Szlifierka do 400 zł [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia ze szlifierkami do 400 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach szlifierek do 400 zł.


[TOP10] Dobre szlifierki do 400 zł [Ranking czerwiec 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka do 400 zł była najchętniej wybierana przez Konsumentów. Przygotowany ranking ze szlifierkami do 400 zł jest aktualny na czerwiec 2024.

1 ★  Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł

Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł Najniższa Cena Online

Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Yato
 • Pełna nazwa szlifierki:  Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Polerka mimośrodowa YATO YT-82200 Polerka z regulowaną prędkością obrotową, dedykowana do fachowych prac warsztatowych polerowania karoserii samochodowych przy użyciu pasty lub wosku. Tarcza obraca się, jednocześnie wykonując ruch mimośrodowy, co gwarantuje łatwiejsze i szybsze rozprowadzenie powłoki polerskiej.

  Urządzenie jest zaopatrzone w elektroniczny system kontroli prędkości obrotowej, dzięki czemu choćby przy pracy na niskich obrotach i jednoczesnym docisku maszyny, szybkość obrotowa nie zwalnia a uzwojenie silnika nie ulega przegrzaniu.

  Płynna regulacja szybkości obrotowej w zakresie 2100 5000 obr./min z systemem podtrzymania obrotów i łagodnym startem. Kabel zasilający o długości 5 m pozwala luźno operować urządzeniem dookoła obrabianej powierzchni.

  Zagęszczone miedziane uzwojenie jest przystosowane do długofalowej pracy. Urządzenie wyekwipowane w system prędkiej zamiany szczotek węglowych, a także wysokiej jakości włącznik z blokadą do pracy ciągłej. W komplecie znajdują się: 3 dopełniające krążki o rozmaitej twardości.

  Całość Zapakowana jest w praktyczną walizkę. Parametry technologicznE: Moc: 720 W prędkość obrotowa: 2100-5000 Regulacja oscylacji komfortowy uchwyt do wielogodzinnej pracy Średnica tarczy szlifierskiej: 150 mm Długość kabla: 5m System szybkiej zamiany szczotek 3 dodatkowe krążki o różnej twardości Zawartość opakowania: Polerka Tarcza polerska: 3 sztuki o najróżniejszej twardości Walizka Instrukcja obsługi w języku polskim Program Serwis YATO Premium pozwala na wydłużenie gwarancji na elektronarzędzia firmy YATO aż do 36 miesięcy - i obsługę zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door.

  Aby skorzystać z tej usługi starczy, iż zarejestrują Państwo zakupiony artykuł w Serwisie YATO Premium w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.


2 ★  Szlifierka stołowa pas tc-us 350 4466154 marki Einhell

Szlifierka stołowa pas tc-us 350 4466154 marki Einhell Najniższa Cena Online

Szlifierka stołowa pas tc-us 350 4466154 marki Einhell - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  EINHELL
 • Pełna nazwa szlifierki:  Szlifierka stołowa pas tc-us 350 4466154 marki Einhell
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:


  Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
  Długość taśmy szlifierskiej: 68,6 cm
  EAN: 4006825649956
  Grubość tarczy szlifierskiej: 3,2 cm
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość artykułu: 437 mm
  Kod Producenta: 4466154
  kolor artykułu: Czarny, Czerwony
  liczba ściernic: 1
  Moc pobierana: 350 W
  Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
  szybkość biegu jałowego (max): 2980 RPM
  dostosowywana osłona przeciwiskrowa: Tak
  Ściernica do szlifowania ziarno: 36
  Średnica tarczy szlifierskiej: 15 cm
  Szerokość produktu: 367 mm
  Szerokość taśmy szlifierskiej: 5 cm
  Szlifierka taśmowa: Tak
  Waga produktu: 8,15 kg
  Waga wraz z opakowaniem: 9,61 kg
  Wysokość produktu: 263 mm

3 ★  Bosch gws 9-125 s + darmowy transport! (3165140861038)

