Polerka samochodowa do 500 zł [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z polerkami do polerowania auta do 500 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach samochodowych polerek do 500 zł.


[TOP10] Dobre polerki samochodowe do 500 zł [Ranking lipiec 2024]

Sprawdź, jaka polerka samochodowa do 500 zł była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking z polerkami do polerowania auta do 500 zł jest aktualny na lipiec 2024.

1 ★  Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł

Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł Najniższa Cena Online

Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent polerki:  Yato
 • Pełna nazwa polerki:  Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł
 • Segment ogrodowy: Polerki do polerowania m.in. drewna, parkietu, betonu, kamienia, okien, metalu, karoserii samochodu
 • Ilość ofert:  2
 • Pełny opis polerki:

  Polerka mimośrodowa YATO YT-82200 Polerka z regulowaną prędkością obrotową, dedykowana do fachowych prac warsztatowych polerowania karoserii samochodowych przy użyciu pasty lub wosku. Tarcza obraca się, równocześnie wykonując ruch mimośrodowy, co zagwarantuje łatwiejsze i szybsze rozprowadzenie powłoki polerskiej.

  Urządzenie jest wyposażone w elektroniczny system kontroli prędkości obrotowej, dzięki temu nawet przy pracy na niskich obrotach i jednoczesnym docisku maszyny, prędkość obrotowa nie zwalnia a uzwojenie silnika nie ulega przegrzaniu.

  Płynna regulacja prędkości obrotowej w zakresie 2100 5000 obr./min z systemem podtrzymania obrotów i łagodnym startem. Przewód zasilający o długości 5 m pozwala swobodnie operować urządzeniem dookoła obrabianej powierzchni.

  Zagęszczone miedziane uzwojenie jest dostosowane do długookresowej pracy. Urządzenie zaopatrzone w system prędkiej zamiany szczotek węglowych i wysokiej jakości włącznik z blokadą do pracy ciągłej. W pakiecie znajdują się: 3 dodatkowe krążki o przeróżnej twardości.

  Całość Zapakowana jest w poręczną walizkę. Właściwości technologicznE: Moc: 720 W prędkość obrotowa: 2100-5000 Regulacja oscylacji wygodny uchwyt do wielogodzinnej pracy Średnica tarczy szlifierskiej: 150 mm Długość kabla: 5m System prędkiej podmiany szczotek 3 uzupełniające krążki o najróżniejszej twardości Zawartość opakowania: Polerka Tarcza polerska: 3 sztuki o rozmaitej twardości Walizka Instrukcja obsługi w języku polskim Program Serwis YATO Premium umożliwia wydłużenie gwarancji na elektronarzędzia firmy YATO aż do 36 miesięcy - i obsługę zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door.

  Aby skorzystać z tej usługi wystarczy, iż zarejestrują Państwo zakupiony produkt w Serwisie YATO Premium w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.
[TOP6] Bardzo tanie polerki samochodowe do 500 zł [Ranking lipiec 2024]

Sprawdź, jaka polerka samochodowa do 500 zł jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi polerkami do polerowania auta do 500 zł jest aktualny na lipiec 2024.

1 ★  Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł

Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł Najniższa Cena Online

Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent polerki:  Yato
 • Pełna nazwa polerki:  Yato Profesjonalna polerka mimośrodowa yt-82200 - zyskaj rabat 30 zł
 • Segment ogrodowy: Polerki do polerowania m.in. drewna, parkietu, betonu, kamienia, okien, metalu, karoserii samochodu
 • Ilość ofert:  2
 • Pełny opis polerki:

  Polerka mimośrodowa YATO YT-82200 Polerka z dostosowywaną prędkością obrotową, asygnowana do mistrzowskich prac warsztatowych polerowania karoserii samochodowych przy użyciu pasty lub wosku. Tarcza obraca się, równocześnie wykonując ruch mimośrodowy, co zapewnia łatwiejsze i szybsze rozprowadzenie powłoki polerskiej.

  Urządzenie jest wyekwipowane w elektroniczny system kontroli prędkości obrotowej, dzięki temu choćby przy pracy na niskich obrotach i jednoczesnym docisku maszyny, szybkość obrotowa nie zwalnia a uzwojenie silnika nie ulega przegrzaniu.

  Płynna regulacja szybkości obrotowej w zakresie 2100 5000 obr./min z systemem podtrzymania obrotów i łagodnym startem. Kabel zasilający o długości 5 m pozwala luźno operować urządzeniem dookoła obrabianej powierzchni.

  Zagęszczone miedziane uzwojenie jest dostosowane do długookresowej pracy. Urządzenie zaopatrzone w system prędkiej podmiany szczotek węglowych oraz wysokiej jakości włącznik z blokadą do pracy ciągłej. W zestawie znajdują się: 3 dodatkowe krążki o najróżniejszej twardości.

  Całość Zapakowana jest w poręczną walizkę. Parametry technicznE: Moc: 720 W prędkość obrotowa: 2100-5000 Regulacja oscylacji wygodny uchwyt do wielogodzinnej pracy Średnica tarczy szlifierskiej: 150 mm Długość kabla: 5m System szybkiej wymiany szczotek 3 dopełniające krążki o różnej twardości Zawartość opakowania: Polerka Tarcza polerska: 3 sztuki o przeróżnej twardości Walizka Instrukcja obsługi w języku polskim Program Serwis YATO Premium pozwala na wydłużenie gwarancji na elektronarzędzia firmy YATO aż do 36 miesięcy - i obsługę zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door.

  Aby skorzystać z tej usługi starczy, że zarejestrują Państwo zakupiony produkt w Serwisie YATO Premium w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.
Podsumowanie, czyli jaka polerka samochodowa do 500 zł najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Lipiec 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane polerki samochodowe do 500 zł


[TOP 3] Najtańsze polerki samochodowe do 500 złPolecane samochodowe polerki [Zestawienie lipiec 2024]

Nadal bez narzędzia do polerowania? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych polerek do samochodu.


Polecamy również! Poradnik zakupowy i Ranking TOP 12 polerek. Jaka polerka najlepsza?


Krótkie FAQ o samochodowych polerkach do 500 zł

1# Gdzie szukać opinii na temat samochodowych polerek do 500 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z polerkami do polerowania auta do 500 zł odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2# Jaka polerka samochodowa do 500 zł jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych samochodowych polerek do 500 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które polerki samochodowe do 500 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z polerkami do polerowania auta do 500 zł zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach samochodowych polerek do 500 zł to produkty chętnie rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Polerka Geko [Ranking]. Jaka najlepsza?

pt. gru 8 , 2023
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.