Zbiornik ProsperPlast na deszczówkę [Ranking]. Jaki najlepszy?

Proponujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z beczkami ProsperPlast na deszczówkę.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach zbiorników ProsperPlast na wodę deszczową.


[TOP10] Dobre zbiorniki ProsperPlast na deszczówkę [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaki zbiornik na deszczówkę ProsperPlast był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z beczkami ProsperPlast na deszczówkę jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro!

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro! Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro! - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro!
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  praktyczny zbiornik to element, który niewątpliwie przyda się w każdym ogrodzie – czy to mistrzowskim czy przydomowym. Będzie Ci on służył do zbierania wody deszczowej, którą później wykorzystasz do podlewania roślin.

  produkt produkowano z tworzywa nienaturalnego, które jest trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne, co wpływa na przedłużenie jego żywotności. Oszczędzajmy wodę - Zbieranie deszczówki do zastosowania w ogrodzie pomaga ograniczyć zużycie wody z sieci wodociągowej.

  Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star użyteczny zbiornik możesz zastosować w każdym ogrodzie – jednocześnie przydomowym, jak i profesjonalnym. Jego zastosowanie umożliwi Ci gromadzenie wody deszczowej, która później może Ci posłużyć do podlewania roślin ogrodowych.

  W ten sposób niewątpliwie zaoszczędzisz na kosztach eksploatacyjnych wody i wzmocnisz rośliny – woda opadowa gromadzi niemało składników, które pozytywnie wpłyną na ich rozwój. Element został wykonany z trwałego tworzywa nienaturalnego, które jest oporne na destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych i na uszkodzenia mechaniczne.

  Będzie Ci on zatem służyć poprzez długi czas, nie tracąc swojej funkcjonalności wskutek działanie słońca czy silnego deszczu. W naszej ofercie wyszukasz też zbiorniki o innej objętości.


2 ★  Zbiornik na deszczówkę tower stone 500 l idtst500 antracytowy marki Prosperplast

Zbiornik na deszczówkę tower stone 500 l idtst500 antracytowy marki Prosperplast Najniższa Cena Online

Zbiornik na deszczówkę tower stone 500 l idtst500 antracytowy marki Prosperplast - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Zbiornik na deszczówkę tower stone 500 l idtst500 antracytowy marki Prosperplast
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  dekoratywny pojemnik Tower Stone na wodę deszczową o obszerności 500 litrów w odcieniu antracytowym. Zbiornik Tower Stone to rewelacyjny sposób na oszczędność wody w ogrodzie dzięki wykorzystaniu zgromadzonej w nim deszczówki.

  Podlewanie roślin wodą deszczową skategoryzowaną w Tower Stone pozwala nie tylko na obniżenie rachunków, ale też pozytywnie wpływa na florę ogrodową.Rośliny dobrze przyswajają deszczówkę, która gromadzi odpowiednią ilość jonów wapnia i magnezu i cechuje się przychylnym florze pH.

  Frontowa ściana zbiornika ozdobny motyw kamienia, a jej forma i popularny, neutralny kolor z powodzeniem wpisuje się w trendy współczesnej architektury.Tower Stone to funkcjonalny zbiornik na wodę deszczową o wyraźnie posegmentowanej bryle.

  cechy produktu: kolor: antracyt otwór górny z pokrywą cztery miejsca do przymocowania rur spustowych z rynien cztery otwory gwintowane do podłączenia kranika albo węża ogrodowego na szybkozłącze wysokiej jakości tworzywo sztuczne gwarantujące wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne zrównoważona konstrukcja postępowy design estetyczne wykonanie cechy techniczne: pojemność: 500 l długość: 77,5 cm szerokość: 58,3 cm wysokość: 130 cm Zawartość zestawu: zbiornik na wodę pokrywa Funkcjonalność zbiornika można na dodatek rozszerzyć dzięki zestawowi akcesoriów dostępnych osobno.W jego skład wchodzi pomiędzy innymi przyłącze doprowadzające wodę deszczową z rynny, kranik i złączki do węża ogrodowego.

  Posiadamy bogatą ofertę zbiorników i akcesoriów Prosperplast.


