Łuparka do drewna Konner & Sohnen [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z łuparkami Konner & Sohnen do drewna.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach łuparek Konner & Sohnen do drewna.


[TOP10] Dobre łuparki Konner & Sohnen [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka łuparka Konner & Sohnen jest najchętniej wybierana przez Kupujących. Przygotowany ranking z łuparkami Konner & Sohnen do drewna jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Konner & sohnen Łuparka do drewna elektryczna kinetyczna ks 8tke 52/35 8t 2000w könner & söhnen ks (4260405364145)

Konner & sohnen Łuparka do drewna elektryczna kinetyczna ks 8tke 52/35 8t 2000w könner & söhnen ks (4260405364145) Najniższa Cena Online

Konner & sohnen Łuparka do drewna elektryczna kinetyczna ks 8tke 52/35 8t 2000w könner & söhnen ks (4260405364145) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki:  KONNER & SOHNEN
 • Pełna nazwa łuparki:  Konner & sohnen Łuparka do drewna elektryczna kinetyczna ks 8tke 52/35 8t 2000w könner & söhnen ks (4260405364145)
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA ELEKTRYCZNA KINETYCZNA KS 8TKE 52/35 8T 2000 W KONNER&SOHNEN

  Kinetyczna łuparka do drewna K&S to stanowczo prosta i szybka w obsłudze maszyna. Potrafi rozłupać kłody z prędkością osiągającą nawet 2 sekundy, a w dodatku cechuje się samodzielnością pracy - starczy tylko, iż uniesiesz dźwignię.

  Łuparka do drewna wyposażona została w konkretny a zarazem przychylny dla środowiska silnik elektryczny. Przyspawany do konstrukcji klin ze stali hartowanej znamionuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu może rozłupać jednocześnie suche, jak i mokre kłody.

  Dodatkowym atutem urządzenia jakim jest łuparka do drewna kinetyczna są koła transportowe, które sprawdzą się na każdym rodzaju podłoża.

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA
  Łuparka do drewna firmy K&S gwarantuje najwyższy standard bezpieczeństwa. Składa się na to m.in. Oburęczny system sterowania maszyną.

  ponadto w zakres standardowy maszyny do drewna wchodzi komplet ochrony, okulary poliwęglanowe, rękawiczki i słuchawki. Dodatkowo, powiększone bezpieczeństwo stosowania zapewnia zamontowany na silniku wyłącznik awaryjny, który wyłącza urządzenie w nieoczekiwanych sytuacjach.

  Istnieje także możliwość uzupełniania łuparki opcjonalnie w ochronną kratkę metalową KS 8T-PC dla uzupełniającej ochrony przed drzazgami i innymi cząstkami w trakcie łupania.

  wariant ŁUPARKI KINETYCZNEJ
  Kinetyczne łuparki są w stanie rozłupać kłody z szybkością łupania do 2 sekund, starczy unieść dźwignię, łuparka wykona resztę pracy samodzielnie.


  SILNIK przychylnY DLA ŚRODOWISKA
  Łuparka do drewna "Könner & Söhnen" jest wyposażona w potężny i niezawodny, przychylny dla środowiska silnik elektryczny.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ
  Tasak wytwarzany jest z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje obszerne obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy rodzaj kłody, zarówno suche, jak i mokre.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT stosowanIA GWARANTUJĄ:

  • Oburęczny system sterowania zapewnia pokaźniejsze bezpieczeństwo operatora.
  • Na silniku znajduje się wyłącznik awaryjny, który rozszerza bezpieczeństwo użytkownika w trakcie obsługi łuparki i pozwala na pilne wyłączenie urządzenia w nieoczekiwanych sytuacjach.
  • Metalowa pokrywa ochronna KS 8T-PC gwarantuje bezpieczeństwo użytkownika przed ewentualnym rozsypywaniem się wiórów i kawałków drewna, które powstają podczas łupania kłód
  • Blat do łuparki KS 8-15Table zapewniające wygodniejsze wykonywanie prac. Dzięki czemu blatowi posiekane drewno opałowe pozostaje na komfortowej wysokości roboczej.
  • Każda łuparka zaopatrzona jest w zestaw ochronny (okulary poliwęglanowe, rękawiczki).

  ŁATWY TRANSPORT
  Łuparka wyekwipowana jest w kółka ułatwiające transport, nawet na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.


2 ★  Łuparka do drewna kinetyczna spalinowa pozioma ks 15 tkg 52/35 15t könner & söhnen ks marki Konner & sohnen

Łuparka do drewna kinetyczna spalinowa pozioma ks 15 tkg 52/35 15t könner & söhnen ks marki Konner & sohnen Najniższa Cena Online

Łuparka do drewna kinetyczna spalinowa pozioma ks 15 tkg 52/35 15t könner & söhnen ks marki Konner & sohnen - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki:  KONNER & SOHNEN
 • Pełna nazwa łuparki:  Łuparka do drewna kinetyczna spalinowa pozioma ks 15 tkg 52/35 15t könner & söhnen ks marki Konner & sohnen
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA KINETYCZNA SPALINOWA POZIOMA KS 15 TKG 52/35 15T KONNER&SOHNEN

  Spalinowa łuparka kinetyczna do drewna K&S zagwarantuje prędkość rozłupania kłody w zaledwie 2 sekundy!

