Kosiarka elektryczna Gardena [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z elektrycznymi kosiarkami Gardena.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach elektrycznych kosiarek Gardena.


[TOP10] Dobre kosiarki elektryczne Gardena [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka kosiarka elektryczna Gardena była najchętniej wybierana przez Konsumentów. Przygotowany ranking z elektrycznymi kosiarkami Gardena jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20

Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20 Najniższa Cena Online

Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka elektryczna GARDENA 96dB 1800W 45L wyjątkowo ergonomiczna kosiarka o wielkiej mocy – do pielęgnacji przeciętnej wielkości i dużych trawników. Elektryczna kosiarka PowerMax 37/1800 G2 o sporej mocy od GARDENA genialnie nadaje się do pielęgnacji przeciętnej wielkości i obszernych trawników o powierzchni do 500 m².

  Trawnik zostaje nieprzeciętnie przystrzyżony przez wbudowane, precyzyjnie szlifowane ostrze DuraEdge, zapewniające czyste i równe cięcie. Dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza wszystkie źdźbła trafiają do perfekcyjnie umiejscowionego tekstylnego kosza na trawę o obszerności 45 l.

  Tak pokaźna objętość się opłaca, zwłaszcza iż kosz jest za każdym razem wypełniany po brzegi, a więc rzadziej trzeba go opróżniać. Na dodatek wskaźnik napełnienia pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ demonstruje, kiedy kosz wymaga opróżnienia.

  Kosiarka PowerMax 1800/37 G2 gwarantuje nad wyraz komfortową obsługę dzięki użytecznemu uchwytowi ErgoTec-Plus. Bez względu na sposób ułożenia rąk na uchwycie, kosiarkę prowadzi się wygodnie i bez wysiłku, co istotnie ułatwia użytkowanie choćby poprzez dłuższy czas.

  Teleskopowy trzonek dodatkowo rozszerza komfort, gwarantując zawsze adekwatną pozycję w trakcie koszenia. Przed rozpoczęciem pracy można w intuicyjny sposób jedną ręką ustawić wysokość koszenia w zakresie 35-65 mm dostępnego przycisku QuickFit Plus na środku obudowy.

  podczas pracy boczne grzebienie do trawy zadbają o skoszenie każdego źdźbła trawy, choćby wzdłuż ścian i krawężników. Po zakończeniu koszenia funkcjonalna funkcja składania uchwytu pozwala przechowywać kosiarkę GARDENA PowerMax 1800/37 G2 w oszczędzający miejsce sposób.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Szerokość koszenia: 37 cm Regulacja wysokości koszenia: Centralna objętość kosza: 45 l poziomy regulacji wysokości koszenia: 4 Maksymalna powierzchnia trawnika: 500 m² Dla wspaniałego cięcia Kosiarka elektryczna ma podwójnie hartowane, starannie szlifowane ostrze DuraEdge.

  dzięki czemu zagwarantuje doskonałe efekty koszenia, imponując równym i czystym cięciem trawnika. Wydajne zbieranie ścinków trawy adekwatna cyrkulacja powietrza i świetne położenie tekstylnego kosza na trawę o obszerności 45 l powodują,mieści on wyraźnie obszerniejszą ilość ścinków.

  obniża to częstotliwość opróżniania kosza i pozwala zaoszczędzić cenny czas. Praca bez wysiłku dzięki wyśmienitej ergonomii Dzięki użytecznemu uchwytowi ErgoTec, PowerMax 1800/37 G2 zagwarantuje wysoki komfort użytkowania w trakcie koszenia.

  Naturalne ułożenie dłoni powoduje, że kosiarką można pracować wygodnie i bez wysiłku przez dłuższy czas. Konstrukcja powstała z myślą o użytkownikach rozmaitego wzrostu Teleskopowy trzonek możnaprzypasować do wzrostu użytkownika.

  Uchwyt można w prosty i prędki sposób złożyć, by ułatwić transport i przechowywanie. Centralna regulacja wysokości koszenia Obsługiwany jedną ręką przycisk QuickFit Plus pozwala w prosty, szybki i rozciągliwy sposób ustawić wysokość koszenia w jednym z czterech położeń w zakresie 35-65 mm.

  SPECYFIKACJA technologicznA Specyfikacje Szerokość koszenia: 37 cm pojemność kosza: 45 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 35-65 mm poziomy regulacji wysokości koszenia: 4 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maksymalna powierzchnia trawnika: 500 m² dane dotyczące emisji, drgań i hałasu Gwarantowana moc akustyczna: 96 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 83 dB(A)


2 ★  kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena

kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena Najniższa Cena Online

kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka akumulatorowa PowerMax Li-40/32 Gardena Zwrotna, poręczna i akumulatorowa – do wszechstronnej pielęgnacji niedużych trawników Ta zwrotna i użyteczna kosiarka świetnie nadaje się do wszechstronnej pielęgnacji niewielkich trawników.

  Specjalnie hartowane ostrze zapewnia adekwatne efekty cięcia. Uchwyt ErgoTec pozwala na wygodną obsługę kosiarki i ułatwia manewrowanie. Funkcja QuickFit daje możlwość centralnego ustawienia na 10 stopniach cięcia.

  Dzięki dodatkowym grzebieniom do trawy na bokach obudowy, trawnik można łatwo kosić wzdłuż ścian i krawężników. System CnC pozwala na produktywne cięcie i zbieranie. Kosiarka jest zasilana przystępnym w obsłudze akumulatorem GARDENA.

