Wertykulator w sklepie online Electro.pl [Ranking]. Jaki najlepszy?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z wertykulatorami w sklepie Electro.pl.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach wertykulatorów w sklepach Electro.pl.


[TOP10] Dobre wertykulatory w Electro.pl [Ranking kwiecień 2024]

Sprawdź, jaki wertykulator na Electro.pl jest najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z wertykulatorami w sklepie Electro.pl jest aktualny na kwiecień 2024.

1 ★  Wertykulator spalinowy wer01 dr40 darmowy transport marki Greenso

Wertykulator spalinowy wer01 dr40 darmowy transport marki Greenso Najniższa Cena Online

Wertykulator spalinowy wer01 dr40 darmowy transport marki Greenso - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  GREENSO
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Wertykulator spalinowy wer01 dr40 darmowy transport marki Greenso
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:

  Wertykulator spalinowy DR40 2w1 firmy Greenso służy do użyźniania i napowietrzania gleby. Kiedy wertykulator pozbawia trawnik chwastów i mchów, aerator produktywnie napowietrza glebę. Łączy w sobie potężne wykonanie, komfort i wygodę pracy z dużą mocą....


2 ★  Wertykulator elektryczny DEDRA DED8686

Wertykulator elektryczny DEDRA DED8686 Najniższa Cena Online

Wertykulator elektryczny DEDRA DED8686 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  DEDRA
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Wertykulator elektryczny DEDRA DED8686
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator i aerator elektryczny w jednym 2kW firmy Dedra DED8686. Urządzenie współpracuje z wysokowydajnym silnikiem elektrycznym 2000W, który umożliwia 3500 szybkość obrotową. Urządzenie wspaniale nadaje się do napowietrzania i nawożenia gleby, dzięki temu w wyniku pracy sadzone rośliny uzyskują ulepszone warunki życia i możliwości wzrostu, możemy uzyskać atrakcyjniejszy i bardziej bujny trawnik. Możliwość regulacji głębokości roboczej (-12/-9/-6/-3/+6) poszerza możliwości użycia, a szerokość robocza 40cm umożliwia jednoczesną obróbkę obszerniejszej powierzchni gleby, oszczędzając tym samym czas i zwiększając efektywność pracy. Średnica kół: 18cm przednie, 15cm tylne....

3 ★  Wolf garten Wertykulator ręczny na kółkach – multi-star

Wolf garten Wertykulator ręczny na kółkach – multi-star Najniższa Cena Online

Wolf garten Wertykulator ręczny na kółkach – multi-star - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  Wolf garten
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Wolf garten Wertykulator ręczny na kółkach – multi-star
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator do trawnika na kółkach multi-star Wolf Garten to istotnie przydatne i wyjątkowo wartościowe narzędzie do pielęgnacji trawników. Pielęgnacja niewielkich trawników z użyciem tego urządzenia jest prosta i przyjemna. Bezproblemowo pozbędzie się zalegającej materii naturalnej, filcu czy również mchu z powierzchni trawnika. Szerokość części roboczej wertykulatora ma 30 cm, a po bokach zamontowane są kółka. Ostrza wertykulatora wyprodukowane są z mocnej stali hartowanej i zaostrzone, dzięki temu praca będzie przebiegać prędko i wydajnie. Pozwalają one na zachowanie odpowiedniej wysokości pracy narzędzia, jak i uczynią pracę lżejszą. Urządzenie należy wyposażyć w trzonek z kolekcji multi-star. Do wertykulatora polecamy trzonki: Trzonek aluminiowy 150 cm Trzonek jesionowy 150 cm Trzonek teleskopowy 90-150 cm Nazwa producenta Wolf Garten: Wertykulator na kółkach UR-M 3 Czym jest system multi-star Wolf Garten? To modułowy system narzędzi ogrodniczych, dzięki któremu można w szybki i nieskomplikowany sposób zmieniać narzędzia w trakcie prac w ogrodzie, na podwórku czy podczas sprzątania na zewnątrz. Zasada jest szczególnie prosta - różne długości trzonków i sporo końcówek. W zależności od zapotrzebowania można dobierać narzędzia długie, krótkie albo ręczne. System multi-star pozwala zaoszczędzić ogrom miejsca na przechowywanie narzędzi, a na dodatek wyposażyć się w wysokiej jakości produkty po nad wyraz niskiej cenie. Prędkie łącznie i rozłączanie końcówek zapewnia System Click, wystarczy wsunąć końcówkę do trzonka, a jeśli chcemy ją zmienić - zwolnić blokadę i wysunąć. Żadnych śrubek czy przykręcania. Narzędzia multi-star zadowolą nawet najbardziej wymagających ogrodników, a przyjemność z ich użytkowania będzie najlepszą nagrodą za idealną inwestycję. Dlaczego warto zainwestować w narzędzia ogrodnicze Wolf Garten? Wolf Garten to niemiecka firma, której początki sięgają 1927 roku. Oferuje narzędzia ogrodnicze klasy Premium, które tworzone zostały z materiałów najwyższej jakości, a przy tym z niezwykłą dokładnością i dbałością o szczegóły. Są solidne, trwałe, wytworzone z myślą o użytkowaniu i ergonomii. Wolf Garten jako jedna z nielicznych firm w sektorze ogrodniczym wyróżnia się szczególną nowoczesnością, podążaniem z duchem czasu oraz niebagatelnym designem. Aktualnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, w sektorze ogrodniczym, w Europie Zachodniej.