  Powyższa maszyna do drewna znamionuje się prostą obsługą - wystarczy podnieść dźwignię a łuparka wykona resztę pracy samodzielnie.

  potężny i niezawodny silnik spalinowy powyższej maszyny do drewna spełnia postępową normę emisji spalin EURO-V. Z tego powodu łuparka spalinowa jest przychylna dla środowiska.

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

  Łuparka spalinowa zaopatrzona została w klin rozłupujący ze stali hartowanej, który jest przyspawany do konstrukcji maszyny. Solidny klin jest w stanie wytrzymać duże obciążenia przy rozłupywaniu równocześnie kłody suchej jak i mokrej.

  ponadto łuparka do drewna spalinowa zapewnia bezpieczeństwo dzięki oburęcznemu systemowi sterowania maszyną. W zakres standardowy maszyny wchodzi pakiet ochrony, okulary poliwęglanowe, rękawiczki, słuchawki - dzięki czemu może korzystać z niej każdy profesjonalista.

  dodatkowo koła transportowe modelu KS 15TKG 52/35 komfortowy transport choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy także ziemia.

  typ ŁUPARKI KINETYCZNEJ
  Kinetyczne łuparki są w stanie rozłupać kłody z szybkością łupania do 2 sekund, starczy unieść dźwignię, łuparka wykona resztę pracy samodzielnie.


  niezawodnY konkretnY SILNIK K&S
  konkretne i bezawaryjne silniki benzynowe K&S spełniają wszystkie europejskie normy jakości, w tym progresywną normę emisji spalin EURO-V. Każdy silnik indywidualny numer seryjny, co pozwala kontrolować jakość produkcji i obsługi.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ
  Tasak wykonany jest z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje szerokie obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy wariant kłody, zarówno suche, jak i mokre.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT wykorzystywanIA GWARANTUJĄ:

  • System sterowania oburęcznego gwarantuje pokaźniejsze bezpieczeństwo operatora.
  • Metalowa pokrywa ochronna KS 15T-PC gwarantuje bezpieczeństwo użytkownika przed ewentualnym rozsypywaniem się wiórów i kawałków drewna, które powstają w trakcie łupania kłód
  • Blat do łuparki KS 8-15Table gwarantujące komfortowojsze realizowanie prac. Dzięki czemu blatowi posiekane drewno opałowe pozostaje na wygodnej wysokości roboczej.
  • Każda łuparka wyekwipowana jest w pakiet ochronny (okulary poliwęglanowe, rękawiczki).

  ŁATWY TRANSPORT
  Łuparka wyposażona jest w kółka usprawniające transport, choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.


3 ★  Łuparka do drewna hydrauliczna spalinowa pozioma pionowa KS 27THG 65 / 55 Könner & Söhnen KS

Łuparka do drewna hydrauliczna spalinowa pozioma pionowa KS 27THG 65 / 55 Könner & Söhnen KS Najniższa Cena Online

Łuparka do drewna hydrauliczna spalinowa pozioma pionowa KS 27THG 65 / 55 Könner & Söhnen KS - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki: 
 • Pełna nazwa łuparki:  Łuparka do drewna hydrauliczna spalinowa pozioma pionowa KS 27THG 65 / 55 Könner & Söhnen KS
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA HYDRAULICZNA SPALINOWA POZIOMA PIONOWA KS 27THG 65/55 Könner & Söhnen

  Markowy silnik "Könner & Söhnen" spełnia wszystkie europejskie normy jakości w tym najnowszą normę emisji spalin EURO-V, co zagwarantuje niezawodność pracy.

  jednostkowy numer seryjny wybity na silniku, co pozwala kontrolować jakość produkcji, obsługi i serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.

  Klin rozłupujący wyprodukowany z hartowanej stali przyspawanej do konstrukcji maszyny, który jest w stanie wytrzymać szerokie obciążenia, przy tym rozłupać kłody suche jak i zarówno mokre.

  Łuparkę opcjonalnie można wyposażyć w dodatkowy klin rozłupujący na 4 KS 27T-BL

  Możliwość pracy w pozycji pionowej, jak i pionowej co daje dużą wygodę w trakcie łupania sporych kłód, bez konieczności podnoszenia obszernych kłód.

