Parasol kwadratowy ogrodowy 2.5 x 2.5 m [Ranking]. Jaki najlepszy?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi kwadratowymi parasolami 250 x 250 cm.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach kwadratowych parasoli 2.5 x 2.5 m do ogrodu.


[TOP10] Dobre ogrodowe parasole kwadraty 2.5m x 2.5m [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki parasol ogrodowy kwadratowy 250 x 250 cm był najchętniej wybierany przez Internautów. Przygotowany ranking z ogrodowymi kwadratowymi parasolami 250 x 250 cm jest aktualny na luty 2024.

1 ★  kwadratowy żagiel ogrodowy, tkanina oxford, 2,5x2,5m, czarny marki Vidaxl

kwadratowy żagiel ogrodowy, tkanina oxford, 2,5x2,5m, czarny marki Vidaxl Najniższa Cena Online

kwadratowy żagiel ogrodowy, tkanina oxford, 2,5x2,5m, czarny marki Vidaxl - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  kwadratowy żagiel ogrodowy, tkanina oxford, 2,5x2,5m, czarny marki Vidaxl
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Stanie na wysokości zadania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wytworzony z dzianiny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku i dołączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej aniżeli pozostałe, aby woda mogła z niego spłynąć.


2 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Uniprodo
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Szukasz uchylnego parasola na wsporniku? Kwadratowy parasol ogrodowy firmy Uniprodo z czaszą o wymiarach 250 x 250 cm gwarantuje pokaźne zacienienie. Tym samym bezawaryjnie broni przed poparzeniami słonecznymi i ciepłem. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszystkich promieni UV. Dzięki czemu Ty i Twoi goście możecie beztrosko radować się jedzeniem i napojami, nie obawiając się o zdrowie swej skóry. Dzięki mocnemu poliestrowi o gęstości 180 g/m² parasol na wsporniku zapewni Tobie i Twoim gościom cień poprzez mnóstwo lat. Materiał ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, oporny na promieniowanie UV, a także przystępny w pielęgnacji. Za pomocą zintegrowanej ręcznej korby możesz błyskawicznie i bez większego wysiłku otworzyć czy zamknąć parasol i go pochylić. Konstrukcja i materiał przekonują długą żywotnością i wytrzymałością – choćby w niesprzyjających warunkach. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) zostały tworzone ze stali niepodatnej na uszkodzenia. Oprócz lepszej cyrkulacji powietrza system ochrony przed wiatrem zapewnia stabilność choćby w trakcie niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku to oszczędzający miejsce i przemyślany sposób ochrony przeciwsłonecznej. Możesz ustawić ramę bezpośrednio przy ścianie albo obok stołów. W tym celu w stalowej podstawie wytwarzano otwory, dzięki którym za pomocą śrub przymocujesz czaszę w preferowanym miejscu. Dostosowane podstawy do stojaków na parasole są do kupienia jako akcesoria w naszym sklepie. Zapewniają jeszcze większą stabilność i elastyczność podczas ustawiania parasola.

3 ★  Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji

Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji Najniższa Cena Online

Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Uniprodo
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo parasol ogrodowy - szarobrązowy - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny i obrotowy uni_umbrella_2sq250ta_n - 3 lata gwarancji
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Szukasz obrotowego parasola przeciwsłonecznego? Kwadratowy parasol ogrodowy Uniprodo o rozpiętości 250 x 250 cm zagwarantuje dużą powierzchnię, która bezusterkowo chroni przed poparzeniem słonecznym i gorącem.

  Dzięki współczynnikowi ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% promieni UV. Dzięki temu Ty i Twoi goście możecie beztrosko cieszyć się lunchem i napojami na świeżym powietrzu, nie myśląc o zdrowiu swej skóry.

  Dzięki konkretnemu poliestrowi o gęstości 180 g/m² parasol na taras zapewni Ci cień poprzez mnóstwo lat. Materiał ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, niepodatny na promieniowanie UV i prosty w pielęgnacji.

