Zbiornik na deszczówkę do 300 zł [Ranking]. Jaki najlepszy?

Proponujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z beczkami na deszczówkę do 300 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach zbiorników na wodę deszczową do 300 zł.


[TOP10] Dobre zbiorniki na deszczówkę do 300 zł [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki zbiornik na deszczówkę do 300 zł był najchętniej wybierany przez Konsumentów. Przygotowany ranking z beczkami na deszczówkę do 300 zł jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Prosperplast Zbiornik 360 (5905197956367)

Prosperplast Zbiornik 360 (5905197956367) Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik 360 (5905197956367) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  Prosperplast
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik 360 (5905197956367)
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Zbiornik na deszczówkę Aquacan producenta Prosperplast to organiczne rozwiązanie, które możesz błyskawicznie i z łatwością wprowadzić w swym ogrodzie. Znacznie wpłynie to na domowy budżet, obniżając rachunki za wodę z instalacji miejskiej.

  Zbiornik Aquancan zbiera i gromadzi deszczówkę, którą następnie możesz zastosować przy przeróżnych pracach ogrodowych, jak np. W trakcie podlewania ogrodu. Zasobnik został wytwarzany z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego, dzięki temu jest niepodatny na na niekorzystne warunki pogodowe.

  w trakcie produkcji zbiornika na wodę deszczową Aquacan zaimplementowano technikę rozdmuchową, dzięki czemu produkt jest mrozoodporny i może być ustawiony na zewnątrz poprzez cały rok. Wymiary zbiornika wynoszą 80 cm długości, 72 cm szerokość, 120 cm wysokość oraz pojemność 360 l.

  Zbiornik wyekwipowany jest w górny otwór z pokrywą oraz dwa otwory gwintowane na kran lub węża ogrodowego na szybkozłącze. Kształt pojemnika Aquacan jest inspirowany sztuką użytkową starożytnej Grecji, więc oprócz wysokiej funkcjonalności, charakteryzuje się nad wyraz estetycznym wyglądem, który perfekcyjnie dopełni aranżację Twojego ogródka.


2 ★  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368)

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368) Najniższa Cena Online

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Aquacan Terakota 360L DARMOWY TRANSPORT (5905197256368)
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Zbiornik Aquacan to idealny sposób na oszczędność wody w ogrodzie, dzięki wykorzystaniu skategoryzowanej w nim deszczówki. Podlewanie roślin wodą deszczową skategoryzowaną w Aquacan pozwala nie tylko na obniżenie rachunków, lecz też pozytywnie wpływa na florę ogrodową.Rośliny należycie przyswajają deszczówkę, która zawiera odpowiednią liczba jonów wapnia i magnezu oraz znamionuje się przychylnym florze pH.

  wyjątkowy design pojemników producenta Prosperplast powoduje,idealnie wkomponowują się w przestrzeń ogrodową dodatkowo uwydatniając jej walory.niezwykle estetyczny wygląd zbiornika nawiązuje do ceramiki starożytnej Grecji.

  W komplecie znajduje się wkład w formie donicy, który można umieścić zamiast standardowej pokrywy w górnej części zbiornika.Posadzona w nim roślina na dodatek uatrakcyjni cały komplet. Kolor pokrywy może nieznacznie odbiegać od koloru zbiornika.

  parametry towaru: kolor: ceglany otwór górny z pokrywą wewnętrzna donica o średnicy 27 cm dwa miejsca do przymocowania rur spustowych z rynien dwa otwory gwintowane do podłączenia kranika albo węża ogrodowego na szybkozłącze wysokiej jakości tworzywo nienaturalne zapewniające niepodatność na niekorzystne warunki atmosferyczne jednostajna konstrukcja i estetyczne wykonanie atrybuty techniczne: objętość: 360 l długość: 72 cm szerokość: 80 cm wysokość: 120 cm Zawartość zestawu: zbiornik na wodę pokrywa wewnętrzna donica Funkcjonalność zbiornika można w dodatku zwiększyć dzięki podstawie i zestawowi akcesoriów dostępnych osobno.W jego skład wchodzi między innymi przyłącze doprowadzające wodę deszczową z rynny, kranik i złączki do węża ogrodowego.