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

  • Dla dopełniającej ochrony użytkownika, łuparkę można opcjonalnie wyposażyć w metalową kratkę ochronną KS 27T-PC
  • Maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy zapewnia system oburęczny sterowania maszyną.
  • Łuparka w standardzie dostarczona z zestawem ochronnym, na który składa się: rękawiczki, słuchawki, okulary poliwęglanowe.
  • Łatwe transportowanie maszyny dzięki zamontowanym kołom pneumatycznym, które ułatwiają przemieszczanie się nawet po nierównych powierzchniach.
  • Łuparka wyposażona została w dodatku w koło podporowe z hamulcem postojowym i zaczepem do haka samochodowego.

  wariant ŁUPARKI HYDRAULICZNEJ

  Płynna praca łuparki hydraulicznej zezwala na bezpieczne łupanie drewna opałowego, posiadając czas na założenie nowej kłody.

  bezawaryjnY solidnY SILNIK K&S

  potężne i niezawodne silniki benzynowe K&S spełniają wszystkie europejskie normy jakości, w tym postępową normę emisji spalin EURO-V. Każdy silnik jednostkowy numer seryjny, co pozwala kontrolować jakość produkcji i obsługi.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ

  Tasak tworzony jest z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje pokaźne obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy typ kłody, jednocześnie suche, jak i mokre.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT stosowanIA

  System sterowania oburęcznego zapewnia większe bezpieczeństwo operatora. Każda łuparka wyekwipowana jest w pakiet ochronny (okulary poliwęglanowe, rękawiczki, słuchawki).

  postępowY SYSTEM WYBORU POZYCJI ROBOCZEJ ŁUPARKI

  Model łączy w sobie możliwości samoczynnych procesów poziomych i pionowych, co jest niezwykle komfortowe w trakcie łupania obfitych kłód. Nie ma zapotrzebowania podnoszenia ciężkich kłód.

  OPCJONALNE WYPOSAŻENIE dodatkowe

  Możliwość uzupełnienia o ochronny ruszt metalowy (KS 27T-PC) – dla dopełniającej ochrony użytkownika przed wiórami drzewnymi podczas łupania kłód.

  ŁATWY TRANSPORT

  Łuparka wyekwipowana jest w kółka upraszczające transport, choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.

  Kupujesz oryginalny produkt uwielbianej niemieckiej producenta Könner & Söhnen, produkującej od lat bezawaryjne elektronarzędzia dla szerokiej grupy odbiorców. Marka zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie!

4 ★  Łuparka do drewna pozioma 6 ton KSB 6THE 52/30 1500w Könner & Söhnen KS (4260405365685)

Łuparka do drewna pozioma 6 ton KSB 6THE 52/30 1500w Könner & Söhnen KS (4260405365685) Najniższa Cena Online

Łuparka do drewna pozioma 6 ton KSB 6THE 52/30 1500w Könner & Söhnen KS (4260405365685) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki: 
 • Pełna nazwa łuparki:  Łuparka do drewna pozioma 6 ton KSB 6THE 52/30 1500w Könner & Söhnen KS (4260405365685)
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA POZIOMA 6 TON KSB 6THE 52/30 1500 W Könner & Söhnen

  SILNIK przyjaznY DLA ŚRODOWISKA
  Łuparka do drewna TM „Könner & Söhnen" jest zaopatrzona w potężny i niezawodny, przychylny dla środowiska silnik elektryczny.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ
  Tasak jest wytworzony z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje znaczne obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy wariant kłody, równocześnie suche, jak i mokre. Łuparkę można wyposażyć w dodatkowy 4-klinowy rozłupywacz (KS 7T-BL), co podwaja jej sprawność.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
  System sterowania oburęcznego gwarantuje pokaźniejsze bezpieczeństwo operatora.

  Płynna praca łuparki hydraulicznej umożliwia bezpieczne łupanie drewna opałowego, mając czas na założenie nowej kłody.

  WYPOSAŻENIE dodatkowe:

  - Możliwość uzupełnienia o kratkę ochronną metalową (KS 7T-PC) – dla dodatkowej ochrony użytkownika przed wiórami podczas rozłupywania kłód, a dodatkowa rama nośna (wspornik KS) umożliwia umieszczenie łuparki wyżej.

  ŁATWY TRANSPORT
  Łuparka wyekwipowana jest w kółka ułatwiające transport, choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.

  Kupujesz oryginalny artykuł cenionej niemieckiej marki Könner & Söhnen, produkującej od lat niezawodne elektronarzędzia dla szerokiej grupy odbiorców. Firma zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie!

5 ★  Łuparka drewna pozioma hydrauliczna KSB 6THE 52/25 1600W Könner & Söhnen KS (4260405364084)

Łuparka drewna pozioma hydrauliczna KSB 6THE 52/25 1600W Könner & Söhnen KS (4260405364084) Najniższa Cena Online

Łuparka drewna pozioma hydrauliczna KSB 6THE 52/25 1600W Könner & Söhnen KS (4260405364084) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki: 
 • Pełna nazwa łuparki:  Łuparka drewna pozioma hydrauliczna KSB 6THE 52/25 1600W Könner & Söhnen KS (4260405364084)
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DREWNA POZIOMA HYDRAULICZNA KSB 6THE 52/25 1600 W Könner & Söhnen

  SILNIK przychylnY DLA ŚRODOWISKA
  Łuparka do drewna TM „Könner & Söhnen" jest wyposażona w potężny i niezawodny, przyjazny dla środowiska silnik elektryczny.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ
  Tasak jest wykonany z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje znaczne obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy wariant kłody, jednocześnie suche, jak i mokre. Łuparkę można wyposażyć w dodatkowy 4-klinowy rozłupywacz (KS 7T-BL), co podwaja jej skuteczność.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
  System sterowania oburęcznego gwarantuje obszerniejsze bezpieczeństwo operatora.

