Kosiarka elektryczna 4Garden [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z elektrycznymi kosiarkami 4Garden.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach elektrycznych kosiarek 4Garden.


[TOP10] Dobre kosiarki elektryczne 4Garden [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka kosiarka elektryczna 4Garden była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking z elektrycznymi kosiarkami 4Garden jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20

Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20 Najniższa Cena Online

Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka elektryczna GARDENA 96dB 1800W 45L wyjątkowo ergonomiczna kosiarka o sporej mocy – do pielęgnacji przeciętnej wielkości i obszernych trawników. Elektryczna kosiarka PowerMax 37/1800 G2 o obszernej mocy od GARDENA świetnie nadaje się do pielęgnacji średniej wielkości i dużych trawników o powierzchni do 500 m².

  Trawnik zostaje wyśmienicie przystrzyżony przez wbudowane, precyzyjnie szlifowane ostrze DuraEdge, gwarantujące czyste i równe cięcie. Dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza wszystkie źdźbła trafiają do idealnie umiejscowionego tekstylnego kosza na trawę o obszerności 45 l.

  Tak wielka pojemność się opłaca, zwłaszcza iż kosz jest zawsze wypełniany po brzegi, a więc rzadziej trzeba go opróżniać. Ponadto wskaźnik napełnienia pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ ukazuje, kiedy kosz wymaga opróżnienia.

  Kosiarka PowerMax 1800/37 G2 zapewnia nad wyraz komfortową obsługę dzięki funkcjonalnemu uchwytowi ErgoTec-Plus. Bez względu na sposób ułożenia rąk na uchwycie, kosiarkę prowadzi się wygodnie i bez wysiłku, co widocznie upraszcza stosowanie nawet poprzez dłuższy czas.

  Teleskopowy trzonek na dodatek rozszerza komfort, zapewniając zawsze słuszną pozycję w trakcie koszenia. Przed rozpoczęciem pracy można w instynktowny sposób jedną ręką ustawić wysokość koszenia w zakresie 35-65 mm dostępnego przycisku QuickFit Plus na środku obudowy.

  w trakcie pracy boczne grzebienie do trawy zadbają o skoszenie każdego źdźbła trawy, choćby wzdłuż ścian i krawężników. Po zakończeniu koszenia poręczna funkcja składania uchwytu pozwala przechowywać kosiarkę GARDENA PowerMax 1800/37 G2 w oszczędzający miejsce sposób.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Szerokość koszenia: 37 cm Regulacja wysokości koszenia: Centralna pojemność kosza: 45 l stopnie regulacji wysokości koszenia: 4 Maksymalna powierzchnia trawnika: 500 m² Dla nadzwyczajnego cięcia Kosiarka elektryczna posiada podwójnie hartowane, dokładnie szlifowane ostrze DuraEdge.

  dzięki temu gwarantuje wyśmienite efekty koszenia, imponując równym i czystym cięciem trawnika. Skuteczne zbieranie ścinków trawy stosowna cyrkulacja powietrza i znakomite położenie tekstylnego kosza na trawę o obszerności 45 l sprawiają,zawiera on istotnie obszerniejszą liczba ścinków.

  obniża to częstotliwość opróżniania kosza i pozwala zaoszczędzić cenny czas. Praca bez wysiłku dzięki idealnej ergonomii Dzięki funkcjonalnemu uchwytowi ErgoTec, PowerMax 1800/37 G2 gwarantuje wysoki komfort użytkowania w trakcie koszenia.

  Naturalne ułożenie rąk powoduje, że kosiarką można pracować komfortowo i bez wysiłku poprzez dłuższy czas. Konstrukcja powstała z myślą o użytkownikach różnorodnego wzrostu Teleskopowy trzonek możnaprzypasować do wzrostu użytkownika.

  Uchwyt można w prosty i szybki sposób złożyć, żeby ułatwić transport i przechowywanie. Centralna regulacja wysokości koszenia Obsługiwany jedną ręką przycisk QuickFit Plus pozwala w prosty, prędki i rozciągliwy sposób ustawić wysokość koszenia w jednym z czterech położeń w zakresie 35-65 mm.

  SPECYFIKACJA technologicznA Specyfikacje Szerokość koszenia: 37 cm objętość kosza: 45 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 35-65 mm poziomy regulacji wysokości koszenia: 4 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maksymalna powierzchnia trawnika: 500 m² dane dotyczące emisji, drgań i hałasu Gwarantowana moc akustyczna: 96 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 83 dB(A)


2 ★  kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena

kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena Najniższa Cena Online

kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka akumulatorowa PowerMax Li-40/32 Gardena Zwrotna, funkcjonalna i akumulatorowa – do wszechstronnej pielęgnacji śladowych trawników Ta zwrotna i poręczna kosiarka wyśmienicie nadaje się do wszechstronnej pielęgnacji nieznacznych trawników.

  Specjalnie hartowane ostrze zagwarantuje słuszne efekty cięcia. Uchwyt ErgoTec umożliwia wygodną obsługę kosiarki i usprawnia manewrowanie. Funkcja QuickFit daje możlwość centralnego ustawienia na 10 poziomach cięcia.

