Parasol kwadratowy ogrodowy do 1000 zł [Ranking]. Jaki najlepszy?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi kwadratowymi parasolami do 1000 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach kwadratowych parasoli do ogrodu do 1000 zł.


[TOP10] Dobre ogrodowe parasole kwadraty do 1000 zł [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki parasol ogrodowy kwadratowy do 1000 zł był najchętniej wybierany przez Kupujących. Przygotowany ranking z ogrodowymi kwadratowymi parasolami do 1000 zł jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Parasol ogrodowy 286 x 286 cm AURA biały kwadratowy NATERIAL

Parasol ogrodowy 286 x 286 cm AURA biały kwadratowy NATERIAL Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy 286 x 286 cm AURA biały kwadratowy NATERIAL - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  NATERIAL
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy 286 x 286 cm AURA biały kwadratowy NATERIAL
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Parasol ogrodowy z możliwością zmiany kąta nachylenia czaszy pozwoli starannie osłonić się przed słońcem poprzez cały dzień. W razie gdyby słońce zmieniło położenie starczy zmienić kąt nachylenia i gotowe, upragniony cień ponownie zagości w miejscu relaksu.

  Podstawa w formie krzyżaka to wygodne i poręczne rozwiązanie - wystarczy dokupić betonowe albo granitowe płyty w dowolnym kolorze, by dociążyć parasol przeciwsłoneczny. System otwierania parasola działa bardzo skutecznie, dzięki temu łatwo rozłożysz go w mgnieniu oka.

  zrównoważony stelaż, a także wzmocnienia czaszy wytwarzane z aluminium są wytrzymałe na korozję.


2 ★  Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, beżowy (8720286119440)

Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, beżowy (8720286119440) Najniższa Cena Online

Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, beżowy (8720286119440) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, beżowy (8720286119440)
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Sprawdzi się on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wytwarzany z dzianiny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Dzianina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku i załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niż pozostałe, by woda mogła z niego spłynąć.


3 ★  Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 6x6 m, terakota

Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 6x6 m, terakota Najniższa Cena Online

Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 6x6 m, terakota - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 6x6 m, terakota
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu przy pomocy tego żagla. Stanie na wysokości zadania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wytworzony z tkaniny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Dzianina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku oraz dołączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niż pozostałe, żeby woda mogła z niego spłynąć.


4 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Uniprodo
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Szukasz uchylnego parasola na wsporniku? Kwadratowy parasol ogrodowy producenta Uniprodo z czaszą o rozmiarach 250 x 250 cm gwarantuje pokaźne zacienienie. Tym samym niezawodnie chroni przed poparzeniami słonecznymi i ciepłem. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszystkich promieni UV. Dzięki temu Ty i Twoi goście możecie beztrosko radować się jedzeniem i napojami, nie martwiąc się o zdrowie swojej skóry. Dzięki potężnemu poliestrowi o gęstości 180 g/m² parasol na wsporniku zapewni Tobie i Twoim gościom cień przez mnóstwo lat. Materiał ma wysoką odporność na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, oporny na promieniowanie UV oraz przystępny w pielęgnacji. Za pomocą zintegrowanej ręcznej korby możesz szybko i bez większego wysiłku otworzyć czy zamknąć parasol i go pochylić. Budowa i materiał przekonują długą żywotnością i wytrzymałością – nawet w niesprzyjających warunkach. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) zostały produkowane ze stali niepodatnej na uszkodzenia. Oprócz lepszej cyrkulacji powietrza system ochrony przed wiatrem gwarantuje stabilność choćby podczas niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku to oszczędzający miejsce i przemyślany sposób ochrony przeciwsłonecznej. Możesz ustawić ramę bezpośrednio przy ścianie albo obok stołów. W tym celu w stalowej podstawie stworzono otwory, dzięki którym za pomocą śrub przymocujesz czaszę w preferowanym miejscu. Dobrane podstawy do stojaków na parasole są do kupienia jako akcesoria w naszym sklepie. Zapewniają jeszcze pokaźniejszą stabilność i sprężystość podczas ustawiania parasola.

5 ★  Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji

Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji Najniższa Cena Online

Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Uniprodo
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Szukasz obrotowego parasola przeciwsłonecznego? Kwadratowy parasol ogrodowy Uniprodo o rozpiętości 250 x 250 cm zagwarantuje dużą powierzchnię, która niezawodnie chroni przed poparzeniem słonecznym i gorącem.

  Dzięki współczynnikowi ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% promieni UV. Dzięki temu Ty i Twoi goście możecie beztrosko cieszyć się lunchem i napojami na świeżym powietrzu, nie myśląc o zdrowiu swojej skóry.