  Dzięki zintegrowanej korbie ręcznej szybko i bez pokaźniejszego wysiłku otworzysz i zamkniesz parasol i przechylisz lub obrócisz go w zależności od pozycji słońca. Konstrukcja i materiał przekonują niezwykle długą żywotnością i stabilnością – nawet w niesprzyjających warunkach.

  Słupek parasola o średnicy 45 x 64 mm i 8 żeber są wyprodukowane z odpornego na korozję aluminium. Specjalny wywietrznik oprócz ulepszonej cyrkulacji powietrza stabilne oparcie choćby podczas wietrznej pogody.

  Parasol ogrodowy nie tylko efektywnie ochroni Cię przed nadmiarem słońca, ale i nie zajmie dużo miejsca na tarasie czy balkonie. Ustawisz go zaraz przy ścianie albo tuż obok stołów. Wszystko za sprawą stalowej podstawy z wywierconymi otworami.

  Dzięki nim jednostajnie przymocujesz parasol ogrodowy do podłoża. Dostosowane płyty do stojaków na parasole gwarantują jeszcze pokaźniejszą stabilność i swobodę w ustawianiu parasola. Odnajdziesz je w naszym sklepie.


4 ★  Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, beżowy (8720286119372)

Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, beżowy (8720286119372) Najniższa Cena Online

Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, beżowy (8720286119372) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, beżowy (8720286119372)
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Sprawdzi się on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  tworzony z dzianiny Oxford z warstwą PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali nierdzewnej w każdym narożniku i załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niż pozostałe, żeby woda mogła z niego spłynąć.


5 ★  żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, antracyt marki Vidaxl

żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, antracyt marki Vidaxl Najniższa Cena Online

żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, antracyt marki Vidaxl - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, antracyt marki Vidaxl
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Spełni oczekiwania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  tworzony z dzianiny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku, a także dołączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, by woda mogła z niego spłynąć.


6 ★  Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, kremowy

Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, kremowy Najniższa Cena Online

Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, kremowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, kremowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu przy pomocy tego żagla. Spełni oczekiwania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wytwarzany z dzianiny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Dzianina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku oraz załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, żeby woda mogła z niego spłynąć.


7 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony

Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm czerwony
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Parasol ogrodowy na wysięgniku obrotowy, 2,5 x 2,5 m, czerwony - MP10250103

  Parasol ogrodowy firmy Uniprodo, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości i swojemu postępowemu wyglądowi, spełni oczekiwania nie tylko w przydomowym ogrodzie czy na tarasie,w dodatku w punktach gastronomicznych, restauracjach, kawiarniach, a także barach serwujących posiłki i napoje na świeżym powietrzu. Obfita czasza osłoni przed intensywnym, letnim słońcem, dając wytchnienie i odpoczynek.

  Oferowany parasol łączy w sobie progresywny, interesujący wygląd, a także trwałość dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

  Drążek parasola wytworzono z lekkiego,jednocześnie wytrzymałego aluminium, stelaż zadaszenia natomiast z wysokiej jakości stali.

  Na żebrach rozpięto grubą, wytrzymałą na przetarcia i rozciąganie, wodoodporną dzianinę poliestrową (180 g/m²). Zastosowana tkanina posiada filtry UV (UPF 50+), dzięki czemu zagwarantuje doskonałą ochronę przed destrukcyjnym działaniem promieniowania słonecznego zatrzymując ponad 98% promieniowania UV.

  Kwadratowa czasza o wymiarach 250 x 250 cm posiada otwór wentylacyjny, co polepsza cyrkulację powietrza, a także zwiększa stabilność parasola w trakcie wietrznej pogody.

  Parasol jest przystępny w rozkładaniu i składaniu, dzięki zastosowaniu mechanizmu korbowego.

  Czaszę parasola można odchylić i obrócić o 360 ° dostosowując jej położenie tak, by dawała maksymalny cień. Wysięgnik pozwala na ustawienie parasola obok stołu a nie w jego środku, co daje gościom możliwość luźnego rozmawiania.