Bosch gws 9-125 s + darmowy transport! (3165140861038) Najniższa Cena Online

Bosch gws 9-125 s + darmowy transport! (3165140861038) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Bosch
 • Pełna nazwa szlifierki:  Bosch gws 9-125 s + darmowy transport! (3165140861038)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  2
 • Pełny opis szlifierki:

  GWS 9-125 S PROFESSIONALRegulacja szybkości obrotów i wyższa moc do wykonywania cięższych prac!GWS 9-125 S Professional + dodatkowa rękojeść + osłonaBosch GWS 9-125 S gwarantuje wysoką skuteczność szlifowania i cięcia dzięki silnikowi o mocy 900W.

  Ta szlifierka kątowa z linii Heavy Duty to świetne narzędzie do prac wykończeniowych i remontowo budowlanych oraz do warsztatów, np. Samochodowych. Funkcja regulacji prędkości pozwala przystosować moc szlifierki do wykonywanej pracy.GŁÓWNE zalety:- solidny silnik o mocy 900W umożliwia cięższe prace związane z cięciem i szlifowaniem metalu- System bezpośredniego chłodzenia (Direct Cooling) usprawnia pracę silnika- Smukła, funkcjonalna pokrywa zezwala na sprawną pracę w miejscach trudno przystępnychRegulacja prędkości obrotów umożliwia bardziej uniwersalne wykorzystanie szlifierki i dopasowanie mocy do obrabianego materiałuZASTOSOWANIA BOSCH GWS 9-125 SCięcie metaluDzięki skutecznemu silnikowi o mocy 900W, szlifierka wspaniale spełni oczekiwania w pracach polegających na cięciu metalowych elementów.Szlifowanie metalu i eliminowanie rdzySzlifierka pasuje także do prac szlifierskich, a także do prac związanych z eliminowaniem rdzy.Prace glazurniczeKompaktowa obudowa, funkcjonalna rękojeść w połączeniu z mocnym silnikiem czyni tę szlifierkę znakomitym narzędziem do prac glazurniczych.W skład zestawu wchodzi:- Szlifierka kątowaGWS 9-125 S Professional- Klucz do mocowania tarcz- Osłona- Pudełko kartonowe- Dodatkowa rękojeść- Instrukcja obsługi w języku polskim- Karta gwarancyjnaPOLECANE AKCESORIADlaczego warto wybrać ten artykuł?niewielka praktyczna jednoręczna szlifierka kątowa z silnikiem o mocy 900 W.

  Regulacja obrotów w zakresie 2.800 11.000 min-1 to właśnie GWS 9-125 S. Nabywając u nasmasz pewność legalności pochodzenia towaru (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta.

  produkt jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani artykułu na stronie producenta otrzymujemy 36 miesięcy gwarancji.Wejdź na YT i zobacz filmhttps://youtu.be/vhU30NY5oesBoschTwórcą tej firmy jest Robert Bosch który, w całości zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

  firma Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkowaniu. Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki cieplnej, radia i telewizji.

  Dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy firma Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,w dodatku stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem firmy stała się chęć innowacji.

  Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

  Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, z reguły dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą linię elektronarzędzi, aby uzupełnić ofertę mistrzowskich elektronarzędzi dla firm budowlanych.

  Gotowość marki Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,marka Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.


4 ★  Szlifierka kątowa macallister 230 mm 2000 w szara marki Mac allister

Szlifierka kątowa macallister 230 mm 2000 w szara marki Mac allister Najniższa Cena Online

