Hamak ogrodowy do 5000 zł [Ranking]. Jaki najlepszy?

Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi hamakami do 5000 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach ogrodowych hamaków do 5000 zł.


[TOP10] Dobre hamaki do ogrodu do 5000 zł [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaki hamak ogrodowy do 5000 zł jest najchętniej wybierany przez Konsumentów. Przygotowany ranking z ogrodowymi hamakami do 5000 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Fotel hamakowy, jasny szary KLARA - 69

Fotel hamakowy, jasny szary KLARA - 69 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, jasny szary KLARA - 69 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, jasny szary KLARA - 69
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma wyjątkowy zarys i dzięki temu gwarantuje nie tylko błogi relaks ale także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami wytworzonymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie użytkowane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako wydajna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i nietrudny do utrzymania w czystości. Produkowany ze 100% z poliestru (514 g / m2). W dodatku materiał powlekany jest wysokiej jakości warstwą AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić za pomocą ściereczki i wody z mydłem lub odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną szybkością 800 obrotów w ochronnej tkaninie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie barw, dzięki czemu można go skonsolidować do kolorystyki każdej sypialni lub salonu.

2 ★  Fotel hamakowy, Czerwony KLARA - 38

Fotel hamakowy, Czerwony KLARA - 38 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, Czerwony KLARA - 38 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, Czerwony KLARA - 38
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma unikatowy zarys i dzięki temu zapewnia nie tylko błogi relaks ale także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami stworzonymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie używane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako skuteczna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i nietrudny do utrzymania w czystości. Wykonany ze 100% z poliestru (514 g / m2). Dodatkowo materiał powlekany jest wysokiej jakości warstwą AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić za pomocą ściereczki i wody z mydłem albo odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną prędkością 800 obrotów w ochronnej dzianinie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie odcieni, dzięki czemu można go zespoić do kolorystyki każdej sypialni albo salonu.

3 ★  Fotel hamakowy, zielony KLARA - 61

Fotel hamakowy, zielony KLARA - 61 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, zielony KLARA - 61 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, zielony KLARA - 61
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma nieszablonowy kształt i dzięki temu zapewnia nie tylko błogi relaks ale także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami produkowanymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie używane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako skuteczna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i prosty do utrzymania w czystości. Wyprodukowany ze 100% z poliestru (514 g / m2). Na dodatek materiał powlekany jest wysokiej jakości warstwą AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić za pomocą ściereczki i wody z mydłem albo odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną szybkością 800 obrotów w ochronnej tkaninie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie barw, dzięki czemu można go złączyć do kolorystyki każdej sypialni albo salonu.

4 ★  Fotel hamakowy, turkusowy KLARA - 68

Fotel hamakowy, turkusowy KLARA - 68 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, turkusowy KLARA - 68 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, turkusowy KLARA - 68
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma nieszablonowy zarys i dzięki temu zapewnia nie tylko miły relaks ale także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami tworzonymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie używane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako skuteczna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i nieskomplikowany do utrzymania w czystości. Stworzony ze 100% z poliestru (514 g / m2). Dodatkowo materiał powlekany jest wysokiej jakości powłoką AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić za pomocą ściereczki i wody z mydłem albo odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną szybkością 800 obrotów w ochronnej dzianinie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie odcieni, dzięki temu można go zbratać do kolorystyki każdej sypialni lub salonu.

5 ★  Fotel hamakowy, czekoladowy KLARA - 114

Fotel hamakowy, czekoladowy KLARA - 114 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, czekoladowy KLARA - 114 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, czekoladowy KLARA - 114
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma wyjątkowy zarys i dzięki czemu zapewnia nie tylko przyjemny relaks lecz także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami stworzonymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie wykorzystywane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako efektywna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i prosty do utrzymania w czystości. Wykonany ze 100% z poliestru (514 g / m2). Na dodatek materiał powlekany jest wysokiej jakości warstwą AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić przy pomocy ściereczki i wody z mydłem lub odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną prędkością 800 obrotów w ochronnej dzianinie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie barw, dzięki temu można go zjednoczyć do kolorystyki każdej sypialni lub salonu.

6 ★  Fotel hamakowy, Fioletowy KLARA - 30

Fotel hamakowy, Fioletowy KLARA - 30 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, Fioletowy KLARA - 30 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, Fioletowy KLARA - 30
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma nieszablonowy kształt i dzięki temu gwarantuje nie tylko miły relaks lecz także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami wyprodukowanymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie używane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako produktywna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i nieskomplikowany do utrzymania w czystości. Wytwarzany ze 100% z poliestru (514 g / m2). Na dodatek materiał powlekany jest wysokiej jakości powłoką AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić za pomocą ściereczki i wody z mydłem albo odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną prędkością 800 obrotów w ochronnej dzianinie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie odcieni, dzięki temu można go zjednoczyć do kolorystyki każdej sypialni lub salonu.