  W podstawie krzyżowej umieszczono specjalne otwory na śruby zezwalające na przykręcenie jej do podłoża.

  W sprzedaży posiadamy także pokrowce na parasole ogrodowe.

  Oferowany model parasola dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej obejmującej następujące warianty:

  • Kremowy (MP10250100)
  • Beżowy (MP10250101)
  • Zielony (MP10250102)
  • Czerwony (MP10250103)
  • Bordowy (MP10250104)
  • Pomarańczowy (MP10250105)
  • Szary (MP10250106)
  • Brązowy (MP10250107)
  • Niebieski (MP10250108)

  Na tej aukcji przystępny parasol w odcieniu czerwonym.

  Rzeczywisty odcień może nieznacznie różnić się od tego widocznego na zdjęciu. Zależy to od indywidualnych ustawień monitora.


  W skład zestawu wchodzą:
  • Parasol ogrodowy
  • Dowód zakupu - paragon/faktura VAT
  • Instrukcja obsługi

8 ★  Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy

Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm kremowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250524

  Parasol firmy Uniprodo stanie na wysokości zadania w letnie dni do ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Czasza ma rozmiary 250 x 250 cm. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszelkich promieni UV. Poszycie parasola stworzone zostało z solidnego poliestru o gęstości 180 g/m2. Materiał ten ma wysoką trwałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, odporny na promieniowanie UV i przystępny w pielęgnacji. Ręczna korba pozwala szybko i bez wysiłki otworzyć i zamknąć parasol, a także go pochylić. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) wykonane zostały ze stali. System ochrony przed wiatrem zagwarantuje stabilność nawet w trakcie niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku oszczędza miejsce, może być ustawiony bezpośrednio przy ścianie czy obok stołów. Podstawa posiada otwory do zamocowania za pomocą śrub w dowolnym miejscu. Dla większej stabilności można dokupić specjalną podstawę do parasola.

  parametry towaru:
  • - Wytrzymała dzianina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 zapewnia cień na niemało lat,
  • - Czasza o wymiarach 250 x 250 cm broni przed słońcem,
  • - Ochrona przed promieniami UV dzięki klasie ochrony UPF 50+,
  • - jednostajna budowa i zabezpieczenie przed wiatrem,
  • - Korba ułatwiająca otwieranie i zamykanie parasola.

  parametry technologiczne:
  • - Nr katalogowy - 10250524
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - UNI_UMBRELLA_SQ250CR_N
  • - Materiał - Poliester, Stal
  • - odcień - Kremowy
  • - wariant - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 48
  • - liczba żeber parasola - 8
  • - rozmiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - rozmiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 42
  • - Uchylny - Tak
  • - niepodatność na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - wymiary (DxSxW) [cm] - 315 x 249 x 262
  • - Waga [kg] - 12
  • - wymiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 201 x 41.5 x 21
  • - Waga wysyłki [kg] - 14

  W zestawie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja obsługi

9 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250527

  Parasol firmy Uniprodo sprawdzi się w letnie dni do ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Czasza ma wymiary 250 x 250 cm. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszystkich promieni UV. Poszycie parasola wyprodukowane zostało z potężnego poliestru o gęstości 180 g/m2. Materiał ten ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, wytrzymały na promieniowanie UV i łatwy w pielęgnacji. Ręczna korba pozwala szybko i bez wysiłki otworzyć oraz zamknąć parasol oraz go pochylić. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) wytworzone zostały ze stali. System ochrony przed wiatrem zagwarantuje stabilność nawet podczas niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku oszczędza miejsce, może być ustawiony bezpośrednio przy ścianie czy obok stołów. Podstawa ma otwory do zamocowania przy pomocy śrub w dowolnym miejscu. Dla większej stabilności można dokupić specjalną podstawę do parasola.

  właściwości towaru:
  • - Wytrzymała tkanina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 gwarantuje cień na mnóstwo lat,
  • - Czasza o rozmiarach 250 x 250 cm broni przed słońcem,
  • - Ochrona przed promieniami UV dzięki klasie ochrony UPF 50+,
  • - stabilna konstrukcja i zabezpieczenie przed wiatrem,
  • - Korba ułatwiająca otwieranie i zamykanie parasola.