3 ★  Prosperplast Zbiornik na wodę deszczową tubo 320 l grys granitowy - rwt320-431ug

Prosperplast Zbiornik na wodę deszczową tubo 320 l grys granitowy - rwt320-431ug Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik na wodę deszczową tubo 320 l grys granitowy - rwt320-431ug - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  Prosperplast
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik na wodę deszczową tubo 320 l grys granitowy - rwt320-431ug
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:
  dekoratywny pojemnik na wodę deszczową Tubo o pojemności 320 litrów w odcieniu grysu granitowego. Zbiornik Tubo to wyśmienity sposób na oszczędność wody w ogrodzie dzięki wykorzystaniu zgromadzonej w nim deszczówki. Podlewanie roślin wodą deszczową zebraną w Prosperplast Tubo pozwala nie tylko na obniżenie rachunków, lecz też pozytywnie wpływa na florę ogrodową.Rośliny dobrze przyswajają deszczówkę, która gromadzi odpowiednią liczba jonów wapnia i magnezu oraz znamionuje się przychylnym florze pH. Pojemnik znamionuje ozdobny wygląd, który nieprzeciętnie wpisuje się w progresywne aranżacje ogrodowe.Wysoka jakość tworzywa, zarys i zwiększona sztywność towaru gwarantuje oporność na najróżniejsze warunki pogodowe. Zbiornik wyekwipowany jest we wkład-donicę, a także mosiężne gwinty, ulepszające wytrzymałość połączenia z kranikiem ITAP2, który jest załączony do zestawu. Atrybuty towaru: kolor: grys granitowy wkład-donica na kwiaty wysokiej jakości tworzywo nienaturalne zapewniające wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne stabilna kompozycja i estetyczne wykonanie cechy techniczne: objętość: 320 l średnica: 67 cm wysokość: 150,5 cm Zawartość zestawu: zbiornik na wodę wkład-donica kranik ITAP2 Funkcjonalność zbiornika można na dodatek zwiększyć dzięki podstawie i zestawowi akcesoriów przystępnych osobno.W jego skład wchodzi pomiędzy innymi przyłącze doprowadzające wodę deszczową z rynny, kranik i złączki do węża ogrodowego. Posiadamy bogatą ofertę zbiorników i akcesoriów Prosperplast.

4 ★  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę evergreen 475l

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę evergreen 475l Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę evergreen 475l - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę evergreen 475l
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Zbiornik na deszczówkę Evergreen 475l Prosperplast - gratisowA przesyłka


5 ★  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368)

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368) Najniższa Cena Online

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368)
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Zbiornik Aquacan to rewelacyjny sposób na oszczędność wody w ogrodzie, dzięki wykorzystaniu zebranej w nim deszczówki. Podlewanie roślin wodą deszczową zebraną w Aquacan pozwala nie tylko na obniżenie rachunków, ale też pozytywnie wpływa na florę ogrodową.Rośliny należycie przyswajają deszczówkę, która posiada odpowiednią liczba jonów wapnia i magnezu, a także znamionuje się przyjaznym florze pH.

  unikatowy design pojemników producenta Prosperplast sprawia,rewelacyjnie wkomponowują się w przestrzeń ogrodową ponadto akcentując jej walory.stanowczo estetyczny wygląd zbiornika nawiązuje do ceramiki starożytnej Grecji.

  W zestawie znajduje się wkład w formie donicy, który można umieścić zamiast charakterystycznej pokrywy w górnej części zbiornika.Posadzona w nim roślina w dodatku uatrakcyjni cały zestaw. Kolor pokrywy może nieznacznie odbiegać od koloru zbiornika.

  parametry towaru: kolor: ceglany otwór górny z pokrywą wewnętrzna donica o średnicy 27 cm dwa miejsca do przymocowania rur spustowych z rynien dwa otwory gwintowane do podłączenia kranika lub węża ogrodowego na szybkozłącze wysokiej jakości tworzywo nienaturalne gwarantujące wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne zrównoważona budowa i estetyczne wykonanie cechy technologiczne: objętość: 360 l długość: 72 cm szerokość: 80 cm wysokość: 120 cm Zawartość zestawu: zbiornik na wodę pokrywa wewnętrzna donica Funkcjonalność zbiornika można ponadto zwiększyć dzięki podstawie i zestawowi akcesoriów przystępnych osobno.W jego skład wchodzi między innymi przyłącze doprowadzające wodę deszczową z rynny, kranik i złączki do węża ogrodowego.

  Posiadamy bogatą ofertę zbiorników i akcesoriów Prosperplast.