  Dzięki dodatkowym grzebieniom do trawy na bokach pokrywy, trawnik można łatwo kosić wzdłuż ścian i krawężników. System CnC umożliwia wydajne cięcie i zbieranie. Kosiarka jest zasilana nietrudnym w obsłudze akumulatorem GARDENA.

  Akumulator można w dowolnej chwili błyskawicznie naładować bez "efektu pamięci". Składana rączka sprawia, że kosiarkę łatwo można przenosić i nie zajmuje ona dużo miejsca. Komplet mieści kosiarkę z akumulatorem i ładowarką.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Szerokość koszenia: 32 cm objętość kosza: 30 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-60 mm poziomy regulacji wysokości koszenia: 10 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maks. Powierzchnia trawnika: 280 m² Poziom hałasu: 86 dBa produktywna technologia akumulatorowa produktywne akumulatory litowo-jonowe są proste w utrzymaniu i wymianie oraz pozbawione "efektu pamięci".

  solidny silnik PowerPlus Dodatkowa moc dla wydajnej pielęgnacji trawnika - system Powerplus z wysoko produktywnym silnikiem i mechanizmem napędowym o wysokim momencie obrotowym zapewnia przyjemne i wydajne koszenie wydajne koszenie i zbieranie System CnC sprawia, iż kosiarka elektryczna działa produktywnie.

  Usprawniona cyrkulacja powietrza i słuszne położenie kosza na trawę gwarantują czyste oraz sprawne koszenie i zbieranie. Ergonomiczny uchwyt Uchwyt ErgoTec z dźwigniami wyłącznika po obu stronach podciąga komfort użytkowania.

  użyteczny zarys uchwytu sprzyja utrzymaniu rąk w naturalnej pozycji w trakcie pchania kosiarki. Przystępna regulacja wysokości koszenia wygodne ustawianie trafnej wysokości koszenia przez funkcję "Naciśnij i Obróć" z centralną regulacją koszenia QuickFit.

  SPECYFIKACJA technologicznA Specyfikacje Szerokość koszenia: 32 cm pojemność kosza: 30 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-60 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 10 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maks.

  powierzchnia trawnika: 280 m² informacje logistyczne Waga z akumulatorem: 9.1 kg informacje dotyczące emisji, drgań i hałasu Gwarantowana moc akustyczna: 86 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 73 dB(A)


3 ★  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72 Najniższa Cena Online

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący smart SILENO life 1500m2 GardenaInteligentny robot koszący do ogrodów o powierzchni do 1 500 m²Odkrywaj innowacje w ogrodzie i komfortowe koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi: GARDENA smart SILENO life, 1 500 m² - pakiet!

  Dzięki GARDENA smart system robotłączy się z siecią. Smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój wielki ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika i poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  dzisiaj robot wyposażony jest w technologię LONA, opartą na mapowaniu z zastosowaniem sztucznej inteligencji i śledzeniu położenia, która uczy się, stwarza mapy i dostosowuje je do solidnych ogrodów. Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi.

  Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy kosiarki. Funkcja Zarządzania strefami zezwala na decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną.

  Aplikacja umożliwia także kontrolę położenia kosiarki w każdej chwili. Jako komponent GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie nieustannie rozwijana, aby dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w roku 2022 i kolejnych.

  Ten skuteczny pomocnik ogrodnika jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swej klasie, wynoszącym zaledwie 57 db(A). Ty i Twoi sąsiedzi możecie wypoczywać w spokoju, gdy on wykonuje ciężką pracę.

  nowoczesny technicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego poprzez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów między przewodami ograniczającymi. CorridorCut wyprowadzi też urządzenie ze ślepych zaułków.

  Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie choćby z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart zaopatrzona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl, robot samodzielnie ustala, jak często należy kosić trawę. Ten skuteczny pomocnik dokładnie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, udając się do pracy jedynie wtedy, kiedy jest potrzebny.

  progresywna funkcja koszenia punktowego, podczas którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy smart SILENO life powraca samoczynnie do stacji ładującej.

  Ten wytrzymały robot może pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa zmrożone podłoże i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie nawet z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Robot smart SILENO life zaopatrzony został w niemało funkcjonalnych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces instalacji, Auto Schedule sprawia, iż smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome zezwala na sterowanie robotem smart SILENO life przy pomocy głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom poręczne informacje na temat świata roślin. Pełnia możliwości inteligentnych urządzeń dzięki ofercie GARDENA smart oraz smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu.

  SILENO. NAJWAŻNIEJSZE wydajność robocza: 1500 m² ±20%System ładowania: automatycznyMaksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji: 35 %Możliwość sterowania poprzez aplikację: GARDENA smart system AppWyświetlacz: Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,1"Aktualizacja oprogramowania: USBKlasa wodoszczelności: IPX5Typ akumulatora: Litowo-JonowyStandardowy czas ładowania: 60 minStandardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 minŚredni zużycie energii przy maksymalnym wykorzystaniu: 7 kWhWysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mmSzerokość koszenia: 22 cmKod PIN Inteligentna technika LONA LONA to oparta na nienaturalnej inteligencji technologia, która uczy się, mapuje, a następnie dostosowuje się do konkretnego ogrodu.