Szlifierka kątowa macallister 230 mm 2000 w szara marki Mac allister - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Mac Allister
 • Pełna nazwa szlifierki:  Szlifierka kątowa macallister 230 mm 2000 w szara marki Mac allister
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:
  Szlifierka kątowa MacAllister 230 mm 2000 W zezwala na wykonywanie różnych zadań technicznych w Twoim warsztacie. Możesz przygotować powierzchnię do dalszej obróbki i ciąć twarde materiały. Urządzenie ma wygodny uchwyt soft grip. Na dodatek wyposażone jest w wentylator i zabezpieczenie przed przeciążeniem. Szlifierka kątowa MacAllister stanie na wysokości zadania bardziej wymagających majsterkowiczów. Najlepiej spełni oczekiwania w przydomowym warsztacie, a także na placu budowy. To zasługa obfitej mocy i optymalnej średnicy. Z takim sprzętem obrobisz przęsła metalowe, przytniesz kostkę brukową czy też będziesz szlifować beton. Szlifierka kątowa MacAllister 230 mm 2000 W działa płynnie i produktywnie. Ma zdejmowaną osłonę. W tym modelu zaimplementowano wygodny uchwyt soft grip, który nie powoduje dyskomfortu. Możesz pracować poprzez mnóstwo długich godzin. Dodatkowo producent zastosował tu blokadę wrzeciona i zabezpieczenie przed przeciążeniem. Urządzenie jest chłodzone wentylatorem. również pozostałą ofertę sklepu Castorama i postaw na sprawdzone wyposażenie warsztatu.

5 ★  Dedra mimośrodowa ded7947

Dedra mimośrodowa ded7947 Najniższa Cena Online

Dedra mimośrodowa ded7947 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  Dedra mimośrodowa ded7947
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Akcesoria opcjonalne:DED79470, DED79471, DED79472, DED79473, DED79474, DED79475, DED79476;Gwarancja:24 miesiące;informacje dodatkowe:regulacja obrotów, pojemnik na pył;Moc nominalna:430 W;Mocowanie materiałów ściernych:na rzepy;prędkość bez obciążenia:6000 - 13000 obr/min;Przeznaczenie:do korzystania domowego;rozmiar materiału ściernego:125 mm;Waga:1,74 kg;Zasilanie:sieciowe


6 ★  Szlifierka mimośrodowa 720W YATO YT-82200

Szlifierka mimośrodowa 720W YATO YT-82200 Najniższa Cena Online

Szlifierka mimośrodowa 720W YATO YT-82200 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki: 
 • Pełna nazwa szlifierki:  Szlifierka mimośrodowa 720W YATO YT-82200
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

7 ★  PARKSIDE PERFORMANCE® Szlifierka kątowa PPWS 125 A1, 1700 W

PARKSIDE PERFORMANCE® Szlifierka kątowa PPWS 125 A1, 1700 W Najniższa Cena Online

PARKSIDE PERFORMANCE® Szlifierka kątowa PPWS 125 A1, 1700 W - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  PARKSIDE PERFORMANCE®
 • Pełna nazwa szlifierki:  PARKSIDE PERFORMANCE® Szlifierka kątowa PPWS 125 A1, 1700 W
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:
  PARKSIDE PERFORMANCE® Szlifierka kątowa PPWS 125 A1, 1700 W

  Opis artykułu

  • do przecinania i szlifowania metalu, płytek lub muru
  • wytrzymała głowica narzędzia z aluminium
  • z nakrętką szybkomocującą do podmiany tarczy bez wykorzystania narzędzi
  • stosowna obsługa dzięki kompaktowej, ergonomicznej konstrukcji
  • elektronicznie dostosowywany silnik z łagodnym rozruchem i stałą mocą przy obciążeniu
  • zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
  • prosta zamiana tarcz dzięki blokadzie wrzeciona SPINDLE LOCK
  • pokrywa ochronna 2 w 1 do przecinania i szlifowania
  • z dodatkowym uchwytem, montowanym w 3 pozycjach
  • w użytecznej walizce do przechowywania
  • odłączany przewód o długości 5 m usprawniający podmianę narzędzi w obszarze roboczym
  • grubość tarcz tnących/przecinających: maks. 6 mm
  • w porównaniu ze szlifierką kątową PWS 125 G6 producenta PARKSIDE:
   • 40% obszerniejsza produktywność
   • 25% wyższa maksymalna sprawność cięcia
   • 20% wyższa maksymalna sprawność szlifowania


  cechy produktu


8 ★  Dedra Szlifierka prosta 550w, trzpień 6mm (5902628794857)