  cechy techniczne:
  • - Nr katalogowy - 10250527
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - UNI_UMBRELLA_SQ250TA_N
  • - Materiał - Poliester, Stal
  • - odcień - Szarobrązowy
  • - wariant - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 48
  • - liczba żeber parasola - 8
  • - wymiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - wymiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 42
  • - Uchylny - Tak
  • - wytrzymałość na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - wymiary (DxSxW) [cm] - 315 x 249 x 262
  • - Waga [kg] - 12,1
  • - rozmiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 201 x 41,5 x 21
  • - Waga wysyłki [kg] - 14

  W komplecie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja obsługi

10 ★  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy, 10250535

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy, 10250535 Najniższa Cena Online

Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy, 10250535 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Parasol ogrodowy boczny na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy, 10250535
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250535

  Parasol ogrodowy marki Uniprodo sprawdzi w każdym ogrodzie, na działce i wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie cienia w letni dzień. Rozmiar 250 x 250 cm zapewnia dużą powierzchnię do ochrony przed słońcem. Współczynnik ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% promieni UV. Poszycie tworzone zostało z poliestru o gęstości 180 g/m2, jest wytrzymałe na rozciąganie, rozdarcie, trwałe i odporne na promieniowanie UV proste w pielęgnacji. Zintegrowana korba ręczna błyskawicznie i bez wysiłku otwiera i zamyka parasol. Słupek parasola o średnicy 45 x 64 mm i 8 żeber stworzone zostały z aluminium. Wywietrznik lepszą cyrkulację powietrza i stabilność choćby podczas wietrznej pogody. Boczna kompozycja zajmuje niedużo miejsca, parasol można ustawić przy ścianie. Stalowa podstawa ma wywiercone otwory do przymocowania do podłoża.

  cechy produktu:
  • - Trwała tkanina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 gwarantuje cień poprzez mnóstwo lat,
  • - Czasza o wymiarach 250 x 250 cm,
  • - Klasa ochrony UPF 50+ chroni przed promieniami UV,
  • - mocna budowa i wywietrznik,
  • - Korba do komfortowego otwierania i zamykania parasola.

  parametry techniczne:
  • - Model - UNI_UMBRELLA_2SQ250TA_N
  • - Nr katalogowy - 10250535
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Materiał - Aluminium, Poliester, Stal
  • - kolor - Szarobrązowy
  • - rodzaj - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 45 x 64
  • - liczba żeber parasola - 8
  • - rozmiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - rozmiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 20 x 40
  • - Uchylny - Tak
  • - wytrzymałość na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - rozmiary (DxSxW) [cm] - 303,5 x 242 x 260
  • - Waga [kg] - 16,9
  • - rozmiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 200 x 33 x 17
  • - Waga wysyłki [kg] - 19

  W komplecie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja PL[TOP6] Bardzo tanie ogrodowe parasole kwadraty 2.5m x 2.5m [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaki parasol ogrodowy kwadratowy 250 x 250 cm jest aktualnie najtańszy. Przygotowany ranking z budżetowymi ogrodowymi kwadratowymi parasolami 250 x 250 cm jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, beżowy (8720286119372)

Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, beżowy (8720286119372) Najniższa Cena Online

Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, beżowy (8720286119372) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Żagiel ogrodowy, tkanina Oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, beżowy (8720286119372)
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu przy pomocy tego żagla. Spełni oczekiwania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  wytwarzany z tkaniny Oxford z warstwą PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku oraz dołączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, aby woda mogła z niego spłynąć.


2 ★  żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, antracyt marki Vidaxl

żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, antracyt marki Vidaxl Najniższa Cena Online

żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, antracyt marki Vidaxl - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, antracyt marki Vidaxl
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Sprawdzi się on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  stworzony z dzianiny Oxford z warstwą PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku, a także załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej aniżeli pozostałe, żeby woda mogła z niego spłynąć.