  Dzięki dostępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można z łatwością określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak często i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wyróżnić obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technika LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej nowe funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki czemu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocy Odpocznij w ogrodzie, podczas gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Staranna nienaturalna intelige


4 ★  Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah

Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah Najniższa Cena Online

Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący Gardena smart SILENO life 1250 m2 Odkrywaj innowacje w ogrodzie i komfortowe koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi. Poznaj komplet GARDENA smart SILENO life, 1 250 m²!

  Dzięki GARDENA smart system robot łączy się z siecią. Smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój wielki ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika i poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  dzisiaj robot wyekwipowany jest w technikę LONA, opartą na mapowaniu z zastosowaniem sztucznej inteligencji i śledzeniu położenia, która uczy się, formuje mapy i dopasowuje je do mocnych ogrodów. Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi.

  Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy urządzenia. Funkcja Zarządzania Strefami pozwala na decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną.

  Aplikacja pozwala na także kontrolę położenia kosiarki w każdej chwili. Jako składnik GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie nieustannie rozwijana tak, aby dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w roku 2022 i w kolejnych latach.

  Ten sprawny pomocnik ogrodnika jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swojej klasie - zaledwie 57 db(A). Ty i Twoi sąsiedzi możecie dzięki czemu wypoczywać w spokoju, podczas gdy on wykonuje ciężką pracę.

  progresywny technicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego przez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów pomiędzy przewodami ograniczającymi. CorridorCut wyprowadzi również robota ze ślepych zaułków.

  Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie choćby z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart zaopatrzona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl, robot samodzielnie ustala, jak niejednokrotnie należy kosić trawę. Ten efektywny pomocnik precyzyjnie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, udając się do pracy tylko wtedy, kiedy jest to niezbędne.

  postępowa funkcja koszenia punktowego, podczas którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy, smart SILENO life powraca automatycznie do stacji ładującej.

  Ten wytrzymały robot może pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa zmrożone podłoże i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie nawet z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Ta robotsmart SILENO life wyposażona została w mnóstwo użytecznych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku przez cykl instalacji, Auto Schedule powoduje, iż smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome pozwala na sterowanie robotem smart SILENO life za pomocą głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom praktyczne informacje na temat świata roślin. Pełnia możliwości inteligentnych maszyn dzięki ofercie GARDENA smart, a także smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu.

  SILENO. NAJWAŻNIEJSZE parametry skuteczność robocza: 1250 m² ±20% wyświetlacz: Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,1" Klasa wodoszczelności: IPX5 System ładowania: automatyczny standardowy czas ładowania: 60 min charakterystyczny czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 min Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mm Szerokość koszenia: 22 cm Alarm Kod PIN Inteligentna technologia LONA LONA to oparta na nienaturalnej inteligencji technologia, która uczy się, mapuje, a następnie dopasowuje się do solidnego ogrodu.

  Dzięki przystępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można prosto określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak nieraz i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wskazać obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technika LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej świeże funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki temu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocy Odpocznij w ogrodzie, podczas gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Skrupulatna sztuczna inteligencja Ta kosiarka to mistrz nawigacji, radzący sobie z bezawaryjną precyzją w wąskich przestrzeniach i na ostrych zakrętach.

  automatyczna pogoda i teren Inteligentny SILENO life to wytrzymały pomocnik w ogrodzie, który może pracować w każdych warunkach pogodowych,


5 ★  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72 Najniższa Cena Online

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący SILENO life 1000m2 - zestaw IPX5 PINInteligentny robot koszący do ogrodów o powierzchni do 1 000 m²Odkrywaj innowacje w ogrodzie i komfortowe koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi> Poznaj komplet GARDENA smart SILENO life, 1 000 m²!

  Dzięki GARDENA smart system robot łączy się z siecią. GARDENA smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój przeciętnej wielkości ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika, poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  teraz robot wyekwipowany jest w technikę LONA, opartą na mapowaniu z użyciem nienaturalnej inteligencji i śledzeniu położenia. Technika ta uczy się, kreuje mapy i dopasowuje je do mocnych ogrodów.

  Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi. Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy urządzenia.

  Funkcja Zarządzania strefami zezwala na decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną. Aplikacja pozwala na także kontrolę położenia robota w każdej chwili.

  Jako składnik GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie nieprzerwanie rozwijana, żeby dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w 2022 r. I w kolejnych latach. GARDENA smart SILENO life to wydajny pomocnik ogrodnika: jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swej klasie - zaledwie 57 db(A).

  To dlatego Ty i Twoi sąsiedzi możecie wypoczywać w spokoju, podczas gdy on wykonuje ciężką pracę. Zaawansowany technicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego poprzez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów między przewodami ograniczającymi.