4 ★  WOLF-Garten Elektryczny wertykulator VA 346 E 16BFEHOA650

WOLF-Garten Elektryczny wertykulator VA 346 E 16BFEHOA650 Najniższa Cena Online

WOLF-Garten Elektryczny wertykulator VA 346 E 16BFEHOA650 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  WOLF-Garten
 • Pełna nazwa wertykulatora:  WOLF-Garten Elektryczny wertykulator VA 346 E 16BFEHOA650
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator VA 346 E 16BFEHOA650 producenta WOLF-Garten to elektryczny skaryfikator o mocy wyjściowej 1600 W i 5-stopniowej regulacji głębokości. Podwójne ostrza ułatwiają radzenie sobie z chwastami i ich korzeniami. Urządzenie zaopatrzone jest w torbę na resztki roślin o pojemności 45 L i szerokość pracy 34 cm. Jest on wyposażony w użyteczny uchwyt, który można w pełni złożyć, aby zaoszczędzić miejsce przy przechowywaniu. Zabieg spulchniania gleby powinno się przeprowadzać przynajmniej raz w roku, aby pozbyć się martwych roślin, resztek skoszonej trawy i chwastów. Nieusunięte będą hamować zamianę powietrza oraz ograniczać dostęp do wody i komponentów odżywczych.

5 ★  Handy Wertykulator spalinowy wsw38

Handy Wertykulator spalinowy wsw38 Najniższa Cena Online

Handy Wertykulator spalinowy wsw38 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  HANDY
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Handy Wertykulator spalinowy wsw38
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator spalinowy HANDY to urządzenie do wertykulacji i aeracji przydomowych trawników. Wśród wielu zalet urządzenia należy zaliczyć bezusterkowy silnik spalinowy OHV o obszerności 212 cm3, stosunkowo obszerna szerokość robocza (aż 38 cm) oraz centralna regulacja głębokości roboczej (od -12 do 12 mm) ze stałymi nożami. Jego najważniejsze zadanie to wyczesywanie z trawnika mchu, liści i chwastów, ale także obróbka darniny i regeneracji powierzchni trawy w wyniku jej wertykulacji....

6 ★  Hortmasz Wertykulator spalinowy hws 420

Hortmasz Wertykulator spalinowy hws 420 Najniższa Cena Online

Hortmasz Wertykulator spalinowy hws 420 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  HORTMASZ
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Hortmasz Wertykulator spalinowy hws 420
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator spalinowy HORTMASZ to urządzenie do wertykulacji i aeracji przydomowych trawników. Wśród wielu zalet urządzenia należy zaliczyć niezawodny silnik spalinowy OHV o pojemności 212 cm3, stosunkowo znaczna szerokość robocza (aż 40 cm) i centralna regulacja głębokości roboczej (od -1.5 do 0.5 cm)....

7 ★  Lider Wertykulator elektryczny wnw 1400

Lider Wertykulator elektryczny wnw 1400 Najniższa Cena Online

Lider Wertykulator elektryczny wnw 1400 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  LIDER
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Lider Wertykulator elektryczny wnw 1400
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:

  Wertykulator elektryczny Lider WNW1400 jest zaopatrzony w pionowe noże, które wykonują nacięcia w powierzchni trawnika, pobudzając go do szybszego wzrostu. Po zmianie wałka może pracować jako urządzenie napowietrzające, wyczesując murawę specjalnymi sprężynkami.

