Parasol kwadratowy ogrodowy Uniprodo [Ranking]. Jaki najlepszy?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi kwadratowymi parasolami Uniprodo.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach kwadratowych parasoli Uniprodo do ogrodu.


[TOP10] Dobre ogrodowe parasole kwadraty Uniprodo [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki parasol ogrodowy kwadratowy Uniprodo był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z ogrodowymi kwadratowymi parasolami Uniprodo jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Uniprodo
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Szukasz uchylnego parasola na wsporniku? Kwadratowy parasol ogrodowy producenta Uniprodo z czaszą o rozmiarach 250 x 250 cm gwarantuje wielkie zacienienie. Tym samym niezawodnie chroni przed poparzeniami słonecznymi i ciepłem. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszystkich promieni UV. Dzięki temu Ty i Twoi goście możecie beztrosko cieszyć się jedzeniem i napojami, nie obawiając się o zdrowie swojej skóry. Dzięki potężnemu poliestrowi o gęstości 180 g/m² parasol na wsporniku zapewni Tobie i Twoim gościom cień poprzez sporo lat. Materiał ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, odporny na promieniowanie UV oraz przystępny w pielęgnacji. Przy pomocy zintegrowanej ręcznej korby możesz ekspresowo i bez obszerniejszego wysiłku otworzyć czy zamknąć parasol i go pochylić. Kompozycja i materiał przekonują długą żywotnością oraz wytrzymałością – nawet w niesprzyjających warunkach. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) zostały wyprodukowane ze stali odpornej na uszkodzenia. Oprócz lepszej cyrkulacji powietrza system ochrony przed wiatrem gwarantuje stabilność choćby w trakcie niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku to oszczędzający miejsce i przemyślany sposób ochrony przeciwsłonecznej. Możesz ustawić ramę bezpośrednio przy ścianie lub obok stołów. W tym celu w stalowej podstawie tworzono otwory, dzięki którym za pomocą śrub przymocujesz czaszę w preferowanym miejscu. Dopasowane podstawy do stojaków na parasole są do kupienia jako akcesoria w naszym sklepie. Gwarantują jeszcze pokaźniejszą stabilność i elastyczność w trakcie ustawiania parasola.

2 ★  Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji

Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji Najniższa Cena Online

Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Uniprodo
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Szukasz obrotowego parasola przeciwsłonecznego? Kwadratowy parasol ogrodowy Uniprodo o rozpiętości 250 x 250 cm zagwarantuje dużą powierzchnię, która niezawodnie chroni przed poparzeniem słonecznym i gorącem.

  Dzięki współczynnikowi ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% promieni UV. Dzięki czemu Ty i Twoi goście możecie beztrosko cieszyć się lunchem i napojami na świeżym powietrzu, nie myśląc o zdrowiu swojej skóry.

  Dzięki potężnemu poliestrowi o gęstości 180 g/m² parasol na taras zapewni Ci cień poprzez niemało lat. Materiał ma wysoką trwałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, odporny na promieniowanie UV i nieskomplikowany w pielęgnacji.

  Dzięki zintegrowanej korbie ręcznej prędko i bez pokaźniejszego wysiłku otworzysz i zamkniesz parasol i przechylisz lub obrócisz go w zależności od pozycji słońca. Budowa i materiał przekonują nad wyraz długą żywotnością i stabilnością – choćby w niesprzyjających warunkach.

  Słupek parasola o średnicy 45 x 64 mm i 8 żeber są stworzone z niepodatnego na korozję aluminium. Specjalny wywietrznik oprócz lepszej cyrkulacji powietrza zrównoważone oparcie nawet w trakcie wietrznej pogody.

  Parasol ogrodowy nie tylko efektywnie ochroni Cię przed nadmiarem słońca, lecz i nie zajmie dużo miejsca na tarasie czy balkonie. Ustawisz go zaraz przy ścianie albo tuż obok stołów. Wszystko za sprawą stalowej podstawy z wywierconymi otworami.

  Dzięki nim jednostajnie przymocujesz parasol ogrodowy do podłoża. Przypasowane płyty do stojaków na parasole zapewniają jeszcze pokaźniejszą stabilność i swobodę w ustawianiu parasola. Wynajdziesz je w naszym sklepie.


3 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony

Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Parasol ogrodowy na wysięgniku obrotowy, 2,5 x 2,5 m, czerwony - MP10250103

  Parasol ogrodowy marki Uniprodo, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości , a także swemu postępowemu wyglądowi, stanie na wysokości zadania nie tylko w przydomowym ogrodzie czy na tarasie,w dodatku w punktach gastronomicznych, restauracjach, kawiarniach, a także barach serwujących posiłki i napoje na świeżym powietrzu. Spora czasza osłoni przed intensywnym, letnim słońcem, dając wytchnienie i odpoczynek.