6 ★  Pojemnik na deszczówkę Prosperplast AQUA CAN 210L (5905197099996)

Pojemnik na deszczówkę Prosperplast AQUA CAN 210L (5905197099996) Najniższa Cena Online

Pojemnik na deszczówkę Prosperplast AQUA CAN 210L (5905197099996) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  Prosperplast
 • Pełna nazwa zbiornika:  Pojemnik na deszczówkę Prosperplast AQUA CAN 210L (5905197099996)
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Pojemnik na deszczówkę AQUA CAN 210L- ANTRACYT AQUACAN Zbiornik na deszczówkę 210L,Zbiornik na deszczówkę AQUACAN - użyteczna beczka na deszczówkę i równocześnie spektakularna dekoracja ogrodowa. Beczka ma górny otwór z pokrywą, dwa punkty do mocowania rur spustowych, a także dwa otwory z gwintami do mocowania kranu lub węża ogrodowego z szybkozłączką.

  Zbiornik na deszczówkę przystępny jest w wymiarze 210l, 360 l i trzech kolorach: szary, antracyt i terakota. ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ 210 l AQUACAN ICAN210-R736Zbiornik wyposażony jest w górny otwór z pokrywą, dwa miejsca do przymocowania rur spustowych z rynien, a także dwa otwory gwintowane na kran albo węża ogrodowego na szybkozłączkę Zbiornik na deszczówkę to idealne rozwiązanie do zbierania wody.

  Pojemnik ma pokrywę, a także dwa otwory 3/4 "z zaślepkami do montażu kranu oraz szybkozłączki do węża ogrodowego. OSZCZĘDZAJ WODĘPamiętaj,zgromadzona woda deszczowa jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale także pozwala zaoszczędzić na rachunkach za wodę.

  Zbiornik jest wykonany z tworzywa nienaturalnego i mieści 210 litrów. Typ: zbiornik na wodę deszczowąKolor: terakota, antracytmateriał - tworzywo nienaturalne wytrzymałość na promieniowanie UV: TakPojemność użytkowa: 210LWskaźnik poziomu wody: NieGwarancja: 24 miesiąceszerokość góry - 60 cmśrednica podstawy - 42 cmśrednica otworu góry - 25 cmwaga - 7 kgWysokość: 118,3 cm.
[TOP6] Bardzo tanie zbiorniki ProsperPlast na deszczówkę [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaki zbiornik na deszczówkę ProsperPlast jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi beczkami ProsperPlast na deszczówkę jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro!

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro! Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro! - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro!
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  ergonomiczny zbiornik to element, który bez dwóch zdań przyda się w każdym ogrodzie – czy to mistrzowskim czy przydomowym. Będzie Ci on służył do zbierania wody deszczowej, którą później wykorzystasz do podlewania roślin.

  produkt tworzono z tworzywa sztucznego, które jest trwałe i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, co wpływa na przedłużenie jego żywotności. Oszczędzajmy wodę - Zbieranie deszczówki do wykorzystania w ogrodzie pomaga zniżyć zużycie wody z sieci wodociągowej.

  Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star poręczny zbiornik możesz zastosować w każdym ogrodzie – równocześnie przydomowym, jak i mistrzowskim. Jego wykorzystanie umożliwi Ci gromadzenie wody deszczowej, która później może Ci posłużyć do podlewania roślin ogrodowych.

  W ten sposób z całą pewnością zaoszczędzisz na kosztach eksploatacyjnych wody, a także wzmocnisz rośliny – woda opadowa zawiera dużo komponentów, które pozytywnie wpłyną na ich rozwój. Komponent został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, które jest oporne na zgubne działanie czynników zewnętrznych i na uszkodzenia mechaniczne.

  Będzie Ci on zatem służyć przez długi czas, nie tracąc swej funkcjonalności wskutek działanie słońca czy silnego deszczu. W naszej ofercie wyszukasz też zbiorniki o innej pojemności.


2 ★  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368)

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368) Najniższa Cena Online

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368)
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Zbiornik Aquacan to wspaniały sposób na oszczędność wody w ogrodzie, dzięki wykorzystaniu skategoryzowanej w nim deszczówki. Podlewanie roślin wodą deszczową skatalogowaną w Aquacan pozwala nie tylko na obniżenie rachunków, lecz też pozytywnie wpływa na florę ogrodową.Rośliny poprawnie przyswajają deszczówkę, która mieści odpowiednią ilość jonów wapnia i magnezu i cechuje się przyjaznym florze pH.

  nieszablonowy design pojemników marki Prosperplast powoduje,perfekcyjnie wkomponowują się w przestrzeń ogrodową dodatkowo podkreślając jej walory.niezwykle estetyczny wygląd zbiornika nawiązuje do ceramiki starożytnej Grecji.