  Akumulator można w dowolnej chwili ekspresowo naładować bez "efektu pamięci". Składana rączka sprawia, że kosiarkę prosto można przenosić i nie zajmuje ona dużo miejsca. Pakiet posiada kosiarkę z akumulatorem, a także ładowarką.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Szerokość koszenia: 32 cm objętość kosza: 30 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-60 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 10 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maks. Powierzchnia trawnika: 280 m² Poziom hałasu: 86 dBa skuteczna technika akumulatorowa produktywne akumulatory litowo-jonowe są przystępne w utrzymaniu i podmianie oraz pozbawione "efektu pamięci".

  konkretny silnik PowerPlus Dodatkowa moc dla produktywnej pielęgnacji trawnika - system Powerplus z wysoko skutecznym silnikiem i mechanizmem napędowym o wysokim momencie obrotowym gwarantuje przyjemne i sprawne koszenie efektywne koszenie i zbieranie System CnC powoduje, iż kosiarka elektryczna działa produktywnie.

  Usprawniona cyrkulacja powietrza i stosowne położenie kosza na trawę zapewniają czyste, a także efektywne koszenie i zbieranie. Ergonomiczny uchwyt Uchwyt ErgoTec z dźwigniami wyłącznika po obu stronach unosi komfort użytkowania.

  ergonomiczny zarys uchwytu sprzyja utrzymaniu dłoni w naturalnej pozycji podczas pchania kosiarki. Nieskomplikowana regulacja wysokości koszenia wygodne ustawianie adekwatnej wysokości koszenia poprzez funkcję "Naciśnij i Obróć" z centralną regulacją koszenia QuickFit.

  SPECYFIKACJA technologicznA Specyfikacje Szerokość koszenia: 32 cm pojemność kosza: 30 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-60 mm poziomy regulacji wysokości koszenia: 10 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maks.

  powierzchnia trawnika: 280 m² informacje logistyczne Waga z akumulatorem: 9.1 kg dane dotyczące emisji, drgań i hałasu Gwarantowana moc akustyczna: 86 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 73 dB(A)


3 ★  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72 Najniższa Cena Online

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący smart SILENO life 1500m2 GardenaInteligentny robot koszący do ogrodów o powierzchni do 1 500 m²Odkrywaj innowacje w ogrodzie i komfortowe koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi: GARDENA smart SILENO life, 1 500 m² - pakiet!

  Dzięki GARDENA smart system robotłączy się z siecią. Smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój obfity ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika i poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  teraz robot wyekwipowany jest w technikę LONA, opartą na mapowaniu z użyciem nienaturalnej inteligencji i śledzeniu położenia, która uczy się, formuje mapy i dostosowuje je do potężnych ogrodów. Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi.

  Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy kosiarki. Funkcja Zarządzania strefami umożliwia decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną.

  Aplikacja pozwala na także kontrolę położenia kosiarki w każdej chwili. Jako element GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie bezustannie rozwijana, żeby dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w roku 2022 i kolejnych.

  Ten sprawny pomocnik ogrodnika jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swej klasie, wynoszącym zaledwie 57 db(A). Ty i Twoi sąsiedzi możecie wypoczywać w spokoju, gdy on wykonuje ciężką pracę.

  zaawansowany technicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego przez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów między przewodami ograniczającymi. CorridorCut wyprowadzi też urządzenie ze ślepych zaułków.

  Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie nawet z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart wyposażona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl, robot samodzielnie ustala, jak nieraz należy kosić trawę. Ten sprawny pomocnik skrupulatnie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, udając się do pracy jedynie wtedy, kiedy jest niezbędny.

  postępowa funkcja koszenia punktowego, w trakcie którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy smart SILENO life powraca automatycznie do stacji ładującej.

  Ten wytrzymały robot może pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa zmrożone podłoże i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie nawet z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Robot smart SILENO life wyposażony został w dużo praktycznych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku poprzez proces instalacji, Auto Schedule powoduje, że smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome umożliwia sterowanie robotem smart SILENO life przy pomocy głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom ergonomiczne informacje na temat świata roślin. Pełnia możliwości inteligentnych urządzeń dzięki ofercie GARDENA smart, a także smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu.

  SILENO. NAJWAŻNIEJSZE sprawność robocza: 1500 m² ±20%System ładowania: samoczynnyMaksymalne nachylenie terenu w środku instalacji: 35 %Możliwość sterowania przez aplikację: GARDENA smart system AppWyświetlacz: Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,1"Aktualizacja oprogramowania: USBKlasa wodoszczelności: IPX5Typ akumulatora: Litowo-JonowyStandardowy czas ładowania: 60 minStandardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 minŚredni zużycie energii przy maksymalnym wykorzystaniu: 7 kWhWysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mmSzerokość koszenia: 22 cmKod PIN Inteligentna technologia LONA LONA to oparta na sztucznej inteligencji technologia, która uczy się, mapuje, a następnie dostosowuje się do solidnego ogrodu.

  Dzięki przystępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można prosto określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak nieraz i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wskazać obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technika LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej świeże funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki czemu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocy Odpocznij w ogrodzie, podczas gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Staranna sztuczna intelige


4 ★  Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah

Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah Najniższa Cena Online

Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący Gardena smart SILENO life 1250 m2 Odkrywaj innowacje w ogrodzie i komfortowe koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi. Poznaj komplet GARDENA smart SILENO life, 1 250 m²!

  Dzięki GARDENA smart system robot łączy się z siecią. Smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój wielki ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika i poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  teraz robot wyekwipowany jest w technologię LONA, opartą na mapowaniu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i śledzeniu położenia, która uczy się, stwarza mapy i dostosowuje je do potężnych ogrodów. Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi.

  Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy urządzenia. Funkcja Zarządzania Strefami umożliwia decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną.

  Aplikacja umożliwia także kontrolę położenia kosiarki w każdej chwili. Jako komponent GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie nieprzerwanie rozwijana tak, aby dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w roku 2022 i w kolejnych latach.