  Dzięki mocnemu poliestrowi o gęstości 180 g/m² parasol na taras zapewni Ci cień przez mnóstwo lat. Materiał ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, wytrzymały na promieniowanie UV i prosty w pielęgnacji.

  Dzięki zintegrowanej korbie ręcznej szybko i bez obszerniejszego wysiłku otworzysz i zamkniesz parasol, a także przechylisz lub obrócisz go w zależności od pozycji słońca. Konstrukcja i materiał przekonują stanowczo długą żywotnością i stabilnością – choćby w niesprzyjających warunkach.

  Słupek parasola o średnicy 45 x 64 mm i 8 żeber są produkowane z niepodatnego na korozję aluminium. Specjalny wywietrznik oprócz udoskonalonej cyrkulacji powietrza jednostajne oparcie nawet w trakcie wietrznej pogody.

  Parasol ogrodowy nie tylko wydajnie ochroni Cię przed nadmiarem słońca, ale i nie zajmie dużo miejsca na tarasie czy balkonie. Ustawisz go zaraz przy ścianie albo tuż obok stołów. Wszystko za sprawą stalowej podstawy z wywierconymi otworami.

  Dzięki nim jednostajnie przymocujesz parasol ogrodowy do podłoża. Dopasowane płyty do stojaków na parasole zapewniają jeszcze pokaźniejszą stabilność i swobodę w ustawianiu parasola. Wyszukasz je w naszym sklepie.


6 ★  Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, czarny (8720286124949)

Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, czarny (8720286124949) Najniższa Cena Online

Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, czarny (8720286124949) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, czarny (8720286124949)
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu przy pomocy tego żagla. Stanie na wysokości zadania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  produkowany z dzianiny Oxford z warstwą PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali nierdzewnej w każdym narożniku oraz załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, aby woda mogła z niego spłynąć.


7 ★  Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, antracyt

Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, antracyt Najniższa Cena Online

Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, antracyt - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, antracyt
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Sprawdzi się on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wytworzony z dzianiny Oxford z warstwą PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Dzianina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku oraz dołączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, żeby woda mogła z niego spłynąć.


8 ★  Naterial Parasol ogrodowy 286 x 286 cm aura antracytowy kwadratowy (3276000689911)

Naterial Parasol ogrodowy 286 x 286 cm aura antracytowy kwadratowy (3276000689911) Najniższa Cena Online

Naterial Parasol ogrodowy 286 x 286 cm aura antracytowy kwadratowy (3276000689911) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  NATERIAL
 • Pełna nazwa parasola:  Naterial Parasol ogrodowy 286 x 286 cm aura antracytowy kwadratowy (3276000689911)
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Parasol przeciwsłoneczny AURA producenta NATERIAL zapewni upragniony cień w ogrodzie. Kwadratowa dzianina o rozmiarach 286 x 286 cm jest wodoodporna i chroni przed promieniowaniem UV nawet do 100%. Kształt czaszy i boczna noga powodują, że możesz ustawić parasol tuż przy ścianie lub w narożniku korzystnie wykorzystując przestrzeń wypoczynkową.

  Dzięki takiej konstrukcji możesz ustawić zestaw mebli bezpośrednio pod tkaniną. Gdy słońce zmienia położenie możesz zmienić kąt czaszy i dokładnie zacienić strefę relaksu. Po użyciu parasol można łatwo zamknąć za pomocą bocznego uchwytu i korby.

  Parasol zaopatrzony w stopę (podstawę rodzaju krzyżak), którą należy obciążyć płytami betonowymi lub granitowymi. Aluminiowa kompozycja to kolejna zaleta towaru – parasol nie rdzewieje i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne.


9 ★  vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, biały, VXL-135253

vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, biały, VXL-135253 Najniższa Cena Online

vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, biały, VXL-135253 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, biały, VXL-135253
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu przy pomocy tego żagla. Sprawdzi się on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wykonany z tkaniny Oxford z warstwą PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Dzianina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku, a także dołączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej aniżeli pozostałe, żeby woda mogła z niego spłynąć.


10 ★  vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, kremowy

vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, kremowy Najniższa Cena Online

vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, kremowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, kremowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Stanie na wysokości zadania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wykonany z dzianiny Oxford z warstwą PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali nierdzewnej w każdym narożniku oraz załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, żeby woda mogła z niego spłynąć.
[TOP6] Bardzo tanie ogrodowe parasole kwadraty do 1000 zł [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki parasol ogrodowy kwadratowy do 1000 zł jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi ogrodowymi kwadratowymi parasolami do 1000 zł jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 6x6 m, terakota

Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 6x6 m, terakota Najniższa Cena Online

Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 6x6 m, terakota - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 6x6 m, terakota
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Spełni oczekiwania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wytworzony z tkaniny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Dzianina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku, a także załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej aniżeli pozostałe, żeby woda mogła z niego spłynąć.