  Posiadamy bogatą ofertę zbiorników i akcesoriów Prosperplast.


3 ★  hillvert Zbiornik na deszczówkę - składany - 380 l HT-WT-380L - 3 LATA GWARANCJI

hillvert Zbiornik na deszczówkę - składany - 380 l HT-WT-380L - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

hillvert Zbiornik na deszczówkę - składany - 380 l HT-WT-380L - 3 LATA GWARANCJI - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  hillvert
 • Pełna nazwa zbiornika:  hillvert Zbiornik na deszczówkę - składany - 380 l HT-WT-380L - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:
  Woda to cenne dobro, używaj jej! Dzięki zbiornikowi na deszczówkę masz do dyspozycji pojemność do 380 l. Całość napełnisz za pomocą rury spustowej znajdującej się w domu. Użyj składanego zbiornika na deszczówkę w trakcie biwakowania albo na swojej działce. Dzisiaj musi tylko padać deszcz, aby zbiornik zapełnił się wodą. Beczkę na deszczówkę ustawisz w mgnieniu oka. Pokrywę z wytrzymałego na rozerwanie PVC naciągniesz przy pomocy plastikowych prętów, które gwarantują stabilność pojemnika. Żeby uzyskać stosowną stabilność, przymocuj stopki pod słupkami. W pokrywie znajduje się otwór, poprzez który możesz odprowadzać wodę deszczową do wnętrza. Dzięki filtrowi siatkowemu do środka nie dostają się zanieczyszczenia ani liście.optymalnie zarządzać wodą pojemnik na deszczówkę oferuje trzy odpływy z filtrami utrzymującymi czystość wody. Za pomocą kranu łatwo napełnisz konewkę wodą. Kurek spustowy u dołu ma przyłącze 3/4", które możesz zastosować do węża ogrodowego. Kurek przelewowy broni beczkę na deszczówkę w trakcie ulewnego deszczu. Wszystkie materiały są istotnie trwałe i asygnowane do wykorzystywania na zewnątrz. Pokrowiec z PVC przekonuje tkaniną 500D i jest oporny na promieniowanie UV. Równocześnie wyjątkowo rozciągliwy materiał możesz złożyć do małego wymiaru na czas transportu. W asortymencie hillvert odszukasz adaptery z odpływami do rur spustowych, przy pomocy których skierujesz wodę deszczową z dachu domu do zbiornika na wodę deszczową. W sytuacji znacznej ilości wody połącz ze sobą kilka beczek. Liczy się każda kropla!

4 ★  hillvert Zbiornik na deszczówkę - składany - 500 l HT-WT-500L - 3 LATA GWARANCJI

hillvert Zbiornik na deszczówkę - składany - 500 l HT-WT-500L - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