  Ten wydajny pomocnik ogrodnika jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swej klasie - zaledwie 57 db(A). Ty i Twoi sąsiedzi możecie dzięki czemu wypoczywać w spokoju, w trakcie gdy on wykonuje ciężką pracę.

  nowoczesny technologicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego poprzez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów między przewodami ograniczającymi. CorridorCut wyprowadzi także robota ze ślepych zaułków.

  Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie choćby z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart wyposażona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl, robot samodzielnie ustala, jak nieraz należy kosić trawę. Ten sprawny pomocnik starannie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, udając się do pracy tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne.

  postępowa funkcja koszenia punktowego, w trakcie którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy, smart SILENO life powraca samoczynnie do stacji ładującej.

  Ten wytrzymały robot może pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa zmrożone podłoże i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie nawet z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Ta robotsmart SILENO life wyekwipowana została w niemało poręcznych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces instalacji, Auto Schedule sprawia, iż smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome pozwala na sterowanie robotem smart SILENO life przy pomocy głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom ergonomiczne informacje na temat świata roślin. Pełnia możliwości inteligentnych urządzeń dzięki ofercie GARDENA smart oraz smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu.

  SILENO. NAJWAŻNIEJSZE parametry skuteczność robocza: 1250 m² ±20% wyświetlacz: Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,1" Klasa wodoszczelności: IPX5 System ładowania: automatyczny charakterystyczny czas ładowania: 60 min charakterystyczny czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 min Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mm Szerokość koszenia: 22 cm Alarm Kod PIN Inteligentna technologia LONA LONA to oparta na nienaturalnej inteligencji technologia, która uczy się, mapuje, a następnie dostosowuje się do mocnego ogrodu.

  Dzięki przystępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można z łatwością określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak niejednokrotnie i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wyszczególnić obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technologia LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej świeże funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki czemu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocy Odpocznij w ogrodzie, w trakcie gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Skrupulatna nienaturalna inteligencja Ta kosiarka to mistrz nawigacji, radzący sobie z bezawaryjną precyzją w wąskich przestrzeniach i na ostrych zakrętach.

  samoczynna pogoda i teren Inteligentny SILENO life to wytrzymały pomocnik w ogrodzie, który może pracować w każdych warunkach pogodowych,


5 ★  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72 Najniższa Cena Online

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący SILENO life 1000m2 - komplet IPX5 PINInteligentny robot koszący do ogrodów o powierzchni do 1 000 m²Odkrywaj innowacje w ogrodzie i wygodne koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi> Poznaj komplet GARDENA smart SILENO life, 1 000 m²!

  Dzięki GARDENA smart system robot łączy się z siecią. GARDENA smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój średniej wielkości ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika, poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  dzisiaj robot wyekwipowany jest w technologię LONA, opartą na mapowaniu z użyciem sztucznej inteligencji i śledzeniu położenia. Technologia ta uczy się, buduje mapy i dopasowuje je do solidnych ogrodów.

  Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi. Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy urządzenia.

  Funkcja Zarządzania strefami zezwala na decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną. Aplikacja umożliwia także kontrolę położenia robota w każdej chwili.

  Jako element GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie bezustannie rozwijana, by dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w 2022 r. I w kolejnych latach. GARDENA smart SILENO life to skuteczny pomocnik ogrodnika: jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swojej klasie - zaledwie 57 db(A).

  To dlatego Ty i Twoi sąsiedzi możecie wypoczywać w spokoju, w trakcie gdy on wykonuje ciężką pracę. Zaawansowany technicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego przez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów między przewodami ograniczającymi.

  CorridorCut wyprowadzi też urządzenie ze ślepych zaułków. Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie choćby z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart wyposażona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl robot samodzielnie ustala, jak niejednokrotnie należy kosić trawę. Ten wydajny pomocnik skrupulatnie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, ruszając się do pracy jedynie wtedy, kiedy jest potrzebny.

  nowoczesna funkcja koszenia punktowego podczas którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy, smart SILENO life powraca automatycznie do stacji ładującej.

  Ta wytrzymała robotmoże pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa, jeżeli podłoże jest zmrożone i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie choćby z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Robot smart SILENO life zaopatrzony został w dużo funkcjonalnych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku poprzez proces instalacji, Auto Schedule sprawia, że smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome zezwala na sterowanie robotem smart SILENO life za pomocą głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom ergonomiczne dane. Pełnia możliwości inteligentnych maszyn dzięki ofercie GARDENA smart oraz smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu. SILENO.

  NAJWAŻNIEJSZE efektywność robocza: 1000 m²Maksymalne nachylenie terenu we wnętrzu instalacji: 35 %Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego: 10 %ekran: Graficzny ekran, monochromatyczny 2,1"Klasa wodoszczelności: IPX5Standardowy czas ładowania: 60 minStandardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 minWysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mmSzerokość koszenia: 22 cmAlarmKod PIN Inteligentna technika LONA LONA to oparta na nienaturalnej inteligencji technologia, która uczy się, mapuje, a następnie dopasowuje się do konkretnego ogrodu.

  Dzięki dostępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można łatwo określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak często i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wyznaczyć obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technika LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej świeże funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki czemu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocyOdpocznij w ogrodzie, podczas gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Dokładna sztuczna inteligencja Ta kosiarka to mistrz nawigacji, radzący sobie z bezusterkową


6 ★  Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157)

Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157) Najniższa Cena Online

Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Akumulatorowa kosiarka ręczna GARDENA 22/18V P4A Kompletny zestaw kosiarki akumulatorowej. Nadzwyczajna do znikomych trawników o pow. Do 50 m² efektowne koszenie. Dbanie o urodę znikomego ogrodu jeszcze nigdy nie było tak proste jak z akumulatorową kosiarką ręczną 22/18V - zestaw.