7 ★  Fotel hamakowy, grafitowy KLARA - 213

Fotel hamakowy, grafitowy KLARA - 213 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, grafitowy KLARA - 213 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, grafitowy KLARA - 213
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma nieszablonowy kształt i dzięki temu gwarantuje nie tylko przyjemny relaks ale także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami wyprodukowanymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie stosowane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako produktywna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i nietrudny do utrzymania w czystości. Tworzony ze 100% z poliestru (514 g / m2). W dodatku materiał powlekany jest wysokiej jakości warstwą AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić za pomocą ściereczki i wody z mydłem albo odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną szybkością 800 obrotów w ochronnej dzianinie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie odcieni, dzięki czemu można go związać do kolorystyki każdej sypialni albo salonu.

8 ★  Fotel hamakowy, Brązowy KLARA - 70

Fotel hamakowy, Brązowy KLARA - 70 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, Brązowy KLARA - 70 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, Brązowy KLARA - 70
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma unikatowy kształt i dzięki temu gwarantuje nie tylko miły relaks ale także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami stworzonymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie stosowane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako wydajna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i nietrudny do utrzymania w czystości. Wytwarzany ze 100% z poliestru (514 g / m2). Dodatkowo materiał powlekany jest wysokiej jakości powłoką AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić przy pomocy ściereczki i wody z mydłem lub odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną szybkością 800 obrotów w ochronnej dzianinie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie barw, dzięki temu można go zespolić do kolorystyki każdej sypialni lub salonu.

9 ★  Fotel hamakowy, fuksja KLARA - 10

Fotel hamakowy, fuksja KLARA - 10 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, fuksja KLARA - 10 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, fuksja KLARA - 10
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma nieszablonowy kształt i dzięki temu gwarantuje nie tylko przyjemny relaks lecz także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami produkowanymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie wykorzystywane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako efektywna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Wykonany ze 100% z poliestru (514 g / m2). Ponadto materiał powlekany jest wysokiej jakości powłoką AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić przy pomocy ściereczki i wody z mydłem albo odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną prędkością 800 obrotów w ochronnej dzianinie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie barw, dzięki czemu można go zintegrować do kolorystyki każdej sypialni albo salonu.

10 ★  Fotel hamakowy, brązowo-czarny KLARA - 131

Fotel hamakowy, brązowo-czarny KLARA - 131 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, brązowo-czarny KLARA - 131 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, brązowo-czarny KLARA - 131
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma wyjątkowy zarys i dzięki czemu zagwarantuje nie tylko błogi relaks ale także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami stworzonymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie użytkowane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako skuteczna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i nietrudny do utrzymania w czystości. Stworzony ze 100% z poliestru (514 g / m2). Dodatkowo materiał powlekany jest wysokiej jakości warstwą AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić przy pomocy ściereczki i wody z mydłem lub odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną szybkością 800 obrotów w ochronnej tkaninie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu można go scalić do kolorystyki każdej sypialni albo salonu.[TOP6] Bardzo tanie hamaki do ogrodu do 5000 zł [Ranking maj 2024]

Zobacz, jaki hamak ogrodowy do 5000 zł jest aktualnie najtańszy i często występujący również w promocji oraz na wyprzedaży. Przygotowany ranking z budżetowymi ogrodowymi hamakami do 5000 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, szaro-czarny Globo Royal chair weatherproof

Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, szaro-czarny Globo Royal chair weatherproof Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, szaro-czarny Globo Royal chair weatherproof - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, szaro-czarny Globo Royal chair weatherproof
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Globo Royal chair weatherproof wytworzony został z klejonego warstwowo drewna świerkowego, zaimpregnowanego. Poduszka: poszewka stworzona ze 100% barwionego akrylu, w środku wypełniona 100% polipropylen(materiał) z wypełnieniem 100% poliester. Poduszka niepodatna na warunki atmosferyczne. Fotel należy powiesić na wysokości ok. 175 cm nad ziemią/podłogą Szerokość fotela [cm]: 175 Wysokość fotela [cm]: 120 Głębokość fotela [cm]: ok 72

2 ★  Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, zielony Globo Royal chair weatherproof

Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, zielony Globo Royal chair weatherproof Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, zielony Globo Royal chair weatherproof - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, zielony Globo Royal chair weatherproof
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Globo Royal chair weatherproof stworzony został z klejonego warstwowo drewna świerkowego, zaimpregnowanego. Poduszka: poszewka wytworzona ze 100% barwionego akrylu, we wnętrzu wypełniona 100% polipropylen(materiał) z wypełnieniem 100% poliester. Poduszka niepodatna na warunki atmosferyczne. Fotel należy powiesić na wysokości ok. 175 cm nad ziemią/podłogą Szerokość fotela [cm]: 175 Wysokość fotela [cm]: 120 Głębokość fotela [cm]: ok 72