hillvert Zbiornik na deszczówkę - składany - 500 l HT-WT-500L - 3 LATA GWARANCJI - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  hillvert
 • Pełna nazwa zbiornika:  hillvert Zbiornik na deszczówkę - składany - 500 l HT-WT-500L - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:
  Woda to cenne dobro, używaj jej! Dzięki zbiornikowi na deszczówkę masz do dyspozycji objętość do 500 l. Całość napełnisz przy pomocy rury spustowej znajdującej się w domu. Użyj składanego zbiornika na deszczówkę w trakcie biwakowania albo na swojej działce. Teraz musi tylko padać deszcz, aby zbiornik zapełnił się wodą. Beczkę na deszczówkę ustawisz w mgnieniu oka. Pokrywę z odpornego na rozerwanie PVC naciągniesz przy pomocy plastikowych prętów, które gwarantują stabilność pojemnika. Aby uzyskać trafną stabilność, przymocuj stopki pod słupkami. W pokrywie znajduje się otwór, poprzez który możesz odprowadzać wodę deszczową do wnętrza. Dzięki filtrowi siatkowemu do środka nie dostają się zanieczyszczenia ani liście.optymalnie zarządzać wodą pojemnik na deszczówkę oferuje trzy odpływy z filtrami utrzymującymi czystość wody. Za pomocą kranu łatwo napełnisz konewkę wodą. Kurek spustowy u dołu ma przyłącze 3/4", które możesz użyć do węża ogrodowego. Kurek przelewowy broni beczkę na deszczówkę podczas ulewnego deszczu. Wszystkie materiały są szczególnie trwałe i przeznaczone do wykorzystania na zewnątrz. Pokrowiec z PVC przekonuje tkaniną 500D i jest wytrzymały na promieniowanie UV. Równocześnie stanowczo rozciągliwy materiał możesz złożyć do niedużego rozmiaru na czas transportu. W asortymencie hillvert wyszukasz adaptery z odpływami do rur spustowych, przy pomocy których skierujesz wodę deszczową z dachu domu do zbiornika na wodę deszczową. W sytuacji obfitej ilości wody połącz ze sobą kilka beczek. Liczy się każda kropla!

5 ★  zbiornik na deszczówkę - składany - 200 l ht-wt-200l - 3 lata gwarancji marki Hillvert

zbiornik na deszczówkę - składany - 200 l ht-wt-200l - 3 lata gwarancji marki Hillvert Najniższa Cena Online

zbiornik na deszczówkę - składany - 200 l ht-wt-200l - 3 lata gwarancji marki Hillvert - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  hillvert
 • Pełna nazwa zbiornika:  zbiornik na deszczówkę - składany - 200 l ht-wt-200l - 3 lata gwarancji marki Hillvert
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:
  Woda to cenne dobro, używaj jej! Dzięki zbiornikowi na deszczówkę masz do dyspozycji pojemność do 200 l. Całość napełnisz przy pomocy rury spustowej znajdującej się w domu. Użyj składanego zbiornika na deszczówkę podczas biwakowania lub na swojej działce. Dzisiaj musi tylko padać deszcz, aby zbiornik zapełnił się wodą. Beczkę na deszczówkę ustawisz w mgnieniu oka. Pokrywę z odpornego na rozerwanie PVC naciągniesz za pomocą plastikowych prętów, które zapewniają stabilność pojemnika. Żeby uzyskać słuszną stabilność, przymocuj stopki pod słupkami. W pokrywie znajduje się otwór, poprzez który możesz odprowadzać wodę deszczową do wnętrza. Dzięki filtrowi siatkowemu do środka nie dostają się zanieczyszczenia ani liście.adekwatnie zarządzać wodą pojemnik na deszczówkę proponuje trzy odpływy z filtrami utrzymującymi czystość wody. Przy pomocy kranu prosto napełnisz konewkę wodą. Kurek spustowy u dołu ma przyłącze 3/4", które możesz zastosować do węża ogrodowego. Kurek przelewowy broni beczkę na deszczówkę w trakcie ulewnego deszczu. Wszystkie materiały są bardzo trwałe i dedykowane do korzystania na zewnątrz. Pokrowiec z PVC przekonuje dzianiną 500D i jest oporny na promieniowanie UV. Jednocześnie istotnie sprężysty materiał możesz złożyć do śladowego wymiaru na czas transportu. W asortymencie hillvert odszukasz adaptery z odpływami do rur spustowych, za pomocą których skierujesz wodę deszczową z dachu domu do zbiornika na wodę deszczową. W sytuacji obszernej ilości wody połącz ze sobą kilka beczek. Liczy się każda kropla!

