w ogrodzie, produkt ten pozwoli Ci prędko je zacząć. Długi okres zbioru tej odmiany sałaty zapewni Ci dostęp do świeżych liści choćby jesienią. Nasiona sałata Blonde de Paris Verve to towar, który wykorzystasz jeszcze w uprawie rolnej. Musisz pamiętać o odpowiednim nawilżaniu gleby. Dzięki temu będziesz miał możliwość zebrania pokaźnych plonów. Sałata ta może być dekoracją na talerzu i stanowić smaczny dodatek do wielu dań głównych. Nasiona z serii Blonde de Paris są gotowe do zasadzenia. Zawarta w opakowaniu etykieta pozwoli Ci na produktywne oznaczenie obsianych grządek. Nasiona innych roślin jadalnych są dostępne w naszej ofercie.

5 ★  Verve Nasiona sałata little gem

Verve Nasiona sałata little gem Najniższa Cena Online

Verve Nasiona sałata little gem - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona sałata little gem
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Sałata może stać się wyjątkowo smacznym dodatkiem do dań i przystawek. Z kolei nasiona sałata Little Gem Verve umożliwią Ci samodzielną uprawę warzywa. Będziesz mógł zaopatrzyć swój dom w naturalną żywność i nie przepłacać za nią w sklepie. Sięgnij w dodatku po nasiona innych roślin. Dzięki nim Twój ogród będzie bardziej urozmaicony. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata Little Gem Verve to znakomity produkt dla początkujących ogrodników. Artykuł jest w pełni gotowy do siania. Nie wymaga dodatkowych zabiegów. Pierwsze owoce uzyskasz szybko. Sałata ta cechuje się w dodatku długim okresem zbioru. Nasiona sałata Little Gem Verve umożliwią Ci bezpośredni dostęp do świeżych warzyw. Dzięki nim będziesz mógł wzbogacić kuchnię o naturalną żywność. Towar z linii Little Gem nada się nie tylko do ogrodu zlokalizowanego obok domu. Nasiona możesz siać na pokaźnych powierzchniach pól uprawnych. Odpowiednie nawilżanie gleby zapewni Ci obszerne plony, choćby jeśli nie masz wielkiego doświadczenia w uprawie roślin jadalnych. Inne nasiona warzyw i ziół są dostępne w naszej ofercie. Zasadź je, jeśli chcesz poprawić jakość swych dań.

6 ★  Nasiona sałata baby leaf mieszanka winter marki Verve

Nasiona sałata baby leaf mieszanka winter marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona sałata baby leaf mieszanka winter marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona sałata baby leaf mieszanka winter marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona sałata Verve Winter przeznaczone są do wysiewu w ogrodzie, a także uprawie rolnej. W opakowaniu odszukasz gatunki sałat o wyrazistym smaku, które dodatkowo są przystępne w hodowli. Dzięki nim poprzez cały rok zyskasz dostęp do świeżej zieleniny. Oprócz nasion w opakowaniu odnajdziesz także etykietę rośliny z najważniejszymi informacjami. Sprawdź pełną ofertę nasion marki Verve. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Okres jesienno-zimowy wcale nie oznacza, że przyszedł czas na koniec upraw. Nasiona sałata zimująca Verve Winter to zestaw składający się z gorczycy Frilly Red, mizuny, roszpunki warzywnej, szpinaku oraz sałaty Meraviglia d’inverno. Jest to mieszanka pełna świeżych smaków oraz wartościowych komponentów, które wykorzystasz w swojej kuchni. Dzięki temu nawet w okresie niższych temperatur unikniesz kupna gotowych produktów. Nasiona sałata zimująca Verve Winter dedykowane są do siewu we wrześniu i październiku. Drugi miesiąc jest także początkowym okresem zbiorów, który trwa aż do marca. Aby Winter sałat miał szansę na korzystny wzrost zadbaj o optymalne warunki. Do takich należy utrzymanie stałej wilgoci podłoża oraz regularna pielęgnacja, czyli usuwanie chwastów i zapobieganie ich rozwojowi.

