Nasiona rzodkwi. Gdzie kupić? Kiedy siejemy rzodkiewkę?

[TOP15] Polecane Nasiona rzodkwi [Ranking maj 2024]

Pokazujemy, jakie nasiona rzodkwi były najchętniej wybierane przez Konsumentów.

1 ★  Nasiona rzodkiewka Agata Verve biała taśma 6 m

Nasiona rzodkiewka Agata Verve biała taśma 6 m Najniższa Cena Online

Nasiona rzodkiewka Agata Verve biała taśma 6 m - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona rzodkiewka Agata Verve biała taśma 6 m
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona rzodkiewka Agata Verve biała nie wymagają ochrony przed mrozem i nie musisz ich rozsiewać. Wysiew przeprowadź najlepiej od marca do maja, na prawidłowo zdrenowanej glebie i w słonecznym miejscu. Wówczas duże plony zbierzesz już w maju. Rzodkiewka jest warzywem bogatym w elementy mineralne i znajduje pokaźne wykorzystanie kulinarne. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona rzodkiewka Agata Verve biała taśma 6 m nadają się do uprawy w każdym ogródku warzywnym. Rzodkiewka jest warzywem bogatym w mikroelementy i znajduje pokaźne zastosowanie kulinarne, zwykle jako element sałatek i dodatek do kanapek. Jest to warzywo z rodziny rzepowatych. Rzodkiewka preferuje dobrze zdrenowaną glebę w trafnie nasłonecznionym i odchwaszczonym miejscu. Należy ją regularnie podlewać.radować się obfitymi plonami od maja do października, nasiona rzodkiewki powinieneś wysiać od marca do maja. Nasiona nie wymagają specjalnej ochrony przed mrozem i nie musisz ich rozsiewać. Nasiona rzodkiewka Agata Verve biała taśma 6 m są umieszczone na taśmie, która pozwala na ich efektywny wysiew.

2 ★  Verve Nasiona nasiona na kiełki rzodkiew (3663602516873)

Verve Nasiona nasiona na kiełki rzodkiew (3663602516873) Najniższa Cena Online

Verve Nasiona nasiona na kiełki rzodkiew (3663602516873) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona nasiona na kiełki rzodkiew (3663602516873)
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona na kiełki rzodkiew Verve wykorzystaj do samodzielnego uprawiania pysznych kiełków. Modny dodatek do potraw wyhodujesz bez trudu. Wystarczy, że zadbasz o stale nawilżone podłoże albo użyjesz sposobu ze słoikiem wypełnionym wodą i przykrytym gazą, by zyskać wielkie zbiory. Uprawę nasion rozpocznij o dowolnej porze roku. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona na kiełki rzodkiew Verve posłużą Ci do wyhodowania kiełków. Zrobisz to na kilka sposobów – w słoiku, doniczce albo kiełkownicy. Niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, zyskasz pyszny dodatek, na przykład do zup. Kiełki urozmaicą smak potraw, a jednocześnie wzbogacą dania o sporo witamin. Nasiona z serii kiełki rzodkiew firmy Verve nie posiadają sporo wymagań. Zadbaj o stałe nawilżenie podłoża. Jeśli uprawiasz kiełki w doniczce, pamiętaj o przewiewnej glebie. W opakowaniu artykułu odnajdziesz {pomocn|przydatn)ą etykietę. Skorzystaj z niej, jeśli na parapecie hodujesz różne gatunki kiełków. Dzięki temu łatwiej będzie Ci spełnić potrzeby poszczególnych roślin. Nasiona kiełki rzodkiew Verve są przechowywane bez dostępu do słońca. To sprawia, że zachowują zdolność do kiełkowania.