  ŁUPARKA HYDRAULICZNA DO DREWNA

  Płynna praca łuparki hydraulicznej pozwala na bezpieczne łupanie drewna opałowego, mając czas na założenie nowej kłody.

  WYPOSAŻENIE dopełniające

  - Możliwość uzupełnienia o kratkę ochronną metalową (KS 7T-PC) – dla dopełniającej ochrony użytkownika przed wiórami podczas rozłupywania kłód, a dodatkowa rama nośna (wspornik KS) umożliwia umieszczenie łuparki wyżej.

  ŁATWY TRANSPORT
  Łuparka wyposażona jest w kółka usprawniające transport, choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.

  Kupujesz oryginalny artykuł szanowanej niemieckiej firmy Könner & Söhnen, produkującej od lat bezusterkowe elektronarzędzia dla szerokiej grupy odbiorców. Firma zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie!

6 ★  Tooles Łuparka do drewna ks 7the 52/30 2000 w 7 ton könner & söhnen ks

Tooles Łuparka do drewna ks 7the 52/30 2000 w 7 ton könner & söhnen ks Najniższa Cena Online

Tooles Łuparka do drewna ks 7the 52/30 2000 w 7 ton könner & söhnen ks - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki:  Tooles
 • Pełna nazwa łuparki:  Tooles Łuparka do drewna ks 7the 52/30 2000 w 7 ton könner & söhnen ks
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA KS 7THE 52/30 2000 W 7 TON KONNER&SOHNEN SILNIK przyjaznY DLA ŚRODOWISKA Łuparka do drewna TM „Könner & Söhnen” jest zaopatrzona w solidny i bezawaryjny, przychylny dla środowiska silnik elektryczny. TASAK ZE STALI HARTOWANEJ Tasak jest wykonany z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje wielkie obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy rodzaj kłody, zarówno suche, jak i mokre. Łuparkę można wyposażyć w dodatkowy 4-klinowy rozłupywacz (KS 7T-BL), co podwaja jej skuteczność. MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO System sterowania oburęcznego zapewnia większe bezpieczeństwo operatora. ŁUPARKA HYDRAULICZNA DO DREWNA Płynna praca łuparki hydraulicznej pozwala na bezpieczne łupanie drewna opałowego, posiadając czas na założenie nowej kłody. WYPOSAŻENIE dodatkowe Możliwość uzupełnienia o kratkę ochronną metalową (KS 7T-PC) – dla dopełniającej ochrony użytkownika przed wiórami podczas rozłupywania kłód, a dodatkowa rama nośna (wspornik KS) zezwala na umieszczenie łuparki wyżej nietrudny TRANSPORT Łuparka zaopatrzona jest w kółka upraszczające transport, nawet na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia. Informacje technicznE: Napięcie, V: 230 Częstotliwość, Hz: 50 Moc silnika, W: 2000 Układ rozłupujący, ton: 7 typ silnika: Elektryczny Model silnika: KS ECO 2100 Maks. Długość polan, mm: 520 Maks. Śriednica polan, mm: 300 prędkości rozłupywania, sek.: ~ 10 Pozycja robocza: Pozioma Długość kabla, m: 1.85 Uzwojenie silnika: Miedziane pojemność oleju hydraulicznego, l: 2.9 Koła: 6’’ wymiary brutto (DxSxW), mm: 980x270x520 Waga netto, kg: 47 Waga brutto, kg: 49 Stopień ochrony: IP54M Kupujesz oryginalny produkt renomowanej niemieckiej firmy Könner & Söhnen, produkującej od lat bezawaryjne elektronarzędzia dla szerokiej grupy odbiorców. Producent zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie[TOP6] Bardzo tanie łuparki Konner & Sohnen [Ranking maj 2024]

Zobacz, jaka łuparka Konner & Sohnen jest aktualnie najtańsza i często występująca również w promocji oraz na wyprzedaży. Przygotowany ranking z budżetowymi łuparkami Konner & Sohnen do drewna jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Konner & sohnen Łuparka do drewna elektryczna kinetyczna ks 8tke 52/35 8t 2000w könner & söhnen ks (4260405364145)

Konner & sohnen Łuparka do drewna elektryczna kinetyczna ks 8tke 52/35 8t 2000w könner & söhnen ks (4260405364145) Najniższa Cena Online