6 ★  Nature podstawka pod zbiornik na deszczówkę slimline, 6070419 (8711338704196)

Nature podstawka pod zbiornik na deszczówkę slimline, 6070419 (8711338704196) Najniższa Cena Online

Nature podstawka pod zbiornik na deszczówkę slimline, 6070419 (8711338704196) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  Nature
 • Pełna nazwa zbiornika:  Nature podstawka pod zbiornik na deszczówkę slimline, 6070419 (8711338704196)
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Podstawka 6070419 firmy Nature pozwala umieścić zbiornik na deszczówkę na podwyższeniu, dzięki temu łatwiej nalewać wodę z beczki przy użyciu kranu.

  Podstawka jest asygnowana do wykorzystywania w połączeniu z beczką na deszczówkę Slimline 6070415 firmy Nature.

  • rozmiary: 31 x 42 x 42 cm (wys. X dł. X szer.)
  • Pozwala umieścić beczkę z deszczówką na podwyższeniu, ułatwiając nalewanie wody poprzez kran umieszczony w beczce (tylko w przypadku beczki 100-litrowej)
  • Do użytku z beczką na deszczówkę Slimline 6070415 o objętości 100 L firmy Nature.

7 ★  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę Raincan 210 L czarny, PROSPERPLAST_6417687

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę Raincan 210 L czarny, PROSPERPLAST_6417687 Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę Raincan 210 L czarny, PROSPERPLAST_6417687 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę Raincan 210 L czarny, PROSPERPLAST_6417687
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  3
 • Pełny opis zbiornika:
  Zbiornik na deszczówkę RAINCAN produkowany z tworzywa nienaturalnego wyprodukowany w technologii rozdmuchowej - dzięki temu, charakteryzuje się mrozoodpornością poprzez co może być przetrzymywany na zewątrz przez cały rok. Wymiary średnica 64,8 cm, wysokość 92,8 cm pojemność 210 L wyekwipowany w górny otwór z pokrywą jego niewątpliwym atutem jest prosty, innowacyjny kształt.

8 ★  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Peruno IDPE260-429U 260 L Szary

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Peruno IDPE260-429U 260 L Szary Najniższa Cena Online

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Peruno IDPE260-429U 260 L Szary - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Peruno IDPE260-429U 260 L Szary
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  3
 • Pełny opis zbiornika:

  innowacyjny w formie zbiornik do gromadzenia wody opadowej Peruno poza funkcją użytkową, stanowi oryginalny akcent na tle architektury domu i ogrodu. Dodatkowym atutem jest możliwość nawiercenia otworów spustowych w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

  Pokrywa dodatkowe zabezpieczenie broniące przed niepożądanym otwarciem, zwłaszcza przez dzieci. Chcąc radować się w pełni możliwościami zgromadzonej wody wyposaż się w uzupełniające akcesoria Waterform....


9 ★  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro!

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro! Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro! - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę woodcan 265l + zamów z dostawą jutro!
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Zbiornik Woodcan to rewelacyjny sposób na oszczędność wody w ogrodzie dzięki wykorzystaniu skategoryzowanej w nim deszczówki. Podlewanie roślin wodą deszczową zebraną w Woodcan pozwala nie tylko na obniżenie rachunków, lecz też pozytywnie wpływa na florę ogrodową.Rośliny korzystnie przyswajają deszczówkę, która posiada odpowiednią ilość jonów wapnia i magnezu, a także charakteryzuje się przychylnym florze pH.

  wyjątkowy design pojemników producenta Prosperplast powoduje,genialnie wkomponowują się w przestrzeń ogrodową na dodatek podkreślając jej walory. Atrybuty artykułu: kolor: brązowy otwór górny z pokrywą wysokiej jakości tworzywo nienaturalne zapewniające niepodatność na niekorzystne warunki atmosferyczne jednostajna budowa i estetyczne wykonanie właściwości technologiczne: objętość: 265 l średnica otworu: 64,8 cm wysokość: 112,8 cm Zawartość zestawu: zbiornik na wodę pokrywa Funkcjonalność zbiornika można w dodatku zwiększyć dzięki podstawie i zestawowi akcesoriów przystępnych osobno.W jego skład wchodzi pomiędzy innymi przyłącze doprowadzające wodę deszczową z rynny, kranik i złączki do węża ogrodowego.