  Oferowany parasol łączy w sobie innowacyjny, interesujący wygląd i solidność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

  Drążek parasola wytwarzano z lekkiego,jednocześnie wytrzymałego aluminium, stelaż zadaszenia natomiast z wysokiej jakości stali.

  Na żebrach rozpięto grubą, wytrzymałą na przetarcia i rozciąganie, wodoodporną tkaninę poliestrową (180 g/m²). Zastosowana dzianina posiada filtry UV (UPF 50+), dzięki temu zapewnia idealną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego zatrzymując ponad 98% promieniowania UV.

  Kwadratowa czasza o wymiarach 250 x 250 cm ma otwór wentylacyjny, co ulepsza cyrkulację powietrza, a także zwiększa stabilność parasola podczas wietrznej pogody.

  Parasol jest prosty w rozkładaniu i składaniu, dzięki zaimplementowaniu mechanizmu korbowego.

  Czaszę parasola można odchylić oraz obrócić o 360 ° dostosowując jej położenie tak, żeby dawała maksymalny cień. Wysięgnik zezwala na ustawienie parasola obok stołu a nie w jego środku, co daje gościom możliwość luźnego rozmawiania.

  W podstawie krzyżowej umieszczono specjalne otwory na śruby zezwalające na przykręcenie jej do podłoża.

  W sprzedaży posiadamy także pokrowce na parasole ogrodowe.

  Oferowany model parasola dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej obejmującej następujące warianty:

  • Kremowy (MP10250100)
  • Beżowy (MP10250101)
  • Zielony (MP10250102)
  • Czerwony (MP10250103)
  • Bordowy (MP10250104)
  • Pomarańczowy (MP10250105)
  • Szary (MP10250106)
  • Brązowy (MP10250107)
  • Niebieski (MP10250108)

  Na tej aukcji dostępny parasol w kolorze czerwonym.

  Rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od tego widocznego na zdjęciu. Zależy to od jednostkowych ustawień monitora.


  W skład zestawu wchodzą:
  • Parasol ogrodowy
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi

4 ★  Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy

Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250524

  Parasol firmy Uniprodo stanie na wysokości zadania w letnie dni do ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Czasza ma wymiary 250 x 250 cm. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszystkich promieni UV. Poszycie parasola wykonane zostało z potężnego poliestru o gęstości 180 g/m2. Materiał ten ma wysoką trwałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, niepodatny na promieniowanie UV i nieskomplikowany w pielęgnacji. Ręczna korba pozwala szybko i bez wysiłki otworzyć, a także zamknąć parasol oraz go pochylić. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) wytworzone zostały ze stali. System ochrony przed wiatrem zagwarantuje stabilność nawet podczas niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku oszczędza miejsce, może być ustawiony bezpośrednio przy ścianie czy obok stołów. Podstawa posiada otwory do zamocowania przy pomocy śrub w dowolnym miejscu. Dla obszerniejszej stabilności można dokupić specjalną podstawę do parasola.

  właściwości artykułu:
  • - Wytrzymała tkanina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 gwarantuje cień na sporo lat,
  • - Czasza o rozmiarach 250 x 250 cm broni przed słońcem,
  • - Ochrona przed promieniami UV dzięki klasie ochrony UPF 50+,
  • - zrównoważona budowa i zabezpieczenie przed wiatrem,
  • - Korba ułatwiająca otwieranie i zamykanie parasola.

  parametry technologiczne:
  • - Nr katalogowy - 10250524
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - UNI_UMBRELLA_SQ250CR_N
  • - Materiał - Poliester, Stal
  • - odcień - Kremowy
  • - typ - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 48
  • - ilość żeber parasola - 8
  • - wymiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - rozmiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 42
  • - Uchylny - Tak
  • - niepodatność na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - wymiary (DxSxW) [cm] - 315 x 249 x 262
  • - Waga [kg] - 12
  • - wymiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 201 x 41.5 x 21
  • - Waga wysyłki [kg] - 14

  W zestawie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja obsługi

5 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250527

  Parasol firmy Uniprodo sprawdzi się w letnie dni do ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Czasza ma wymiary 250 x 250 cm. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszystkich promieni UV. Poszycie parasola wytwarzane zostało z konkretnego poliestru o gęstości 180 g/m2. Materiał ten ma wysoką odporność na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, niepodatny na promieniowanie UV i nieskomplikowany w pielęgnacji. Ręczna korba pozwala szybko i bez wysiłki otworzyć, a także zamknąć parasol i go pochylić. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) wykonane zostały ze stali. System ochrony przed wiatrem zagwarantuje stabilność nawet podczas niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku oszczędza miejsce, może być ustawiony bezpośrednio przy ścianie czy obok stołów. Podstawa posiada otwory do zamocowania za pomocą śrub w dowolnym miejscu. Dla pokaźniejszej stabilności można dokupić specjalną podstawę do parasola.

