Parasol ogrodowy w sklepie online Abcfitness.pl [Ranking]. Jaki najlepszy?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi parasolami w sklepie Abcfitness.pl.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach parasoli do ogrodu w sklepach Abcfitness.pl.


[TOP10] Dobre ogrodowe parasole w Abcfitness.pl [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaki parasol ogrodowy na Abcfitness.pl był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z ogrodowymi parasolami w sklepie Abcfitness.pl jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Parasol plażowy Sapphire ST-007 240 cm - niebieski

Parasol plażowy Sapphire ST-007 240 cm - niebieski Najniższa Cena Online

Parasol plażowy Sapphire ST-007 240 cm - niebieski - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Sapphire
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol plażowy Sapphire ST-007 240 cm - niebieski
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Parasol plażowy / ogrodowy SAPPHIRE ST-007Model: SAPPHIRE ST-007Linia Sapphire Travel&OutdoorMateriał wykonania poliesterAtrakcyjny, postępowy wyglądOchrona przed nagrzewaniem i promieniowaniem UV (ochronna warstwa od wewnątrz)Łatwe i szybkie rozkładanieDwa rozsuwane okna z siatką ochronnąMożliwość wykorzystania jako klasycznego parasola ogrodowegoDwie praktyczne kieszenieCzasza parasola składająca się z 8 paneliPokrowiec z paskiem do przenoszenia4 kotwy do piasku4 kotwy do ubitego gruntuLinka umożliwiająca przytwierdzenie na stałe do podłożaWentylowany dachMetalowa sztyca z ostrym końcem i regulacją długościKolor: niebieskiŚrednica czaszy parasola (mierzona od góry): 240cmŚrednica parasola: 214cmPokrowiec: 130cm x 16cmDługość pełna sztycy: 206cm OPIS towaru:prezentujemy Państwu nowość – parasol plażowy Sapphire ST-007 wspaniała sugestia jednocześnie na plażę jak i do ogrodu.Specjalna warstwa ochronna zaimplementowana w naszym parasolu wyraźnie redukuje nagrzewanie się wnętrza i chroni przed zgubnymi promieniami UV.

  Możliwość prostego przenoszenia i prędkiego rozkładania docenią zwłaszcza plażowicze, dla osób chcących wykorzystywać parasol także po urlopie istnieje opcja zastosowania go jako tradycyjnego parasola.szczególnie praktycznym dodatkiem są rozsuwane okna z moskitierami,, a także dwie kieszenie na drobiazgi.

  Parasol nie przepuszcza słońca - może zapewnić zarówno cień, jak i odrobinę prywatności w trakcie przebierania się na plaży.Parasol ST-007 jest propozycją dla Klientów, którzy potrzebują solidnego i pewnego parasola plażowego, a jednocześnie zainteresowani są oryginalnym i innowacyjnym designem.

  ✅ DWA ODSUWANE OKNADwa okna z możliwością odsunięcia sprawiają, iż parasol jest lepiej wentylowany. Zastosowana siatka pełni także rolę moskitiery.✅ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PRZEMYŚLANY DESIGNParasol ST-007 bez wątpienia stanie się koniecznym wyposażeniem na urlopie, a jego innowacyjny wygląd przyciągać będzie uwagę.

  ✅ SYSTEM UCHWYTÓWST-007 posiada system uchwytów i wbudowanych karabińczyków. Dzięki tym rozwiązaniom znacząco powiększa się równocześnie ilość opcji montażowych, jak i samą funkcjonalność. ✅ OCHRONA PRZED PROMIENIAMI UVParasol ST-007 dzięki wewnętrznej warstwie ochronnej zagwarantuje nie tylko kojący w upalne dni cień, broni także przed szkodliwymi promieniami UV i uniemożliwia nagrzewaniu się wnętrza.

  ✅ bezzwłocznY MONTAŻ BEZ użycia DODATKOWYCH NARZĘDZIParasol na czas transportu zmieszczą Państwo do załączonego pokrowca. Jego rozłożenie trwa kilka sekund i poradzi sobie z nim każdy.W komplecie znajduje się linka i kotwy do przeróżnego rodzaju podłoża.

  ✅ tradycyjnY PARASOL OGRODOWYModel ST-007 można użyć także jak konwencjonalny parasol - funkcja ta przyda się jednocześnie na plaży, jak i w ogrodzie, czy także na działce. ✅ praktycznE KIESZENIEPo dwóch stronach parasola znajdują się szerokie kieszenie - można w nich przechowywać potrzebne na plaży rzeczy osobiste, mniejsze butelki z napojami albo przekąski.

  ✅ WENTYLOWANY DACHGórna część parasola posiada wentylację, która dodatkowo gwarantuje przepływ świeżego powietrza.✅ OSIEM PANELI CZASZYModel ST-007 ma estetyczny wygląd i dużą trwałość dzięki czaszy składającej się aż z ośmiu połączonych ze sobą paneli.