3 ★  Nasiona rzodkiewka carmesa taśma 6 m marki Verve

Nasiona rzodkiewka carmesa taśma 6 m marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona rzodkiewka carmesa taśma 6 m marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona rzodkiewka carmesa taśma 6 m marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona rzodkiewka Carmesa Verve są wytrzymałe na mróz i nie wymagają rozsiewania. By uzyskać zadowalający efekt, wysiej je najlepiej w marcu na poprawnie zdrenowanej glebie i w słonecznym miejscu. Gwarantujesz wtedy sobie wielkie zbiory już w maju. Rzodkiewka to warzywo bogate w składniki mineralne, które znajduje pokaźne zastosowanie w gastronomii. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona rzodkiewka Carmesa Verve taśma 6 m nadają się do uprawy w małym warzywniku lub na działce. Rzodkiewkę cechuje pokaźna zawartość mikroelementów. Możesz używać jej jako składnik sałatek i dodatek do kanapek. Liście rzodkiewki nadają się ponadto na zupę, ze względu na większą niż w korzeniu zawartość witamin. Rzodkiewka należy do rzepowatych i dlatego jej nasiona do właściwego wzrostu potrzebują korzystnie zdrenowanej gleby. Nasiona najlepiej wzejdą w dobrze nasłonecznionym i odchwaszczonym miejscu. Potrzebują na dodatek regularnego podlewania. Jeżeli chcesz cieszyć się wielkimi plonami od maja do października, nasiona rzodkiewka Carmesa Verve powinny zostać wysiane od marca do maja. Nasion nie musisz bronić przed mrozem i rozsiewać. Są umieszczone na taśmie, która umożliwia ich prędki i sprawny wysiew.

4 ★  Nasiona rzodkiew okrągła Saxa Verve (3663602516323)

Nasiona rzodkiew okrągła Saxa Verve (3663602516323) Najniższa Cena Online

Nasiona rzodkiew okrągła Saxa Verve (3663602516323) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona rzodkiew okrągła Saxa Verve (3663602516323)
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona rzodkiew krągła Saxa Verve wysiewaj od lutego do września w swym przydomowym warzywniku albo na działce. Jeżeli chcesz zebrać plony już w maju, pamiętaj o przewiewnej glebie i regularnym podlewaniu upraw. Systematyczne nawilżanie ziemi gwarantuje roślinom prędki wzrost i zapobiega pękaniu korzeni. Korzystnej jakości rzodkiewka posiada mięsiste i smaczne korzenie. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona rzodkiew okrągła Saxa Verve nadają się do upraw w ogródkach i na działkach. Nawet ogrodnik amator bez trudu wyhoduje dorodne rzodkiewki w swoim warzywniku. Rzodkiewka należy do warzyw bogatych w mikroelementy i witaminy. Ma także niezwykle niewiele kalorii. Zawartość potasu powoduje, że rzodkiewkę szczególnie zaleca się osobom z nadciśnieniem. Jest elementyem sałatek, a także zdrowym dodatkiem do kanapek. Rzodkiewkę najlepiej wysiej do przewiewnej gleby i skrupulatnie podlewaj. Dzięki temu zapewnisz uprawom prędki wzrost i zapobiegniesz pękaniu korzeni, które powinny być mięsiste i smaczne. Jeżeli wysiejesz nasiona w lutym, plony zbierzesz już w maju. Nasiona rzodkiew krągła Saxa Verve mają w opakowaniu 250 sztuk i etykietę rośliny.

5 ★  Verve Nasiona rzodkiewka lungo rosso

Verve Nasiona rzodkiewka lungo rosso Najniższa Cena Online

Verve Nasiona rzodkiewka lungo rosso - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona rzodkiewka lungo rosso
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona rzodkiewka Lungo Rosso Verve potrzebują do poprawnego wzrostu należycie przewiewnej gleby. By uzyskać oczekiwany efekt, wysiewaj je od lutego do września. Wtedy plony zgromadzisz już w maju. Regularne nawilżanie gleby zapewni roślinie szybki wzrost. Regularne podlewanie uniemożliwia pękaniu korzeni. Dobra rzodkiewka znamionuje się mięsistymi i smacznymi korzeniami. Nasiona rzodkiewka Lungo Rosso Verve wspaniale nadają się do uprawy w przydomowych warzywniakach i na działkach. Rzodkiewka to warzywo bogate w mikroelementy, witaminy, na dodatek gromadzi dużo potasu i jest szczególnie zalecana nadciśnieniowcom. Stosuje się ją w kuchni, z reguły jako element sałatek oraz zdrowy dodatek do kanapek. Należy do rodziny rzepowatych. Rzodkiewka preferuje korzystnie przewiewną glebę. Należy regularnie podlewać uprawy w celu zapewnienia roślinom szybkiego wzrostu. Odpowiednie nawilżenie gleby uniemożliwia jeszcze pękaniu korzeni. Korzenie rzodkiewki powinny być mięsiste i smaczne. Aby uzyskać oczekiwany efekt, nasiona wysiewaj od lutego do września. Wówczas plony zgromadzisz już w maju. Nasiona rzodkiewka Lungo Rosso Verve znajdują się w opakowaniu, które gromadzi 250 sztuk, a także etykietę rośliny.