  cechy artykułu:
  • - Wytrzymała tkanina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 zagwarantuje cień na dużo lat,
  • - Czasza o rozmiarach 250 x 250 cm broni przed słońcem,
  • - Ochrona przed promieniami UV dzięki klasie ochrony UPF 50+,
  • - zrównoważona kompozycja i zabezpieczenie przed wiatrem,
  • - Korba usprawniająca otwieranie i zamykanie parasola.

  cechy technologiczne:
  • - Nr katalogowy - 10250527
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - UNI_UMBRELLA_SQ250TA_N
  • - Materiał - Poliester, Stal
  • - odcień - Szarobrązowy
  • - typ - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 48
  • - ilość żeber parasola - 8
  • - wymiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - wymiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 42
  • - Uchylny - Tak
  • - niepodatność na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - rozmiary (DxSxW) [cm] - 315 x 249 x 262
  • - Waga [kg] - 12,1
  • - wymiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 201 x 41,5 x 21
  • - Waga wysyłki [kg] - 14

  W pakiecie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja obsługi

6 ★  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy, 10250535

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy, 10250535 Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy, 10250535 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy, 10250535
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250535

  Parasol ogrodowy firmy Uniprodo sprawdzi w każdym ogrodzie, na działce i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie cienia w letni dzień. Rozmiar 250 x 250 cm zagwarantuje dużą powierzchnię do ochrony przed słońcem. Współczynnik ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% promieni UV. Poszycie tworzone zostało z poliestru o gęstości 180 g/m2, jest wytrzymałe na rozciąganie, rozdarcie, trwałe i wytrzymałe na promieniowanie UV łatwe w pielęgnacji. Zintegrowana korba ręczna prędko i bez wysiłku otwiera i zamyka parasol. Słupek parasola o średnicy 45 x 64 mm i 8 żeber stworzone zostały z aluminium. Wywietrznik ulepszoną cyrkulację powietrza i stabilność nawet w trakcie wietrznej pogody. Boczna budowa zajmuje mało miejsca, parasol można ustawić przy ścianie. Stalowa podstawa ma wywiercone otwory do przymocowania do podłoża.

  właściwości towaru:
  • - Trwała dzianina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 zagwarantuje cień poprzez mnóstwo lat,
  • - Czasza o wymiarach 250 x 250 cm,
  • - Klasa ochrony UPF 50+ chroni przed promieniami UV,
  • - potężna konstrukcja i wywietrznik,
  • - Korba do komfortowego otwierania i zamykania parasola.

  cechy technologiczne:
  • - Model - UNI_UMBRELLA_2SQ250TA_N
  • - Nr katalogowy - 10250535
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Materiał - Aluminium, Poliester, Stal
  • - kolor - Szarobrązowy
  • - rodzaj - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 45 x 64
  • - ilość żeber parasola - 8
  • - wymiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - rozmiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 20 x 40
  • - Uchylny - Tak
  • - odporność na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - wymiary (DxSxW) [cm] - 303,5 x 242 x 260
  • - Waga [kg] - 16,9
  • - rozmiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 200 x 33 x 17
  • - Waga wysyłki [kg] - 19

  W zestawie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja PL

7 ★  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy, 10250104

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy, 10250104 Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy, 10250104 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy, 10250104
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Parasol ogrodowy na wysięgniku obrotowy, 2,5 x 2,5 m, bordowy - MP10250104

  Parasol ogrodowy firmy Uniprodo, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości oraz swemu innowacyjnemu wyglądowi, stanie na wysokości zadania nie tylko w przydomowym ogrodzie czy na tarasie,też w punktach gastronomicznych, restauracjach, kawiarniach i barach serwujących posiłki i napoje na świeżym powietrzu. Wielka czasza osłoni przed intensywnym, letnim słońcem, dając wytchnienie i odpoczynek.

  Oferowany parasol łączy w sobie postępowy, interesujący wygląd i odporność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

  Drążek parasola stworzono z lekkiego,równocześnie wytrzymałego aluminium, stelaż zadaszenia natomiast z wysokiej jakości stali.

  Na żebrach rozpięto grubą, wytrzymałą na przetarcia i rozciąganie, wodoodporną dzianinę poliestrową (180 g/m²). Zastosowana tkanina posiada filtry UV (UPF 50+), dzięki czemu gwarantuje idealną ochronę przed zgubnym działaniem promieniowania słonecznego zatrzymując ponad 98% promieniowania UV.

  Kwadratowa czasza o rozmiarach 250 x 250 cm ma otwór wentylacyjny, co polepsza cyrkulację powietrza i powiększa stabilność parasola podczas wietrznej pogody.