  CorridorCut wyprowadzi również urządzenie ze ślepych zaułków. Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie choćby z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart wyposażona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl robot samodzielnie ustala, jak nieraz należy kosić trawę. Ten efektywny pomocnik starannie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, ruszając się do pracy jedynie wtedy, kiedy jest niezbędny.

  postępowa funkcja koszenia punktowego podczas którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy, smart SILENO life powraca automatycznie do stacji ładującej.

  Ta wytrzymała robotmoże pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa, jeżeli podłoże jest zmrożone i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie nawet z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Robot smart SILENO life wyposażony został w dużo poręcznych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku poprzez proces instalacji, Auto Schedule sprawia, iż smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome pozwala na sterowanie robotem smart SILENO life za pomocą głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom użyteczne dane. Pełnia możliwości inteligentnych urządzeń dzięki ofercie GARDENA smart, a także smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu. SILENO.

  NAJWAŻNIEJSZE efektywność robocza: 1000 m²Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji: 35 %Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego: 10 %wyświetlacz: Graficzny wyświetlacz, monochromatyczny 2,1"Klasa wodoszczelności: IPX5Standardowy czas ładowania: 60 minStandardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 minWysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mmSzerokość koszenia: 22 cmAlarmKod PIN Inteligentna technologia LONA LONA to oparta na nienaturalnej inteligencji technika, która uczy się, mapuje, a następnie dostosowuje się do solidnego ogrodu.

  Dzięki dostępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można łatwo określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak nieraz i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wyodrębnić obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technika LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej nowe funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki czemu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocyOdpocznij w ogrodzie, podczas gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Skrupulatna nienaturalna inteligencja Ta kosiarka to mistrz nawigacji, radzący sobie z bezusterkową


6 ★  Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157)

Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157) Najniższa Cena Online

Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Akumulatorowa kosiarka ręczna GARDENA 22/18V P4A Kompletny zestaw kosiarki akumulatorowej. Wyśmienita do niewielkich trawników o pow. Do 50 m² ładne koszenie. Dbanie o urodę minimalnego ogrodu jeszcze nigdy nie było tak proste jak z akumulatorową kosiarką ręczną 22/18V - zestaw.

  Maksymalny czas pracy około 25 minut pozwala na wykoszenie blisko 50 metrów kwadratowych trawnika, zatem maszyna spełni oczekiwania perfekcyjnie w niewielkim ogródku. Znikomy ciężar i niewielkie rozmiary przekładają się na koszenie bez wysiłku, równie łatwe, jak odkurzenie pokoju odkurzaczem.

  Akumulatorowa kosiarka ręczna wyekwipowana jest w nóż do mulczowania 22 centymetry, rozdrabniający ścinki trawy, które następnie spadają na ziemię, zmieniając się w naturalny nawóz. Nie trzeba już ścinków zbierać ani kompostować – użytkownik zyskuje czas i przestrzeń w ogrodzie.

  Trzystopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala użytkownikom wybierać wysokość trawy. Możliwość obsługi kosiarki jedną ręką daje nowe możliwości pielęgnacji trawnika. Obrotowy uchwyt powoduje, iż koszenie jest wyjątkowo wygodne.

  Kosiarka jest wyjątkowo zwrotna i dociera w miejsca trudno dostępne: pod meble ogrodowe i w wąskie przejścia. Czytelny wyświetlacz LED na maszynie pokazuje stan naładowania akumulatora. A po skończeniu pracy można uchwyt ustawić pionowo, żeby maszyna zajmowała mniej miejsca.

  Akumulatorowa kosiarka ręczna 22/18V P4A w formie zestawu posiada ładowarkę oraz akumulator 2,5 Ah 18 V POWER FOR ALL. POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów maszyn w zakresie akumulatorów.

  Oznacza to, że akumulatory są kompatybilne z wieloma innymi urządzeniami używanymi w domu i ogrodzie – zatem starczy jeden akumulator do obsługi licznych produktów. Oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Szerokość koszenia: 22 cm Wysokość koszenia, min.-maks.: 30-50 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 3 Maksymalna powierzchnia trawnika: 50 m² Gwarantowana moc akustyczna: 86 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 74 dB(A) Akumulator: P4A PBA 18V/45 Ładowarka: P4A AL 1810 CV wyśmienita do trawników o powierzchni do 50 m² praktyczny wymiar i dogodny czas pracy akumulatora sprawiają, że akumulatorowa kosiarka ręczna jest idealna do mniejszych trawników o powierzchni do 50 m².

  Wszystko, czego potrzeba Akumulatorowa kosiarka ręczna w formie zestawu posiada ładowarkę, a także akumulator 2,5 Ah 18 V z POWER FOR ALL ALLIANCE. Ten solidny akumulator zagwarantuje do 25 minut pracy. Nie trzeba już wyrzucać trawy Akumulatorowa kosiarka ręczna oszczędzi Twój czas, ponieważ nie trzeba będzie zbierać i wyrzucać ścinków trawy.

