Szlifierka akumulatorowa w sklepie online Maxelektro.pl [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z akumulatorowymi szlifierkami w sklepie Maxelektro.pl.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach akumulatorowych szlifierek w sklepach Maxelektro.pl.


[TOP10] Dobre szlifierki akumulatorowe w Maxelektro.pl [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka akumulatorowa na Maxelektro.pl była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking z akumulatorowymi szlifierkami w sklepie Maxelektro.pl jest aktualny na maj 2024.

1 ★  akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa WORX WX803 Akumulatorowa 125mm Lekka bezprzewodowa szlifierka kątowa marki Worx jest jednym z najlżejszych i najmocniej kompaktowych narzędzi w swojej klasie, a jednocześnie gwarantuje wysoką wydajność szlifowania.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Napięcie: 20 V Średnica tarczy: 125 mm prędkość bez obciążenia: 0-8600 obr./min rodzaj mocowania tarczy: M14 Średnica otworu tarczy: 22,23 mm Waga (bez baterii): 1,6 kg Funkcjonalność: Ważąca jedynie 1,6 kg akumulatorowa szlifierka kątowa WORX jest jednym z najlżejszych i najmocniej kompaktowych narzędzi w swej klasie, a równocześnie gwarantuje wysoką wydajność szlifowania.

  technologia wykrywania zacięć błyskawicznie zatrzymuje koło, żeby zapobiec odbiciu. Miękki uchwyt zagwarantuje kontrolę i komfort w trakcie długookresowego wykorzystywania. Kompatybilna z akumulatorami PowerShare. Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Uchwyt pomocniczy Akumulator 2Ah Akumulator 4Ah Ładowarka Walizka transportowa System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszelkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – równocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  specyficzny system modułowy PowerShare umożliwia łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja realnego czasu pracy. Nowoczesna technika innowacyjne akumulatory PowerShare proponują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z serii WORX PowerShare dostępne są także w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i staranniej.

  Dzięki wielu innowacyjnym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym oraz sprawnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Teraz możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do różnych maszyn.

  Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Zastrzeżone funkcje Nasze narzędzia są zaopatrzone w specyficzne funkcje, które czynią pracę pokaźnie łatwiejszą, wygodniejszą i dokładną.

  Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i części z twardego plastiku, które przechodzą najszczególniej rygorystyczne kontrole jakości.


2 ★  Worx Akumulatorowa wx801

Worx Akumulatorowa wx801 Najniższa Cena Online

Worx Akumulatorowa wx801 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  Worx Akumulatorowa wx801
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Bezprzewodowa Mini Szlifierka kątowa Worx WX801 Akumulatorowa Bezprzewodowa Lekka Miniszlifierka kątowa producenta Worx zaopatrzona w tarczę o średnicy 76mm i akumulator w serii PowerShare NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Napięcie: 20 V prędkość bez obciążenia: 0–19 500 obr./min Średnica tarczy: 76 mm rozmiar otworu tarczy: 10 mm typ mocowania tarczy: M6 Waga (bez baterii): 840 g Funkcjonalność: W zestawie 3 ostrza tnące i 1 tarcza szlifierska Kompaktowa budowa do pracy w ciasnych miejscach komfortowy przełącznik do cięcia i szlifowania szczególnie lekka – tylko 840 g Kompatybilna z akumulatorami PowerShare Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Diamentowe ostrze tnące Ostrze do cięcia metalu Akumulator Ładowarka System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – jednocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  niepowtarzalny system modułowy PowerShare umożliwia łączenie akumulatorów w celu rozszerzenia napięcia od 40V do choćby 80 V. Główny cel to maksymalizacja osiągalnego czasu pracy. Zaawansowana technologia innowacyjne akumulatory PowerShare proponują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z linii WORX PowerShare przystępne są też w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i skrupulatniej.

  Dzięki wielu progresywnym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym oraz sprawnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Dzisiaj możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do przeróżnych urządzeń.

  Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Opatentowane funkcje Nasze narzędzia są wyekwipowane w unikalne funkcje, które czynią pracę wyraźnie łatwiejszą, wygodniejszą i precyzyjną.

  Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i elementy z twardego plastiku, które przechodzą najmocniej rygorystyczne kontrole jakości.