2 ★  Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, antracyt

Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, antracyt Najniższa Cena Online

Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, antracyt - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, antracyt
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Spełni oczekiwania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  produkowany z tkaniny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali nierdzewnej w każdym narożniku, a także załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, aby woda mogła z niego spłynąć.


3 ★  vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, kremowy

vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, kremowy Najniższa Cena Online

vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, kremowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  vidaXL Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadratowy, 7x7 m, kremowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Spełni oczekiwania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wytwarzany z tkaniny Oxford z warstwą PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku oraz dołączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, by woda mogła z niego spłynąć.


4 ★  Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, czarny (8720286124949)

Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, czarny (8720286124949) Najniższa Cena Online

Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, czarny (8720286124949) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, czarny (8720286124949)
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu przy pomocy tego żagla. Spełni oczekiwania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wykonany z tkaniny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku i dołączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, by woda mogła z niego spłynąć.


5 ★  Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, beżowy (8720286119440)

Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, beżowy (8720286119440) Najniższa Cena Online

Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, beżowy (8720286119440) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Vidaxl Żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadratowy, 7x7 m, beżowy (8720286119440)
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Spełni oczekiwania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wyprodukowany z tkaniny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Dzianina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku oraz dołączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niż pozostałe, by woda mogła z niego spłynąć.


6 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Uniprodo
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Szukasz uchylnego parasola na wsporniku? Kwadratowy parasol ogrodowy firmy Uniprodo z czaszą o rozmiarach 250 x 250 cm zagwarantuje pokaźne zacienienie. Tym samym bezusterkowo broni przed poparzeniami słonecznymi i ciepłem. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszelkich promieni UV. Dzięki czemu Ty i Twoi goście możecie beztrosko radować się jedzeniem i napojami, nie martwiąc się o zdrowie swej skóry. Dzięki konkretnemu poliestrowi o gęstości 180 g/m² parasol na wsporniku zapewni Tobie i Twoim gościom cień poprzez niemało lat. Materiał ma wysoką trwałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, odporny na promieniowanie UV i prosty w pielęgnacji. Przy pomocy zintegrowanej ręcznej korby możesz prędko i bez obszerniejszego wysiłku otworzyć czy zamknąć parasol oraz go pochylić. Kompozycja i materiał przekonują długą żywotnością oraz wytrzymałością – nawet w niesprzyjających warunkach. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) zostały wytworzone ze stali opornej na uszkodzenia. Oprócz ulepszonej cyrkulacji powietrza system ochrony przed wiatrem gwarantuje stabilność choćby w trakcie niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku to oszczędzający miejsce i przemyślany sposób ochrony przeciwsłonecznej. Możesz ustawić ramę bezpośrednio przy ścianie albo obok stołów. W tym celu w stalowej podstawie produkowano otwory, dzięki którym przy pomocy śrub przymocujesz czaszę w preferowanym miejscu. Dostosowane podstawy do stojaków na parasole są do kupienia jako akcesoria w naszym sklepie. Zapewniają jeszcze większą stabilność i rozciągliwość podczas ustawiania parasola.Podsumowanie, czyli jaki parasol ogrodowy kwadratowy do 1000 zł najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane ogrodowe parasole kwadraty do 1000 zł


[TOP 3] Najtańsze ogrodowe parasole kwadraty do 1000 złPolecane parasole ogrodowe w cenie do 1000 zł [TOP6 luty 2024]

Nadal bez parasola? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych parasoli do ogrodu do 1000 zł.


Krótkie FAQ o parasolach kwadratowych do ogrodu do 1000 zł

1# Gdzie szukać opinii na temat kwadratowych parasoli do ogrodu do 1000 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z ogrodowymi kwadratowymi parasolami do 1000 zł odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2# Jaki parasol ogrodowy kwadratowy do 1000 zł jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych kwadratowych parasoli do ogrodu do 1000 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które ogrodowe parasole kwadraty do 1000 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z ogrodowymi kwadratowymi parasolami do 1000 zł zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach kwadratowych parasoli do ogrodu do 1000 zł to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Szlifierka mimośrodowa w sklepie online Tomex24.pl [Ranking]. Jaka najlepsza?

śr. lis 29 , 2023
Proponujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia ze […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.