  Lekka, użyteczna i niewielka Akumulatorowa kosiarka ręczna jest nad wyraz lekka, ergonomiczna i zwrotna. Bez trudu dotrzesz nią w miejsca dotąd niedostępne w ogrodzie. Nóż mulczujący – do rozdrabniania Nóż mulczujący o długości 22 cm tnie trawę na szczególnie niepokaźne kawałki, które można pozostawić na trawniku jako naturalny nawóz.

  Wskaźnik LED Wyraźny wskaźnik LED na urządzeniu sygnalizuje o aktualnym stanie naładowania akumulatora. Dzięki czemu wiesz, ile czasu możesz jeszcze pracować i kiedy należy zrobić zasłużoną przerwę. Akumulator 18V POWER FOR ALL – więcej niżeli tylko akumulator POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów produktów akumulatorowych.

  Akumulatory z tej serii mogą być wykorzystywane w wielu najróżniejszych urządzeniach. W ten sposób oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!


7 ★  Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe

Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe Najniższa Cena Online

Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki: 
 • Pełna nazwa kosiarki:  Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe[TOP6] Bardzo tanie kosiarki elektryczne 4Garden [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka kosiarka elektryczna 4Garden jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi elektrycznymi kosiarkami 4Garden jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20

Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20 Najniższa Cena Online

Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka elektryczna GARDENA 96dB 1800W 45L istotnie użyteczna kosiarka o wielkiej mocy – do pielęgnacji przeciętnej wielkości i wielkich trawników. Elektryczna kosiarka PowerMax 37/1800 G2 o pokaźnej mocy od GARDENA rewelacyjnie nadaje się do pielęgnacji przeciętnej wielkości i pokaźnych trawników o powierzchni do 500 m².

  Trawnik zostaje doskonale przystrzyżony przez zastosowane, dokładnie szlifowane ostrze DuraEdge, zapewniające czyste i równe cięcie. Dzięki adekwatnej cyrkulacji powietrza wszystkie źdźbła trafiają do wyśmienicie umiejscowionego tekstylnego kosza na trawę o pojemności 45 l.

  Tak duża objętość się opłaca, zwłaszcza że kosz jest zawsze wypełniany po brzegi, a więc rzadziej trzeba go opróżniać. Ponadto wskaźnik napełnienia pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ demonstruje, kiedy kosz wymaga opróżnienia.

  Kosiarka PowerMax 1800/37 G2 gwarantuje wyjątkowo wygodną obsługę dzięki funkcjonalnemu uchwytowi ErgoTec-Plus. Bez względu na sposób ułożenia rąk na uchwycie, kosiarkę prowadzi się wygodnie i bez wysiłku, co znacznie ułatwia wykorzystywanie nawet poprzez dłuższy czas.

  Teleskopowy trzonek w dodatku rozszerza komfort, zapewniając za każdym razem słuszną pozycję w trakcie koszenia. Przed rozpoczęciem pracy można w instynktowny sposób jedną ręką ustawić wysokość koszenia w zakresie 35-65 mm przystępnego przycisku QuickFit Plus na środku obudowy.

  podczas pracy boczne grzebienie do trawy zadbają o skoszenie każdego źdźbła trawy, choćby wzdłuż ścian i krawężników. Po zakończeniu koszenia funkcjonalna funkcja składania uchwytu pozwala przechowywać kosiarkę GARDENA PowerMax 1800/37 G2 w oszczędzający miejsce sposób.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Szerokość koszenia: 37 cm Regulacja wysokości koszenia: Centralna pojemność kosza: 45 l stopnie regulacji wysokości koszenia: 4 Maksymalna powierzchnia trawnika: 500 m² Dla doskonałego cięcia Kosiarka elektryczna ma podwójnie hartowane, starannie szlifowane ostrze DuraEdge.

  dzięki temu zagwarantuje nadzwyczajne efekty koszenia, imponując równym i czystym cięciem trawnika. Skuteczne zbieranie ścinków trawy trafna cyrkulacja powietrza i genialne położenie tekstylnego kosza na trawę o pojemności 45 l powodują,mieści on pokaźnie większą liczba ścinków.

  ogranicza to częstotliwość opróżniania kosza i pozwala zaoszczędzić cenny czas. Praca bez wysiłku dzięki genialnej ergonomii Dzięki praktycznemu uchwytowi ErgoTec, PowerMax 1800/37 G2 gwarantuje wysoki komfort stosowania w trakcie koszenia.

  Naturalne ułożenie rąk powoduje, że kosiarką można pracować wygodnie i bez wysiłku przez dłuższy czas. Konstrukcja powstała z myślą o użytkownikach różnorodnego wzrostu Teleskopowy trzonek możnadopasować do wzrostu użytkownika.

  Uchwyt można w prosty i szybki sposób złożyć, by ułatwić transport i przechowywanie. Centralna regulacja wysokości koszenia Obsługiwany jedną ręką przycisk QuickFit Plus pozwala w prosty, prędki i rozciągliwy sposób ustawić wysokość koszenia w jednym z czterech położeń w zakresie 35-65 mm.