  Maksymalny czas pracy około 25 minut pozwala na wykoszenie blisko 50 metrów kwadratowych trawnika, zatem maszyna sprawdzi się świetnie w niewielkim ogródku. Niewielki ciężar i niewielkie rozmiary przekładają się na koszenie bez wysiłku, jednakowo łatwe, jak odkurzenie pokoju odkurzaczem.

  Akumulatorowa kosiarka ręczna zaopatrzona jest w nóż do mulczowania 22 centymetry, rozdrabniający ścinki trawy, które następnie spadają na ziemię, zmieniając się w naturalny nawóz. Nie trzeba już ścinków zbierać ani kompostować – użytkownik zyskuje czas i przestrzeń w ogrodzie.

  Trzystopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala użytkownikom wybierać wysokość trawy. Możliwość obsługi kosiarki jedną ręką daje świeże możliwości pielęgnacji trawnika. Obrotowy uchwyt sprawia, iż koszenie jest bardzo wygodne.

  Kosiarka jest wyjątkowo zwrotna i dociera w miejsca trudno przystępne: pod meble ogrodowe i w wąskie przejścia. Czytelny wyświetlacz LED na maszynie przedstawia stan naładowania akumulatora. A po skończeniu pracy można uchwyt ustawić pionowo, żeby maszyna zajmowała mniej miejsca.

  Akumulatorowa kosiarka ręczna 22/18V P4A w formie zestawu gromadzi ładowarkę, a także akumulator 2,5 Ah 18 V POWER FOR ALL. POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów urządzeń w zakresie akumulatorów.

  Oznacza to, iż akumulatory są kompatybilne z wieloma innymi urządzeniami używanymi w domu i ogrodzie – zatem starczy jeden akumulator do obsługi licznych produktów. Oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Szerokość koszenia: 22 cm Wysokość koszenia, min.-maks.: 30-50 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 3 Maksymalna powierzchnia trawnika: 50 m² Gwarantowana moc akustyczna: 86 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 74 dB(A) Akumulator: P4A PBA 18V/45 Ładowarka: P4A AL 1810 CV nadzwyczajna do trawników o powierzchni do 50 m² użyteczny rozmiar i dogodny czas pracy akumulatora sprawiają, iż akumulatorowa kosiarka ręczna jest nadzwyczajna do mniejszych trawników o powierzchni do 50 m².

  Wszystko, czego potrzeba Akumulatorowa kosiarka ręczna w formie zestawu zawiera ładowarkę oraz akumulator 2,5 Ah 18 V z POWER FOR ALL ALLIANCE. Ten solidny akumulator zagwarantuje do 25 minut pracy. Nie trzeba już wyrzucać trawy Akumulatorowa kosiarka ręczna oszczędzi Twój czas, ponieważ nie trzeba będzie zbierać i wyrzucać ścinków trawy.

  Lekka, funkcjonalna i nieznaczna Akumulatorowa kosiarka ręczna jest bardzo lekka, poręczna i zwrotna. Bez trudu dotrzesz nią w miejsca dotąd niedostępne w ogrodzie. Nóż mulczujący – do rozdrabniania Nóż mulczujący o długości 22 cm tnie trawę na niezwykle nieduże kawałki, które można pozostawić na trawniku jako naturalny nawóz.

  Wskaźnik LED Wyraźny wskaźnik LED na urządzeniu sygnalizuje o aktualnym stanie naładowania akumulatora. Dzięki czemu wiesz, ile czasu możesz jeszcze pracować i kiedy należy zrobić zasłużoną przerwę. Akumulator 18V POWER FOR ALL – więcej aniżeli tylko akumulator POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów produktów akumulatorowych.

  Akumulatory z tej serii mogą być wykorzystywane w wielu zróżnicowanych urządzeniach. W ten sposób oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!
[TOP6] Bardzo tanie kosiarki elektryczne Gardena [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka kosiarka elektryczna Gardena jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi elektrycznymi kosiarkami Gardena jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20

Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20 Najniższa Cena Online

Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka elektryczna GARDENA PowerMax 37 1800 G2 14637-20 1800W, 14637-20
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka elektryczna GARDENA 96dB 1800W 45L szczególnie użyteczna kosiarka o pokaźnej mocy – do pielęgnacji średniej wielkości i sporych trawników. Elektryczna kosiarka PowerMax 37/1800 G2 o szerokiej mocy od GARDENA rewelacyjnie pasuje do pielęgnacji przeciętnej wielkości i wielkich trawników o powierzchni do 500 m².

  Trawnik zostaje wyśmienicie przystrzyżony przez wbudowane, dokładnie szlifowane ostrze DuraEdge, gwarantujące czyste i równe cięcie. Dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza wszystkie źdźbła trafiają do doskonale umiejscowionego tekstylnego kosza na trawę o objętości 45 l.

  Tak obfita pojemność się opłaca, zwłaszcza iż kosz jest za każdym razem wypełniany po brzegi, a więc rzadziej trzeba go opróżniać. Ponadto wskaźnik napełnienia pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ demonstruje, kiedy kosz wymaga opróżnienia.

  Kosiarka PowerMax 1800/37 G2 zagwarantuje niezwykle komfortową obsługę dzięki poręcznemu uchwytowi ErgoTec-Plus. Bez względu na sposób ułożenia dłoni na uchwycie, kosiarkę prowadzi się wygodnie i bez wysiłku, co widocznie ułatwia stosowanie choćby przez dłuższy czas.