3 ★  DEDRA DED7151 (5902628715104)

DEDRA DED7151 (5902628715104) Najniższa Cena Online

DEDRA DED7151 (5902628715104) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  DEDRA DED7151 (5902628715104)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa bezszczotkowa DEDRA DED7151 18VAkumulatorowa szlifierka kątowa SAS + ALL DED7151 do obróbki szerokiej gamy materiałów: od metalu, przez drewno po tworzywo sztuczne. Narzędzie do cięcia i szlifowania przypasowane do konstrukcji tarcz o średnicy 125mm.

  Mocowanie za pomocą kluczyka ukrytego w uchwycie - za każdym razem jest on pod ręką użytkownika. Przy zbyt obszernym nacisku na obrabiany materiał urządzenie samoczynnie wstrzymuje pracę. Dzięki czemu do dojdzie do przegrzania szlifierki albo uszkodzenia materiału.

  Dzięki gumowym wstawkom na rękojeści urządzenie prowadzi się pewni i dokładnie. Praktyczny zarys zapobiega nadmiernemu zmęczeniu rąk operatora. Wygodę pracy zapewnia na dodatek możliwość ustawienia rękojeści bocznej w 3 pozycjach.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyNapięcie: 18 VPrędkość obrotowa: 8500 obr/minŚrednica tarczy: 125 mmŚrednica otworu tarczy: 22,2 mmMontaż tarczy: gwint M14Bezpieczny włącznikRuchoma rękojeść bocznaPozycje rękojeści bocznej: 3 Jeden akumulator do wielu elektronarzędzi!DEDRA stworzyła nową linię elektronarzędzi, które zasilane są jednym akumulatorem.

  DEDRA SAS+ALL to innowacyjny system, który dedykowany jest równocześnie dla wysokiej klasy fachowców, jak i sporadycznych majsterkowiczów. Dzięki niemu można dobrać całą gamę produktywnych elektronarzędzi, nie obawiając się dokupowaniem dodatkowych akumulatorów.

  DEDRA SAS+ALL to nie tylko wygoda użytkowania,w dodatku duże oszczędności dla domowego budżetu.Jak stworzyć własny zestaw SAS+ALL?Jeśli chcesz stworzyć zestaw SAS+ALL, na początek musisz kupić ładowarkę.

  Dzięki technice prędkiego ładowania w krótkim czasie przygotujesz do pracy jeden z dwóch dostępnych akumulatorów litowo-jonowych. Do wyboru masz akumulatory o różnorodnej obszerności. Jeśli używasz sprzętu sporadycznie, spokojnie wystarczy Ci akumulator o objętości 2,0 Ah.

  Natomiast, gdy nie możesz sobie pozwolić na przerwę, postaw na akumulator o objętości 4,0 Ah. Obydwa modele korzystają z napięcia 18 V, co zagwarantuje wysoką wydajność i przekłada się na produktywność elektronarzędzia.

  Jeżeli planujesz większe zakupy, polecamy Ci pojemną i wytrzymałą torbę, która bezproblemowo pomieści Twój komplet DEDRA SAS+ALL.


4 ★  Dedra ded7063

Dedra ded7063 Najniższa Cena Online

Dedra ded7063 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  Dedra ded7063
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

   AKUMULATOROWA SZLIFIERKA OSCYLACYJNA DELTA + Akumulator 2,0Ah 18V Li-Ion + Ładowarka do akumulatorów Z linii DEDRA SAS+ALL DEDRA DED7063 DED7032 DED7038 Szlifierka DELTA akumulatorowa to urządzenie asygnowane do szlifowania takich tworzyw jak:drewno,metal,tworzywa nienaturalne.niewiele znaczące rozmiary i zarys stopy roboczej powodują iż urządzenie jest idealne do szlifowania nieregularnych kształtów czy pracy w trudno przystępnych miejscach.

  szybkość oscylacji 12000 min przekłada się na bardzo efektywną pracę. Użyteczny uchwyt pokryty gumą, a także zintegrowany worek na pył, udoskonalają komfort i wygodę w trakcie pracy szlifierką. Informacje technologicznE Numer artykułu: DED7063 Napięcie: 18 rozmiary papieru ściernego: 135x135x93 liczba obrotów na minutę: 12000 Waga: 1,0 parametry produktu zintegrowany worek na pył w zestawie 2 papiery ścierne poręczny uchwyt Akumulator 2,0Ah 18V Li-Ion DEDRA SAS+ALL DED7032 ma wskaźnik poziomu naładowania, akumulator z możliwością doładowywania bez ryzyka utraty pojemności.

  wyposażony w elektroniczny system kontroli temperatury i przepływu prądu w trakcie ładowania i rozładowywania. Akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami DEDRA SAS+ALL o napięciu 18V.