  Parasol jest łatwy w rozkładaniu i składaniu, dzięki zaimplementowaniu mechanizmu korbowego.

  Czaszę parasola można odchylić, a także obrócić o 360 ° dostosowując jej położenie tak, by dawała maksymalny cień. Wysięgnik umożliwia ustawienie parasola obok stołu a nie w jego środku, co daje gościom możliwość swobodnego rozmawiania.

  W podstawie krzyżowej umieszczono specjalne otwory na śruby pozwalające na przykręcenie jej do podłoża.

  W sprzedaży posiadamy także pokrowce na parasole ogrodowe.

  Oferowany model parasola przystępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej obejmującej następujące typy:

  • Kremowy (MP10250100)
  • Beżowy (MP10250101)
  • Zielony (MP10250102)
  • Czerwony (MP10250103)
  • Bordowy (MP10250104)
  • Pomarańczowy (MP10250105)
  • Szary (MP10250106)
  • Brązowy (MP10250107)
  • Niebieski (MP10250108)

  Na tej aukcji przystępny parasol w odcieniu bordowym.

  Rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od tego widocznego na zdjęciu. Zależy to od indywidualnych ustawień monitora.


  W skład zestawu wchodzą:
  • Parasol ogrodowy
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi

8 ★  Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm pomarańczowy

Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm pomarańczowy Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm pomarańczowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm pomarańczowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250550

  Parasol producenta Uniprodo stanie na wysokości zadania w letnie dni do ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Czasza ma wymiary 250 x 250 cm. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszelkich promieni UV. Poszycie parasola produkowane zostało z mocnego poliestru o gęstości 180 g/m2. Materiał ten ma wysoką trwałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, oporny na promieniowanie UV i nieskomplikowany w pielęgnacji. Ręczna korba pozwala ekspresowo i bez wysiłki otworzyć i zamknąć parasol oraz go pochylić. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) stworzone zostały ze stali. System ochrony przed wiatrem zagwarantuje stabilność choćby podczas niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku oszczędza miejsce, może być ustawiony bezpośrednio przy ścianie czy obok stołów. Podstawa posiada otwory do zamocowania przy pomocy śrub w dowolnym miejscu. Dla obszerniejszej stabilności można dokupić specjalną podstawę do parasola.

  właściwości artykułu:
  • - Wytrzymała tkanina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 zapewnia cień na dużo lat,
  • - Czasza o wymiarach 250 x 250 cm broni przed słońcem,
  • - Ochrona przed promieniami UV dzięki klasie ochrony UPF 50+,
  • - stabilna kompozycja i zabezpieczenie przed wiatrem,
  • - Korba usprawniająca otwieranie i zamykanie parasola.

  atrybuty techniczne:
  • - Nr katalogowy - 10250550
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - UNI_UMBRELLA_SQ250OR_N
  • - Materiał - Poliester, Stal
  • - kolor - Pomarańczowy
  • - rodzaj - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 48
  • - liczba żeber parasola - 8
  • - rozmiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - rozmiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 42
  • - Uchylny - Tak
  • - wytrzymałość na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - rozmiary (DxSxW) [cm] - 315 x 248 x 262
  • - Waga [kg] - 12,1
  • - rozmiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 201 x 41.5 x 21
  • - Waga wysyłki [kg] - 14

  W komplecie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja obsługi

9 ★  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm niebieski marki Uniprodo

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm niebieski marki Uniprodo Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm niebieski marki Uniprodo - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm niebieski marki Uniprodo
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Parasol ogrodowy na wysięgniku obrotowy, 2,5 x 2,5 m, niebieski - MP10250108

  Parasol ogrodowy producenta Uniprodo, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości i swemu postępowemu wyglądowi, spełni oczekiwania nie tylko w przydomowym ogrodzie czy na tarasie,też w punktach gastronomicznych, restauracjach, kawiarniach i barach serwujących posiłki i napoje na świeżym powietrzu. Spora czasza osłoni przed intensywnym, letnim słońcem, dając wytchnienie i odpoczynek.

  Oferowany parasol łączy w sobie innowacyjny, ciekawy wygląd oraz trwałość dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw.

  Drążek parasola produkowano z lekkiego,jednocześnie wytrzymałego aluminium, stelaż zadaszenia natomiast z wysokiej jakości stali.

  Na żebrach rozpięto grubą, wytrzymałą na przetarcia i rozciąganie, wodoodporną tkaninę poliestrową (180 g/m²). Zaimplementowana tkanina posiada filtry UV (UPF 50+), dzięki temu gwarantuje doskonałą ochronę przed destrukcyjnym działaniem promieniowania słonecznego zatrzymując ponad 98% promieniowania UV.