Dedra Szlifierka prosta 550w, trzpień 6mm (5902628794857) Najniższa Cena Online

Dedra Szlifierka prosta 550w, trzpień 6mm (5902628794857) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  DEDRA
 • Pełna nazwa szlifierki:  Dedra Szlifierka prosta 550w, trzpień 6mm (5902628794857)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:


  informacje technologicznE:

  Napięcie: 230V~50Hz
  Moc: 550W
  szybkość obrotowa: 7000-34000RPM
  Tuleja zaciskowa: 6mm
  Długość przewodu: 3m
  Waga: 1,75kg

  Szlifierka prosta DED7948 to przydatne narzędzie służące do skrupulatnego szlifowania i polerowania materiałów o zróżnicowanej strukturze i twardości.
  spełni oczekiwania ona znakomicie w trakcie szlifowania tworzyw po spawaniu, polerowania, szlifowania i wykańczania, usuwania farby czy rdzy itp. Zwarta, poręczna konstrukcja tego elektronarzędzia pozwala na wykonanie wszechstronnych prac szlifierskich, a wąskie, wydłużone wrzeciono daje możliwość nieskomplikowanego manewrowania w trudnodostępnych miejscach.

  regulowana prędkość obrotowa sprawa, iż operator może doskonale dostosować ją do typu wykonywanej pracy. Długi kabel zasilający zagwarantuje wysoką mobilność pracy urządzeniem, a ogumowana rękojeść zapewnia stabilność chwytu.

  w dodatku w zestawie wraz ze szlifierką prostą DED7948, znajdują się dwa klucze montażowe 12 oraz 17mm.

  cechy szlifierki prostej DED7948:
  regulowana prędkość obrotowa
  Elektroniczna regulacja prędkości
  Prosta, zwarta kompozycja
  przeciwpoślizgowa rękojeść gwarantująca pewność chwytu
  Dwa klucze montażowe [12 i 17mm] w komplecie
  Trzyletnia gwarancja

  Kompletacja:

  Szlifierka prosta
  Klucz montażowy (2 szt)

  **

9 ★  mimośrodowa DEDRA DED7062 (5902628706201)

mimośrodowa DEDRA DED7062 (5902628706201) Najniższa Cena Online

mimośrodowa DEDRA DED7062 (5902628706201) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  mimośrodowa DEDRA DED7062 (5902628706201)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

   AKUMULATOROWA SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA + Akumulator 4,0Ah 18V Li-Ion + Ładowarka do akumulatorów Z linii DEDRA SAS+ALL DEDRA DED7062 DED7034 DED7038 Szlifierka mimośrodowa dzięki sposobowi ruchu tarczy jest wspaniała do szlifowania albo polerowania.

  Model z linii SAS+ALL ma trzy stopnie szybkości: 6000, 8500 i 11000 obrotów na minutę. Do jego największych atutów należy odłączalny pojemnik na pył oraz zaawansowany technicznie silnik bezszczotkowy.

  dzięki czemu urządzenie jest wielokrotnie trwalsze i efektywniejsze. Dane technicznE Napięcie: 18 V rozmiary krążka ściernego: 125mm szybkość obrotowa (ew. Zakres): 6000/8500/11000 Waga: 1,1 kg W pakiecie: krążek ścierny 1 szt.

  Akumulator 4,0Ah 18V Li-Ion DEDRA SAS+ALL DED7034 Pojemny akumulator litowo-jonowy dedykowany do cięższych i bardziej wymagających zastosowań. Ma wskaźnik poziomu naładowania, akumulator z możliwością doładowywania bez ryzyka utraty pojemności.

  wyekwipowany w elektroniczny system kontroli temperatury i przepływu prądu podczas ładowania i rozładowywania. Akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami DEDRA SAS+ALL o napięciu 18V.

