Szlifierka akumulatorowa Yato [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z akumulatorowymi szlifierkami Yato.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach akumulatorowych szlifierek Yato.


[TOP10] Dobre szlifierki akumulatorowe Yato [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka akumulatorowa Yato była najchętniej wybierana przez Użytkowników. Przygotowany ranking z akumulatorowymi szlifierkami Yato jest aktualny na maj 2024.

1 ★  125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826

125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826 Najniższa Cena Online

125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Yato
 • Pełna nazwa szlifierki:  125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa 18V YATO YT-82826 z akumulatorem i ładowarką W komplecie 10 tarcz do cięcia stali solidna i komfortowa szlifierka kątowa 125 mm, która na jednym ładowaniu akumulatora przecina około 50 prętów zbrojeniowych o średnicy 10 mm albo niemal dwukrotnie więcej prętów gładkich 6 mm czy także prętów gwintowanych M8 ze stali 4.8.

  Wysoka prędkość obrotowa 10.000 obr/min pozwala wydajnie pracować w miejscach, gdzie brakuje zasilania z sieci energetycznej. Konstrukcja włącznika i jego położenie w środkowej części elektronarzędzia ułatwiają pracę.znakomicie leży w dłoni w trakcie pracy.

  Wysokie obroty w klasie szlifierek akumulatorowych (10000/min) prędkie cięcie o zasięgu szlifierek sieciowych. Zabezpieczenie przeciw przegrzaniu ogniw baterii. Niski poziom wibracji. Wygodny uchwyt boczny Kompaktowy rozmiar Blokada wrzeciona upraszczająca podmianę tarczy 4-stopniowy wskaźnik naładowania baterii System 18 V - działanie na wspólnej baterii, pasującej do linii urządzeń W zestawie: szlifierka kątowa, 10 tarcz do cięcia stali akumulator Li-Ion 18 V 2 Ah, szybka ładowarka (1 h dla baterii 2 Ah).

  SYSTEM 18 V System 18 V to kolekcja narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z maszyn możesz kupić w zestawie z akumulatorem i szybką ładowarką też solo, co jest nieprzeciętnym rozwiązaniem, gdy powiększasz swój komplet narzędzi.

  Zasilanie akumulatorowe daje Ci swobodę i obszerniejszy komfort pracy. Ponadto narzędzia akumulatorowe YATO są trwałe, funkcjonalne i rewelacyjnie wyważone. Tak, by praca nimi była przyjemnością. PROFESJONALIZM Moc, innowacyjność, dopracowane rozwiązania - to wszystko oferujemy w serii urządzeń 18 V, tworzonej z myślą o najmocniej wymagających użytkownikach i profesjonalistach.

  OSZCZĘDNOŚĆ Nie ma konieczności kupowania wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Dzięki systemowi 18 V oszczędzasz pieniądze, przestrzeń w domu i środowisko! dobór Gdy rosną Twoje wymogi, rośnielinia 18 V.

  wielki dobór narzędzi do domu, warsztatu i ogrodu powoduje, iż możesz stworzyć komplet, którego naprawdę potrzebujesz. Zawartość opakowania: Szlifierka kątowa Bateria Ładowarka dane technologiczne: Maksymalna prędkość obrotowa: 10000 obr/min Średnica tarczy: 125 mm Napięcie akumulatora: 18 pojemność akumulatora: 2,0 typ akumulatora: Li-Ion Wskaźnik stanu baterii: Tak Czas ładowania: 60 ilość baterii w pakiecie: 1 Program Serwis YATO Premium zezwala na wydłużenie gwarancji na elektronarzędzia firmy YATO - aż do 36 miesięcy - i obsługę zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door.

  Aby skorzystać z tej usługi starczy, iż zarejestrują Państwo zakupiony produkt w Serwisie YATO Premium w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. To starczy, by Państwa towar był objęty wydłużoną, bezpłatną 3 letnią gwarancją realizowaną w systemie door-to-door.


2 ★  Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827

Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827 Najniższa Cena Online

Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki: 
 • Pełna nazwa szlifierki:  Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:
  Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827[TOP6] Bardzo tanie szlifierki akumulatorowe Yato [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka akumulatorowa Yato jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi akumulatorowymi szlifierkami Yato jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827

Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827 Najniższa Cena Online

Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki: 
 • Pełna nazwa szlifierki:  Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:
  Yato Szlifierka Kątowa Akumulatorowa 18V YT-82827

2 ★  125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826

125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826 Najniższa Cena Online

125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Yato
 • Pełna nazwa szlifierki:  125MM AKUMULATOROWA 18V/2Ah YT-82826 YATO, YT-82826
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa 18V YATO YT-82826 z akumulatorem, a także ładowarką W pakiecie 10 tarcz do cięcia stali konkretna i komfortowa szlifierka kątowa 125 mm, która na jednym ładowaniu akumulatora przecina około 50 prętów zbrojeniowych o średnicy 10 mm albo niemal dwukrotnie więcej prętów gładkich 6 mm czy również prętów gwintowanych M8 ze stali 4.8.

