Szlifierka do 100 mm średnicy tarczy [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia ze szlifierkami (średnica tarczy do 10 cm).

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach szlifierek do 10 cm średnicy tarczy.


[TOP10] Dobre szlifierki (średnica tarczy do 100 mm) [Ranking czerwiec 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka o średnicy tarczy do 100 mm była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking ze szlifierkami (średnica tarczy do 10 cm) jest aktualny na czerwiec 2024.

1 ★  BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional, sb.3900601396007

BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional, sb.3900601396007 Najniższa Cena Online

BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional, sb.3900601396007 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Bosch
 • Pełna nazwa szlifierki:  BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional, sb.3900601396007
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Bosch GWS 9-125 gwarantuje wysoką produktywność szlifowania i cięcia dzięki silnikowi o mocy 900W. Ta szlifierka kątowa z linii Heavy Duty to genialne narzędzie do prac wykończeniowych i remontowo budowlanych oraz do warsztatów, np.

  samochodowych.solidna pokrywa połączona z materiałem Dura Shield gwarantuje wydajność urządzenia nawet po upadku z 2 metrów.Zawartość zestawu:antypoślizgowy uchwyt pokryty materiałem SoftgripMocny silnik o mocy 900W umożliwia cięższe prace związane z cięciem i szlifowaniem metaluSystem bezpośredniego chłodzenia (Direct Cooling) upraszcza pracę silnikaSmukła, poręczna pokrywa pozwala na efektywną pracę w miejscach trudno przystępnychDane techniczne:Moc nominalna: 900 WMoc na wyjściu:450 WPrędkość obrotowa bez obciążenia:11000 obr./minGwint wrzeciona szlifierki:M14Średnica tarczy:125 mmWaga: 1,9 kgW skład zestawu wchodzi:Szlifierka kątowa GWS 9-125ProfessionalKlucz do mocowania tarczOsłonaPudełko kartonoweDodatkowa rękojeśćInstrukcja obsługi w języku polskimDlaczego warto wybrać ten towar?niewiele znacząca użyteczna jednoręczna szlifierka kątowa z silnikiem o mocy 900 W.

  kupując u nas masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta. Towar jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta.

  Po zarejestrowani artykułu na stronie producenta otrzymujemy 36 miesięcy gwarancji.BoschMarka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkcji. Twórcą tej marki jest Robert Bosch który, całkowicie zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

  Początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji. Dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy marka Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,również stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego.

  Głównym założeniem marki stała się chęć innowacji. Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zastosowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka lub nożyce do krzewów.

  Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, w głównej mierze dla panów pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą linię elektronarzędzi, żeby uzupełnić ofertę fachowych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

  Gotowość marki Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.
[TOP6] Bardzo tanie szlifierki (średnica tarczy do 100 mm) [Ranking czerwiec 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka o średnicy tarczy do 100 mm jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi szlifierkami (średnica tarczy do 10 cm) jest aktualny na czerwiec 2024.

1 ★  BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional, sb.3900601396007

BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional, sb.3900601396007 Najniższa Cena Online

BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional, sb.3900601396007 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Bosch
 • Pełna nazwa szlifierki:  BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional, sb.3900601396007
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Bosch GWS 9-125 zapewnia wysoką skuteczność szlifowania i cięcia dzięki silnikowi o mocy 900W. Ta szlifierka kątowa z linii Heavy Duty to nadzwyczajne narzędzie do prac wykończeniowych i remontowo budowlanych, a także do warsztatów, np.

  samochodowych.potężna obudowa połączona z materiałem Dura Shield zapewnia produktywność urządzenia nawet po upadku z 2 metrów.Zawartość zestawu:antypoślizgowy uchwyt pokryty materiałem SoftgripMocny silnik o mocy 900W pozwala na cięższe prace związane z cięciem i szlifowaniem metaluSystem bezpośredniego chłodzenia (Direct Cooling) upraszcza pracę silnikaSmukła, ergonomiczna obudowa pozwala na efektywną pracę w miejscach trudno dostępnychDane technologiczne:Moc nominalna: 900 WMoc na wyjściu:450 WPrędkość obrotowa bez obciążenia:11000 obr./minGwint wrzeciona szlifierki:M14Średnica tarczy:125 mmWaga: 1,9 kgW skład zestawu wchodzi:Szlifierka kątowa GWS 9-125ProfessionalKlucz do mocowania tarczOsłonaPudełko kartonoweDodatkowa rękojeśćInstrukcja obsługi w języku polskimDlaczego warto wybrać ten towar?nieznaczna praktyczna jednoręczna szlifierka kątowa z silnikiem o mocy 900 W.

  kupując u nas masz pewność legalności pochodzenia towaru (oficjalna polska dystrybucja), a także bezproblemowej gwarancji producenta. Towar jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta.

  Po zarejestrowani towaru na stronie producenta uzyskujemy 36 miesięcy gwarancji.BoschMarka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w tworzeniu. Twórcą tej marki jest Robert Bosch który, w pełni zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

  Początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji. Dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy marka Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,na dodatek stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego.

  Głównym założeniem producenta stała się chęć innowacji. Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zastosowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

  Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, w głównej mierze dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą kolekcję elektronarzędzi, aby uzupełnić ofertę profesjonalnych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

  Gotowość marki Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,firma Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.
Podsumowanie, czyli jaka szlifierka o średnicy tarczy do 100 mm najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Czerwiec 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane szlifierki (średnica tarczy do 100 mm)


[TOP 3] Najtańsze szlifierki (średnica tarczy do 100 mm)Rekomendowane szlifierki [Ranking czerwiec 2024]

Nadal bez narzędzia do szlifowania? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych szlifierek.


Polecamy również! Poradnik zakupowy i Ranking TOP 12 szlifierek. Jaka szlifierka najlepsza?


Krótkie FAQ o szlifierkach (średnica tarczy do 100 mm)

1# Gdzie szukać opinii na temat szlifierek do 10 cm średnicy tarczy?

Znajdujące się w rankingach propozycje ze szlifierkami (średnica tarczy do 10 cm) odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaka szlifierka o średnicy tarczy do 100 mm jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych szlifierek do 10 cm średnicy tarczy warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które szlifierki (średnica tarczy do 100 mm) są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia ze szlifierkami (średnica tarczy do 10 cm) zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach szlifierek do 10 cm średnicy tarczy to produkty chętnie rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jaka Wyrzynarka Maktec najlepsza? [Ranking]

niedz. gru 3 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z wyrzynarkami Maktec. Zachęcamy […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.