  Ładowarka do akumulatorów DEDRA SAS+ALL 18V DED7038 Ładowarka DED7038 dedykowana do ładowania akumulatorów litowo-jonowych z kolekcji SAS+ALL. Ładowarka wyekwipowana w wskaźnik naładowania. Budowa z tworzywa sztucznego.

  Ładowanie wszelkich akumulatorów 18V (2,0 Ah, 4,0 Ah model DED7032 albo DED7034 dostępne na innych ofertach) z kolekcji SAS+ALL. Ładowarka ma wskaźnik naładowania prędkie ładowanie: akumulator 2,0 Ah ok.

  1 h; akumulator 4,0 Ah ok 2 h DEDRA stworzyła zupełnie nową linię elektronarzędzi akumulatorowych. DEDRA SAS+ALL to postępowe rozwiązanie, którego sercem jest system JEDNEGO akumulatora. Dzięki czemu, niezależnie od tego czy jesteś wysokiej klasy fachowcem czy majsterkowiczem, z pomocą DEDRA SAS+ALL, z jedną baterią, masz do dyspozycji szeroką gamę produktywnych elektronarzędzi akumulatorowych, które ułatwią Ci pracę....


10 ★  Mini z akcesoriami 40szt. ded6903 marki Dedra

Mini z akcesoriami 40szt. ded6903 marki Dedra Najniższa Cena Online

Mini z akcesoriami 40szt. ded6903 marki Dedra - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  Mini z akcesoriami 40szt. ded6903 marki Dedra
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:


  dane technicznE:

  Zasilanie: akumulatorowe (18V)
  szybkość obrotowa: 5000-33000RPM
  Średnica trzpienia: max. Śr. 3,2 mm
  Przybliżone czasy pracy dla akumulatorów:
  2Ah - DED7032: 35 min (grawerowanie kamienia końcówką diamentową)
  4Ah - DED7034: 80 min (grawerowanie kamienia końcówką diamentową)
  5Ah - DED7035: 105 min (grawerowanie kamienia końcówką diamentową)

  Kompletacja:
  Miniszlifierka
  Tarcza tnąca (5 szt)
  Papier ścierny (10 szt)
  Kamień szlifierski (3 szt)
  Trzpień do papierów ściernych (2 szt)
  Papier ścierny (6 szt)
  Wiertło (1 szt)
  Frez diamentowy (3 szt)
  Trzpień (2 szt)
  Filc polerski (4 szt)
  Szczotka stalowa (1 szt)
  Pasta do polerowania (1 szt)
  Frez HSS (1 szt)
  Klucz (1 szt)


  Akumulatorowa miniszlifierka DED6903 to jedno z modnych narzędzi, którego na pewno nie może zabraknąć w domowym warsztacie lub u domowego majsterkowicza.
  To znakomite multinarzędzie do prac dokładnych - dzięki zaimplementowaniu trafnych końcówek roboczych, możemy ją zastosować zależnie od potrzeb do wiercenia, szlifowania, polerowania czy cięcia. W komplecie znajdziemy 40 szt. Akcesoriów, a dzięki uchwytowi na akcesoria zamontowanemu w urządzeniu, będziemy posiadać je zawsze pod ręką.
  Szlifierka zasilana jest akumulatorowo (18V).

  Urządzenie dostosowywaną szybkość obrotową w zakresie 5000-33000RPM.

  atrybuty akumulatorowej miniszlifierki DED6903:
  Miniszlifierka prosta - do wielu zadań
  Regulacja prędkości obrotowej: 5000-33000RPM
  Wysokoobrotowy silnik: do 33000RPM
  Miękki uchwyt
  Uchwyt na akcesoria
  Liczne akcesoria w zestawie

  towar nie mieści akumulatora i ładowarki

  **[TOP6] Bardzo tanie szlifierki do 400 zł [Ranking czerwiec 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka do 400 zł jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi szlifierkami do 400 zł jest aktualny na czerwiec 2024.