7 ★  Nasiona sałata lentissima a montare 3 marki Verve

Nasiona sałata lentissima a montare 3 marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona sałata lentissima a montare 3 marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona sałata lentissima a montare 3 marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona sałata rzymska Verve to artykuł, który pozwoli Ci wyhodować jedną z najsmaczniejszych sałat, która pasuje jako dodatek do serów pleśniowych i wędlin długo dojrzewających. Sałatę rzymską z powodzeniem zastosujesz jako element sałatki Cezar. Jeżeli wysiejesz nasiona od marca do lipca, możesz liczyć na obszerne plony. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata rzymska Verve to wysokiej jakości produkt, dzięki któremu uzyskasz smaczną sałatę o szerokim kulinarnym zaimplementowaniu. Wysiana do gruntu od maja do lipca, pozwoli Ci w sezonie letnim cieszyć się szerokimi zbiorami, które przeznaczysz do kombinacji z serami pleśniowymi, wędlinami długo dojrzewającymi oraz do lubianych sałatek z rzodkiewką, pomidorami, a choćby śmietaną. Sałata rzymska to podstawowy popularnej sałatki Cezar. Nasiona sałata rzymska Verve powinny zostać wysiane do wilgotnej gleby, która musi być regularnie nawilżana i oczyszczana z chwastów. Jeżeli decydujesz się na wczesny wysiew, musisz osłonić nasiona przed chłodnymi warunkami pogodowymi, używając kloszy lub włókniny. Nasiona możesz uprawiać na roli, w ogrodzie oraz w doniczkach na parapecie.

8 ★  Nasiona sałata liściowa Salad Bowl Verve

Nasiona sałata liściowa Salad Bowl Verve Najniższa Cena Online

Nasiona sałata liściowa Salad Bowl Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona sałata liściowa Salad Bowl Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona sałata liściowa Salad Bowl Verve wydadzą nietypową sałatę, która znamionuje się spektakularnymi liściowymi rozetami. Zaletą tego warzywa jest pokaźna zawartość witamin, a także soli mineralnych. Sałata odmiany Salad Bowl należy do sałat masłowych o delikatnym smaku. Preferuje wilgotną glebę, a także słoneczne miejsce. Wysiewając nasiona od marca do lipca, już od czerwca możesz oczekiwać zbiorów. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata liściowa Salad Bowl Verve będą nadawać się do siewu w wilgotnej glebie oraz na słonecznym stanowisku. Dzięki nim wyhodujesz odmianę sałaty, która nie wytworzy modnych główek, lecz gęste rozety, w które są skatalogowane liście. Sałatę Salad Bowl cechuje wielka zawartość witamin, a także soli mineralnych. Najlepsze plony uzyskasz na glebach żyznych, bogatych w składniki pokarmowe i wodę. Wysiewając nasiona sałaty od marca do lipca, poprzez wszystkie letnie miesiące będziesz korzystał z bogatych zbiorów. Zrywać możesz pojedyncze listki albo ścinać całe rozety. Nasiona sałata liściowa Salad Bowl Verve nie tolerują nagłych spadków temperatur, dlatego po wysiewie do gruntu chroń je specjalnymi kloszami albo włókniną. Nasiona rewelacyjnie sprawdzają się w uprawie rolnej, ogrodowej oraz doniczkowej.

9 ★  Nasiona sałata baby leaf mieszanka orie marki Verve

Nasiona sałata baby leaf mieszanka orie marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona sałata baby leaf mieszanka orie marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona sałata baby leaf mieszanka orie marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona sałata Verve dedykowane są do posadzenia w ogrodzie działkowym i przydomowym, a także na uprawie rolnej. Są kombinacją smacznych oraz zdrowych sałat, które wykorzystasz w swej kuchni. W opakowaniu oprócz samych nasionek wyszukasz także etykietę rośliny z dodatkowymi informacjami, które ułatwią Ci hodowlę. Wybierz także inne rodzaje warzyw od marki Verve, które znajdziesz w naszej ofercie. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Planujesz wzbogacić oraz urozmaicić swoją uprawę o nieco inne i równie smaczne gatunki sałat? Nasiona sałata Verve to wczesna odmiana, którą możesz zasiać od marca aż do czerwca. Z kolei do regularnego zbioru możesz przystąpić już od kwietnia do lipca. W pakiecie wynajdziesz gorczycę, mieszankę nasion rukoli, Pak Choi, Tatsoi i mizunę. Własna uprawa jest wspaniałą alternatywą dla kupnych produktów. Dzięki temu sałata będzie na wyciągnięcie ręki a jej smak będzie o niemało bardziej wyrazisty. Nasiona sałata Verve wymagają gleby o wielkiej wilgotności. Poprawny wzrost zapewni także sukcesywna pielęgnacja i bieżące eliminowanie chwastów. Posadzisz je w połączeniu innych niższych warzyw pod osłoną lub na wolnej przestrzeni.