3 ★  Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, kremowy

Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, kremowy Najniższa Cena Online

Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, kremowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  Vidaxl żagiel ogrodowy, tkanina oxford, kwadrat, 2,5x2,5 m, kremowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu za pomocą tego żagla. Sprawdzi się on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  produkowany z dzianiny Oxford z powłoką PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Dzianina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku i załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niżeli pozostałe, żeby woda mogła z niego spłynąć.


4 ★  kwadratowy żagiel ogrodowy, tkanina oxford, 2,5x2,5m, czarny marki Vidaxl

kwadratowy żagiel ogrodowy, tkanina oxford, 2,5x2,5m, czarny marki Vidaxl Najniższa Cena Online

kwadratowy żagiel ogrodowy, tkanina oxford, 2,5x2,5m, czarny marki Vidaxl - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  vidaXL
 • Pełna nazwa parasola:  kwadratowy żagiel ogrodowy, tkanina oxford, 2,5x2,5m, czarny marki Vidaxl
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem w dowolnie wybranym miejscu przy pomocy tego żagla. Spełni oczekiwania on w każdej przestrzeni na zewnątrz, np. W ogrodzie, na tarasie, balkonie czy placu zabaw dla dzieci.

  tworzony z dzianiny Oxford z warstwą PU żagiel ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Tkanina została zabezpieczona przed pleśnią i działaniem promieni UV. Montaż żagla jest prosty dzięki mocowaniom ze stali rdzoodpornej w każdym narożniku oraz załączonym linkom.

  Warto wiedzieć: zamontuj 2 rogi żagla wyżej niż pozostałe, aby woda mogła z niego spłynąć.


5 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  Uniprodo
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy wiszący - zielony - kwadratowy - 250 x 250 cm - uchylny UNI_UMBRELLA_SQ250GR_N - 3 LATA GWARANCJI
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Szukasz uchylnego parasola na wsporniku? Kwadratowy parasol ogrodowy firmy Uniprodo z czaszą o rozmiarach 250 x 250 cm gwarantuje obszerne zacienienie. Tym samym bezawaryjnie broni przed poparzeniami słonecznymi i ciepłem. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszystkich promieni UV. Dzięki temu Ty i Twoi goście możecie beztrosko cieszyć się jedzeniem i napojami, nie obawiając się o zdrowie swojej skóry. Dzięki konkretnemu poliestrowi o gęstości 180 g/m² parasol na wsporniku zapewni Tobie i Twoim gościom cień przez sporo lat. Materiał ma wysoką solidność na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, oporny na promieniowanie UV, a także prosty w pielęgnacji. Za pomocą zintegrowanej ręcznej korby możesz prędko i bez obszerniejszego wysiłku otworzyć czy zamknąć parasol oraz go pochylić. Konstrukcja i materiał przekonują długą żywotnością, a także wytrzymałością – nawet w niesprzyjających warunkach. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) zostały wytwarzane ze stali opornej na uszkodzenia. Oprócz lepszej cyrkulacji powietrza system ochrony przed wiatrem zapewnia stabilność choćby podczas niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku to oszczędzający miejsce i przemyślany sposób ochrony przeciwsłonecznej. Możesz ustawić ramę bezpośrednio przy ścianie lub obok stołów. W tym celu w stalowej podstawie stworzono otwory, dzięki którym za pomocą śrub przymocujesz czaszę w preferowanym miejscu. Dopasowane podstawy do stojaków na parasole są do kupienia jako akcesoria w naszym sklepie. Gwarantują jeszcze obszerniejszą stabilność i elastyczność podczas ustawiania parasola.