  Głębokość wertykulacji trawnika można swobodnie regulować w przedziale od -12 do -4 milimetrów. Wertykulator elektryczny Lider WNW1400 wyposażony jest w 30 litrowy kosz materiałowy, który pozwala na zbieranie suchych i martwych źdźbeł usuniętych z trawnika.

  Obszar roboczy urządzenia wynosi 32 centymetry szerokości. Silnik o mocy 1400 W ma zasilanie sieciowe. Wertykulator elektryczny Lider WNW1400 posiada wyłącznik bezpieczeństwa oraz termiczne zabezpieczenie przeciążeniowe, znacząco ograniczające ryzyko awarii czy wypadku.

  Dzięki stosunkowo małej wadze, a także czterem wytrzymałym kołom, manewrowanie urządzeniem jest bardzo proste. Wertykulator ma takżeprzystępną regulację wysokości pracy.


8 ★  Wertykulator elektryczny kcw1634 marki Handy prime

Wertykulator elektryczny kcw1634 marki Handy prime Najniższa Cena Online

Wertykulator elektryczny kcw1634 marki Handy prime - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  HANDY PRIME
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Wertykulator elektryczny kcw1634 marki Handy prime
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator elektryczny firmy HANDY. Produkt pozwala zarówno na wertykulację, jak i aerację trawnika. Wertykulator został wyekwipowany w silnik elektryczny o mocy 1600 W. Szerokość robocza urządzenia wynosi 34 cm. Funkcja wertykulacji pozwoli na regenerację trawnika poprzez skaryfikację. Funkcja aeratora pozwoli natomiast przewietrzyć trawnik, wyczesując z niego resztki roślin, filc i liście. Produkt jest zaopatrzony w płynną regulację głębokości napowietrzania - od -12 do 8 mm. Wertykulator termiczne zabezpieczenie przeciążeniowe....

9 ★  Dedra Wertykulator ded8705 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ (5902628870506)

Dedra Wertykulator ded8705 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ (5902628870506) Najniższa Cena Online

Dedra Wertykulator ded8705 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ (5902628870506) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  Dedra
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Dedra Wertykulator ded8705 /bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ (5902628870506)
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:

  Wertykulator dedra DED8705 z funkcją aeracji znajduje użycie w ryciu gleby w drobnych i średnich ogrodach. Służy do napowietrzania, odżywania i nawadniania gleby pod trawnikiem, przez co ma ona zapewnione udoskonalone warunki do rozwijania się.

  Dwie osie z kołami zwiększają komfort w trakcie posuwania urządzenia do przodu i zapewnia bezapelacyjnie pokaźniejszą manewrowalność. Urządzenie zasilane jest elektrycznie, co przekłada się bezpośrednio na jego cichą pracę - zezwala na to korzystanie z modelu DED8705 także w miejscach, gdzie wymagana jest cisza, a przy okazji operator podczas pracy nie przeszkadza innym w odpoczynku w ogrodzie.

  użycie elementu tnącego o dużej szerokości operator może pracować znacznie skuteczniej, przez co praca zagwarantuje osiąganie pożądanych rezultatów w wyraźnie krótszym czasie. 4-stopniowa regulacja głębokości pozwala przypasować pracę wertykulatora do potrzeb operatora i stanu gleby, w rezultacie pracuje on z trafną mocą bez względu na warunki.

  Wał ze szpilkami nakłuwa glebę, co stwarza specjalne kanaliki, przez które gleba zostaje istotnie skuteczniej napowietrzona przez te same kanaliki w prostszy sposób przedostają się elementy odżywcze dostarczane wraz z wodą - powoduje to większą przyswajalność, a lepszą kondycję gleby i trawnika w szybkim czasie.

  wykorzystywanie wertykulatora DED8705 pozwala obrobić także starszą, zbitą i mocniej ukorzenioną glebę, rozbijając zbitki trawy zalegające po koszeniu, a także usuwając mech, który utrudnia glebie ziemi szybszy rozwój.

  Funkcja aeracji sprawia, że operator nie musi aerować gleby własnymi rękami, co przekłada się nie tylko na mniejszy wkład siły fizycznej, ale także pozwala zaoszczędzić czas - użyć można go na inne zadania ogrodowe albo wypoczynek.