  SPECYFIKACJA technicznA Specyfikacje Szerokość koszenia: 37 cm pojemność kosza: 45 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 35-65 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 4 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maksymalna powierzchnia trawnika: 500 m² informacje dotyczące emisji, drgań i hałasu Gwarantowana moc akustyczna: 96 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 83 dB(A)


2 ★  Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157)

Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157) Najniższa Cena Online

Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Akumulatorowa kosiarka ręczna GARDENA 22/18V P4A Kompletny zestaw kosiarki akumulatorowej. Perfekcyjna do niewielkich trawników o pow. Do 50 m² ładne koszenie. Dbanie o urodę minimalnego ogrodu jeszcze nigdy nie było tak proste jak z akumulatorową kosiarką ręczną 22/18V - zestaw.

  Maksymalny czas pracy około 25 minut pozwala na wykoszenie blisko 50 metrów kwadratowych trawnika, zatem maszyna spełni oczekiwania wspaniale w niewielkim ogródku. Drobny ciężar i nieznaczne wymiary przekładają się na koszenie bez wysiłku, tak samo łatwe, jak odkurzenie pokoju odkurzaczem.

  Akumulatorowa kosiarka ręczna wyekwipowana jest w nóż do mulczowania 22 centymetry, rozdrabniający ścinki trawy, które następnie spadają na ziemię, zmieniając się w naturalny nawóz. Nie trzeba już ścinków zbierać ani kompostować – użytkownik zyskuje czas i przestrzeń w ogrodzie.

  Trzystopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala użytkownikom wybierać wysokość trawy. Możliwość obsługi kosiarki jedną ręką daje świeże możliwości pielęgnacji trawnika. Obrotowy uchwyt sprawia, że koszenie jest stanowczo komfortowe.

  Kosiarka jest wyjątkowo zwrotna i dociera w miejsca trudno dostępne: pod meble ogrodowe i w wąskie przejścia. Czytelny ekran LED na maszynie przedstawia stan naładowania akumulatora. A po skończeniu pracy można uchwyt ustawić pionowo, aby maszyna zajmowała mniej miejsca.

  Akumulatorowa kosiarka ręczna 22/18V P4A w formie zestawu posiada ładowarkę oraz akumulator 2,5 Ah 18 V POWER FOR ALL. POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów sprzętów w zakresie akumulatorów.

  Oznacza to, iż akumulatory są kompatybilne z wieloma innymi urządzeniami użytkowanymi w domu i ogrodzie – zatem wystarczy jeden akumulator do obsługi licznych produktów. Oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Szerokość koszenia: 22 cm Wysokość koszenia, min.-maks.: 30-50 mm poziomy regulacji wysokości koszenia: 3 Maksymalna powierzchnia trawnika: 50 m² Gwarantowana moc akustyczna: 86 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 74 dB(A) Akumulator: P4A PBA 18V/45 Ładowarka: P4A AL 1810 CV perfekcyjna do trawników o powierzchni do 50 m² funkcjonalny rozmiar i dogodny czas pracy akumulatora sprawiają, iż akumulatorowa kosiarka ręczna jest nadzwyczajna do mniejszych trawników o powierzchni do 50 m².

  Wszystko, czego potrzeba Akumulatorowa kosiarka ręczna w formie zestawu zawiera ładowarkę oraz akumulator 2,5 Ah 18 V z POWER FOR ALL ALLIANCE. Ten konkretny akumulator gwarantuje do 25 minut pracy. Nie trzeba już wyrzucać trawy Akumulatorowa kosiarka ręczna oszczędzi Twój czas, ponieważ nie trzeba będzie zbierać i wyrzucać ścinków trawy.

  Lekka, praktyczna i nieznaczna Akumulatorowa kosiarka ręczna jest szczególnie lekka, ergonomiczna i zwrotna. Bez trudu dotrzesz nią w miejsca dotąd niedostępne w ogrodzie. Nóż mulczujący – do rozdrabniania Nóż mulczujący o długości 22 cm tnie trawę na wyjątkowo znikome kawałki, które można pozostawić na trawniku jako naturalny nawóz.

  Wskaźnik LED Wyraźny wskaźnik LED na urządzeniu oznajmia o aktualnym stanie naładowania akumulatora. Dzięki czemu wiesz, ile czasu możesz jeszcze pracować i kiedy należy zrobić zasłużoną przerwę. Akumulator 18V POWER FOR ALL – więcej niż tylko akumulator POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów produktów akumulatorowych.

  Akumulatory z tej serii mogą być wykorzystywane w wielu zróżnicowanych urządzeniach. W ten sposób oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!


3 ★  kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena

kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena Najniższa Cena Online

kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka akumulatorowa PowerMax Li-40/32 Gardena Zwrotna, poręczna i akumulatorowa – do wszechstronnej pielęgnacji nieznacznych trawników Ta zwrotna i ergonomiczna kosiarka idealnie nadaje się do wszechstronnej pielęgnacji drobnych trawników.