  Kwadratowa czasza o rozmiarach 250 x 250 cm posiada otwór wentylacyjny, co ulepsza cyrkulację powietrza i rozszerza stabilność parasola podczas wietrznej pogody.

  Parasol jest przystępny w rozkładaniu i składaniu, dzięki zaimplementowaniu mechanizmu korbowego.

  Czaszę parasola można odchylić i obrócić o 360 ° dopasowując jej położenie tak, żeby dawała maksymalny cień. Wysięgnik zezwala na ustawienie parasola obok stołu a nie w jego środku, co daje gościom możliwość luźnego rozmawiania.

  W podstawie krzyżowej umieszczono specjalne otwory na śruby zezwalające na przykręcenie jej do podłoża.

  W sprzedaży posiadamy także pokrowce na parasole ogrodowe.

  Oferowany model parasola przystępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej obejmującej następujące rodzaje:

  • Kremowy (MP10250100)
  • Beżowy (MP10250101)
  • Zielony (MP10250102)
  • Czerwony (MP10250103)
  • Bordowy (MP10250104)
  • Pomarańczowy (MP10250105)
  • Szary (MP10250106)
  • Brązowy (MP10250107)
  • Niebieski (MP10250108)

  Tutaj dostępny parasol w kolorze niebieskim.

  Rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od tego widocznego na zdjęciu. Zależy to od indywidualnych ustawień monitora.


  W skład zestawu wchodzą:
  • Parasol ogrodowy
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi

10 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy (4062859088437)

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy (4062859088437) Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy (4062859088437) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy (4062859088437)
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250554

  Parasol firmy Uniprodo stanie na wysokości zadania w letnie dni do ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Czasza ma rozmiary 250 x 250 cm. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszelkich promieni UV. Poszycie parasola stworzone zostało z solidnego poliestru o gęstości 180 g/m2. Materiał ten ma wysoką solidność na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, odporny na promieniowanie UV i nieskomplikowany w pielęgnacji. Ręczna korba pozwala prędko i bez wysiłki otworzyć oraz zamknąć parasol oraz go pochylić. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) wytworzone zostały ze stali. System ochrony przed wiatrem gwarantuje stabilność choćby podczas niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku oszczędza miejsce, może być ustawiony bezpośrednio przy ścianie czy obok stołów. Podstawa ma otwory do zamocowania za pomocą śrub w dowolnym miejscu. Dla większej stabilności można dokupić specjalną podstawę do parasola.

  atrybuty produktu:
  • - Wytrzymała dzianina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 gwarantuje cień na mnóstwo lat,
  • - Czasza o wymiarach 250 x 250 cm chroni przed słońcem,
  • - Ochrona przed promieniami UV dzięki klasie ochrony UPF 50+,
  • - jednostajna budowa i zabezpieczenie przed wiatrem,
  • - Korba upraszczająca otwieranie i zamykanie parasola.

  atrybuty technologiczne:
  • - Nr katalogowy - 10250554
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - UNI_UMBRELLA_SQ250BO_N
  • - Materiał - Poliester, Stal
  • - odcień - Bordowy
  • - rodzaj - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 48
  • - ilość żeber parasola - 8
  • - wymiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - wymiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 42
  • - Uchylny - Tak
  • - niepodatność na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - wymiary (DxSxW) [cm] - 315 x 248 x 262
  • - Waga [kg] - 12
  • - rozmiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 201 x 41.5 x 21
  • - Waga wysyłki [kg] - 14

  W komplecie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja obsługi[TOP6] Bardzo tanie ogrodowe parasole kwadraty Uniprodo [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki parasol ogrodowy kwadratowy Uniprodo jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi ogrodowymi kwadratowymi parasolami Uniprodo jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Uniprodo
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Szukasz uchylnego parasola na wsporniku? Kwadratowy parasol ogrodowy marki Uniprodo z czaszą o wymiarach 250 x 250 cm zagwarantuje znaczne zacienienie. Tym samym bezusterkowo broni przed poparzeniami słonecznymi i ciepłem. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszelkich promieni UV. Dzięki czemu Ty i Twoi goście możecie beztrosko radować się jedzeniem i napojami, nie obawiając się o zdrowie swej skóry. Dzięki potężnemu poliestrowi o gęstości 180 g/m² parasol na wsporniku zapewni Tobie i Twoim gościom cień poprzez mnóstwo lat. Materiał ma wysoką trwałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, wytrzymały na promieniowanie UV, a także prosty w pielęgnacji. Za pomocą zintegrowanej ręcznej korby możesz szybko i bez większego wysiłku otworzyć czy zamknąć parasol i go pochylić. Kompozycja i materiał przekonują długą żywotnością oraz wytrzymałością – choćby w niesprzyjających warunkach. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) zostały produkowane ze stali wytrzymałej na uszkodzenia. Oprócz ulepszonej cyrkulacji powietrza system ochrony przed wiatrem zagwarantuje stabilność choćby w trakcie niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku to oszczędzający miejsce i przemyślany sposób ochrony przeciwsłonecznej. Możesz ustawić ramę bezpośrednio przy ścianie albo obok stołów. W tym celu w stalowej podstawie wytworzono otwory, dzięki którym za pomocą śrub przymocujesz czaszę w preferowanym miejscu. Przypasowane podstawy do stojaków na parasole są do kupienia jako akcesoria w naszym sklepie. Zapewniają jeszcze pokaźniejszą stabilność i elastyczność w trakcie ustawiania parasola.