  Posiadamy bogatą ofertę zbiorników i akcesoriów Prosperplast.


10 ★  Nature podstawa pod zbiornik na deszczówkę, 6070414

Nature podstawa pod zbiornik na deszczówkę, 6070414 Najniższa Cena Online

Nature podstawa pod zbiornik na deszczówkę, 6070414 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  Nature
 • Pełna nazwa zbiornika:  Nature podstawa pod zbiornik na deszczówkę, 6070414
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Podstawa pod zbiornik na deszczówkę 6070414 marki Nature pozwala umieścić zbiornik na deszczówkę na podwyższeniu, dzięki czemu łatwiej nalewać wodę z beczki przy użyciu kranu.

  artykuł ten można jeszcze zespoić z innymi beczkami na wodę deszczową firmy Nature.

  • wymiary: 31,5 x 53 cm (wys. X ø)
  • Materiał: plastik
  • Kolor: czarny
  • Pozwala umieścić beczkę na podwyższeniu, dzięki czemu łatwiej nalewać wodę ze zbiornika przy użyciu kranu[TOP6] Bardzo tanie zbiorniki na deszczówkę do 300 zł [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki zbiornik na deszczówkę do 300 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi beczkami na deszczówkę do 300 zł jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Nature podstawka pod zbiornik na deszczówkę slimline, 6070419 (8711338704196)

Nature podstawka pod zbiornik na deszczówkę slimline, 6070419 (8711338704196) Najniższa Cena Online

Nature podstawka pod zbiornik na deszczówkę slimline, 6070419 (8711338704196) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  Nature
 • Pełna nazwa zbiornika:  Nature podstawka pod zbiornik na deszczówkę slimline, 6070419 (8711338704196)
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:

  Podstawka 6070419 marki Nature pozwala umieścić zbiornik na deszczówkę na podwyższeniu, dzięki czemu łatwiej nalewać wodę z beczki przy użyciu kranu.

  Podstawka jest dedykowana do używania w połączeniu z beczką na deszczówkę Slimline 6070415 firmy Nature.

  • wymiary: 31 x 42 x 42 cm (wys. X dł. X szer.)
  • Pozwala umieścić beczkę z deszczówką na podwyższeniu, ułatwiając nalewanie wody poprzez kran umieszczony w beczce (tylko w sytuacji beczki 100-litrowej)
  • Do wykorzystywania z beczką na deszczówkę Slimline 6070415 o pojemności 100 L producenta Nature.

2 ★  Pojemnik Zbiornik Na Deszczówkę Beczka Składany 200l Z Kranem

Pojemnik Zbiornik Na Deszczówkę Beczka Składany 200l Z Kranem Najniższa Cena Online

Pojemnik Zbiornik Na Deszczówkę Beczka Składany 200l Z Kranem - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika: 
 • Pełna nazwa zbiornika:  Pojemnik Zbiornik Na Deszczówkę Beczka Składany 200l Z Kranem
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:
  Pojemnik Zbiornik Na Deszczówkę Beczka Składany 200l Z Kranem

3 ★  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Peruno IDPE260-429U 260 L Szary

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Peruno IDPE260-429U 260 L Szary Najniższa Cena Online

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Peruno IDPE260-429U 260 L Szary - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST Peruno IDPE260-429U 260 L Szary
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  3
 • Pełny opis zbiornika:

  postępowy w formie zbiornik do gromadzenia wody opadowej Peruno poza funkcją użytkową, stanowi oryginalny akcent na tle architektury domu i ogrodu. Dodatkowym atutem jest możliwość nawiercenia otworów spustowych w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

  Pokrywa dopełniające zabezpieczenie chroniące przed niepożądanym otwarciem, zwłaszcza poprzez dzieci. Chcąc cieszyć się w pełni możliwościami zebranej wody wyposaż się w dodatkowe akcesoria Waterform....