6 ★  Nasiona rzodkiewka Afrodyta Verve (5059340084060)

Nasiona rzodkiewka Afrodyta Verve (5059340084060) Najniższa Cena Online

Nasiona rzodkiewka Afrodyta Verve (5059340084060) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona rzodkiewka Afrodyta Verve (5059340084060)
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona rzodkiewka Afrodyta Verve stwarzają oryginalny biały korzeń o wyjątkowo delikatnym smaku. Dzięki temu warzywo ochoczo jedzą nawet niezwykle wybredne dzieci. Roślina proponuje bogactwo witamin i soli mineralnych, a do wysiewu nadaje się przez prawie cały sezon wegetacyjny. Nie wymaga szklarni, może być uprawiana bezpośrednio w nieogrzewanym gruncie. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona rzodkiewka Afrodyta Verve zwraca uwagę nietypowym białym kolorem. Miąższ jest bardzo łagodny w smaku, dlatego sięgają po niego choćby dzieci. Wśród cennych wartości odżywczych, w jakie obfituje warzywo, znajdują się witaminy C, B1, B2, a także fosfor, żelazo i wapń. Opakowanie mieści 250 nasion, które możesz wysiewać niemal poprzez cały sezon wegetacyjny. Estetyczna etykieta pomaga oznaczyć miejsce uprawy. W krótkim czasie pojawiają się mięsiste korzenie spichrzowe, gotowe do zastosowania w sałatkach, na kanapkach albo do samodzielnego schrupania. Nasiona rzodkiewka Afrodyta Verve nie wymagają nawożenia ani skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. także inne wartościowe odmiany rośliny, które znajdują się w naszym sklepie.

7 ★  Verve Nasiona rzodkiewka jutrzenka (5059340084046)

Verve Nasiona rzodkiewka jutrzenka (5059340084046) Najniższa Cena Online

Verve Nasiona rzodkiewka jutrzenka (5059340084046) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona rzodkiewka jutrzenka (5059340084046)
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona rzodkiewka Jutrzenka Verve to odmiana szczególnie niejednokrotnie goszcząca na sklepowych półkach, a co z tego wynika – na naszych talerzach. Równe, gładkie korzenie i delikatny smak powodują, że jest ona modna zarówno wśród rolników, jak i hodowców-amatorów. Poznaj także inne odmiany tego warzywa dostępne w naszych sklepach. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona rzodkiewka Jutrzenka Verve mogą okazać się idealnym wyborem, jeśli zakładasz swój ogródek warzywny. Ta odmiana nie powoduje problemów podczas uprawy, nie ma tendencji do parcenia. To powoduje, że to dobry dobór zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. W przeciwieństwie do innych wydłużonych rzodkiewek ta ma niezaprzeczalnie bardziej zaokrąglone korzenie w jednolitym ciemnoróżowym kolorze. Potrzebnie zadbaj o to, aby gleba pozostawała nieco wilgotna, dzięki czemu nasiona rzodkiewka Jutrzenka Verve będą mogły swobodnie kiełkować. Warto również dbać o regularne eliminowanie chwastów. Rozpoczynając uprawę w marcu, możesz spodziewać się pierwszych plonów choćby w okolicach czerwca. Do nasion załączona została etykieta, na której wynajdziesz użyteczne wskazówki dotyczące pielęgnacji tej odmiany.