10 ★  Nasiona sałata rzymska Paris Island Cos Verve

Nasiona sałata rzymska Paris Island Cos Verve Najniższa Cena Online

Nasiona sałata rzymska Paris Island Cos Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona sałata rzymska Paris Island Cos Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Własny ogród gwarantuje nie tylko dostęp do świeżych warzyw i ziół. Zapewni Ci na dodatek zupełnie inny smak Twoich potraw. Nasiona sałata rzymska Cos Paris Island Verve pomogą Ci w rozpoczęciu uprawy rośliny jadalnej, która może stać się nie tylko komponentyem sałatek. Nasiona wielu innych warzyw oraz ziół wyszukasz w naszej ofercie. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata rzymska Cos Paris Island Verve są przygotowane do siewu. Jeśli zatem dysponujesz ogródkiem albo polem uprawnym, nie wahaj się przed wyborem tego towaru. Możesz obsadzić nim mały obszar przy domu albo dużą powierzchnię rolną. Nasiona sałata rzymska Cos Paris Island Verve posadzisz już w marcu. Jeśli niecierpliwie czekasz na rozpoczęcie sezonu w ogrodzie, powinieneś zacząć właśnie od tej rośliny. Nasiona z linii Paris Island COS zapewnią Ci liście sałaty o obfitej zawartości elementów mineralnych. Z owoców swej pracy będziesz korzystał poprzez sporo miesięcy. Nasz asortyment obejmuje nie tylko nasiona warzyw. Odszukasz w nim ponadto znaczny dobór nasion ziół leczniczych, a także przypraw używanych na co dzień w kuchni.

11 ★  Verve Nasiona sałata lollo rossa

Verve Nasiona sałata lollo rossa Najniższa Cena Online

Verve Nasiona sałata lollo rossa - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona sałata lollo rossa
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Sałata może stać się dekoracją lub cennym składnikiem potraw. Jej liście muszą być jednak świeże. Dostęp do nich zapewnią Ci nasiona sałata Lollo Rossa Verve. Posiej je w glebie, a Twoje pola uprawne lub ogródek przy domu staną się źródłem cennych witamin. Możesz także zasiać inne warzywa albo zioła. Zyskasz w ten sposób pokaźniejszy wybór roślin jadalnych. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata Lollo Rossa Verve możesz siać choćby wczesną wiosną. Dzięki czemu szybciej rozpoczniesz sezon prac ogrodowych. Sałata rzymska to roślina o długim okresie zbioru. Jest także mało wymagająca. Nawilżanie gleby to wszystko, czego potrzebuje do szybkiego wzrostu. Z tego powodu nasiona sałata Lollo Rossa Verve będą prawidłowym wyborem dla początkującego ogrodnika czy rolnika. Produkt z kolekcji Lollo Rossa możesz użyć w przydomowym ogrodzie albo w gospodarstwie rolnym. Nadaje się on do niewielkich, domowych upraw, a także znacznych hodowli. Sałata rzymska nad wyraz prędko będzie nadawała się do zbioru. Co więcej, przez mnóstwo miesięcy będziesz miał zapewniony dostęp do świeżych liści. Z naszej oferty dobierz także inne nasiona i wzbogać swój warzywny ogród.

12 ★  Nasiona bio sałata may king marki Verve

Nasiona bio sałata may king marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona bio sałata may king marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona bio sałata may king marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

13 ★  Verve Nasiona sałata mix (3663602516057)

Verve Nasiona sałata mix (3663602516057) Najniższa Cena Online

Verve Nasiona sałata mix (3663602516057) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona sałata mix (3663602516057)
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona sałata Verve mix to rewelacyjny dobór dla tych, którzy chcą mieć w swym ogrodzie większą mnogość roślin. Produkt ten to pakiet kilku odmian sałat. Wszystkie możesz sadzić w tym samym czasie. Nasza oferta obejmuje niezwykle obszerny wybór nasion. Wynajdziesz w nich pojedyncze i zbiorcze opakowania. Z nimi stworzysz wyjątkowy ogród warzywny. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata Verve mix to zestaw czterech odmian sałat: Ice Queen, Lollo Rossa, May King, Little Gem. Pakiet ten został tak skomponowany, żeby nasiona można było siać w tym samym czasie. Sałaty te cechują się takimi samymi kryteriami glebowymi. Wielkość opakowania umożliwia użycie tego towaru w uprawach przydomowych. Możesz także wzbogacić w ten sposób uprawy rolne w swoim gospodarstwie. Nasiona sałata Verve mix zapewnią Ci stały dostęp do świeżych, a także pożywnych produktów spożywczych. Nie Ci potrzeba szerokiej powierzchni rolnej, by zadbać o dużą dostatek w swym ogrodzie. Bez dwóch zdań pomogą Ci w tym dodatkowo inne nasiona z naszej oferty. Wybieraj spomiędzy warzyw i ziół, które będą cennym dodatkiem w Twojej kuchni.