6 ★  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy Najniższa Cena Online

Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent parasola:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa parasola:  Uniprodo Parasol ogrodowy na wysięgniku kwadratowy 250 x 250 cm szarobrązowy
 • Segment ogrodowy: Parasole do przestrzeni ogrodowej
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis parasola:
  Kod producenta: 10250527

  Parasol marki Uniprodo sprawdzi się w letnie dni do ochrony przed promieniami słonecznymi i ciepłem. Czasza ma wymiary 250 x 250 cm. Za sprawą współczynnika ochrony UPF 50+ zatrzymuje około 98% wszystkich promieni UV. Poszycie parasola wyprodukowane zostało z potężnego poliestru o gęstości 180 g/m2. Materiał ten ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie i rozdarcie, jest trwały, wytrzymały na promieniowanie UV i przystępny w pielęgnacji. Ręczna korba pozwala szybko i bez wysiłki otworzyć, a także zamknąć parasol i go pochylić. Słupek parasola o średnicy 48 mm i żebra (8 szt.) tworzone zostały ze stali. System ochrony przed wiatrem zagwarantuje stabilność nawet podczas niesprzyjającej pogody. Parasol na wsporniku oszczędza miejsce, może być ustawiony bezpośrednio przy ścianie czy obok stołów. Podstawa ma otwory do zamocowania przy pomocy śrub w dowolnym miejscu. Dla pokaźniejszej stabilności można dokupić specjalną podstawę do parasola.

  właściwości towaru:
  • - Wytrzymała dzianina poliestrowa o gęstości 180 g/m2 zapewnia cień na niemało lat,
  • - Czasza o rozmiarach 250 x 250 cm chroni przed słońcem,
  • - Ochrona przed promieniami UV dzięki klasie ochrony UPF 50+,
  • - jednostajna kompozycja i zabezpieczenie przed wiatrem,
  • - Korba ułatwiająca otwieranie i zamykanie parasola.

  parametry techniczne:
  • - Nr katalogowy - 10250527
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Model - UNI_UMBRELLA_SQ250TA_N
  • - Materiał - Poliester, Stal
  • - odcień - Szarobrązowy
  • - typ - Kwadratowy
  • - Stopień ochrony przeciwsłonecznej UPF - 50+
  • - Średnica tyczki [mm] - 48
  • - liczba żeber parasola - 8
  • - rozmiary żeber parasola [mm] - 12 x 18
  • - Gęstość materiału - 180 g/m²
  • - rozmiary czaszy parasola [mm] - 2500 x 2500
  • - Średnica tyczki do zawieszania [mm] - 42
  • - Uchylny - Tak
  • - oporność na promienie UV - Tak
  • - Materiał wodoodporny - Nie
  • - rozmiary (DxSxW) [cm] - 315 x 249 x 262
  • - Waga [kg] - 12,1
  • - rozmiary wysyłki (DxSxW) [cm] - 201 x 41,5 x 21
  • - Waga wysyłki [kg] - 14

  W komplecie:
  • - Parasol ogrodowy
  • - Instrukcja obsługiPodsumowanie, czyli jaki parasol ogrodowy kwadratowy 250 x 250 cm najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane ogrodowe parasole kwadraty 2.5m x 2.5m


[TOP 3] Najtańsze ogrodowe parasole kwadraty 2.5m x 2.5mRekomendowane parasole ogrodowe kwadraty [Ranking luty 2024]

Nadal bez parasola? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych parasoli kwadratowych do ogrodu.


Krótkie FAQ o parasolach kwadratowych do ogrodu 2.5 x 2.5 m

1# Gdzie szukać opinii na temat kwadratowych parasoli 2.5 x 2.5 m do ogrodu?

Znajdujące się w rankingach propozycje z ogrodowymi kwadratowymi parasolami 250 x 250 cm odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaki parasol ogrodowy kwadratowy 250 x 250 cm jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych kwadratowych parasoli 2.5 x 2.5 m do ogrodu warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które ogrodowe parasole kwadraty 2.5m x 2.5m są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z ogrodowymi kwadratowymi parasolami 250 x 250 cm zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach kwadratowych parasoli 2.5 x 2.5 m do ogrodu to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Parasol ogrodowy 4 x 4 m [Ranking]. Jaki najlepszy?

niedz. lis 19 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi parasolami 400 […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.