  W komplecie znajduje się wkład w formie donicy, który można umieścić zamiast standardowej pokrywy w górnej części zbiornika.Posadzona w nim roślina dodatkowo uatrakcyjni cały komplet. Odcień pokrywy może nieznacznie odbiegać od koloru zbiornika.

  parametry towaru: kolor: ceglany otwór górny z pokrywą wewnętrzna donica o średnicy 27 cm dwa miejsca do przymocowania rur spustowych z rynien dwa otwory gwintowane do podłączenia kranika lub węża ogrodowego na szybkozłącze wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewniające wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne zrównoważona kompozycja i estetyczne wykonanie parametry techniczne: pojemność: 360 l długość: 72 cm szerokość: 80 cm wysokość: 120 cm Zawartość zestawu: zbiornik na wodę pokrywa wewnętrzna donica Funkcjonalność zbiornika można na dodatek rozszerzyć dzięki podstawie i zestawowi akcesoriów przystępnych osobno.W jego skład wchodzi pomiędzy innymi przyłącze doprowadzające wodę deszczową z rynny, kranik i złączki do węża ogrodowego.

  Posiadamy bogatą ofertę zbiorników i akcesoriów Prosperplast.


3 ★  Pojemnik na deszczówkę Prosperplast AQUA CAN 210L (5905197099996)

Pojemnik na deszczówkę Prosperplast AQUA CAN 210L (5905197099996) Najniższa Cena Online

Pojemnik na deszczówkę Prosperplast AQUA CAN 210L (5905197099996) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  Prosperplast
 • Pełna nazwa zbiornika:  Pojemnik na deszczówkę Prosperplast AQUA CAN 210L (5905197099996)
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Pojemnik na deszczówkę AQUA CAN 210L- ANTRACYT AQUACAN Zbiornik na deszczówkę 210L,Zbiornik na deszczówkę AQUACAN - funkcjonalna beczka na deszczówkę i jednocześnie spektakularna dekoracja ogrodowa. Beczka ma górny otwór z pokrywą, dwa punkty do mocowania rur spustowych, a także dwa otwory z gwintami do mocowania kranu albo węża ogrodowego z szybkozłączką.

  Zbiornik na deszczówkę przystępny jest w rozmiarze 210l, 360 l i trzech kolorach: szary, antracyt i terakota. ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ 210 l AQUACAN ICAN210-R736Zbiornik zaopatrzony jest w górny otwór z pokrywą, dwa miejsca do przymocowania rur spustowych z rynien oraz dwa otwory gwintowane na kran lub węża ogrodowego na szybkozłączkę Zbiornik na deszczówkę to rewelacyjne rozwiązanie do zbierania wody.

  Pojemnik ma pokrywę, a także dwa otwory 3/4 "z zaślepkami do konstrukcji kranu oraz szybkozłączki do węża ogrodowego. OSZCZĘDZAJ WODĘPamiętaj,skategoryzowana woda deszczowa jest nie tylko przychylna dla środowiska, ale także pozwala zaoszczędzić na rachunkach za wodę.

  Zbiornik jest stworzony z tworzywa nienaturalnego i gromadzi 210 litrów. Wariant: zbiornik na wodę deszczowąKolor: terakota, antracytmateriał - tworzywo sztuczne odporność na promieniowanie UV: TakPojemność użytkowa: 210LWskaźnik poziomu wody: NieGwarancja: 24 miesiąceszerokość góry - 60 cmśrednica podstawy - 42 cmśrednica otworu góry - 25 cmwaga - 7 kgWysokość: 118,3 cm.


4 ★  Zbiornik na deszczówkę tower stone 500 l idtst500 antracytowy marki Prosperplast

Zbiornik na deszczówkę tower stone 500 l idtst500 antracytowy marki Prosperplast Najniższa Cena Online

Zbiornik na deszczówkę tower stone 500 l idtst500 antracytowy marki Prosperplast - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Zbiornik na deszczówkę tower stone 500 l idtst500 antracytowy marki Prosperplast
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  ozdobny pojemnik Tower Stone na wodę deszczową o obszerności 500 litrów w odcieniu antracytowym. Zbiornik Tower Stone to rewelacyjny sposób na oszczędność wody w ogrodzie dzięki wykorzystaniu skategoryzowanej w nim deszczówki.

  Podlewanie roślin wodą deszczową skategoryzowaną w Tower Stone pozwala nie tylko na obniżenie rachunków, ale też pozytywnie wpływa na florę ogrodową.Rośliny korzystnie przyswajają deszczówkę, która mieści odpowiednią liczba jonów wapnia i magnezu, a także cechuje się przyjaznym florze pH.