1 ★  Szlifierka Kątowa Gws 750S Bosch regulacja obrotów

Szlifierka Kątowa Gws 750S Bosch regulacja obrotów Najniższa Cena Online

Szlifierka Kątowa Gws 750S Bosch regulacja obrotów - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki: 
 • Pełna nazwa szlifierki:  Szlifierka Kątowa Gws 750S Bosch regulacja obrotów
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:
  Szlifierka Kątowa Gws 750S Bosch regulacja obrotów

2 ★  Dedra ded7051

Dedra ded7051 Najniższa Cena Online

Dedra ded7051 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  Dedra ded7051
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa 125mm 18V DEDRA SAS+ALL DED7051To narzędzie przeznaczone do cięcia i szlifowania. Silnik szlifierki osiąga prędkość 8500 obr/min i współpracuje z tarczami o wymiarze 125mm, a także 115mm.

  Szlifierka wyekwipowana została w bezpieczny włącznik, mający za zadanie odcięcie zasilania w chwili zbyt obszernego nacisku urządzenia na obrabiany materiał, co mogłoby skutkować zniszczeniem, bądź przegrzaniem urządzenia.

  prędki system mocowania tarczy, dwu pozycyjna rękojeść boczna i podgumowany uchwyt, a także wydłużona obudowa znacząco ulepszają komfort pracy urządzeniem. Kluczyk do podmiany tarczy umieszczony został w rękojeści bocznej, dzięki czemu użytkownik za każdym razem ma go pod ręką kiedy trzeba wymienić tarczę bądź inną końcówkę roboczą.

  obudowa wytworzona została z nylonu z domieszką włókna szklanego, dzięki czemu zwiększona została niepodatność na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Ergonomię, a także komfort pracy polepszają: nieznaczna waga urządzenia, a także podgumowany uchwyt.

  sugerowany akumulator do pracy ze szlifierką kątową akumulatorową to 4.0Ah DED7034.właściwościŚrednica tarczy 125mmŚrednica otworu tarczy 22,2mmDługa pokrywa szlifierki kątowejSzybka beznarzędziowa regulacja położenia osłony tarczypodgumowana rękojeść2 pozycje konstrukcji rękojeści bocznejBezpieczny włącznikKluczyk do zmiany tarczy umieszczony w rękojeści bocznejDane technologiczneNapięcie – 18VPrędkość obrotowa – 8500RPMMontaż tarczy – gwint M14Średnica tarczy – 125mm/22,2Waga – 2,2kgCzas pracy przy wykorzystaniu 2.0Ah akumulatora DED7032: 21 cięć pręta stalowego fi 12mm, tarczą o grubości 1mmCzas pracy przy wykorzystaniu 4.0Ah akumulatora DED7034: 57 cięcia pręta stalowego fi 12mm, tarczą o grubości 1mm...


3 ★  Dedra mimośrodowa ded7947

Dedra mimośrodowa ded7947 Najniższa Cena Online

Dedra mimośrodowa ded7947 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  Dedra mimośrodowa ded7947
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Akcesoria opcjonalne:DED79470, DED79471, DED79472, DED79473, DED79474, DED79475, DED79476;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:regulacja obrotów, pojemnik na pył;Moc nominalna:430 W;Mocowanie materiałów ściernych:na rzepy;szybkość bez obciążenia:6000 - 13000 obr/min;Przeznaczenie:do użytku domowego;rozmiar materiału ściernego:125 mm;Waga:1,74 kg;Zasilanie:sieciowe


4 ★  mimośrodowa DEDRA DED7062 (5902628706201)

mimośrodowa DEDRA DED7062 (5902628706201) Najniższa Cena Online

mimośrodowa DEDRA DED7062 (5902628706201) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  mimośrodowa DEDRA DED7062 (5902628706201)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

   AKUMULATOROWA SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA + Akumulator 4,0Ah 18V Li-Ion + Ładowarka do akumulatorów Z linii DEDRA SAS+ALL DEDRA DED7062 DED7034 DED7038 Szlifierka mimośrodowa dzięki sposobowi ruchu tarczy jest perfekcyjna do szlifowania albo polerowania.