3 ★  Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, ecru Globo Royal Chair natura

Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, ecru Globo Royal Chair natura Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, ecru Globo Royal Chair natura - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, ecru Globo Royal Chair natura
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Globo Royal Chair wytwarzany został z klejonego warstwowo drewna świerkowego, zaimpregnowanego. Poduszka: poszewka stworzona ze 100% bawełna, wewnątrz wypełniona 100% polipropylen(materiał) z wypełnieniem 100% poliester. Fotel należy powiesić na wysokości ok. 175 cm nad ziemią/podłogą Szerokość fotela [cm]: 175 Wysokość fotela [cm]: 120 Głębokość fotela [cm]: ok 72

4 ★  Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, szary Globo Royal chair weatherproof

Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, szary Globo Royal chair weatherproof Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, szary Globo Royal chair weatherproof - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy dwuosobowy drewniany, szary Globo Royal chair weatherproof
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Globo Royal chair weatherproof wytwarzany został z klejonego warstwowo drewna świerkowego, zaimpregnowanego. Poduszka: poszewka wyprodukowana ze 100% barwionego akrylu, w środku wypełniona 100% polipropylen(materiał) z wypełnieniem 100% poliester. Poduszka odporna na warunki atmosferyczne. Fotel należy powiesić na wysokości ok. 175 cm nad ziemią/podłogą Szerokość fotela [cm]: 175 Wysokość fotela [cm]: 120 Głębokość fotela [cm]: ok 72

5 ★  Fotel hamakowy, jasny szary KLARA - 69

Fotel hamakowy, jasny szary KLARA - 69 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, jasny szary KLARA - 69 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, jasny szary KLARA - 69
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma wyjątkowy kształt i dzięki temu zapewnia nie tylko błogi relaks lecz także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami tworzonymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie użytkowane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako produktywna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i nietrudny do utrzymania w czystości. Produkowany ze 100% z poliestru (514 g / m2). Na dodatek materiał powlekany jest wysokiej jakości warstwą AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić przy pomocy ściereczki i wody z mydłem lub odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną szybkością 800 obrotów w ochronnej dzianinie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie barw, dzięki czemu można go zbratać do kolorystyki każdej sypialni lub salonu.

6 ★  Fotel hamakowy, Czerwony KLARA - 38

Fotel hamakowy, Czerwony KLARA - 38 Najniższa Cena Online

Fotel hamakowy, Czerwony KLARA - 38 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent hamaka: 
 • Pełna nazwa hamaka:  Fotel hamakowy, Czerwony KLARA - 38
 • Segment ogrodowy: Hamaki do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis hamaka:
  Fotel Klara dzięki ma nieszablonowy kształt i dzięki czemu zapewnia nie tylko przyjemny relaks lecz także domowy masaż. Wypełniony jest certyfikowanymi kulkami stworzonymi z pianki poliuretanowej. Piłki są powszechnie stosowane w ośrodkach rehabilitacyjnych jako sprawna metoda rehabilitacji i masażu. Fotel trwały i nietrudny do utrzymania w czystości. Produkowany ze 100% z poliestru (514 g / m2). Na dodatek materiał powlekany jest wysokiej jakości warstwą AQUA CLEAN. Materiał ten można czyścić przy pomocy ściereczki i wody z mydłem albo odkurzacza parowego w temperaturze do 40°C. Liny można prać w delikatnym programie 30°C, odwirowując z maksymalną prędkością 800 obrotów w ochronnej tkaninie bawełnianej. Do prania należy używać proszku do prania bez wybielaczy i rozjaśniaczy, nie używać środka zmiękczającego. Suszenie: Nie umieszczać krzesła w suszarce bębnowej. Wysuszyć w suchym i ciepłym otoczeniu. Występuje w szerokiej gamie odcieni, dzięki czemu można go złączyć do kolorystyki każdej sypialni lub salonu.Podsumowanie, czyli jaki hamak ogrodowy do 5000 zł najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane hamaki do ogrodu do 5000 zł


[TOP 3] Najtańsze hamaki do ogrodu do 5000 złPolecamy również: Jaki Hamak ogrodowy najlepszy? Poradnik i Ranking TOP12 hamaków do ogrodu!


Dobre ogrodowe hamaki [TOP6 maj 2024]

Nadal bez hamaka? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych hamaków do ogrodu.


Krótkie FAQ o hamakach do ogrodu do 5000 zł

1# Gdzie szukać opinii na temat ogrodowych hamaków do 5000 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z ogrodowymi hamakami do 5000 zł odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2# Jaki hamak ogrodowy do 5000 zł jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych ogrodowych hamaków do 5000 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które hamaki do ogrodu do 5000 zł są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z ogrodowymi hamakami do 5000 zł zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach ogrodowych hamaków do 5000 zł to produkty chętnie rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Wkrętarka w sklepie Centrum Spawalnictwa. Jaka najlepsza? [Ranking]

niedz. sty 7 , 2024
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.