Konner & sohnen Łuparka do drewna elektryczna kinetyczna ks 8tke 52/35 8t 2000w könner & söhnen ks (4260405364145) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki:  KONNER & SOHNEN
 • Pełna nazwa łuparki:  Konner & sohnen Łuparka do drewna elektryczna kinetyczna ks 8tke 52/35 8t 2000w könner & söhnen ks (4260405364145)
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA ELEKTRYCZNA KINETYCZNA KS 8TKE 52/35 8T 2000 W KONNER&SOHNEN

  Kinetyczna łuparka do drewna K&S to stanowczo prosta i szybka w obsłudze maszyna. Potrafi rozłupać kłody z prędkością osiągającą nawet 2 sekundy, a w dodatku cechuje się samodzielnością pracy - starczy tylko, iż uniesiesz dźwignię.

  Łuparka do drewna wyposażona została w konkretny a zarazem przychylny dla środowiska silnik elektryczny. Przyspawany do konstrukcji klin ze stali hartowanej znamionuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu może rozłupać jednocześnie suche, jak i mokre kłody.

  Dodatkowym atutem urządzenia jakim jest łuparka do drewna kinetyczna są koła transportowe, które sprawdzą się na każdym rodzaju podłoża.

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA
  Łuparka do drewna firmy K&S gwarantuje najwyższy standard bezpieczeństwa. Składa się na to m.in. Oburęczny system sterowania maszyną.

  ponadto w zakres standardowy maszyny do drewna wchodzi komplet ochrony, okulary poliwęglanowe, rękawiczki i słuchawki. Dodatkowo, powiększone bezpieczeństwo stosowania zapewnia zamontowany na silniku wyłącznik awaryjny, który wyłącza urządzenie w nieoczekiwanych sytuacjach.

  Istnieje także możliwość uzupełniania łuparki opcjonalnie w ochronną kratkę metalową KS 8T-PC dla uzupełniającej ochrony przed drzazgami i innymi cząstkami w trakcie łupania.

  wariant ŁUPARKI KINETYCZNEJ
  Kinetyczne łuparki są w stanie rozłupać kłody z szybkością łupania do 2 sekund, starczy unieść dźwignię, łuparka wykona resztę pracy samodzielnie.


  SILNIK przychylnY DLA ŚRODOWISKA
  Łuparka do drewna "Könner & Söhnen" jest wyposażona w potężny i niezawodny, przychylny dla środowiska silnik elektryczny.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ
  Tasak wytwarzany jest z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje obszerne obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy rodzaj kłody, zarówno suche, jak i mokre.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT stosowanIA GWARANTUJĄ:

  • Oburęczny system sterowania zapewnia pokaźniejsze bezpieczeństwo operatora.
  • Na silniku znajduje się wyłącznik awaryjny, który rozszerza bezpieczeństwo użytkownika w trakcie obsługi łuparki i pozwala na pilne wyłączenie urządzenia w nieoczekiwanych sytuacjach.
  • Metalowa pokrywa ochronna KS 8T-PC gwarantuje bezpieczeństwo użytkownika przed ewentualnym rozsypywaniem się wiórów i kawałków drewna, które powstają podczas łupania kłód
  • Blat do łuparki KS 8-15Table zapewniające wygodniejsze wykonywanie prac. Dzięki czemu blatowi posiekane drewno opałowe pozostaje na komfortowej wysokości roboczej.
  • Każda łuparka zaopatrzona jest w zestaw ochronny (okulary poliwęglanowe, rękawiczki).

  ŁATWY TRANSPORT
  Łuparka wyekwipowana jest w kółka ułatwiające transport, nawet na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.


2 ★  Łuparka do drewna kinetyczna spalinowa pozioma ks 15 tkg 52/35 15t könner & söhnen ks marki Konner & sohnen

Łuparka do drewna kinetyczna spalinowa pozioma ks 15 tkg 52/35 15t könner & söhnen ks marki Konner & sohnen Najniższa Cena Online

Łuparka do drewna kinetyczna spalinowa pozioma ks 15 tkg 52/35 15t könner & söhnen ks marki Konner & sohnen - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki:  KONNER & SOHNEN
 • Pełna nazwa łuparki:  Łuparka do drewna kinetyczna spalinowa pozioma ks 15 tkg 52/35 15t könner & söhnen ks marki Konner & sohnen
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA KINETYCZNA SPALINOWA POZIOMA KS 15 TKG 52/35 15T KONNER&SOHNEN

  Spalinowa łuparka kinetyczna do drewna K&S zagwarantuje prędkość rozłupania kłody w zaledwie 2 sekundy!

  Powyższa maszyna do drewna znamionuje się prostą obsługą - wystarczy podnieść dźwignię a łuparka wykona resztę pracy samodzielnie.

  potężny i niezawodny silnik spalinowy powyższej maszyny do drewna spełnia postępową normę emisji spalin EURO-V. Z tego powodu łuparka spalinowa jest przychylna dla środowiska.