8 ★  Nasiona rzodkiewka alusia marki Verve

Nasiona rzodkiewka alusia marki Verve Najniższa Cena Online

Nasiona rzodkiewka alusia marki Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona rzodkiewka alusia marki Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona rzodkiewka Alusia Verve momentalnie kiełkują w poprawnie nawodnionej glebie. Jadalna część tej odmiany to specyficzne wydłużone zgrubienia korzeniowe. Wyhodowana w ogrodzie urozmaici codzienne posiłki i wzbogaci je o cenne witaminy. Dzięki załączonej etykiecie z instrukcją pielęgnacji nie musisz szukać dodatkowych wskazówek do uprawy. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Zasadzone nasiona rzodkiewka Alusia Verve potrzebują systematycznej opieki i utrzymania nawodnionego podłoża. Ten wysiłek zaprocentuje bujnymi plonami o wysokości do 20 cm – jednak najważniejsza część rośliny znajduje się już pod ziemią. Półdługie, paluszkowate korzenie o białym czubku – takie plony daje uprawa, w której wykorzystasz nasiona rzodkiewka Alusia Verve. Pod różowoczerwoną skórką kryje się zwarty biały miąższ o specyficznym piekącym smaku. To warzywo dodasz do kanapki albo surówki oraz zjesz na bezkompromisowo. Najkorzystniejszy czas na rozpoczęcie uprawy to wczesna wiosna. Dzięki czemu kwitnienie i pierwsze zbiory mogą przypadać już na początek lata, choćby na czerwiec. Ten towar to nadzwyczajny wybór jednocześnie do mistrzowskiej uprawy, jak i na działkowe grządki.

9 ★  Nasiona rzodkiewka Zlata Verve

Nasiona rzodkiewka Zlata Verve Najniższa Cena Online

Nasiona rzodkiewka Zlata Verve - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Nasiona rzodkiewka Zlata Verve
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Nasiona rzodkiewka Zlata Verve zezwalają na samodzielne wyhodowanie zdrowego dodatku do kanapek albo sałatek. Czeska odmiana o oryginalnym żółtym odcieniu charakteryzuje się chrupkością, średnią ostrością i dużą soczystością. W środku opakowania znajduje się trwała etykieta, którą można zaznaczyć miejsce sadzenia roślin. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Nasiona rzodkiewka Zlata Verve to czeska odmiana o intrygującym żółtym kolorze. Warzywo jest świetnym dodatkiem do kanapek albo sałatek. Jego średnio ostry smak dodaje potrawom charakteru, a organizmowi dostarcza niemało cennych witamin i minerałów. Chrupki, soczysty korzeń jest gotowy do zbioru już po około 35 dniach od wysiewu. Uprawę możesz prowadzić w szklarni, gruncie, a choćby w donicy. Nasiona rzodkiewka Zlata Verve wymagają stanowiska słonecznego, lecz nie trzeba ich nawozić ani nadmiernie podlewać. Roślina jest wytrzymała na choroby i szkodniki oraz wytrzymuje nawet kilkustopniowe przymrozki. W opakowaniu znajdziesz 250 ziarenek, które należy umieścić na głębokości jednego centymetra wczesną wiosną albo późnym latem. też inne smaczne odmiany rzodkiewek Verve.

10 ★  Verve Nasiona bio rzodkiewka saxa 2

Verve Nasiona bio rzodkiewka saxa 2 Najniższa Cena Online

Verve Nasiona bio rzodkiewka saxa 2 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Verve
 • Pełna nazwa nasion:  Verve Nasiona bio rzodkiewka saxa 2
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Wspierajmy bioróżnorodność - Rośliny ogrodowe wspierają dziką przyrodę w ogrodzie. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

11 ★  nasiona rzodkwi daikon na kiełki 20 g bio marki Vita line

nasiona rzodkwi daikon na kiełki 20 g bio marki Vita line Najniższa Cena Online

nasiona rzodkwi daikon na kiełki 20 g bio marki Vita line - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Vita line
 • Pełna nazwa nasion:  nasiona rzodkwi daikon na kiełki 20 g bio marki Vita line
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  elementyekologiczne nasiona rzodkwi Daikonm(Raphanus Sativus)SPOSÓB użyciaNasiona zalać w wyparzonym słoiku na kilka godzin letnią przegotowaną wodą. Następnie wodę należy zlać, nasiona przepłukać, nakryć słoik gazą, obwiązać i odstawić w ciepłe, nienasłonecznione miejsce.Przepłukiwać co najmniej 2 razy dziennie. Po 3-4 dniach kiełki są gotowe do spożycia. Gotowe kiełki należy spożyć przed upływem 7 dni od wyhodowania. Przechowywać w lodówce.ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu.marka - nazwa i adres: VILMORIN GARDEN SP. Z O.O, KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 2, 62-052 KOMORNIKI