2 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250527

  Parasol producenta Uniprodo sprawdzi się w letnie dni do ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Czasza ma rozmiary 250 x 250 cm. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszelkich promieni UV. Poszycie parasola wytworzone zostało z potężnego poliestru o gęstości 180 g/m2. Materiał ten ma wysoką odporność na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, oporny na promieniowanie UV i przystępny w pielęgnacji. Ręczna korba pozwala prędko i bez wysiłki otworzyć oraz zamknąć parasol i go pochylić. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) wytworzone zostały ze stali. System ochrony przed wiatrem gwarantuje stabilność nawet podczas niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku oszczędza miejsce, może być ustawiony bezpośrednio przy ścianie czy obok stołów. Podstawa posiada otwory do zamocowania za pomocą śrub w dowolnym miejscu. Dla pokaźniejszej stabilności można dokupić specjalną podstawę do parasola.

  właściwości artykułu:
  • - Wytrzymała tkanina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 zapewnia cień na sporo lat,
  • - Czasza o rozmiarach 250 x 250 cm broni przed słońcem,
  • - Ochrona przed promieniami UV dzięki klasie ochrony UPF 50+,
  • - jednostajna konstrukcja i zabezpieczenie przed wiatrem,
  • - Korba upraszczająca otwieranie i zamykanie parasola.

  parametry techniczne:
  • - Nr katalogowy - 10250527
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - UNI_UMBRELLA_SQ250TA_N
  • - Materiał - Poliester, Stal
  • - kolor - Szarobrązowy
  • - typ - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 48
  • - ilość żeber parasola - 8
  • - wymiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - wymiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 42
  • - Uchylny - Tak
  • - wytrzymałość na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - wymiary (DxSxW) [cm] - 315 x 249 x 262
  • - Waga [kg] - 12,1
  • - rozmiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 201 x 41,5 x 21
  • - Waga wysyłki [kg] - 14

  W pakiecie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja obsługi

3 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony

Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Parasol ogrodowy na wysięgniku obrotowy, 2,5 x 2,5 m, czerwony - MP10250103

  Parasol ogrodowy producenta Uniprodo, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości , a także swojemu nowoczesnemu wyglądowi, sprawdzi się nie tylko w przydomowym ogrodzie czy na tarasie,dodatkowo w punktach gastronomicznych, restauracjach, kawiarniach i barach serwujących posiłki i napoje na świeżym powietrzu. Obfita czasza osłoni przed intensywnym, letnim słońcem, dając wytchnienie i odpoczynek.

  Oferowany parasol łączy w sobie innowacyjny, niebanalny wygląd i solidność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

  Drążek parasola wytworzono z lekkiego,jednocześnie wytrzymałego aluminium, stelaż zadaszenia natomiast z wysokiej jakości stali.

  Na żebrach rozpięto grubą, wytrzymałą na przetarcia i rozciąganie, wodoodporną dzianinę poliestrową (180 g/m²). Zastosowana dzianina posiada filtry UV (UPF 50+), dzięki temu zagwarantuje doskonałą ochronę przed destrukcyjnym działaniem promieniowania słonecznego zatrzymując ponad 98% promieniowania UV.

  Kwadratowa czasza o wymiarach 250 x 250 cm posiada otwór wentylacyjny, co poprawia cyrkulację powietrza, a także zwiększa stabilność parasola w trakcie wietrznej pogody.

  Parasol jest przystępny w rozkładaniu i składaniu, dzięki zastosowaniu mechanizmu korbowego.

  Czaszę parasola można odchylić, a także obrócić o 360 ° dopasowując jej położenie tak, żeby dawała maksymalny cień. Wysięgnik umożliwia ustawienie parasola obok stołu a nie w jego środku, co daje gościom możliwość swobodnego rozmawiania.

  W podstawie krzyżowej umieszczono specjalne otwory na śruby zezwalające na przykręcenie jej do podłoża.

  W sprzedaży posiadamy także pokrowce na parasole ogrodowe.