  Wysoka szybkość obrotowa 10.000 obr/min pozwala wydajnie pracować w miejscach, gdzie brakuje zasilania z sieci energetycznej. Konstrukcja włącznika i jego położenie w środkowej części elektronarzędzia ułatwiają pracę.perfekcyjnie leży w dłoni w trakcie pracy.

  Wysokie obroty w klasie szlifierek akumulatorowych (10000/min) prędkie cięcie o zasięgu szlifierek sieciowych. Zabezpieczenie przeciw przegrzaniu ogniw baterii. Niski poziom wibracji. Komfortowy uchwyt boczny Kompaktowy wymiar Blokada wrzeciona upraszczająca zamianę tarczy 4-stopniowy wskaźnik naładowania baterii System 18 V - działanie na wspólnej baterii, pasującej do serii maszyn W zestawie: szlifierka kątowa, 10 tarcz do cięcia stali akumulator Li-Ion 18 V 2 Ah, szybka ładowarka (1 h dla baterii 2 Ah).

  SYSTEM 18 V System 18 V to linia narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z sprzętów możesz kupić w komplecie z akumulatorem i szybką ładowarką również solo, co jest znakomitym rozwiązaniem, gdy rozszerzasz swój pakiet narzędzi.

  Zasilanie akumulatorowe daje Ci swobodę i pokaźniejszy komfort pracy. Ponadto narzędzia akumulatorowe YATO są trwałe, praktyczne i świetnie wyważone. Tak, aby praca nimi była przyjemnością. PROFESJONALIZM Moc, nowoczesność, dopracowane rozwiązania - to wszystko oferujemy w linii urządzeń 18 V, wyprodukowanej z myślą o najistotniej wymagających użytkownikach i profesjonalistach.

  OSZCZĘDNOŚĆ Nie ma konieczności kupowania wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Dzięki systemowi 18 V oszczędzasz pieniądze, przestrzeń w domu i środowisko! wybór Gdy rosną Twoje wymogi, rośnielinia 18 V.

  obszerny wybór narzędzi do domu, warsztatu i ogrodu powoduje, iż możesz stworzyć zestaw, którego naprawdę potrzebujesz. Zawartość opakowania: Szlifierka kątowa Bateria Ładowarka dane technologiczne: Maksymalna prędkość obrotowa: 10000 obr/min Średnica tarczy: 125 mm Napięcie akumulatora: 18 pojemność akumulatora: 2,0 rodzaj akumulatora: Li-Ion Wskaźnik stanu baterii: Tak Czas ładowania: 60 ilość baterii w pakiecie: 1 Program Serwis YATO Premium zezwala na wydłużenie gwarancji na elektronarzędzia marki YATO - aż do 36 miesięcy - i obsługę zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door.

  Aby skorzystać z tej usługi starczy, iż zarejestrują Państwo zakupiony produkt w Serwisie YATO Premium w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. To wystarczy, żeby Państwa artykuł był objęty wydłużoną, bezpłatną 3 letnią gwarancją wykonywaną w systemie door-to-door.
Podsumowanie, czyli jaka szlifierka akumulatorowa Yato najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane szlifierki akumulatorowe Yato


[TOP 3] Najtańsze szlifierki akumulatorowe YatoDobre akumulatorowe szlifierki [TOP6 maj 2024]

Nadal bez dobrej szlifierki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych szlifierek z akumulatorem.


Krótkie FAQ o szlifierkach Yato z akumulatorem

1# Gdzie szukać opinii na temat akumulatorowych szlifierek Yato?

Znajdujące się w rankingach propozycje z akumulatorowymi szlifierkami Yato odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaka szlifierka akumulatorowa Yato jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych akumulatorowych szlifierek Yato warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które szlifierki akumulatorowe Yato są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z akumulatorowymi szlifierkami Yato zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach akumulatorowych szlifierek Yato to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Bruzdownica. Jaka najlepiej sprawdzi się w domu, warsztacie i ogrodzie? [Ranking]

śr. gru 13 , 2023
Ze względu na swoją cenę bruzdownice przeznaczone są z reguły […]
bruzdownice do kabli i styropianu

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.