  Teleskopowy trzonek dodatkowo powiększa komfort, gwarantując zawsze adekwatną pozycję podczas koszenia. Przed rozpoczęciem pracy można w instynktowny sposób jedną ręką ustawić wysokość koszenia w zakresie 35-65 mm przystępnego przycisku QuickFit Plus na środku pokrywy.

  podczas pracy boczne grzebienie do trawy zadbają o skoszenie każdego źdźbła trawy, nawet wzdłuż ścian i krawężników. Po zakończeniu koszenia praktyczna funkcja składania uchwytu pozwala przechowywać kosiarkę GARDENA PowerMax 1800/37 G2 w oszczędzający miejsce sposób.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Szerokość koszenia: 37 cm Regulacja wysokości koszenia: Centralna objętość kosza: 45 l stopnie regulacji wysokości koszenia: 4 Maksymalna powierzchnia trawnika: 500 m² Dla wspaniałego cięcia Kosiarka elektryczna ma podwójnie hartowane, skrupulatnie szlifowane ostrze DuraEdge.

  dzięki temu zagwarantuje doskonałe efekty koszenia, imponując równym i czystym cięciem trawnika. Sprawne zbieranie ścinków trawy adekwatna cyrkulacja powietrza i wspaniałe położenie tekstylnego kosza na trawę o objętości 45 l sprawiają,mieści on widocznie pokaźniejszą ilość ścinków.

  ogranicza to częstotliwość opróżniania kosza i pozwala zaoszczędzić cenny czas. Praca bez wysiłku dzięki wyśmienitej ergonomii Dzięki praktycznemu uchwytowi ErgoTec, PowerMax 1800/37 G2 zapewnia wysoki komfort wykorzystywania podczas koszenia.

  Naturalne ułożenie rąk powoduje, iż kosiarką można pracować komfortowo i bez wysiłku przez dłuższy czas. Kompozycja powstała z myślą o użytkownikach zróżnicowanego wzrostu Teleskopowy trzonek możnadostosować do wzrostu użytkownika.

  Uchwyt można w prosty i szybki sposób złożyć, by ułatwić transport i przechowywanie. Centralna regulacja wysokości koszenia Obsługiwany jedną ręką przycisk QuickFit Plus pozwala w prosty, szybki i sprężysty sposób ustawić wysokość koszenia w jednym z czterech położeń w zakresie 35-65 mm.

  SPECYFIKACJA technologicznA Specyfikacje Szerokość koszenia: 37 cm objętość kosza: 45 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 35-65 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 4 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maksymalna powierzchnia trawnika: 500 m² informacje dotyczące emisji, drgań i hałasu Gwarantowana moc akustyczna: 96 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 83 dB(A)


2 ★  Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157)

Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157) Najniższa Cena Online

Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka akumulatorowa GARDENA 22/18V P4A 14620-20 (4078500054157)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Akumulatorowa kosiarka ręczna GARDENA 22/18V P4A Kompletny komplet kosiarki akumulatorowej. Wyśmienita do drobnych trawników o pow. Do 50 m² przepiękne koszenie. Dbanie o urodę niewiele znaczącego ogrodu jeszcze nigdy nie było tak proste jak z akumulatorową kosiarką ręczną 22/18V - komplet.

  Maksymalny czas pracy około 25 minut pozwala na wykoszenie blisko 50 metrów kwadratowych trawnika, zatem maszyna stanie na wysokości zadania perfekcyjnie w niewielkim ogródku. Niewielki ciężar i małe rozmiary przekładają się na koszenie bez wysiłku, tak samo łatwe, jak odkurzenie pokoju odkurzaczem.

  Akumulatorowa kosiarka ręczna wyposażona jest w nóż do mulczowania 22 centymetry, rozdrabniający ścinki trawy, które następnie spadają na ziemię, zmieniając się w naturalny nawóz. Nie trzeba już ścinków zbierać ani kompostować – użytkownik zyskuje czas i przestrzeń w ogrodzie.

  Trzystopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala użytkownikom wybierać wysokość trawy. Możliwość obsługi kosiarki jedną ręką daje świeże możliwości pielęgnacji trawnika. Obrotowy uchwyt sprawia, że koszenie jest niezwykle wygodne.

  Kosiarka jest bardzo zwrotna i dociera w miejsca trudno dostępne: pod meble ogrodowe i w wąskie przejścia. Czytelny wyświetlacz LED na maszynie ukazuje stan naładowania akumulatora. A po skończeniu pracy można uchwyt ustawić pionowo, żeby maszyna zajmowała mniej miejsca.

  Akumulatorowa kosiarka ręczna 22/18V P4A w formie zestawu gromadzi ładowarkę i akumulator 2,5 Ah 18 V POWER FOR ALL. POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów maszyn w zakresie akumulatorów.

  Oznacza to, iż akumulatory są kompatybilne z wieloma innymi urządzeniami wykorzystywanymi w domu i ogrodzie – zatem wystarczy jeden akumulator do obsługi licznych produktów. Oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Szerokość koszenia: 22 cm Wysokość koszenia, min.-maks.: 30-50 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 3 Maksymalna powierzchnia trawnika: 50 m² Gwarantowana moc akustyczna: 86 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 74 dB(A) Akumulator: P4A PBA 18V/45 Ładowarka: P4A AL 1810 CV nieprzeciętna do trawników o powierzchni do 50 m² użyteczny rozmiar i dogodny czas pracy akumulatora powodują, iż akumulatorowa kosiarka ręczna jest wyśmienita do mniejszych trawników o powierzchni do 50 m².

  Wszystko, czego potrzeba Akumulatorowa kosiarka ręczna w formie zestawu gromadzi ładowarkę, a także akumulator 2,5 Ah 18 V z POWER FOR ALL ALLIANCE. Ten potężny akumulator gwarantuje do 25 minut pracy. Nie trzeba już wyrzucać trawy Akumulatorowa kosiarka ręczna oszczędzi Twój czas, ponieważ nie trzeba będzie zbierać i wyrzucać ścinków trawy.

  Lekka, praktyczna i mała Akumulatorowa kosiarka ręczna jest wyjątkowo lekka, funkcjonalna i zwrotna. Bez trudu dotrzesz nią w miejsca dotąd niedostępne w ogrodzie. Nóż mulczujący – do rozdrabniania Nóż mulczujący o długości 22 cm tnie trawę na bardzo niepokaźne kawałki, które można pozostawić na trawniku jako naturalny nawóz.

