Szlifierka akumulatorowa Worx [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z akumulatorowymi szlifierkami Worx.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach akumulatorowych szlifierek Worx.


[TOP10] Dobre szlifierki akumulatorowe Worx [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka akumulatorowa Worx była najchętniej wybierana przez Konsumentów. Przygotowany ranking z akumulatorowymi szlifierkami Worx jest aktualny na maj 2024.

1 ★  akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa WORX WX803 Akumulatorowa 125mm Lekka bezprzewodowa szlifierka kątowa producenta Worx jest jednym z najlżejszych i najszczególniej kompaktowych narzędzi w swej klasie, a równocześnie gwarantuje wysoką efektywność szlifowania.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Napięcie: 20 V Średnica tarczy: 125 mm szybkość bez obciążenia: 0-8600 obr./min typ mocowania tarczy: M14 Średnica otworu tarczy: 22,23 mm Waga (bez baterii): 1,6 kg Funkcjonalność: Ważąca jedynie 1,6 kg akumulatorowa szlifierka kątowa WORX jest jednym z najlżejszych i najszczególniej kompaktowych narzędzi w swojej klasie, a równocześnie gwarantuje wysoką skuteczność szlifowania.

  technologia wykrywania zacięć ekspresowo zatrzymuje koło, żeby zapobiec odbiciu. Miękki uchwyt zagwarantuje kontrolę i komfort podczas długookresowego wykorzystywania. Kompatybilna z akumulatorami PowerShare. Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Uchwyt pomocniczy Akumulator 2Ah Akumulator 4Ah Ładowarka Walizka transportowa System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – jednocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  unikalny system modułowy PowerShare zezwala na łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja realnego czasu pracy. Zaawansowana technika postępowe akumulatory PowerShare oferują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z linii WORX PowerShare dostępne są w dodatku w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i staranniej.

  Dzięki wielu progresywnym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym, a także efektywnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Teraz możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do różnych sprzętów.

  Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Opatentowane funkcje Nasze narzędzia są wyposażone w niepowtarzalne funkcje, które czynią pracę wyraźnie łatwiejszą, wygodniejszą i staranną.

  Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i elementy z twardego plastiku, które przechodzą najbardziej rygorystyczne kontrole jakości.


2 ★  Worx Akumulatorowa wx801

Worx Akumulatorowa wx801 Najniższa Cena Online

Worx Akumulatorowa wx801 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  Worx Akumulatorowa wx801
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Bezprzewodowa Mini Szlifierka kątowa Worx WX801 Akumulatorowa Bezprzewodowa Lekka Miniszlifierka kątowa firmy Worx wyekwipowana w tarczę o średnicy 76mm oraz akumulator w linii PowerShare NAJWAŻNIEJSZE cechy: Napięcie: 20 V szybkość bez obciążenia: 0–19 500 obr./min Średnica tarczy: 76 mm rozmiar otworu tarczy: 10 mm rodzaj mocowania tarczy: M6 Waga (bez baterii): 840 g Funkcjonalność: W pakiecie 3 ostrza tnące i 1 tarcza szlifierska Kompaktowa budowa do pracy w ciasnych miejscach wygodny przełącznik do cięcia i szlifowania stanowczo lekka – tylko 840 g Kompatybilna z akumulatorami PowerShare Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Diamentowe ostrze tnące Ostrze do cięcia metalu Akumulator Ładowarka System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszelkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – równocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  unikalny system modułowy PowerShare pozwala na łączenie akumulatorów w celu powiększenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja osiągalnego czasu pracy. Zaawansowana technologia nowoczesne akumulatory PowerShare oferują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z serii WORX PowerShare przystępne są jeszcze w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i skrupulatniej.

  Dzięki wielu progresywnym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym i sprawnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Teraz możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do najróżniejszych urządzeń.

  Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Zastrzeżone funkcje Nasze narzędzia są zaopatrzone w oryginalne funkcje, które czynią pracę wyraźnie łatwiejszą, komfortowojszą i dokładną.

  Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i elementy z twardego plastiku, które przechodzą najmocniej rygorystyczne kontrole jakości.
[TOP6] Bardzo tanie szlifierki akumulatorowe Worx [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka akumulatorowa Worx jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi akumulatorowymi szlifierkami Worx jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Worx Akumulatorowa wx801

Worx Akumulatorowa wx801 Najniższa Cena Online

Worx Akumulatorowa wx801 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  Worx Akumulatorowa wx801
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Bezprzewodowa Mini Szlifierka kątowa Worx WX801 Akumulatorowa Bezprzewodowa Lekka Miniszlifierka kątowa marki Worx wyekwipowana w tarczę o średnicy 76mm i akumulator w kolekcji PowerShare NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Napięcie: 20 V prędkość bez obciążenia: 0–19 500 obr./min Średnica tarczy: 76 mm rozmiar otworu tarczy: 10 mm typ mocowania tarczy: M6 Waga (bez baterii): 840 g Funkcjonalność: W pakiecie 3 ostrza tnące i 1 tarcza szlifierska Kompaktowa kompozycja do pracy w ciasnych miejscach wygodny przełącznik do cięcia i szlifowania wyjątkowo lekka – tylko 840 g Kompatybilna z akumulatorami PowerShare Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Diamentowe ostrze tnące Ostrze do cięcia metalu Akumulator Ładowarka System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszelkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – zarówno elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  niepowtarzalny system modułowy PowerShare zezwala na łączenie akumulatorów w celu rozszerzenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja możliwego czasu pracy. Progresywna technika nowoczesne akumulatory PowerShare oferują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z kolekcji WORX PowerShare przystępne są też w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i precyzyjniej.

  Dzięki wielu innowacyjnym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym, a także wydajnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Dzisiaj możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do różnych sprzętów.

  Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Opatentowane funkcje Nasze narzędzia są zaopatrzone w oryginalne funkcje, które czynią pracę istotnie łatwiejszą, wygodniejszą i staranną.

  Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i komponenty z twardego plastiku, które przechodzą najbardziej rygorystyczne kontrole jakości.


2 ★  akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  akumulatorowa 20V WX803 Worx- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment ogrodowy: Szlifierki wyposażone w akumulator (do pracy bezprzewodowej)
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis szlifierki:

  Szlifierka kątowa WORX WX803 Akumulatorowa 125mm Lekka bezprzewodowa szlifierka kątowa marki Worx jest jednym z najlżejszych i najbardziej kompaktowych narzędzi w swej klasie, a równocześnie zagwarantuje wysoką efektywność szlifowania.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Napięcie: 20 V Średnica tarczy: 125 mm prędkość bez obciążenia: 0-8600 obr./min typ mocowania tarczy: M14 Średnica otworu tarczy: 22,23 mm Waga (bez baterii): 1,6 kg Funkcjonalność: Ważąca jedynie 1,6 kg akumulatorowa szlifierka kątowa WORX jest jednym z najlżejszych i najszczególniej kompaktowych narzędzi w swojej klasie, a jednocześnie gwarantuje wysoką wydajność szlifowania.

  technika wykrywania zacięć momentalnie zatrzymuje koło, by zapobiec odbiciu. Miękki uchwyt zagwarantuje kontrolę i komfort w trakcie długofalowego używania. Kompatybilna z akumulatorami PowerShare. Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Uchwyt pomocniczy Akumulator 2Ah Akumulator 4Ah Ładowarka Walizka transportowa System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – równocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  oryginalny system modułowy PowerShare pozwala na łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja realnego czasu pracy. Progresywna technika progresywne akumulatory PowerShare oferują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z serii WORX PowerShare przystępne są też w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i staranniej.

  Dzięki wielu postępowym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym, a także sprawnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Dzisiaj możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do zróżnicowanych sprzętów.

  Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Zastrzeżone funkcje Nasze narzędzia są wyekwipowane w unikalne funkcje, które czynią pracę znacznie łatwiejszą, wygodniejszą i skrupulatną.

  Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i części z twardego plastiku, które przechodzą najbardziej rygorystyczne kontrole jakości.
Podsumowanie, czyli jaka szlifierka akumulatorowa Worx najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane szlifierki akumulatorowe Worx


[TOP 3] Najtańsze szlifierki akumulatorowe WorxPolecane akumulatorowe szlifierki [TOP6 maj 2024]

Nadal bez dobrej szlifierki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych szlifierek z akumulatorem.


Krótkie FAQ o szlifierkach Worx z akumulatorem

1# Gdzie szukać opinii na temat akumulatorowych szlifierek Worx?

Znajdujące się w rankingach propozycje z akumulatorowymi szlifierkami Worx odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2# Jaka szlifierka akumulatorowa Worx jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych akumulatorowych szlifierek Worx warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które szlifierki akumulatorowe Worx są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z akumulatorowymi szlifierkami Worx zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach akumulatorowych szlifierek Worx to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Szlifierka mimośrodowa w sklepie online PSB Lobo.pl [Ranking]. Jaka najlepsza?

czw. gru 7 , 2023
Proponujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia ze […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.