  Model z linii SAS+ALL ma trzy poziomy szybkości: 6000, 8500 i 11000 obrotów na minutę. Do jego największych atutów należy odłączalny pojemnik na pył oraz nowoczesny technologicznie silnik bezszczotkowy.

  dzięki czemu urządzenie jest wielokrotnie trwalsze i produktywniejsze. Dane technicznE Napięcie: 18 V rozmiary krążka ściernego: 125mm szybkość obrotowa (ew. Zakres): 6000/8500/11000 Waga: 1,1 kg W zestawie: krążek ścierny 1 szt.

  Akumulator 4,0Ah 18V Li-Ion DEDRA SAS+ALL DED7034 Pojemny akumulator litowo-jonowy przeznaczony do cięższych i bardziej wymagających zastosowań. Ma wskaźnik poziomu naładowania, akumulator z możliwością doładowywania bez ryzyka utraty pojemności.

  zaopatrzony w elektroniczny system kontroli temperatury i przepływu prądu w trakcie ładowania i rozładowywania. Akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami DEDRA SAS+ALL o napięciu 18V.

  Ładowarka do akumulatorów DEDRA SAS+ALL 18V DED7038 Ładowarka DED7038 asygnowana do ładowania akumulatorów litowo-jonowych z kolekcji SAS+ALL. Ładowarka wyekwipowana w wskaźnik naładowania. Kompozycja z tworzywa nienaturalnego.

  Ładowanie wszelkich akumulatorów 18V (2,0 Ah, 4,0 Ah model DED7032 lub DED7034 przystępne na innych ofertach) z kolekcji SAS+ALL. Ładowarka ma wskaźnik naładowania szybkie ładowanie: akumulator 2,0 Ah ok.

  1 h; akumulator 4,0 Ah ok 2 h DEDRA stworzyła zupełnie nową linię elektronarzędzi akumulatorowych. DEDRA SAS+ALL to progresywne rozwiązanie, którego sercem jest system JEDNEGO akumulatora. Dzięki czemu, niezależnie od tego czy jesteś wysokiej klasy fachowcem czy majsterkowiczem, z pomocą DEDRA SAS+ALL, z jedną baterią, masz do dyspozycji szeroką gamę wydajnych elektronarzędzi akumulatorowych, które ułatwią Ci pracę....


5 ★  Bosch Szlifierka Kątowa Gws 9-125 S 900W 125MM

Bosch Szlifierka Kątowa Gws 9-125 S 900W 125MM Najniższa Cena Online

Bosch Szlifierka Kątowa Gws 9-125 S 900W 125MM - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki: 
 • Pełna nazwa szlifierki:  Bosch Szlifierka Kątowa Gws 9-125 S 900W 125MM
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:
  Bosch Szlifierka Kątowa Gws 9-125 S 900W 125MM

6 ★  125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826

125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826 Najniższa Cena Online

125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Yato
 • Pełna nazwa szlifierki:  125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826
 • Segment ogrodowy: Szlifierki do szlifowania m.in. drewna, parkietu, betonu, gładzi gipsowej, tynku, metalu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa 18V YATO YT-82826 z akumulatorem oraz ładowarką W pakiecie 10 tarcz do cięcia stali potężna i komfortowa szlifierka kątowa 125 mm, która na jednym ładowaniu akumulatora przecina około 50 prętów zbrojeniowych o średnicy 10 mm lub niemal dwukrotnie więcej prętów gładkich 6 mm czy też prętów gwintowanych M8 ze stali 4.8.