  Oferowany model parasola przystępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej obejmującej następujące typy:

  • Kremowy (MP10250100)
  • Beżowy (MP10250101)
  • Zielony (MP10250102)
  • Czerwony (MP10250103)
  • Bordowy (MP10250104)
  • Pomarańczowy (MP10250105)
  • Szary (MP10250106)
  • Brązowy (MP10250107)
  • Niebieski (MP10250108)

  Na tej aukcji dostępny parasol w kolorze czerwonym.

  Rzeczywisty odcień może nieznacznie różnić się od tego widocznego na zdjęciu. Zależy to od indywidualnych ustawień monitora.


  W skład zestawu wchodzą:
  • Parasol ogrodowy
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi

4 ★  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy, 10250104

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy, 10250104 Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy, 10250104 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm bordowy, 10250104
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Parasol ogrodowy na wysięgniku obrotowy, 2,5 x 2,5 m, bordowy - MP10250104

  Parasol ogrodowy marki Uniprodo, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości oraz swojemu postępowemu wyglądowi, sprawdzi się nie tylko w przydomowym ogrodzie czy na tarasie,także w punktach gastronomicznych, restauracjach, kawiarniach oraz barach serwujących posiłki i napoje na świeżym powietrzu. Duża czasza osłoni przed intensywnym, letnim słońcem, dając wytchnienie i odpoczynek.

  Oferowany parasol łączy w sobie innowacyjny, atrakcyjny wygląd oraz wytrzymałość dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości tworzyw.

  Drążek parasola wytworzono z lekkiego,równocześnie wytrzymałego aluminium, stelaż zadaszenia natomiast z wysokiej jakości stali.

  Na żebrach rozpięto grubą, wytrzymałą na przetarcia i rozciąganie, wodoodporną dzianinę poliestrową (180 g/m²). Zastosowana tkanina posiada filtry UV (UPF 50+), dzięki temu gwarantuje nieprzeciętną ochronę przed krzywdzącym działaniem promieniowania słonecznego zatrzymując ponad 98% promieniowania UV.

  Kwadratowa czasza o wymiarach 250 x 250 cm posiada otwór wentylacyjny, co ulepsza cyrkulację powietrza i rozszerza stabilność parasola w trakcie wietrznej pogody.

  Parasol jest prosty w rozkładaniu i składaniu, dzięki zaimplementowaniu mechanizmu korbowego.

  Czaszę parasola można odchylić i obrócić o 360 ° dostosowując jej położenie tak, by dawała maksymalny cień. Wysięgnik pozwala na ustawienie parasola obok stołu a nie w jego środku, co daje gościom możliwość luźnego rozmawiania.

  W podstawie krzyżowej umieszczono specjalne otwory na śruby pozwalające na przykręcenie jej do podłoża.

  W sprzedaży posiadamy także pokrowce na parasole ogrodowe.

  Oferowany model parasola przystępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej obejmującej następujące rodzaje:

  • Kremowy (MP10250100)
  • Beżowy (MP10250101)
  • Zielony (MP10250102)
  • Czerwony (MP10250103)
  • Bordowy (MP10250104)
  • Pomarańczowy (MP10250105)
  • Szary (MP10250106)
  • Brązowy (MP10250107)
  • Niebieski (MP10250108)

  Na tej aukcji dostępny parasol w odcieniu bordowym.

  Rzeczywisty odcień może nieznacznie różnić się od tego widocznego na zdjęciu. Zależy to od jednostkowych ustawień monitora.


  W skład zestawu wchodzą:
  • Parasol ogrodowy
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi

5 ★  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm niebieski marki Uniprodo

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm niebieski marki Uniprodo Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm niebieski marki Uniprodo - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm niebieski marki Uniprodo
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Parasol ogrodowy na wysięgniku obrotowy, 2,5 x 2,5 m, niebieski - MP10250108

  Parasol ogrodowy marki Uniprodo, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości i swemu postępowemu wyglądowi, sprawdzi się nie tylko w przydomowym ogrodzie czy na tarasie,również w punktach gastronomicznych, restauracjach, kawiarniach i barach serwujących posiłki i napoje na świeżym powietrzu. Obszerna czasza osłoni przed intensywnym, letnim słońcem, dając wytchnienie i odpoczynek.

  Oferowany parasol łączy w sobie nowoczesny, atrakcyjny wygląd oraz trwałość dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości tworzyw.

  Drążek parasola wyprodukowano z lekkiego,jednocześnie wytrzymałego aluminium, stelaż zadaszenia natomiast z wysokiej jakości stali.

  Na żebrach rozpięto grubą, wytrzymałą na przetarcia i rozciąganie, wodoodporną dzianinę poliestrową (180 g/m²). Zastosowana dzianina posiada filtry UV (UPF 50+), dzięki czemu gwarantuje nadzwyczajną ochronę przed krzywdzącym działaniem promieniowania słonecznego zatrzymując ponad 98% promieniowania UV.