  Wirujące się na wale ostrza sprawnie wbijają się w ziemię, powodując jej spulchnienie. Gleba w ten sposób nacinana jest wzdłużnie, co pomaga jej oddychać i przyjmować elementy odżywcze oraz wodę.

  Charakterystyka produktu: wydajność - dzięki szerokiej szerokości roboczej za jednym posunięciem urządzenia operator spulchnia, nawadnia i napowietrza dużą powierzchnię gleby, przez co praca jest bardziej produktywna i zajmuje bezsprzecznie mniej czasu Wygoda - dzięki funkcji jednoczesnego aerowania i wertykulowania trawnika operator oszczędza czas, który musiałby poświęcić na wykonanie obu czynności oddzielnie za pomocą innych narzędzi dane techniczne: Zasilanie: elektryczne: 230V Moc silnika: 1500W prędkość obrotowa: 3000obr/min Szerokość robocza: 32cm Regulacja głębokości 4-stopniowa: -12/-8/-4/+4mm pojemność kosza: 30l Średnica kół: 18cm przednie, 10cm tylne


10 ★  Faworyt Wertykulator elektryczny kcw1634 (5903357102432)

Faworyt Wertykulator elektryczny kcw1634 (5903357102432) Najniższa Cena Online

Faworyt Wertykulator elektryczny kcw1634 (5903357102432) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  FAWORYT
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Faworyt Wertykulator elektryczny kcw1634 (5903357102432)
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator elektryczny FAWORYT KCW1634 to urządzenie do wertykulacji i aeracji przydomowych trawników. Wśród wielu zalet urządzenia należy zaliczyć bezusterkowy silnik posiadający moc 1600 W i płynna regulacja głębokości roboczej (od -12 do aż 8 mm). Jego podstawowe zadanie to wyczesywanie z trawnika mchu, liści i chwastów, lecz także obróbka darniny i regeneracji powierzchni trawy w wyniku jej wertykulacji. Służą do tego dwa wałki - wałek areatora i wertykulatora. Na komfort używania sprzętu wpływają: beznarzędziowa wymiana wałków, niski poziom hałasu, termiczne zabezpieczenie przeciążeniowe oraz stosunkowo szeroka szerokość robocza (34 cm)....[TOP6] Bardzo tanie wertykulatory w Electro.pl [Ranking kwiecień 2024]

Zobacz, jaki wertykulator na Electro.pl jest aktualnie najtańszy i często występujący również w promocji oraz na wyprzedaży. Przygotowany ranking z budżetowymi wertykulatorami w sklepie Electro.pl jest aktualny na kwiecień 2024.