  Ładowarka do akumulatorów DEDRA SAS+ALL 18V DED7038 Ładowarka DED7038 przeznaczona do ładowania akumulatorów litowo-jonowych z serii SAS+ALL. Ładowarka wyposażona w wskaźnik naładowania. Kompozycja z tworzywa nienaturalnego.

  Ładowanie wszelkich akumulatorów 18V (2,0 Ah, 4,0 Ah model DED7032 lub DED7034 przystępne na innych ofertach) z linii SAS+ALL. Ładowarka ma wskaźnik naładowania prędkie ładowanie: akumulator 2,0 Ah ok.

  1 h; akumulator 4,0 Ah ok 2 h DEDRA stworzyła zupełnie nową linię elektronarzędzi akumulatorowych. DEDRA SAS+ALL to nowoczesne rozwiązanie, którego sercem jest system JEDNEGO akumulatora. Dzięki czemu, niezależnie od tego czy jesteś wysokiej klasy fachowcem czy majsterkowiczem, z pomocą DEDRA SAS+ALL, z jedną baterią, masz do dyspozycji szeroką gamę sprawnych elektronarzędzi akumulatorowych, które ułatwią Ci pracę....
[TOP6] Bardzo tanie szlifierki akumulatorowe w Maxelektro.pl [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka akumulatorowa na Maxelektro.pl jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi akumulatorowymi szlifierkami w sklepie Maxelektro.pl jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Dedra ded7063

Dedra ded7063 Najniższa Cena Online

Dedra ded7063 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  Dedra ded7063
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

   AKUMULATOROWA SZLIFIERKA OSCYLACYJNA DELTA + Akumulator 2,0Ah 18V Li-Ion + Ładowarka do akumulatorów Z linii DEDRA SAS+ALL DEDRA DED7063 DED7032 DED7038 Szlifierka DELTA akumulatorowa to urządzenie asygnowane do szlifowania takich materiałów jak:drewno,metal,tworzywa nienaturalne.niewiele znaczące wymiary i zarys stopy roboczej sprawiają że urządzenie jest nadzwyczajne do szlifowania nieregularnych kształtów czy pracy w trudno przystępnych miejscach.

  szybkość oscylacji 12000 min przekłada się na wyjątkowo skuteczną pracę. Funkcjonalny uchwyt pokryty gumą oraz zintegrowany worek na pył, poprawiają komfort i wygodę podczas pracy szlifierką. Dane technologicznE Numer artykułu: DED7063 Napięcie: 18 rozmiary papieru ściernego: 135x135x93 liczba obrotów na minutę: 12000 Waga: 1,0 cechy artykułu zintegrowany worek na pył w komplecie 2 papiery ścierne poręczny uchwyt Akumulator 2,0Ah 18V Li-Ion DEDRA SAS+ALL DED7032 ma wskaźnik poziomu naładowania, akumulator z możliwością doładowywania bez ryzyka utraty objętości.

  wyposażony w elektroniczny system kontroli temperatury i przepływu prądu podczas ładowania i rozładowywania. Akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami DEDRA SAS+ALL o napięciu 18V.

  Ładowarka do akumulatorów DEDRA SAS+ALL 18V DED7038 Ładowarka DED7038 asygnowana do ładowania akumulatorów litowo-jonowych z serii SAS+ALL. Ładowarka wyposażona w wskaźnik naładowania. Budowa z tworzywa nienaturalnego.

  Ładowanie wszelkich akumulatorów 18V (2,0 Ah, 4,0 Ah model DED7032 albo DED7034 przystępne na innych ofertach) z linii SAS+ALL. Ładowarka posiada wskaźnik naładowania szybkie ładowanie: akumulator 2,0 Ah ok.