  Wskaźnik LED Wyraźny wskaźnik LED na urządzeniu sygnalizuje o aktualnym stanie naładowania akumulatora. Dzięki temu wiesz, ile czasu możesz jeszcze pracować i kiedy należy zrobić zasłużoną przerwę. Akumulator 18V POWER FOR ALL – więcej niż tylko akumulator POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów produktów akumulatorowych.

  Akumulatory z tej kolekcji mogą być używane w wielu najróżniejszych urządzeniach. W ten sposób oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!


3 ★  kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena

kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena Najniższa Cena Online

kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  kosiarka akumulatorowa powermax li-40/32 (5033-20) - z akumulatorem marki Gardena
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka akumulatorowa PowerMax Li-40/32 Gardena Zwrotna, poręczna i akumulatorowa – do wszechstronnej pielęgnacji niewiele znaczących trawników Ta zwrotna i ergonomiczna kosiarka rewelacyjnie nadaje się do wszechstronnej pielęgnacji niewielkich trawników.

  Specjalnie hartowane ostrze zagwarantuje stosowne efekty cięcia. Uchwyt ErgoTec umożliwia komfortową obsługę kosiarki i upraszcza manewrowanie. Funkcja QuickFit daje możlwość centralnego ustawienia na 10 stopniach cięcia.

  Dzięki dodatkowym grzebieniom do trawy na bokach obudowy, trawnik można łatwo kosić wzdłuż ścian i krawężników. System CnC pozwala na efektywne cięcie i zbieranie. Kosiarka jest zasilana nietrudnym w obsłudze akumulatorem GARDENA.

  Akumulator można w dowolnej chwili prędko naładować bez "efektu pamięci". Składana rączka powoduje, że kosiarkę prosto można przenosić i nie zajmuje ona dużo miejsca. Komplet gromadzi kosiarkę z akumulatorem oraz ładowarką.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Szerokość koszenia: 32 cm objętość kosza: 30 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-60 mm poziomy regulacji wysokości koszenia: 10 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maks. Powierzchnia trawnika: 280 m² Poziom hałasu: 86 dBa sprawna technika akumulatorowa produktywne akumulatory litowo-jonowe są nietrudne w utrzymaniu i zamianie, a także pozbawione "efektu pamięci".

  konkretny silnik PowerPlus Dodatkowa moc dla wydajnej pielęgnacji trawnika - system Powerplus z wysoko sprawnym silnikiem i mechanizmem napędowym o wysokim momencie obrotowym gwarantuje przyjemne i wydajne koszenie skuteczne koszenie i zbieranie System CnC powoduje, iż kosiarka elektryczna działa produktywnie.

  Usprawniona cyrkulacja powietrza i adekwatne położenie kosza na trawę gwarantują czyste i wydajne koszenie i zbieranie. Funkcjonalny uchwyt Uchwyt ErgoTec z dźwigniami wyłącznika po obu stronach wznosi komfort wykorzystywania.

  funkcjonalny zarys uchwytu sprzyja utrzymaniu rąk w naturalnej pozycji w trakcie pchania kosiarki. Łatwa regulacja wysokości koszenia komfortowe ustawianie trafnej wysokości koszenia przez funkcję "Naciśnij i Obróć" z centralną regulacją koszenia QuickFit.

  SPECYFIKACJA technologicznA Specyfikacje Szerokość koszenia: 32 cm objętość kosza: 30 l Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-60 mm stopnie regulacji wysokości koszenia: 10 Regulacja wysokości koszenia: Centralna Maks.

  powierzchnia trawnika: 280 m² informacje logistyczne Waga z akumulatorem: 9.1 kg dane dotyczące emisji, drgań i hałasu Gwarantowana moc akustyczna: 86 dB(A) Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora: 73 dB(A)


4 ★  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72 Najniższa Cena Online

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1000 m² (19702-72), 19702-72
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący SILENO life 1000m2 - zestaw IPX5 PINInteligentny robot koszący do ogrodów o powierzchni do 1 000 m²Odkrywaj innowacje w ogrodzie i wygodne koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi> Poznaj zestaw GARDENA smart SILENO life, 1 000 m²!

  Dzięki GARDENA smart system robot łączy się z siecią. GARDENA smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój przeciętnej wielkości ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika, poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  dzisiaj robot wyekwipowany jest w technikę LONA, opartą na mapowaniu z zastosowaniem sztucznej inteligencji i śledzeniu położenia. Technologia ta uczy się, generuje mapy i dopasowuje je do potężnych ogrodów.

  Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi. Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy urządzenia.

  Funkcja Zarządzania strefami pozwala na decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną. Aplikacja umożliwia także kontrolę położenia robota w każdej chwili.

  Jako składnik GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie bezustannie rozwijana, aby dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w 2022 r. I w kolejnych latach. GARDENA smart SILENO life to efektywny pomocnik ogrodnika: jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swej klasie - zaledwie 57 db(A).

  To dlatego Ty i Twoi sąsiedzi możecie wypoczywać w spokoju, podczas gdy on wykonuje ciężką pracę. Zaawansowany technologicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego przez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów między przewodami ograniczającymi.

  CorridorCut wyprowadzi też urządzenie ze ślepych zaułków. Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie nawet z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart zaopatrzona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl robot samodzielnie ustala, jak niejednokrotnie należy kosić trawę. Ten skuteczny pomocnik skrupulatnie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, ruszając się do pracy jedynie wtedy, kiedy jest niezbędny.

  innowacyjna funkcja koszenia punktowego w trakcie którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy, smart SILENO life powraca samoczynnie do stacji ładującej.