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

  Łuparka spalinowa zaopatrzona została w klin rozłupujący ze stali hartowanej, który jest przyspawany do konstrukcji maszyny. Solidny klin jest w stanie wytrzymać duże obciążenia przy rozłupywaniu równocześnie kłody suchej jak i mokrej.

  ponadto łuparka do drewna spalinowa zapewnia bezpieczeństwo dzięki oburęcznemu systemowi sterowania maszyną. W zakres standardowy maszyny wchodzi pakiet ochrony, okulary poliwęglanowe, rękawiczki, słuchawki - dzięki czemu może korzystać z niej każdy profesjonalista.

  dodatkowo koła transportowe modelu KS 15TKG 52/35 komfortowy transport choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy także ziemia.

  typ ŁUPARKI KINETYCZNEJ
  Kinetyczne łuparki są w stanie rozłupać kłody z szybkością łupania do 2 sekund, starczy unieść dźwignię, łuparka wykona resztę pracy samodzielnie.


  niezawodnY konkretnY SILNIK K&S
  konkretne i bezawaryjne silniki benzynowe K&S spełniają wszystkie europejskie normy jakości, w tym progresywną normę emisji spalin EURO-V. Każdy silnik indywidualny numer seryjny, co pozwala kontrolować jakość produkcji i obsługi.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ
  Tasak wykonany jest z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje szerokie obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy wariant kłody, zarówno suche, jak i mokre.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT wykorzystywanIA GWARANTUJĄ:

  • System sterowania oburęcznego gwarantuje pokaźniejsze bezpieczeństwo operatora.
  • Metalowa pokrywa ochronna KS 15T-PC gwarantuje bezpieczeństwo użytkownika przed ewentualnym rozsypywaniem się wiórów i kawałków drewna, które powstają w trakcie łupania kłód
  • Blat do łuparki KS 8-15Table gwarantujące komfortowojsze realizowanie prac. Dzięki czemu blatowi posiekane drewno opałowe pozostaje na wygodnej wysokości roboczej.
  • Każda łuparka wyekwipowana jest w pakiet ochronny (okulary poliwęglanowe, rękawiczki).

  ŁATWY TRANSPORT
  Łuparka wyposażona jest w kółka usprawniające transport, choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.


3 ★  Łuparka do drewna hydrauliczna spalinowa pozioma pionowa KS 27THG 65 / 55 Könner & Söhnen KS

Łuparka do drewna hydrauliczna spalinowa pozioma pionowa KS 27THG 65 / 55 Könner & Söhnen KS Najniższa Cena Online

Łuparka do drewna hydrauliczna spalinowa pozioma pionowa KS 27THG 65 / 55 Könner & Söhnen KS - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki: 
 • Pełna nazwa łuparki:  Łuparka do drewna hydrauliczna spalinowa pozioma pionowa KS 27THG 65 / 55 Könner & Söhnen KS
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA HYDRAULICZNA SPALINOWA POZIOMA PIONOWA KS 27THG 65/55 Könner & Söhnen

  Markowy silnik "Könner & Söhnen" spełnia wszystkie europejskie normy jakości w tym najnowszą normę emisji spalin EURO-V, co zagwarantuje niezawodność pracy.

  jednostkowy numer seryjny wybity na silniku, co pozwala kontrolować jakość produkcji, obsługi i serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.

  Klin rozłupujący wyprodukowany z hartowanej stali przyspawanej do konstrukcji maszyny, który jest w stanie wytrzymać szerokie obciążenia, przy tym rozłupać kłody suche jak i zarówno mokre.

  Łuparkę opcjonalnie można wyposażyć w dodatkowy klin rozłupujący na 4 KS 27T-BL

  Możliwość pracy w pozycji pionowej, jak i pionowej co daje dużą wygodę w trakcie łupania sporych kłód, bez konieczności podnoszenia obszernych kłód.

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

  • Dla dopełniającej ochrony użytkownika, łuparkę można opcjonalnie wyposażyć w metalową kratkę ochronną KS 27T-PC
  • Maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy zapewnia system oburęczny sterowania maszyną.
  • Łuparka w standardzie dostarczona z zestawem ochronnym, na który składa się: rękawiczki, słuchawki, okulary poliwęglanowe.
  • Łatwe transportowanie maszyny dzięki zamontowanym kołom pneumatycznym, które ułatwiają przemieszczanie się nawet po nierównych powierzchniach.
  • Łuparka wyposażona została w dodatku w koło podporowe z hamulcem postojowym i zaczepem do haka samochodowego.

  wariant ŁUPARKI HYDRAULICZNEJ

  Płynna praca łuparki hydraulicznej zezwala na bezpieczne łupanie drewna opałowego, posiadając czas na założenie nowej kłody.

  bezawaryjnY solidnY SILNIK K&S

  potężne i niezawodne silniki benzynowe K&S spełniają wszystkie europejskie normy jakości, w tym postępową normę emisji spalin EURO-V. Każdy silnik jednostkowy numer seryjny, co pozwala kontrolować jakość produkcji i obsługi.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ

