Tunel foliowy w sklepie Maxelektro.pl. Jaki najlepszy? [Ranking]

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z foliowymi tunelami w sklepie online Maxelektro.pl.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach foliowych tuneli w sklepach Maxelektro.pl.


[TOP10] Dobre tunele foliowe w Maxelektro.pl [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki tunel foliowy na Maxelektro.pl był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z foliowymi tunelami w sklepie online Maxelektro.pl jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Tunel szklarniowy ogrodowy 3x4.5 m 13.5 m2 foliowy (5902659145673)

Tunel szklarniowy ogrodowy 3x4.5 m 13.5 m2 foliowy (5902659145673) Najniższa Cena Online

Tunel szklarniowy ogrodowy 3x4.5 m 13.5 m2 foliowy (5902659145673) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent tunelu:  MIRPOL
 • Pełna nazwa tunelu:  Tunel szklarniowy ogrodowy 3x4.5 m 13.5 m2 foliowy (5902659145673)
 • Segment ogrodowy: Tunele foliowe do domu i ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis tunelu:

  duży tunel foliowy do ogródka lub na działkę zapewni Twoim roślinom trafne warunki do prędkiego wzrostu. Kompozycja opiera się na stalowych profilach, natomiast pokrycie to usztywniona folia wytwarzana z polietylenu 140g z filtrem UV.

  dzięki temu mamy pewność, iż hodowane warzywa, są zdrowe i pozbawione dodatków chemicznych. Foliowe pokrycie szklarni przydomowej jest wystarczające do stworzenia nieprzeciętnych warunków do rozwoju roślin.

  Szklarnia posiada zwijane drzwi oraz 8 zamykanych okien z moskitierami (4 okna po prawej stronie i 4 po lewej), które bronią rośliny przed insektami, a jednocześnie wpuszczają do środka świeże powietrze i umożliwiają regulacje temperatury i wilgoci we wnętrzu.

  Tunel jest szczególnie prosty w konstrukcji. Lekka budowa zezwala na przeniesienie szklarni w dowolne miejsce, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Przed założeniem folii konstrukcja tunelu powinna zostać wypoziomowana i spionizowana, a zamki w wejściach po naciągnięciu folii powinny zamykać się luźno bez wykorzystania siły.

  Folię należy nakładać z rozpiętymi zamkami drzwi. Po nałożeniu folii należy odczekać 20-30 minut w celu nagrzania się powietrza w środku tunelu. Tunel jest nieprzeciętną alternatywą dla szklarni ze względu na łatwość konstrukcji i ciekawą cenę.

  Można go łatwo zdemontować i użyć ponownie.
[TOP6] Bardzo tanie tunele foliowe w Maxelektro.pl [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki ogrodowy tunel foliowy na Maxelektro.pl jest aktualnie najtańszy i często występujący również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi foliowymi tunelami w sklepie online Maxelektro.pl jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Tunel szklarniowy ogrodowy 3x4.5 m 13.5 m2 foliowy (5902659145673)

Tunel szklarniowy ogrodowy 3x4.5 m 13.5 m2 foliowy (5902659145673) Najniższa Cena Online

Tunel szklarniowy ogrodowy 3x4.5 m 13.5 m2 foliowy (5902659145673) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent tunelu:  MIRPOL
 • Pełna nazwa tunelu:  Tunel szklarniowy ogrodowy 3x4.5 m 13.5 m2 foliowy (5902659145673)
 • Segment ogrodowy: Tunele foliowe do domu i ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis tunelu:

  duży tunel foliowy do ogródka lub na działkę zapewni Twoim roślinom adekwatne warunki do szybkiego wzrostu. Kompozycja opiera się na stalowych profilach, natomiast pokrycie to usztywniona folia tworzona z polietylenu 140g z filtrem UV.

  dzięki temu mamy pewność, że hodowane warzywa, są zdrowe i pozbawione dodatków chemicznych. Foliowe pokrycie szklarni przydomowej jest wystarczające do stworzenia genialnych warunków do rozwoju roślin.

  Szklarnia ma zwijane drzwi i 8 zamykanych okien z moskitierami (4 okna po prawej stronie i 4 po lewej), które chronią rośliny przed insektami, a równocześnie wpuszczają do środka świeże powietrze i zezwalają na regulacje temperatury i wilgoci wewnątrz.

  Tunel jest wyjątkowo prosty w konstrukcji. Lekka konstrukcja zezwala na przeniesienie szklarni w dowolne miejsce, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Przed założeniem folii konstrukcja tunelu powinna zostać wypoziomowana i spionizowana, a zamki w wejściach po naciągnięciu folii powinny zamykać się swobodnie bez zastosowania siły.

  Folię należy nakładać z rozpiętymi zamkami drzwi. Po nałożeniu folii należy odczekać 20-30 minut w celu nagrzania się powietrza wewnątrz tunelu. Tunel jest nieprzeciętną alternatywą dla szklarni ze względu na łatwość konstrukcji i atrakcyjną cenę.

  Można go z łatwością zdemontować i zastosować ponownie.
Podsumowanie, czyli jaki tunel foliowy na Maxelektro.pl najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane tunele foliowe w Maxelektro.pl


[TOP 3] Najtańsze tunele foliowe w Maxelektro.plNajlepsze foliowe tunele [Ranking luty 2024]

Nadal bez tunelu ogrodowego? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych tuneli foliowych.


Polecamy również: Jaki Tunel foliowy najlepszy? Poradnik i ranking TOP10 ogrodowych tuneli!


Krótkie FAQ o tunelach foliowych na stronie www Maxelektro.pl

1# Gdzie szukać opinii na temat foliowych tuneli w sklepach Maxelektro.pl?

Znajdujące się w rankingach propozycje z foliowymi tunelami w sklepie online Maxelektro.pl odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaki tunel foliowy na Maxelektro.pl jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych foliowych tuneli w sklepach Maxelektro.pl warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które tunele foliowe w Maxelektro.pl są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z ogrodowymi foliowymi tunelami w sklepie online Maxelektro.pl zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach foliowych tuneli w sklepach Maxelektro.pl to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jaka Szklarnia ogrodowa w sklepie Loberon.pl najlepsza? [Ranking]

sob. sty 20 , 2024
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia ze […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.