  Wysoka szybkość obrotowa 10.000 obr/min pozwala efektywnie pracować w miejscach, gdzie brakuje zasilania z sieci energetycznej. Kompozycja włącznika i jego położenie w środkowej części elektronarzędzia upraszczają pracę.doskonale leży w rąk podczas pracy.

  Wysokie obroty w klasie szlifierek akumulatorowych (10000/min) prędkie cięcie o zasięgu szlifierek sieciowych. Zabezpieczenie przeciw przegrzaniu ogniw baterii. Niski poziom wibracji. Wygodny uchwyt boczny Kompaktowy rozmiar Blokada wrzeciona upraszczająca wymianę tarczy 4-stopniowy wskaźnik naładowania baterii System 18 V - działanie na wspólnej baterii, pasującej do linii maszyn W pakiecie: szlifierka kątowa, 10 tarcz do cięcia stali akumulator Li-Ion 18 V 2 Ah, szybka ładowarka (1 h dla baterii 2 Ah).

  SYSTEM 18 V System 18 V to kolekcja narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z maszyn możesz nabyć w pakiecie z akumulatorem i szybką ładowarką też solo, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem, gdy powiększasz swój komplet narzędzi.

  Zasilanie akumulatorowe daje Ci swobodę i większy komfort pracy. Ponadto narzędzia akumulatorowe YATO są trwałe, ergonomiczne i rewelacyjnie wyważone. Tak, żeby praca nimi była przyjemnością. PROFESJONALIZM Moc, progresywność, dopracowane rozwiązania - to wszystko oferujemy w serii urządzeń 18 V, wytwarzanej z myślą o najistotniej wymagających użytkownikach i profesjonalistach.

  OSZCZĘDNOŚĆ Nie ma konieczności kupowania wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Dzięki systemowi 18 V oszczędzasz pieniądze, przestrzeń w domu i środowisko! dobór Gdy rosną Twoje wymagania, rośnieseria 18 V.

  spory dobór narzędzi do domu, warsztatu i ogrodu sprawia, że możesz stworzyć komplet, którego naprawdę Ci potrzeba. Zawartość opakowania: Szlifierka kątowa Bateria Ładowarka informacje techniczne: Maksymalna prędkość obrotowa: 10000 obr/min Średnica tarczy: 125 mm Napięcie akumulatora: 18 objętość akumulatora: 2,0 wariant akumulatora: Li-Ion Wskaźnik stanu baterii: Tak Czas ładowania: 60 liczba baterii w pakiecie: 1 Program Serwis YATO Premium pozwala na wydłużenie gwarancji na elektronarzędzia producenta YATO - aż do 36 miesięcy - i obsługę zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door.

  Aby skorzystać z tej usługi starczy, iż zarejestrują Państwo zakupiony towar w Serwisie YATO Premium w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. To starczy, by Państwa artykuł był objęty wydłużoną, gratisową 3 letnią gwarancją realizowaną w systemie door-to-door.
Podsumowanie, czyli jaka szlifierka do 400 zł najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Czerwiec 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane szlifierki do 400 zł


[TOP 3] Najtańsze szlifierki do 400 złPolecane szlifierki [Ranking czerwiec 2024]

Nadal bez narzędzia do szlifowania? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych szlifierek.


Polecamy również! Poradnik zakupowy i Ranking TOP 12 szlifierek. Jaka szlifierka najlepsza?


Krótkie FAQ o szlifierkach do 400 zł

1# Gdzie szukać opinii na temat szlifierek do 400 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje ze szlifierkami do 400 zł odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaka szlifierka do 400 zł jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych szlifierek do 400 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które szlifierki do 400 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia ze szlifierkami do 400 zł zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach szlifierek do 400 zł to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Polerka do 1000 W mocy silnika [Ranking]. Jaka najlepsza?

czw. gru 7 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z polerkami o mocy […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.