  Tasak tworzony jest z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje pokaźne obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy typ kłody, jednocześnie suche, jak i mokre.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT stosowanIA

  System sterowania oburęcznego zapewnia większe bezpieczeństwo operatora. Każda łuparka wyekwipowana jest w pakiet ochronny (okulary poliwęglanowe, rękawiczki, słuchawki).

  postępowY SYSTEM WYBORU POZYCJI ROBOCZEJ ŁUPARKI

  Model łączy w sobie możliwości samoczynnych procesów poziomych i pionowych, co jest niezwykle komfortowe w trakcie łupania obfitych kłód. Nie ma zapotrzebowania podnoszenia ciężkich kłód.

  OPCJONALNE WYPOSAŻENIE dodatkowe

  Możliwość uzupełnienia o ochronny ruszt metalowy (KS 27T-PC) – dla dopełniającej ochrony użytkownika przed wiórami drzewnymi podczas łupania kłód.

  ŁATWY TRANSPORT

  Łuparka wyekwipowana jest w kółka upraszczające transport, choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.

  Kupujesz oryginalny produkt uwielbianej niemieckiej producenta Könner & Söhnen, produkującej od lat bezawaryjne elektronarzędzia dla szerokiej grupy odbiorców. Marka zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie!

4 ★  Łuparka do drewna pozioma 6 ton KSB 6THE 52/30 1500w Könner & Söhnen KS (4260405365685)

Łuparka do drewna pozioma 6 ton KSB 6THE 52/30 1500w Könner & Söhnen KS (4260405365685) Najniższa Cena Online

Łuparka do drewna pozioma 6 ton KSB 6THE 52/30 1500w Könner & Söhnen KS (4260405365685) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki: 
 • Pełna nazwa łuparki:  Łuparka do drewna pozioma 6 ton KSB 6THE 52/30 1500w Könner & Söhnen KS (4260405365685)
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA POZIOMA 6 TON KSB 6THE 52/30 1500 W Könner & Söhnen

  SILNIK przyjaznY DLA ŚRODOWISKA
  Łuparka do drewna TM „Könner & Söhnen" jest zaopatrzona w potężny i niezawodny, przychylny dla środowiska silnik elektryczny.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ
  Tasak jest wytworzony z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje znaczne obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy wariant kłody, równocześnie suche, jak i mokre. Łuparkę można wyposażyć w dodatkowy 4-klinowy rozłupywacz (KS 7T-BL), co podwaja jej sprawność.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
  System sterowania oburęcznego gwarantuje pokaźniejsze bezpieczeństwo operatora.

  Płynna praca łuparki hydraulicznej umożliwia bezpieczne łupanie drewna opałowego, mając czas na założenie nowej kłody.

  WYPOSAŻENIE dodatkowe:

  - Możliwość uzupełnienia o kratkę ochronną metalową (KS 7T-PC) – dla dodatkowej ochrony użytkownika przed wiórami podczas rozłupywania kłód, a dodatkowa rama nośna (wspornik KS) umożliwia umieszczenie łuparki wyżej.

  ŁATWY TRANSPORT
  Łuparka wyekwipowana jest w kółka ułatwiające transport, choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.

  Kupujesz oryginalny artykuł cenionej niemieckiej marki Könner & Söhnen, produkującej od lat niezawodne elektronarzędzia dla szerokiej grupy odbiorców. Firma zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie!

5 ★  Łuparka drewna pozioma hydrauliczna KSB 6THE 52/25 1600W Könner & Söhnen KS (4260405364084)

Łuparka drewna pozioma hydrauliczna KSB 6THE 52/25 1600W Könner & Söhnen KS (4260405364084) Najniższa Cena Online

Łuparka drewna pozioma hydrauliczna KSB 6THE 52/25 1600W Könner & Söhnen KS (4260405364084) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki: 
 • Pełna nazwa łuparki:  Łuparka drewna pozioma hydrauliczna KSB 6THE 52/25 1600W Könner & Söhnen KS (4260405364084)
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DREWNA POZIOMA HYDRAULICZNA KSB 6THE 52/25 1600 W Könner & Söhnen

  SILNIK przychylnY DLA ŚRODOWISKA
  Łuparka do drewna TM „Könner & Söhnen" jest wyposażona w potężny i niezawodny, przyjazny dla środowiska silnik elektryczny.

  TASAK ZE STALI HARTOWANEJ
  Tasak jest wykonany z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje znaczne obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy wariant kłody, jednocześnie suche, jak i mokre. Łuparkę można wyposażyć w dodatkowy 4-klinowy rozłupywacz (KS 7T-BL), co podwaja jej skuteczność.

  MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
  System sterowania oburęcznego gwarantuje obszerniejsze bezpieczeństwo operatora.