  Specjalnie hartowane ostrze zapewnia trafne efekty cięcia. Uchwyt ErgoTec umożliwia wygodną obsługę kosiarki i usprawnia manewrowanie. Funkcja QuickFit daje możlwość centralnego ustawienia na 10 stopniach cięcia.

  Dzięki dodatkowym grzebieniom do trawy na bokach pokrywy, trawnik można prosto kosić wzdłuż ścian i krawężników. System CnC pozwala na produktywne cięcie i zbieranie. Kosiarka jest zasilana prostym w obsłudze akumulatorem GARDENA.

  Akumulator można w dowolnej chwili błyskawicznie naładować bez "efektu pamięci". Składana rączka sprawia, że kosiarkę łatwo można przenosić i nie zajmuje ona dużo miejsca. Zestaw posiada kosiarkę z akumulatorem i ładowarką.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Szerokość koszenia: 32 cm pojemność kosza: 30 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-60 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 10 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maks. Powierzchnia trawnika: 280 m² Poziom hałasu: 86 dBa wydajna technika akumulatorowa skuteczne akumulatory litowo-jonowe są łatwe w utrzymaniu i wymianie i pozbawione "efektu pamięci".

  potężny silnik PowerPlus Dodatkowa moc dla produktywnej pielęgnacji trawnika - system Powerplus z wysoko efektywnym silnikiem i mechanizmem napędowym o wysokim momencie obrotowym zagwarantuje przyjemne i skuteczne koszenie efektywne koszenie i zbieranie System CnC sprawia, że kosiarka elektryczna działa wydajnie.

  Usprawniona cyrkulacja powietrza i adekwatne położenie kosza na trawę zapewniają czyste oraz skuteczne koszenie i zbieranie. Funkcjonalny uchwyt Uchwyt ErgoTec z dźwigniami wyłącznika po obu stronach podnosi komfort używania.

  ergonomiczny kształt uchwytu sprzyja utrzymaniu dłoni w naturalnej pozycji podczas pchania kosiarki. Nieskomplikowana regulacja wysokości koszenia wygodne ustawianie optymalnej wysokości koszenia poprzez funkcję "Naciśnij i Obróć" z centralną regulacją koszenia QuickFit.

  SPECYFIKACJA technicznA Specyfikacje Szerokość koszenia: 32 cm pojemność kosza: 30 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-60 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 10 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maks.

  powierzchnia trawnika: 280 m² dane logistyczne Waga z akumulatorem: 9.1 kg dane dotyczące emisji, drgań i hałasu Gwarantowana moc akustyczna: 86 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 73 dB(A)


4 ★  Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe

Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe Najniższa Cena Online

Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki: 
 • Pełna nazwa kosiarki:  Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Robot koszący Gardena Sileno minimo 250m2 IPX5 akcesoria montażowe

5 ★  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72 Najniższa Cena Online

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący SILENO life 1000m2 - komplet IPX5 PINInteligentny robot koszący do ogrodów o powierzchni do 1 000 m²Odkrywaj innowacje w ogrodzie i komfortowe koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi> Poznaj pakiet GARDENA smart SILENO life, 1 000 m²!

  Dzięki GARDENA smart system robot łączy się z siecią. GARDENA smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój średniej wielkości ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika, poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  teraz robot wyekwipowany jest w technikę LONA, opartą na mapowaniu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i śledzeniu położenia. Technologia ta uczy się, tworzy mapy i dopasowuje je do konkretnych ogrodów.

  Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi. Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy urządzenia.

  Funkcja Zarządzania strefami umożliwia decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną. Aplikacja pozwala na także kontrolę położenia robota w każdej chwili.

  Jako komponent GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie bezustannie rozwijana, żeby dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w 2022 r. I w kolejnych latach. GARDENA smart SILENO life to sprawny pomocnik ogrodnika: jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swej klasie - zaledwie 57 db(A).

  To dlatego Ty i Twoi sąsiedzi możecie wypoczywać w spokoju, podczas gdy on wykonuje ciężką pracę. Innowacyjny technicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego przez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów pomiędzy przewodami ograniczającymi.

  CorridorCut wyprowadzi również urządzenie ze ślepych zaułków. Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie choćby z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart zaopatrzona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl robot samodzielnie ustala, jak często należy kosić trawę. Ten produktywny pomocnik dokładnie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, ruszając się do pracy jedynie wtedy, kiedy jest potrzebny.

  innowacyjna funkcja koszenia punktowego podczas którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy, smart SILENO life powraca automatycznie do stacji ładującej.

  Ta wytrzymała robotmoże pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa, jeżeli podłoże jest zmrożone i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie choćby z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Robot smart SILENO life zaopatrzony został w sporo ergonomicznych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces instalacji, Auto Schedule powoduje, że smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome zezwala na sterowanie robotem smart SILENO life za pomocą głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom ergonomiczne dane. Pełnia możliwości inteligentnych sprzętów dzięki ofercie GARDENA smart i smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu. SILENO.