1 ★  Wolf garten Wertykulator ręczny na kółkach – multi-star

Wolf garten Wertykulator ręczny na kółkach – multi-star Najniższa Cena Online

Wolf garten Wertykulator ręczny na kółkach – multi-star - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  Wolf garten
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Wolf garten Wertykulator ręczny na kółkach – multi-star
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator do trawnika na kółkach multi-star Wolf Garten to stanowczo przydatne i szczególnie wartościowe narzędzie do pielęgnacji trawników. Pielęgnacja niewielkich trawników z użyciem tego urządzenia jest prosta i przyjemna. Bezproblemowo pozbędzie się zalegającej materii ekologicznej, filcu czy również mchu z powierzchni trawnika. Szerokość części roboczej wertykulatora ma 30 cm, a po bokach zamontowane są kółka. Ostrza wertykulatora stworzone są z konkretnej stali hartowanej i zaostrzone, dzięki czemu praca będzie przebiegać szybko i efektywnie. Pozwalają one na zachowanie optymalnej wysokości pracy narzędzia, jak i uczynią pracę lżejszą. Urządzenie należy wyposażyć w trzonek z serii multi-star. Do wertykulatora polecamy trzonki: Trzonek aluminiowy 150 cm Trzonek jesionowy 150 cm Trzonek teleskopowy 90-150 cm Nazwa producenta Wolf Garten: Wertykulator na kółkach UR-M 3 Czym jest system multi-star Wolf Garten? To modułowy system narzędzi ogrodniczych, dzięki któremu można w szybki i przystępny sposób zmieniać narzędzia w trakcie prac w ogrodzie, na podwórku czy podczas sprzątania na zewnątrz. Zasada jest bardzo prosta - przeróżne długości trzonków i niemało końcówek. W zależności od potrzeby można dobierać narzędzia długie, krótkie albo ręczne. System multi-star pozwala zaoszczędzić ogrom miejsca na przechowywanie narzędzi, a w dodatku wyposażyć się w wysokiej jakości produkty po niezwykle niskiej cenie. Szybkie łącznie i rozłączanie końcówek zapewnia System Click, starczy wsunąć końcówkę do trzonka, a jeśli chcemy ją zmienić - zwolnić blokadę i wysunąć. Żadnych śrubek czy przykręcania. Narzędzia multi-star zadowolą nawet najbardziej wymagających ogrodników, a przyjemność z ich użytkowania będzie najlepszą nagrodą za doskonałą inwestycję. Dlaczego warto zainwestować w narzędzia ogrodnicze Wolf Garten? Wolf Garten to niemiecka producent, której początki sięgają 1927 roku. Proponuje narzędzia ogrodnicze klasy Premium, które tworzone zostały z materiałów najwyższej jakości, a przy tym z niezwykłą precyzyjnością i dbałością o detale. Są potężne, trwałe, produkowane z myślą o stosowaniu i ergonomii. Wolf Garten jako jedna z nielicznych firm w sektorze ogrodniczym akcentuje się szczególną innowacyjnością, podążaniem z duchem czasu, a także niebagatelnym designem. Aktualnie jest jedną z najmocniej rozpoznawalnych marek, w sektorze ogrodniczym, w Europie Zachodniej.

2 ★  Lider Wertykulator elektryczny wnw 1400

Lider Wertykulator elektryczny wnw 1400 Najniższa Cena Online

Lider Wertykulator elektryczny wnw 1400 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  LIDER
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Lider Wertykulator elektryczny wnw 1400
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:

  Wertykulator elektryczny Lider WNW1400 jest wyekwipowany w pionowe noże, które wykonują nacięcia w powierzchni trawnika, pobudzając go do szybszego wzrostu. Po zmianie wałka może pracować jako urządzenie napowietrzające, wyczesując murawę specjalnymi sprężynkami.

  Głębokość wertykulacji trawnika można luźno regulować w przedziale od -12 do -4 milimetrów. Wertykulator elektryczny Lider WNW1400 wyposażony jest w 30 litrowy kosz materiałowy, który zezwala na zbieranie suchych i martwych źdźbeł usuniętych z trawnika.

  Obszar roboczy urządzenia wynosi 32 centymetry szerokości. Silnik o mocy 1400 W ma zasilanie sieciowe. Wertykulator elektryczny Lider WNW1400 ma wyłącznik bezpieczeństwa, a także cieplne zabezpieczenie przeciążeniowe, zasadniczo ograniczające ryzyko awarii czy wypadku.

  Dzięki stosunkowo małej wadze i czterem wytrzymałym kołom, manewrowanie urządzeniem jest szczególnie proste. Wertykulator ma takżedostępną regulację wysokości pracy.


3 ★  Wertykulator elektryczny GREENSO WE32-1500

Wertykulator elektryczny GREENSO WE32-1500 Najniższa Cena Online

Wertykulator elektryczny GREENSO WE32-1500 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  GREENSO
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Wertykulator elektryczny GREENSO WE32-1500
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:

  Zapewnij swojemu ogrodowi pielęgnację, na jaką zasługuje, używając wertykulatora do trawnika firmy Greenso. Jest to prosty, efektywny sposób usuwania mchu, martwej trawy i innych zanieczyszczeń, niezbędny do umożliwienia dotarcia wody do gleby i utrzymania zielonej, zdrowej i żywej trawy.

  Ten wertykulator ma czteryregulowane głębokości robocze, a przy niższych ustawieniach można go nawet używać do wcinania się w glebę w celu jej napowietrzenia. Wertykulator elektryczny napędzany silnikiem o mocy 1500 W jest przystępny w użyciu....