  ŁUPARKA HYDRAULICZNA DO DREWNA

  Płynna praca łuparki hydraulicznej pozwala na bezpieczne łupanie drewna opałowego, mając czas na założenie nowej kłody.

  WYPOSAŻENIE dopełniające

  - Możliwość uzupełnienia o kratkę ochronną metalową (KS 7T-PC) – dla dopełniającej ochrony użytkownika przed wiórami podczas rozłupywania kłód, a dodatkowa rama nośna (wspornik KS) umożliwia umieszczenie łuparki wyżej.

  ŁATWY TRANSPORT
  Łuparka wyposażona jest w kółka usprawniające transport, choćby na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia.

  Kupujesz oryginalny artykuł szanowanej niemieckiej firmy Könner & Söhnen, produkującej od lat bezusterkowe elektronarzędzia dla szerokiej grupy odbiorców. Firma zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świecie!

6 ★  Tooles Łuparka do drewna ks 7the 52/30 2000 w 7 ton könner & söhnen ks

Tooles Łuparka do drewna ks 7the 52/30 2000 w 7 ton könner & söhnen ks Najniższa Cena Online

Tooles Łuparka do drewna ks 7the 52/30 2000 w 7 ton könner & söhnen ks - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent łuparki:  Tooles
 • Pełna nazwa łuparki:  Tooles Łuparka do drewna ks 7the 52/30 2000 w 7 ton könner & söhnen ks
 • Segment ogrodowy: Łuparki do rozłupywania oraz rozszczypywania drewna
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis łuparki:
  ŁUPARKA DO DREWNA KS 7THE 52/30 2000 W 7 TON KONNER&SOHNEN SILNIK przyjaznY DLA ŚRODOWISKA Łuparka do drewna TM „Könner & Söhnen” jest zaopatrzona w solidny i bezawaryjny, przychylny dla środowiska silnik elektryczny. TASAK ZE STALI HARTOWANEJ Tasak jest wykonany z hartowanej stali przyspawanej do ramy, która wytrzymuje wielkie obciążenia i jest w stanie rozłupać każdy rodzaj kłody, zarówno suche, jak i mokre. Łuparkę można wyposażyć w dodatkowy 4-klinowy rozłupywacz (KS 7T-BL), co podwaja jej skuteczność. MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO System sterowania oburęcznego zapewnia większe bezpieczeństwo operatora. ŁUPARKA HYDRAULICZNA DO DREWNA Płynna praca łuparki hydraulicznej pozwala na bezpieczne łupanie drewna opałowego, posiadając czas na założenie nowej kłody. WYPOSAŻENIE dodatkowe Możliwość uzupełnienia o kratkę ochronną metalową (KS 7T-PC) – dla dopełniającej ochrony użytkownika przed wiórami podczas rozłupywania kłód, a dodatkowa rama nośna (wspornik KS) zezwala na umieszczenie łuparki wyżej nietrudny TRANSPORT Łuparka zaopatrzona jest w kółka upraszczające transport, nawet na nierównych powierzchniach, takich jak żwir czy ziemia. Informacje technicznE: Napięcie, V: 230 Częstotliwość, Hz: 50 Moc silnika, W: 2000 Układ rozłupujący, ton: 7 typ silnika: Elektryczny Model silnika: KS ECO 2100 Maks. Długość polan, mm: 520 Maks. Śriednica polan, mm: 300 prędkości rozłupywania, sek.: ~ 10 Pozycja robocza: Pozioma Długość kabla, m: 1.85 Uzwojenie silnika: Miedziane pojemność oleju hydraulicznego, l: 2.9 Koła: 6’’ wymiary brutto (DxSxW), mm: 980x270x520 Waga netto, kg: 47 Waga brutto, kg: 49 Stopień ochrony: IP54M Kupujesz oryginalny produkt renomowanej niemieckiej firmy Könner & Söhnen, produkującej od lat bezawaryjne elektronarzędzia dla szerokiej grupy odbiorców. Producent zdobyła zaufanie wielu klientów na całym świeciePodsumowanie, czyli jaka łuparka Konner & Sohnen najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane łuparki Konner & Sohnen


[TOP 3] Najtańsze łuparki Konner & SohnenDobre łuparki do drewna [TOP6 maj 2024]

Nadal bez łuparki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych łuparek.


Polecamy również: Jaka łuparka do drewna najlepsza? Ranking TOP10 łuparek


Krótkie FAQ o łuparkach Konner & Sohnen

1# Gdzie szukać opinii na temat łuparek Konner & Sohnen do drewna?

Znajdujące się w rankingach propozycje z łuparkami Konner & Sohnen do drewna odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaka łuparka Konner & Sohnen jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych łuparek Konner & Sohnen do drewna warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które łuparki Konner & Sohnen są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z łuparkami Konner & Sohnen do drewna zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach łuparek Konner & Sohnen do drewna to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Hamak ogrodowy HI [Ranking]. Jaki najlepszy?

sob. gru 23 , 2023
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.