  ✅ pomiarowanie: GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do prowadzenia zdrowszego trybu życia,najczęściej pomogą poprawić sylwetkę i polepszyć sportowe osiągnięcia osób w każdym wieku.


2 ★  Parasol ogrodowy Nils NC7826 - szary

Parasol ogrodowy Nils NC7826 - szary Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy Nils NC7826 - szary - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Nils
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy Nils NC7826 - szary
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  pokazujemy parasol NC7826 firmy NILS - genialny towarzysz w każdych warunkach atmosferycznych. Ten wysokiej jakości parasol został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i stylu. Wyprodukowany z trwałego materiału poliestru, parasol NC7826 zapewnia ochronę przed deszczem, słońcem i promieniowaniem UV. Jego wytrzymała stalowa kompozycja zagwarantuje odporność i stabilność choćby w trakcie silnych podmuchów wiatru. Parasol NC7826 ma 4 panele, które produktywnie bronią Cię przed opadami atmosferycznymi i promieniami słonecznymi z każdej strony. Ponadto posiada regulację nachylenia o 45° w obydwu kierunkach, co pozwala na dobranie kąta nachylenia w zależności od aktualnych warunków pogodowych i Twoich preferencji. Dzięki wymiarowi 125 cm x 200 cm parasol NC7826 oferuje dużą powierzchnię ochronną, zapewniając Ci komfort i swobodę w trakcie korzystania z niego. Jego lekka waga powoduje, że jest nietrudny do przenoszenia i obsługi. Niech parasol NC7826 stanie się Twoim niezawodnym partnerem w ochronie przed warunkami atmosferycznymi. Jego wysoka jakość, funkcjonalność sprawią, że korzystanie z niego będzie prawdziwą przyjemnością. Nie zwlekaj, i ciesz się komfortem i elegancją z parasolem NC7826 już dziś! marka NILS w swojej ofercie na dodatek dodatkowy uchwyt do parasola NC7817, który jeszcze bardziej wzmocni i usztywni parasol w podłożu. Polecamy![TOP6] Bardzo tanie ogrodowe parasole w Abcfitness.pl [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaki parasol ogrodowy na Abcfitness.pl jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi ogrodowymi parasolami w sklepie Abcfitness.pl jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Parasol plażowy Sapphire ST-007 240 cm - niebieski

Parasol plażowy Sapphire ST-007 240 cm - niebieski Najniższa Cena Online

Parasol plażowy Sapphire ST-007 240 cm - niebieski - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Sapphire
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol plażowy Sapphire ST-007 240 cm - niebieski
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Parasol plażowy / ogrodowy SAPPHIRE ST-007Model: SAPPHIRE ST-007Linia Sapphire Travel&OutdoorMateriał wykonania poliesterAtrakcyjny, nowoczesny wyglądOchrona przed nagrzewaniem i promieniowaniem UV (ochronna warstwa od wewnątrz)Łatwe i szybkie rozkładanieDwa rozsuwane okna z siatką ochronnąMożliwość zastosowania jako klasycznego parasola ogrodowegoDwie ergonomiczne kieszenieCzasza parasola składająca się z 8 paneliPokrowiec z paskiem do przenoszenia4 kotwy do piasku4 kotwy do ubitego gruntuLinka umożliwiająca przytwierdzenie na stałe do podłożaWentylowany dachMetalowa sztyca z ostrym końcem i regulacją długościKolor: niebieskiŚrednica czaszy parasola (mierzona od góry): 240cmŚrednica parasola: 214cmPokrowiec: 130cm x 16cmDługość kompletna sztycy: 206cm OPIS artykułu:przedstawiamy Państwu nowość – parasol plażowy Sapphire ST-007 nadzwyczajna propozycja jednocześnie na plażę jak i do ogrodu.Specjalna warstwa ochronna zaimplementowana w naszym parasolu wyraźnie redukuje nagrzewanie się wnętrza i broni przed zgubnymi promieniami UV.

  Możliwość nietrudnego przenoszenia i prędkiego rozkładania docenią zwłaszcza plażowicze, dla osób chcących wykorzystywać parasol także po urlopie istnieje opcja wykorzystania go jako konwencjonalnego parasola.wyjątkowo praktycznym dodatkiem są rozsuwane okna z moskitierami, i dwie kieszenie na drobiazgi.

  Parasol nie przepuszcza słońca - może zapewnić jednocześnie cień, jak i odrobinę prywatności w trakcie przebierania się na plaży.Parasol ST-007 jest propozycją dla Klientów, którzy potrzebują potężnego i pewnego parasola plażowego, a równocześnie zainteresowani są oryginalnym i postępowym designem.

  ✅ DWA ODSUWANE OKNADwa okna z możliwością odsunięcia sprawiają, że parasol jest lepiej wentylowany. Zastosowana siatka pełni także rolę moskitiery.✅ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PRZEMYŚLANY DESIGNParasol ST-007 z pewnością stanie się potrzebnym wyposażeniem na urlopie, a jego innowacyjny wygląd przyciągać będzie uwagę.