12 ★  nasiona rzodkiewki china rose na kiełki 20 g bio marki Vita line

nasiona rzodkiewki china rose na kiełki 20 g bio marki Vita line Najniższa Cena Online

nasiona rzodkiewki china rose na kiełki 20 g bio marki Vita line - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Vita line
 • Pełna nazwa nasion:  nasiona rzodkiewki china rose na kiełki 20 g bio marki Vita line
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  komponentyekologiczna rzodkiewka China Rose (Raphanus Sativus)SPOSÓB wykorzystaniaOpłukane nasiona wysypać do wyparzonego słoika i zalać na kilka godzin wodą. Następnie wodę zlać, nasiona przepłukać, nakryć słoik gazą i odstawić w ciepłe, nienasłonecznione miejsce. Kiełki przepłukiwać wodą dwa razy dziennie. Po 5-7 dniach są gotowe do spożycia.ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu.marka - nazwa i adres: VILMORIN GARDEN SP. Z O.O, KS. PIOTRA WAWRZYNIAKA 2, 62-052 KOMORNIKI

13 ★  Dary natury nasiona rzodkiewki na kiełki 30 g bio

Dary natury nasiona rzodkiewki na kiełki 30 g bio Najniższa Cena Online

Dary natury nasiona rzodkiewki na kiełki 30 g bio - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  Dary natury
 • Pełna nazwa nasion:  Dary natury nasiona rzodkiewki na kiełki 30 g bio
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:

  Kiełki są najistotniej życiodajnym pożywieniem na świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Spożywając je regularnie możemy poznać owej żywotności i przepływu energii.

  Od tysięcy lat stanowią komponent zdrowej diety.Kiełki...


14 ★  W. Legutko - nasiona Microgreens - Rzodkiewka - czerwona 5 g

W. Legutko - nasiona Microgreens - Rzodkiewka - czerwona 5 g Najniższa Cena Online

W. Legutko - nasiona Microgreens - Rzodkiewka - czerwona 5 g - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent nasion:  W. legutko - nasiona
 • Pełna nazwa nasion:  W. Legutko - nasiona Microgreens - Rzodkiewka - czerwona 5 g
 • Segment ogrodowy: Nasiona roślin ogrodowych, warzyw, owoców, drzewek itp.
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis nasion:
  Microgreens są roślinami, które zbiera się i spożywa we wczesnej fazie wzrostu, gdy wykształcą liścienie i pierwszą parę liści. Nieraz określa się je jako "superfood", ponieważ w porównaniu do roślin starszych zawierają istotnie więcej witamin i komponentów...Polecane nasiona kwiatów, warzyw, roślin itp. [Zestawienie maj 2024]

Polecamy również zestawienie z nasionami rzodkiewki.Jak i kiedy siać rzodkiewkę?


Krótkie FAQ o nasionach rzodkwi

1# Gdzie szukać opinii na temat nasion rzodkiewki?

Propozycje z nasionami rzodkiewki odświeżamy każdego dnia, wraz opisem oraz opiniami Kupujących.

2# Jakie nasiona rzodkwi są najlepsze? Które wybrać?

Poszukując dobrych nasion rzodkiewki warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Jak siejemy rzodkiewkę?

Zachęcamy również do zapoznania się ze sposobem wysiewania nasion rzodkiewki oraz rekomendowanymi terminami siewu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Nasiona kalafiora. Gdzie kupić? Kiedy siejemy kalafior?

czw. lut 8 , 2024
[TOP15] Polecane Nasiona kalafiora [Ranking ] Pokazujemy, jakie nasiona kalafiora […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.