  Ta wytrzymała robotmoże pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa, jeżeli podłoże jest zmrożone i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie nawet z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Robot smart SILENO life zaopatrzony został w sporo poręcznych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku przez cykl instalacji, Auto Schedule sprawia, że smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome pozwala na sterowanie robotem smart SILENO life przy pomocy głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom funkcjonalne informacje. Pełnia możliwości inteligentnych sprzętów dzięki ofercie GARDENA smart oraz smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu. SILENO.

  NAJWAŻNIEJSZE produktywność robocza: 1000 m²Maksymalne nachylenie terenu we wnętrzu instalacji: 35 %Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego: 10 %wyświetlacz: Graficzny ekran, monochromatyczny 2,1"Klasa wodoszczelności: IPX5Standardowy czas ładowania: 60 minStandardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 minWysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mmSzerokość koszenia: 22 cmAlarmKod PIN Inteligentna technika LONA LONA to oparta na nienaturalnej inteligencji technologia, która uczy się, mapuje, a następnie dopasowuje się do mocnego ogrodu.

  Dzięki dostępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można prosto określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak często i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wyznaczyć obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technologia LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej nowe funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki temu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocyOdpocznij w ogrodzie, podczas gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Staranna sztuczna inteligencja Ta kosiarka to mistrz nawigacji, radzący sobie z bezusterkową


5 ★  Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah

Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah Najniższa Cena Online

Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Robot koszący 19703-72 18v 2ah
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący Gardena smart SILENO life 1250 m2 Odkrywaj innowacje w ogrodzie i komfortowe koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi. Poznaj zestaw GARDENA smart SILENO life, 1 250 m²!

  Dzięki GARDENA smart system robot łączy się z siecią. Smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój spory ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika i poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  teraz robot wyekwipowany jest w technikę LONA, opartą na mapowaniu z zastosowaniem sztucznej inteligencji i śledzeniu położenia, która uczy się, stwarza mapy i dopasowuje je do mocnych ogrodów. Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi.

  Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy urządzenia. Funkcja Zarządzania Strefami zezwala na decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną.

  Aplikacja zezwala na także kontrolę położenia kosiarki w każdej chwili. Jako składnik GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie nieprzerwanie rozwijana tak, aby dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w roku 2022 i w kolejnych latach.

  Ten skuteczny pomocnik ogrodnika jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swej klasie - zaledwie 57 db(A). Ty i Twoi sąsiedzi możecie dzięki temu wypoczywać w spokoju, podczas gdy on wykonuje ciężką pracę.

  innowacyjny technologicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego przez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów pomiędzy przewodami ograniczającymi. CorridorCut wyprowadzi również robota ze ślepych zaułków.

  Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie nawet z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart wyekwipowana jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl, robot samodzielnie ustala, jak nieraz należy kosić trawę. Ten efektywny pomocnik starannie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, udając się do pracy tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

  progresywna funkcja koszenia punktowego, podczas którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy, smart SILENO life powraca automatycznie do stacji ładującej.

  Ten wytrzymały robot może pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa zmrożone podłoże i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie choćby z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Ta robotsmart SILENO life zaopatrzona została w dużo poręcznych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku poprzez proces instalacji, Auto Schedule powoduje, iż smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome pozwala na sterowanie robotem smart SILENO life za pomocą głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom poręczne dane na temat świata roślin. Pełnia możliwości inteligentnych sprzętów dzięki ofercie GARDENA smart i smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu.

  SILENO. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty sprawność robocza: 1250 m² ±20% ekran: Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,1" Klasa wodoszczelności: IPX5 System ładowania: samoczynny charakterystyczny czas ładowania: 60 min typowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 min Wysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mm Szerokość koszenia: 22 cm Alarm Kod PIN Inteligentna technika LONA LONA to oparta na sztucznej inteligencji technologia, która uczy się, mapuje, a następnie dostosowuje się do potężnego ogrodu.

  Dzięki dostępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można z łatwością określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak niejednokrotnie i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wyróżnić obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technologia LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej świeże funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki temu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocy Odpocznij w ogrodzie, podczas gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Skrupulatna sztuczna inteligencja Ta kosiarka to mistrz nawigacji, radzący sobie z bezawaryjną precyzją w wąskich przestrzeniach i na ostrych zakrętach.

  samoczynna pogoda i teren Inteligentny SILENO life to wytrzymały pomocnik w ogrodzie, który może pracować w każdych warunkach pogodowych,


6 ★  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72 Najniższa Cena Online

Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Gardena
 • Pełna nazwa kosiarki:  Gardena Kosiarka automatyczna smart SILENO city 1500 m² (19704-72), 19704-72
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Robot koszący smart SILENO life 1500m2 GardenaInteligentny robot koszący do ogrodów o powierzchni do 1 500 m²Odkrywaj innowacje w ogrodzie i komfortowe koszenie trawnika z naszymi inteligentnymi robotami koszącymi: GARDENA smart SILENO life, 1 500 m² - komplet!

  Dzięki GARDENA smart system robotłączy się z siecią. Smart EasyApp Control zapewni Ci swobodę dbania o swój duży ogród z dowolnego miejsca. Wejdź na wyższy poziom inteligentnej pielęgnacji trawnika i poznaj nowy sposób porozumiewania się z robotem koszącym.

  teraz robot zaopatrzony jest w technologię LONA, opartą na mapowaniu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i śledzeniu położenia, która uczy się, kreuje mapy i dopasowuje je do potężnych ogrodów. Za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart system uzyskujesz wgląd w koszony obszar i dostęp do ogrodu z każdego miejsca na ziemi.

  Możesz w dowolnym momencie zmieniać ustawienia harmonogramu pracy kosiarki. Funkcja Zarządzania strefami zezwala na decydowanie o tym, które obszary są koszone i z jaką częstotliwością. Ochrona obszarów pozwala pomijać niektóre obszary, na przykład łąkę kwietną.