  ✅ SYSTEM UCHWYTÓWST-007 posiada system uchwytów i wbudowanych karabińczyków. Dzięki tym rozwiązaniom znacząco zwiększa się zarówno ilość opcji montażowych, jak i samą funkcjonalność. ✅ OCHRONA PRZED PROMIENIAMI UVParasol ST-007 dzięki wewnętrznej warstwie ochronnej gwarantuje nie tylko kojący w upalne dni cień, broni także przed szkodliwymi promieniami UV i uniemożliwia nagrzewaniu się wnętrza.

  ✅ błyskawicznY MONTAŻ BEZ wykorzystania DODATKOWYCH NARZĘDZIParasol na czas transportu zmieszczą Państwo do dołączonego pokrowca. Jego rozłożenie trwa kilka sekund i poradzi sobie z nim każdy.W komplecie znajduje się linka i kotwy do różnego typu podłoża.

  ✅ tradycyjnY PARASOL OGRODOWYModel ST-007 można zastosować także jak tradycyjny parasol - funkcja ta przyda się równocześnie na plaży, jak i w ogrodzie, czy także na działce. ✅ poręcznE KIESZENIEPo dwóch stronach parasola znajdują się pokaźne kieszenie - można w nich przechowywać konieczne na plaży rzeczy osobiste, mniejsze butelki z napojami lub przekąski.

  ✅ WENTYLOWANY DACHGórna część parasola posiada wentylację, która na dodatek zapewnia przepływ świeżego powietrza.✅ OSIEM PANELI CZASZYModel ST-007 ma estetyczny wygląd i dużą odporność dzięki czaszy składającej się aż z ośmiu połączonych ze sobą paneli.

  ✅ pomierzenie: GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do prowadzenia zdrowszego trybu życia,w głównej mierze pomogą poprawić sylwetkę i polepszyć sportowe osiągnięcia osób w każdym wieku.


2 ★  Parasol ogrodowy Nils NC7826 - szary

Parasol ogrodowy Nils NC7826 - szary Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy Nils NC7826 - szary - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Nils
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy Nils NC7826 - szary
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  przedstawiamy parasol NC7826 firmy NILS - wspaniały towarzysz w każdych warunkach atmosferycznych. Ten wysokiej jakości parasol został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i stylu. Stworzony z trwałego materiału poliestru, parasol NC7826 zagwarantuje ochronę przed deszczem, słońcem i promieniowaniem UV. Jego wytrzymała stalowa kompozycja zagwarantuje trwałość i stabilność nawet w trakcie silnych podmuchów wiatru. Parasol NC7826 ma 4 panele, które produktywnie chronią Cię przed opadami atmosferycznymi i promieniami słonecznymi z każdej strony. Ponadto ma regulację nachylenia o 45° w obydwu kierunkach, co pozwala na dopasowanie kąta nachylenia w zależności od aktualnych warunków pogodowych i Twoich preferencji. Dzięki rozmiarowi 125 cm x 200 cm parasol NC7826 oferuje dużą powierzchnię ochronną, gwarantując Ci komfort i swobodę w trakcie korzystania z niego. Jego lekka waga sprawia, iż jest prosty do przenoszenia i obsługi. Niech parasol NC7826 stanie się Twoim niezawodnym partnerem w ochronie przed warunkami atmosferycznymi. Jego wysoka jakość, funkcjonalność sprawią, że korzystanie z niego będzie prawdziwą przyjemnością. Nie zwlekaj, i ciesz się komfortem i elegancją z parasolem NC7826 już dziś! firma NILS w swej ofercie również dodatkowy uchwyt do parasola NC7817, który jeszcze bardziej wzmocni i usztywni parasol w podłożu. Polecamy!Podsumowanie, czyli jaki parasol ogrodowy na Abcfitness.pl najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane ogrodowe parasole w Abcfitness.pl


[TOP 3] Najtańsze ogrodowe parasole w Abcfitness.plPolecane parasole ogrodowe [Zestawienie maj 2024]

Nadal bez parasola? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych parasoli do ogrodu.


Krótkie FAQ o parasolach do ogrodu na stronie www Abcfitness.pl

1# Gdzie szukać opinii na temat parasoli do ogrodu w sklepach Abcfitness.pl?

Znajdujące się w rankingach propozycje z ogrodowymi parasolami w sklepie Abcfitness.pl odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaki parasol ogrodowy na Abcfitness.pl jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych parasoli do ogrodu w sklepach Abcfitness.pl warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które ogrodowe parasole w Abcfitness.pl są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z ogrodowymi parasolami w sklepie Abcfitness.pl zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach parasoli do ogrodu w sklepach Abcfitness.pl to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jaka Podkaszarka Extol do trawy najlepsza? [Ranking]

śr. lis 22 , 2023
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.