  NAJWAŻNIEJSZE produktywność robocza: 1000 m²Maksymalne nachylenie terenu we wnętrzu instalacji: 35 %Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego: 10 %wyświetlacz: Graficzny wyświetlacz, monochromatyczny 2,1"Klasa wodoszczelności: IPX5Standardowy czas ładowania: 60 minStandardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 minWysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mmSzerokość koszenia: 22 cmAlarmKod PIN Inteligentna technika LONA LONA to oparta na sztucznej inteligencji technika, która uczy się, mapuje, a następnie dostosowuje się do solidnego ogrodu.

  Dzięki przystępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można z łatwością określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak często i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wyróżnić obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technologia LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej nowe funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki temu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocyOdpocznij w ogrodzie, w trakcie gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Skrupulatna sztuczna inteligencja Ta kosiarka to mistrz nawigacji, radzący sobie z bezawaryjną


6 ★  Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah

Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah Najniższa Cena Online

Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący Gardena smart SILENO life 1250 m2 Odkrywaj innowacje w ogrodzie i komfortowe koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi. Poznaj zestaw GARDENA smart SILENO life, 1 250 m²!

  Dzięki GARDENA smart system robot łączy się z siecią. Smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój wielki ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika i poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  dzisiaj robot wyekwipowany jest w technologię LONA, opartą na mapowaniu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i śledzeniu położenia, która uczy się, stwarza mapy i dopasowuje je do mocnych ogrodów. Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi.

  Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy urządzenia. Funkcja Zarządzania Strefami pozwala na decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną.

  Aplikacja umożliwia także kontrolę położenia kosiarki w każdej chwili. Jako komponent GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie nieustannie rozwijana tak, żeby dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w roku 2022 i w kolejnych latach.

  Ten wydajny pomocnik ogrodnika jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swojej klasie - zaledwie 57 db(A). Ty i Twoi sąsiedzi możecie dzięki temu wypoczywać w spokoju, podczas gdy on wykonuje ciężką pracę.

  innowacyjny technicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego przez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów pomiędzy przewodami ograniczającymi. CorridorCut wyprowadzi także robota ze ślepych zaułków.

  Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie nawet z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart wyposażona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl, robot samodzielnie ustala, jak nieraz należy kosić trawę. Ten efektywny pomocnik precyzyjnie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, udając się do pracy tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

  innowacyjna funkcja koszenia punktowego, podczas którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy, smart SILENO life powraca samoczynnie do stacji ładującej.

  Ten wytrzymały robot może pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa zmrożone podłoże i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie choćby z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Ta robotsmart SILENO life wyposażona została w dużo praktycznych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku poprzez cykl instalacji, Auto Schedule sprawia, iż smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome pozwala na sterowanie robotem smart SILENO life za pomocą głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom funkcjonalne dane na temat świata roślin. Pełnia możliwości inteligentnych maszyn dzięki ofercie GARDENA smart i smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu.

  SILENO. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty skuteczność robocza: 1250 m² ±20% wyświetlacz: Graficzny ekran monochromatyczny 2,1" Klasa wodoszczelności: IPX5 System ładowania: automatyczny standardowy czas ładowania: 60 min standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 min Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mm Szerokość koszenia: 22 cm Alarm Kod PIN Inteligentna technika LONA LONA to oparta na nienaturalnej inteligencji technologia, która uczy się, mapuje, a następnie dostosowuje się do potężnego ogrodu.

  Dzięki dostępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można prosto określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak nieraz i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wyróżnić obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technika LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej nowe funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki temu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocy Odpocznij w ogrodzie, podczas gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Staranna sztuczna inteligencja Ta kosiarka to mistrz nawigacji, radzący sobie z niezawodną precyzją w wąskich przestrzeniach i na ostrych zakrętach.

  automatyczna pogoda i teren Inteligentny SILENO life to wytrzymały pomocnik w ogrodzie, który może pracować w każdych warunkach pogodowych,
Podsumowanie, czyli jaka kosiarka elektryczna 4Garden najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane kosiarki elektryczne 4Garden


[TOP 3] Najtańsze kosiarki elektryczne 4GardenPolecane elektryczne kosiarki [Zestawienie maj 2024]

Nadal bez kosiarki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych kosiarek z silnikiem elektrycznym.


Krótkie FAQ o kosiarkach elektrycznych 4Garden

1# Gdzie szukać opinii na temat elektrycznych kosiarek 4Garden?

Znajdujące się w rankingach propozycje z elektrycznymi kosiarkami 4Garden odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaka kosiarka elektryczna 4Garden jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych elektrycznych kosiarek 4Garden warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które kosiarki elektryczne 4Garden są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z elektrycznymi kosiarkami 4Garden zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach elektrycznych kosiarek 4Garden to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Leżak ogrodowy składany do 300 zł [Ranking]. Jaki najlepszy?

czw. gru 28 , 2023
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.