  Kwadratowa czasza o rozmiarach 250 x 250 cm ma otwór wentylacyjny, co udoskonala cyrkulację powietrza, a także zwiększa stabilność parasola w trakcie wietrznej pogody.

  Parasol jest przystępny w rozkładaniu i składaniu, dzięki zastosowaniu mechanizmu korbowego.

  Czaszę parasola można odchylić oraz obrócić o 360 ° dopasowując jej położenie tak, by dawała maksymalny cień. Wysięgnik umożliwia ustawienie parasola obok stołu a nie w jego środku, co daje gościom możliwość luźnego rozmawiania.

  W podstawie krzyżowej umieszczono specjalne otwory na śruby pozwalające na przykręcenie jej do podłoża.

  W sprzedaży posiadamy także pokrowce na parasole ogrodowe.

  Oferowany model parasola przystępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej obejmującej następujące warianty:

  • Kremowy (MP10250100)
  • Beżowy (MP10250101)
  • Zielony (MP10250102)
  • Czerwony (MP10250103)
  • Bordowy (MP10250104)
  • Pomarańczowy (MP10250105)
  • Szary (MP10250106)
  • Brązowy (MP10250107)
  • Niebieski (MP10250108)

  Tutaj przystępny parasol w kolorze niebieskim.

  Rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od tego widocznego na zdjęciu. Zależy to od indywidualnych ustawień monitora.


  W skład zestawu wchodzą:
  • Parasol ogrodowy
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi

6 ★  Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy

Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250524

  Parasol marki Uniprodo stanie na wysokości zadania w letnie dni do ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Czasza ma rozmiary 250 x 250 cm. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszystkich promieni UV. Poszycie parasola stworzone zostało z potężnego poliestru o gęstości 180 g/m2. Materiał ten ma wysoką odporność na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, niepodatny na promieniowanie UV i prosty w pielęgnacji. Ręczna korba pozwala prędko i bez wysiłki otworzyć oraz zamknąć parasol oraz go pochylić. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) wyprodukowane zostały ze stali. System ochrony przed wiatrem zapewnia stabilność choćby w trakcie niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku oszczędza miejsce, może być ustawiony bezpośrednio przy ścianie czy obok stołów. Podstawa ma otwory do zamocowania przy pomocy śrub w dowolnym miejscu. Dla pokaźniejszej stabilności można dokupić specjalną podstawę do parasola.

  parametry artykułu:
  • - Wytrzymała tkanina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 gwarantuje cień na mnóstwo lat,
  • - Czasza o wymiarach 250 x 250 cm chroni przed słońcem,
  • - Ochrona przed promieniami UV dzięki klasie ochrony UPF 50+,
  • - zrównoważona kompozycja i zabezpieczenie przed wiatrem,
  • - Korba ułatwiająca otwieranie i zamykanie parasola.

  atrybuty techniczne:
  • - Nr katalogowy - 10250524
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - UNI_UMBRELLA_SQ250CR_N
  • - Materiał - Poliester, Stal
  • - odcień - Kremowy
  • - wariant - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 48
  • - liczba żeber parasola - 8
  • - rozmiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - wymiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 42
  • - Uchylny - Tak
  • - niepodatność na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - rozmiary (DxSxW) [cm] - 315 x 249 x 262
  • - Waga [kg] - 12
  • - wymiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 201 x 41.5 x 21
  • - Waga wysyłki [kg] - 14

  W komplecie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja obsługiPodsumowanie, czyli jaki parasol ogrodowy kwadratowy Uniprodo najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane ogrodowe parasole kwadraty Uniprodo


[TOP 3] Najtańsze ogrodowe parasole kwadraty UniprodoRekomendowane ogrodowe parasole kwadratowe [TOP6 luty 2024]

Nadal bez parasola? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych kwadratowych parasoli ogrodowych.


Krótkie FAQ o parasolach kwadratowych do ogrodu Uniprodo

1# Gdzie szukać opinii na temat kwadratowych parasoli Uniprodo do ogrodu?

Znajdujące się w rankingach propozycje z ogrodowymi kwadratowymi parasolami Uniprodo odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaki parasol ogrodowy kwadratowy Uniprodo jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych kwadratowych parasoli Uniprodo do ogrodu warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które ogrodowe parasole kwadraty Uniprodo są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z ogrodowymi kwadratowymi parasolami Uniprodo zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach kwadratowych parasoli Uniprodo do ogrodu to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Zbiornik Graf na deszczówkę [Ranking]. Jaki najlepszy?

czw. lis 30 , 2023
Proponujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z beczkami Graf na […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.