4 ★  Hillvert Zbiornik beczka pojemnik na deszczówkę składany ogrodowy 200 l

Hillvert Zbiornik beczka pojemnik na deszczówkę składany ogrodowy 200 l Najniższa Cena Online

Hillvert Zbiornik beczka pojemnik na deszczówkę składany ogrodowy 200 l - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  Hillvert
 • Pełna nazwa zbiornika:  Hillvert Zbiornik beczka pojemnik na deszczówkę składany ogrodowy 200 l
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:
  Kod producenta: 10090396

  Zbiornik na deszczówkę producenta Hillvert objętość 200 l. Jego składana kompozycja powoduje,spełni oczekiwania w trakcie biwakowania na działce. Pojemnik łatwo jest rozłożyć, pokrywę z opornego PVC naciąga się przy pomocy plastikowych prętów, które gwarantują stabilność zbiornika. W pokrywie znajduje się otwór do doprowadzania wody deszczowej do wnętrza. Filtr siatkowy chroni zawartość przed dostaniem się do niego skażeń i liści. Kran pozwala napełnić konewkę wodą, kurek spustowy u dołu ma przyłącze 3/4'' do podłączenia węża ogrodowego i opróżnienia zbiornika. Kurek przelewowy chroni beczkę podczas ulewnego deszczu. Zbiornik tworzony został z trwałych i dedykowanych do wykorzystywania na zewnątrz tworzyw. Pokrowiec z PVC, przekonuje tkaniną 500D i jest wytrzymały na promieniowanie UV. Równocześnie jest tez rozciągliwy i można do złożyć do znikomego rozmiaru.

  cechy produktu:
  • - prędko można go rozłożyć,
  • - oporna na rozerwanie osłona stworzona z opornego na promieniowanie UV PVC 500D, otwór na wodę deszczową z filtrem siatkowym,
  • - 10 słupków utrzymuje zarys zbiornika, nóżki zapewniają stabilność,
  • - łatwe złożenie, przechowywanie i transport,
  • - Kranik do poboru wody, głęboki kran odpływowy z podłączeniem 3/4'' do opróżniania.

  parametry techniczne:
  • - Nr katalogowy - 10090396
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - HT-WT-200L
  • - Materiał - ABS, PVC
  • - kolor - Ciemnozielony
  • - Długość węża [cm] - 100
  • - Baza tkaniny [przędza na cal] - 500D, 18 x 20
  • - Wielkość pręta - Ø20 mm
  • - objętość zbiornika na wodę [l] - 200
  • - rozmiary (DxSxW) [cm] - 60 x 60 x 72
  • - Waga [kg] - 2,4
  • - wymiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 70 x 14 x 14
  • - Waga wysyłki [kg] - 2,6

  W komplecie:
  • - Zbiornik na deszczówkę HT-WT-200L
  • - Rękaw PVC
  • - 10 plastikowych słupków
  • - 10 nóżek
  • - Kran
  • - Kran przelewowy
  • - Zawór wylotowy
  • - elastyczny wąż (1 m)
  • - Instrukcja obsługi

5 ★  zbiornik na deszczówkę - składany - 200 l ht-wt-200l - 3 lata gwarancji marki Hillvert

zbiornik na deszczówkę - składany - 200 l ht-wt-200l - 3 lata gwarancji marki Hillvert Najniższa Cena Online