14 ★  Nasiona sałata lodowa regina dei ghiacci marki Verve

Nasiona sałata lodowa regina dei ghiacci marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona sałata lodowa regina dei ghiacci marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona sałata lodowa regina dei ghiacci marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona sałata lodowa Regina Dei Ghiacci Verve będą wspaniałym dodatkiem do każdego ogrodu. Świeże liście sałaty z własnych upraw wykorzystasz w każdej kuchni. Staną się częścią sałatek oraz dodatkiem do głównego dania. Nie zwlekaj i załóż swój ogród warzywny. Nasza oferta obejmuje niezwykle obszerny dobór nasion warzyw i ziół lub przypraw. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata lodowa Regina Dei Ghiacci Verve to artykuł, z którym poradzi sobie choćby mniej doświadczony ogrodnik. Pomogą Ci spełnić marzenie o własnym ogródku i stałym dostępie do świeżych i zdrowych warzyw. Nasiona sałata lodowa Regina Dei Ghiacci Verve możesz siać w przydomowym ogrodzie albo na rozległych polach uprawnych. W obu przypadkach najważniejsze jest optymalne nawilżanie gleby. Dzięki czemu uzyskasz wielkie plony, a liście sałaty będą chrupkie i smaczne. W opakowaniu znajdziesz także etykietę rośliny. Dzięki temu trafnie oznaczysz swoje uprawy i zadbasz o ich prędki wzrost. Szukasz nasion innych roślin? Nasza oferta obejmuje nie tylko warzywa. Nasiona ziół pozwolą Ci na uprawę aromatycznych przypraw.

15 ★  Verve Nasiona sałata dębowa

Verve Nasiona sałata dębowa Najniższa Cena Online

Verve Nasiona sałata dębowa - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona sałata dębowa
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona sałata dębowa Verve dadzą warzywo, które doskonale stanie na wysokości zadania jako dodatek do sałatek z serów, wędlin oraz stanie się składnikiem dressingów oraz sosów. Sałata charakteryzuje się wyrazistym smakiem i jest łatwa w domowej uprawie. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, nasiona powinny być wysiewane do gruntu od marca do lipca. Zapewni Ci to szerokie plony w letnich miesiącach. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona sałata dębowa Verve znaczne plony w miesiącach letnich. Kupując nasiona Verve, masz pewność, iż zaopatrujesz się w artykuł najwyższej jakości. Do sprawnej uprawy potrzebujesz wilgotnej gleby, w której posiejesz sałatę od marca do lipca. Najlepsze rezultaty uzyskasz przez regularne nawilżanie gleby oraz odchwaszczanie. Wczesny wysiew należy osłonić przed chłodnymi warunkami atmosferycznymi, stosując klosze albo włókninę. Nasiona sałata dębowa Verve Feuille de Chêne (sałata Oak Leaf) są dostępne w opakowaniu zawierającym 250 sztuk z etykietą rośliny. Sałatę możesz uprawiać na roli albo w ogrodzie. Najlepiej nadaje się do spożycia jako dodatek do serów, wędlin lub komponent sosów i dressingów.Rekomendowane nasiona roślin, warzyw, kwiatów itp. [TOP8 maj 2024]

Polecamy również zestawienie z nasionami sałaty.Jak i kiedy siać sałatę?


Krótkie FAQ o nasionach sałaty

1# Gdzie szukać opinii na temat nasion sałaty?

Propozycje z nasionami sałaty odświeżamy każdego dnia, wraz opisem oraz opiniami Userów.

2# Jakie nasiona sałaty są najlepsze? Które wybrać?

Poszukując dobrych nasion sałaty warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Jak siejemy sałatę?

Zachęcamy również do zapoznania się ze sposobem wysiewania nasion sałaty oraz rekomendowanymi terminami siewu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Nasiona arbuza. Gdzie kupić? Kiedy siejemy arbuzy?

sob. lut 3 , 2024
[TOP15] Polecane Nasiona arbuza [Ranking ] Pokazujemy, jakie nasiona arbuza […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.