  Aplikacja umożliwia także kontrolę położenia kosiarki w każdej chwili. Jako komponent GARDENA smart App, LONA Intelligence będzie nieustannie rozwijana, by dostarczać naszym klientom coraz ciekawsze i jeszcze bardziej pomocne funkcje w roku 2022 i kolejnych.

  Ten efektywny pomocnik ogrodnika jest wyjątkowo cichy i może poszczycić się poziomem hałasu najniższym w swej klasie, wynoszącym zaledwie 57 db(A). Ty i Twoi sąsiedzi możecie wypoczywać w spokoju, gdy on wykonuje ciężką pracę.

  zaawansowany technologicznie system CorridorCut prowadzi robota koszącego poprzez wąskie przejazdy i zakręty o szerokości zaledwie 60 centymetrów pomiędzy przewodami ograniczającymi. CorridorCut wyprowadzi też urządzenie ze ślepych zaułków.

  Nie musisz już wykonywać pracy ręcznie, Twój robot-ogrodnik poradzi sobie nawet z kłopotliwymi obszarami. Aplikacja GARDENA smart zaopatrzona jest w asystenta planowania, który pomoże Ci zadbać o ogród.

  Pracując zgodnie z harmonogramem i opierając się na SensorControl, robot samodzielnie ustala, jak niejednokrotnie należy kosić trawę. Ten skuteczny pomocnik precyzyjnie dobiera częstotliwość do tempa wzrostu trawy, udając się do pracy jedynie wtedy, kiedy jest niezbędny.

  postępowa funkcja koszenia punktowego, podczas którego robot porusza się ruchem spiralnym, pozwala smart SILENO life na pracę w miejscach trudnodostępnych. Po zakończeniu pracy smart SILENO life powraca samoczynnie do stacji ładującej.

  Ten wytrzymały robot może pracować o każdej porze roku, niezależnie od pogody i terenu. Robot koszący wyczuwa zmrożone podłoże i wstrzymuje pracę do czasu, gdy temperatura się podniesie. Radzi sobie nawet z pochyłościami o nachyleniu do 35 procent.

  Robot smart SILENO life wyposażony został w niemało ergonomicznych funkcji, z którymi można się zapoznać za pośrednictwem aplikacji GARDENA smart. EasyConfig prowadzi użytkownika krok po kroku poprzez proces instalacji, Auto Schedule powoduje, iż smart SILENO life samodzielnie wie, gdzie i jak wykosić trawnik, natomiast SmartHome pozwala na sterowanie robotem smart SILENO life przy pomocy głosu, z wirtualną asystentką Alexą.

  Dodatkowa biblioteka roślin dostarcza ogrodnikom użyteczne dane na temat świata roślin. Pełnia możliwości inteligentnych sprzętów dzięki ofercie GARDENA smart, a także smart SILENO life: inteligentnemu robotowi koszącemu.

  SILENO. NAJWAŻNIEJSZE sprawność robocza: 1500 m² ±20%System ładowania: automatycznyMaksymalne nachylenie terenu w środku instalacji: 35 %Możliwość sterowania przez aplikację: GARDENA smart system AppWyświetlacz: Graficzny ekran monochromatyczny 2,1"Aktualizacja oprogramowania: USBKlasa wodoszczelności: IPX5Typ akumulatora: Litowo-JonowyStandardowy czas ładowania: 60 minStandardowy czas koszenia po jednym ładowaniu: 65 minŚredni zużycie energii przy maksymalnym wykorzystaniu: 7 kWhWysokość koszenia, min.-maks.: 20-50 mmSzerokość koszenia: 22 cmKod PIN Inteligentna technika LONA LONA to oparta na nienaturalnej inteligencji technika, która uczy się, mapuje, a następnie dostosowuje się do potężnego ogrodu.

  Dzięki dostępnej w aplikacji GARDENA smart system funkcji zarządzania strefami można łatwo określić, które obszary powinny być koszone, kiedy, jak często i z jaką intensywnością. Funkcja Area Protect pozwala wyznaczyć obszary objęte zakazem koszenia.

  Położenie kosiarki można śledzić w czasie rzeczywistym. W ramach aktualizacji aplikacji GARDENA smart App, technika LONA będzie stale rozwijana i dodawane będą jej świeże funkcje. W kontakcie Robot koszący SILENO life jest w pełni zintegrowany z GARDENA smart system.

  dzięki czemu możesz dbać o swój ogród z dowolnego miejsca. Wymagana jest rejestracja online w aplikacji GARDENA smart. Po cichej stronie mocy Odpocznij w ogrodzie, podczas gdy smart SILENO life cicho zabierze się do pracy.

  Najniższy w tej klasie poziom hałasu (57 db A) nie zakłóci Ci spokoju. Precyzyjna sztuczna intelige
Podsumowanie, czyli jaka kosiarka elektryczna Gardena najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane kosiarki elektryczne Gardena


[TOP 3] Najtańsze kosiarki elektryczne GardenaPolecane elektryczne kosiarki [TOP6 maj 2024]

Nadal bez kosiarki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych kosiarek z silnikiem elektrycznym.


Krótkie FAQ o kosiarkach elektrycznych Gardena

1# Gdzie szukać opinii na temat elektrycznych kosiarek Gardena?

Znajdujące się w rankingach propozycje z elektrycznymi kosiarkami Gardena odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaka kosiarka elektryczna Gardena jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych elektrycznych kosiarek Gardena warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które kosiarki elektryczne Gardena są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z elektrycznymi kosiarkami Gardena zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach elektrycznych kosiarek Gardena to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Wąż ogrodowy 3/4 cala do 500 zł [Ranking]. Jaki najlepszy? [TOP10]

pt. gru 15 , 2023
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.