  1 h; akumulator 4,0 Ah ok 2 h DEDRA stworzyła zupełnie nową linię elektronarzędzi akumulatorowych. DEDRA SAS+ALL to nowoczesne rozwiązanie, którego sercem jest system JEDNEGO akumulatora. Dzięki temu, niezależnie od tego czy jesteś wysokiej klasy fachowcem czy majsterkowiczem, z pomocą DEDRA SAS+ALL, z jedną baterią, masz do dyspozycji szeroką gamę skutecznych elektronarzędzi akumulatorowych, które ułatwią Ci pracę....


2 ★  DEDRA DED7151 (5902628715104)

DEDRA DED7151 (5902628715104) Najniższa Cena Online

DEDRA DED7151 (5902628715104) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Dedra
 • Pełna nazwa szlifierki:  DEDRA DED7151 (5902628715104)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa bezszczotkowa DEDRA DED7151 18VAkumulatorowa szlifierka kątowa SAS + ALL DED7151 do obróbki szerokiej gamy materiałów: od metalu, poprzez drewno po tworzywo nienaturalne. Narzędzie do cięcia i szlifowania przypasowane do konstrukcji tarcz o średnicy 125mm.

  Mocowanie przy pomocy kluczyka ukrytego w uchwycie - za każdym razem jest on pod ręką użytkownika. Przy zbyt wielkim nacisku na obrabiany materiał urządzenie samoczynnie wstrzymuje pracę. Dzięki temu do dojdzie do przegrzania szlifierki albo uszkodzenia materiału.

  Dzięki gumowym wstawkom na rękojeści urządzenie prowadzi się pewni i dokładnie. Poręczny zarys uniemożliwia nadmiernemu zmęczeniu dłoni operatora. Wygodę pracy gwarantuje na dodatek możliwość ustawienia rękojeści bocznej w 3 pozycjach.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyNapięcie: 18 VPrędkość obrotowa: 8500 obr/minŚrednica tarczy: 125 mmŚrednica otworu tarczy: 22,2 mmMontaż tarczy: gwint M14Bezpieczny włącznikRuchoma rękojeść bocznaPozycje rękojeści bocznej: 3 Jeden akumulator do wielu elektronarzędzi!DEDRA stworzyła nową linię elektronarzędzi, które zasilane są jednym akumulatorem.

  DEDRA SAS+ALL to progresywny system, który przeznaczony jest zarówno dla wysokiej klasy fachowców, jak i sporadycznych majsterkowiczów. Dzięki niemu można dobrać całą gamę sprawnych elektronarzędzi, nie martwiąc się dokupowaniem dodatkowych akumulatorów.

  DEDRA SAS+ALL to nie tylko wygoda stosowania,na dodatek obszerne oszczędności dla domowego budżetu.Jak stworzyć własny komplet SAS+ALL?Jeśli chcesz stworzyć zestaw SAS+ALL, na początek musisz kupić ładowarkę.

  Dzięki technice prędkiego ładowania w niedługim czasie przygotujesz do pracy jeden z dwóch dostępnych akumulatorów litowo-jonowych. Do wyboru masz akumulatory o rozmaitej obszerności. Jeśli używasz sprzętu sporadycznie, spokojnie wystarczy Ci akumulator o obszerności 2,0 Ah.

  Natomiast, gdy nie możesz sobie pozwolić na przerwę, postaw na akumulator o pojemności 4,0 Ah. Obydwa modele korzystają z napięcia 18 V, co gwarantuje wysoką skuteczność i przekłada się na skuteczność elektronarzędzia.

  Jeżeli planujesz obszerniejsze zakupy, polecamy Ci pojemną i wytrzymałą torbę, która bez problemu pomieści Twój pakiet DEDRA SAS+ALL.