4 ★  Fieldmann wertykulator elektryczny FZV 2004-E (8590669207794)

Fieldmann wertykulator elektryczny FZV 2004-E (8590669207794) Najniższa Cena Online

Fieldmann wertykulator elektryczny FZV 2004-E (8590669207794) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  Fieldmann
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Fieldmann wertykulator elektryczny FZV 2004-E (8590669207794)
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Dzięki wertykulatorowi gleba zostaje rozluźniona i napowietrzona, woda dociera do korzeni,
  więc trawa rośnie i rozkrzewia się znacznie lepiej.

  za pomocą wertykulatorów niszczymy także mchy i inne chwasty
  (najczęściej jednoroczne, płytko zakorzenione) zabierające trawie światło i substancje odżywcze.
  Wertykulacja, zwana także koszeniem pionowym trawnika,
  polega na przecinaniu za pomocą noży wertykulatora, wierzchniej warstwy trawnika.

  Fieldmann FZV 2004-E

  Szerokość cięcia 32 cm
  pojemność kosza: 40 l
  Dwa wymienne walce
  Centralna regulacja wysokości na 4 pozycjach

  Wertykulator ogrodowy wysokiej jakości i w dostępnej cenie.

  Zakres pracy wynosi 32 cm. Charakterystyczne wyposażenie stanowią dwa walce - tnący z 16 nożami i napowietrzający z 20 sprężynami.
  podmiana walca jest przystępna. Ustawienie głębokości pracy można przeprowadzić w 4 krokach,
  w zależności od stopnia zużycia noży czy sprężyn. Częścią glebogryzarki jest też kosz o obszerności 40 l.

  Łatwiejsze przechowywanie zapewnia składana rączka. Zalecana powierzchnia pracy - 800 m2.

5 ★  Wertykulator elektryczny kcw1634 marki Handy prime

Wertykulator elektryczny kcw1634 marki Handy prime Najniższa Cena Online

Wertykulator elektryczny kcw1634 marki Handy prime - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  HANDY PRIME
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Wertykulator elektryczny kcw1634 marki Handy prime
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator elektryczny firmy HANDY. Artykuł pozwala równocześnie na wertykulację, jak i aerację trawnika. Wertykulator został wyposażony w silnik elektryczny o mocy 1600 W. Szerokość robocza urządzenia wynosi 34 cm. Funkcja wertykulacji pozwoli na regenerację trawnika przez skaryfikację. Funkcja aeratora pozwoli natomiast przewietrzyć trawnik, wyczesując z niego resztki roślin, filc i liście. Artykuł jest zaopatrzony w płynną regulację głębokości napowietrzania - od -12 do 8 mm. Wertykulator cieplne zabezpieczenie przeciążeniowe....

6 ★  Wertykulator elektryczny GARDYER KCW 1532

Wertykulator elektryczny GARDYER KCW 1532 Najniższa Cena Online

Wertykulator elektryczny GARDYER KCW 1532 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent wertykulatora:  GARDYER
 • Pełna nazwa wertykulatora:  Wertykulator elektryczny GARDYER KCW 1532
 • Segment ogrodowy: Wertykulatory do napowietrzania gleby trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis wertykulatora:
  Wertykulator elektryczny firmy GARDYER. Urządzenie działa na silniku o mocy 1500 W. W pakiecie znajduje się wałek aeratora i wałek wertykulatora o szerokości 32 cm. Do Twojej dyspozycji będzie 4-stopniowa regulacja głębokości roboczej: od – 9 do 2 mm. Wertykulator działa w sposób cichy, ma zamontowane konkretne koła ułatwiające sterowanie i pojemny, 40-litrowy kosz....Podsumowanie, czyli jaki wertykulator na Electro.pl najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Kwiecień 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane wertykulatory w Electro.pl


[TOP 3] Najtańsze wertykulatory w Electro.plRekomendowane wertykulatory do trawy [TOP6 kwiecień 2024]

Nadal bez wertykulatora? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych wertykulatorów do trawnika.


Polecamy również: Jaki wertykulator najlepszy do napowietrzania gleby? Ranking TOP10 wertykulatorów do trawy


Krótkie FAQ o wertykulatorach na stronie www Electro.pl

1# Gdzie szukać opinii na temat wertykulatorów w sklepach Electro.pl?

Znajdujące się w rankingach propozycje z wertykulatorami w sklepie Electro.pl odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaki wertykulator na Electro.pl jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych wertykulatorów w sklepach Electro.pl warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które wertykulatory w Electro.pl są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z wertykulatorami w sklepie Electro.pl zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach wertykulatorów w sklepach Electro.pl to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Krzesło ogrodowe metalowe do 500 zł. Jakie najlepsze? [Ranking]

śr. gru 20 , 2023
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.