zbiornik na deszczówkę - składany - 200 l ht-wt-200l - 3 lata gwarancji marki Hillvert - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  hillvert
 • Pełna nazwa zbiornika:  zbiornik na deszczówkę - składany - 200 l ht-wt-200l - 3 lata gwarancji marki Hillvert
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zbiornika:
  Woda to cenne dobro, używaj jej! Dzięki zbiornikowi na deszczówkę masz do dyspozycji pojemność do 200 l. Całość napełnisz przy pomocy rury spustowej znajdującej się w domu. Użyj składanego zbiornika na deszczówkę podczas biwakowania lub na swej działce. Teraz musi tylko padać deszcz, by zbiornik zapełnił się wodą. Beczkę na deszczówkę ustawisz w mgnieniu oka. Pokrywę z odpornego na rozerwanie PVC naciągniesz przy pomocy plastikowych prętów, które gwarantują stabilność pojemnika. Aby uzyskać trafną stabilność, przymocuj stopki pod słupkami. W pokrywie znajduje się otwór, poprzez który możesz odprowadzać wodę deszczową do wnętrza. Dzięki filtrowi siatkowemu do środka nie dostają się zanieczyszczenia ani liście.odpowiednio zarządzać wodą pojemnik na deszczówkę proponuje trzy odpływy z filtrami utrzymującymi czystość wody. Przy pomocy kranu z łatwością napełnisz konewkę wodą. Kurek spustowy na dole ma przyłącze 3/4", które możesz użyć do węża ogrodowego. Kurek przelewowy broni beczkę na deszczówkę podczas ulewnego deszczu. Wszystkie materiały są szczególnie trwałe i dedykowane do korzystania na zewnątrz. Pokrowiec z PVC przekonuje dzianiną 500D i jest oporny na promieniowanie UV. Jednocześnie niezwykle sprężysty materiał możesz złożyć do drobnego wymiaru na czas transportu. W asortymencie hillvert odnajdziesz adaptery z odpływami do rur spustowych, przy pomocy których skierujesz wodę deszczową z dachu domu do zbiornika na wodę deszczową. W przypadku szerokiej ilości wody połącz ze sobą kilka beczek. Liczy się każda kropla!

6 ★  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę Raincan 210 L czarny, PROSPERPLAST_6417687

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę Raincan 210 L czarny, PROSPERPLAST_6417687 Najniższa Cena Online

Prosperplast Zbiornik na deszczówkę Raincan 210 L czarny, PROSPERPLAST_6417687 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zbiornika:  PROSPERPLAST
 • Pełna nazwa zbiornika:  Prosperplast Zbiornik na deszczówkę Raincan 210 L czarny, PROSPERPLAST_6417687
 • Segment ogrodowy: Zbiorniki i beczki na wodę deszczową
 • Ilość ofert:  3
 • Pełny opis zbiornika:
  Zbiornik na deszczówkę RAINCAN wytworzony z tworzywa nienaturalnego tworzony w technice rozdmuchowej - dzięki czemu, charakteryzuje się mrozoodpornością poprzez co może być przetrzymywany na zewątrz przez cały rok. Wymiary średnica 64,8 cm, wysokość 92,8 cm pojemność 210 L wyposażony w górny otwór z pokrywą jego niewątpliwym atutem jest prosty, innowacyjny kształt.Podsumowanie, czyli jaki zbiornik na deszczówkę do 300 zł najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zbiorniki na deszczówkę do 300 zł


[TOP 3] Najtańsze zbiorniki na deszczówkę do 300 złNajlepsze zbiorniki oraz beczki na deszczówkę [Ranking luty 2024]

Nadal bez beczki do zbierania wody deszczowej? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych zbiorników na wodę deszczową.


Krótkie FAQ o zbiornikach na wodę deszczową do 300 zł

1# Gdzie szukać opinii na temat zbiorników na wodę deszczową do 300 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z beczkami na deszczówkę do 300 zł odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaki zbiornik na deszczówkę do 300 zł jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych zbiorników na wodę deszczową do 300 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które zbiorniki na deszczówkę do 300 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z beczkami na deszczówkę do 300 zł zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach zbiorników na wodę deszczową do 300 zł to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Parasol prostokątny ogrodowy 5 x 7 m [Ranking]. Jaki najlepszy?

niedz. gru 3 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi prostokątnymi parasolami […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.