3 ★  Worx Akumulatorowa wx801

Worx Akumulatorowa wx801 Najniższa Cena Online

Worx Akumulatorowa wx801 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  Worx Akumulatorowa wx801
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Bezprzewodowa Mini Szlifierka kątowa Worx WX801 Akumulatorowa Bezprzewodowa Lekka Miniszlifierka kątowa producenta Worx zaopatrzona w tarczę o średnicy 76mm oraz akumulator w kolekcji PowerShare NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Napięcie: 20 V prędkość bez obciążenia: 0–19 500 obr./min Średnica tarczy: 76 mm wymiar otworu tarczy: 10 mm wariant mocowania tarczy: M6 Waga (bez baterii): 840 g Funkcjonalność: W pakiecie 3 ostrza tnące i 1 tarcza szlifierska Kompaktowa konstrukcja do pracy w ciasnych miejscach wygodny przełącznik do cięcia i szlifowania wyjątkowo lekka – tylko 840 g Kompatybilna z akumulatorami PowerShare Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Diamentowe ostrze tnące Ostrze do cięcia metalu Akumulator Ładowarka System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszelkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – równocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  oryginalny system modułowy PowerShare zezwala na łączenie akumulatorów w celu rozszerzenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja osiągalnego czasu pracy. Innowacyjna technologia postępowe akumulatory PowerShare oferują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z kolekcji WORX PowerShare przystępne są także w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i skrupulatniej.

  Dzięki wielu innowacyjnym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym i produktywnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Dzisiaj możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do przeróżnych maszyn.

  Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Opatentowane funkcje Nasze narzędzia są zaopatrzone w oryginalne funkcje, które czynią pracę widocznie łatwiejszą, wygodniejszą i dokładną.

  Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i części z twardego plastiku, które przechodzą najistotniej rygorystyczne kontrole jakości.


4 ★  akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa WORX WX803 Akumulatorowa 125mm Lekka bezprzewodowa szlifierka kątowa marki Worx jest jednym z najlżejszych i najistotniej kompaktowych narzędzi w swojej klasie, a jednocześnie zagwarantuje wysoką skuteczność szlifowania.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Napięcie: 20 V Średnica tarczy: 125 mm prędkość bez obciążenia: 0-8600 obr./min typ mocowania tarczy: M14 Średnica otworu tarczy: 22,23 mm Waga (bez baterii): 1,6 kg Funkcjonalność: Ważąca jedynie 1,6 kg akumulatorowa szlifierka kątowa WORX jest jednym z najlżejszych i najszczególniej kompaktowych narzędzi w swej klasie, a jednocześnie zapewnia wysoką efektywność szlifowania.

  technika wykrywania zacięć błyskawicznie zatrzymuje koło, żeby zapobiec odbiciu. Miękki uchwyt zapewnia kontrolę i komfort w trakcie długofalowego wykorzystywania. Kompatybilna z akumulatorami PowerShare. Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Uchwyt pomocniczy Akumulator 2Ah Akumulator 4Ah Ładowarka Walizka transportowa System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszelkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – zarówno elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  unikalny system modułowy PowerShare umożliwia łączenie akumulatorów w celu rozszerzenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja realnego czasu pracy. Innowacyjna technika postępowe akumulatory PowerShare proponują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z kolekcji WORX PowerShare dostępne są też w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i skrupulatniej.

  Dzięki wielu nowoczesnym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym i sprawnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Teraz możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do rozmaitych maszyn.

  Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Zastrzeżone funkcje Nasze narzędzia są wyposażone w specyficzne funkcje, które czynią pracę widocznie łatwiejszą, komfortowojszą i skrupulatną.

  Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i części z twardego plastiku, które przechodzą najszczególniej rygorystyczne kontrole jakości.
Podsumowanie, czyli jaka szlifierka akumulatorowa na Maxelektro.pl najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane szlifierki akumulatorowe w Maxelektro.pl


[TOP 3] Najtańsze szlifierki akumulatorowe w Maxelektro.plNajlepsze akumulatorowe szlifierki [Zestawienie maj 2024]

Nadal bez dobrej szlifierki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych szlifierek z akumulatorem.


Krótkie FAQ o szlifierkach z akumulatorem na stronie www Maxelektro.pl

1# Gdzie szukać opinii na temat akumulatorowych szlifierek w sklepach Maxelektro.pl?

Znajdujące się w rankingach propozycje z akumulatorowymi szlifierkami w sklepie Maxelektro.pl odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaka szlifierka akumulatorowa na Maxelektro.pl jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych akumulatorowych szlifierek w sklepach Maxelektro.pl warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które szlifierki akumulatorowe w Maxelektro.pl są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z akumulatorowymi szlifierkami w sklepie Maxelektro.pl zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach akumulatorowych szlifierek w sklepach Maxelektro.pl to produkty chętnie rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jaka Podkaszarka do trawy w sklepie online Kakto.pl najlepsza? [Ranking]

pt. gru 1 , 2023
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.