  Frontowa ściana zbiornika dekoracyjny motyw kamienia, a jej forma i modny, neutralny odcień z powodzeniem wpisuje się w trendy współczesnej architektury.Tower Stone to ergonomiczny zbiornik na wodę deszczową o wyraźnie posegmentowanej bryle.

  cechy produktu: kolor: antracyt otwór górny z pokrywą cztery miejsca do przymocowania rur spustowych z rynien cztery otwory gwintowane do podłączenia kranika lub węża ogrodowego na szybkozłącze wysokiej jakości tworzywo sztuczne gwarantujące wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne stabilna konstrukcja nowoczesny design estetyczne wykonanie parametry techniczne: objętość: 500 l długość: 77,5 cm szerokość: 58,3 cm wysokość: 130 cm Zawartość zestawu: zbiornik na wodę pokrywa Funkcjonalność zbiornika można w dodatku zwiększyć dzięki zestawowi akcesoriów przystępnych osobno.W jego skład wchodzi między innymi przyłącze doprowadzające wodę deszczową z rynny, kranik i złączki do węża ogrodowego.

  Posiadamy bogatą ofertę zbiorników i akcesoriów Prosperplast.


5 ★  Prosperplast Zbiornik na wodę deszczową tubo 320 l grys granitowy - rwt320-431ug

Prosperplast Zbiornik na wodę deszczową tubo 320 l grys granitowy - rwt320-431ug Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik na wodę deszczową tubo 320 l grys granitowy - rwt320-431ug - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  Prosperplast
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik na wodę deszczową tubo 320 l grys granitowy - rwt320-431ug
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:
  dekoracyjny pojemnik na wodę deszczową Tubo o objętości 320 litrów w kolorze grysu granitowego. Zbiornik Tubo to wyśmienity sposób na oszczędność wody w ogrodzie dzięki wykorzystaniu zgromadzonej w nim deszczówki. Podlewanie roślin wodą deszczową skategoryzowaną w Prosperplast Tubo pozwala nie tylko na obniżenie rachunków, ale też pozytywnie wpływa na florę ogrodową.Rośliny poprawnie przyswajają deszczówkę, która mieści odpowiednią ilość jonów wapnia i magnezu oraz charakteryzuje się przychylnym florze pH. Pojemnik znamionuje dekoracyjny wygląd, który wspaniale wpisuje się w innowacyjne aranżacje ogrodowe.Wysoka jakość tworzywa, zarys i zwiększona sztywność produktu zapewnia niepodatność na różnorodne warunki pogodowe. Zbiornik zaopatrzony jest we wkład-donicę oraz mosiężne gwinty, udoskonalające wytrzymałość połączenia z kranikiem ITAP2, który jest dołączony do zestawu. Atrybuty produktu: kolor: grys granitowy wkład-donica na kwiaty wysokiej jakości tworzywo sztuczne gwarantujące odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne zrównoważona konstrukcja i estetyczne wykonanie parametry techniczne: objętość: 320 l średnica: 67 cm wysokość: 150,5 cm Zawartość zestawu: zbiornik na wodę wkład-donica kranik ITAP2 Funkcjonalność zbiornika można na dodatek zwiększyć dzięki podstawie i zestawowi akcesoriów przystępnych osobno.W jego skład wchodzi pomiędzy innymi przyłącze doprowadzające wodę deszczową z rynny, kranik i złączki do węża ogrodowego. Posiadamy bogatą ofertę zbiorników i akcesoriów Prosperplast.

6 ★  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę evergreen 475l

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę evergreen 475l Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę evergreen 475l - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę evergreen 475l
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Zbiornik na deszczówkę Evergreen 475l Prosperplast - darmowA przesyłka
Podsumowanie, czyli jaki zbiornik na deszczówkę ProsperPlast najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zbiorniki ProsperPlast na deszczówkę


[TOP 3] Najtańsze zbiorniki ProsperPlast na deszczówkęPolecane zbiorniki i beczki na wodę deszczową [TOP6 maj 2024]

Nadal bez beczki do zbierania wody deszczowej? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych zbiorników na deszczówkę.


Krótkie FAQ o zbiornikach na wodę deszczową ProsperPlast

1# Gdzie szukać opinii na temat zbiorników ProsperPlast na wodę deszczową?

Znajdujące się w rankingach propozycje z beczkami ProsperPlast na deszczówkę odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaki zbiornik na deszczówkę ProsperPlast jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych zbiorników ProsperPlast na wodę deszczową warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które zbiorniki ProsperPlast na deszczówkę są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z beczkami ProsperPlast na deszczówkę zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach zbiorników ProsperPlast na wodę deszczową to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Parasol ogrodowy 3.6 x 2.2 m [Ranking]. Jaki najlepszy?

pt. gru 1 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi parasolami 360 […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.