Krzesło ogrodowe plastikowe do 2000 zł. Jakie najlepsze? [Ranking]

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi krzesłami plastikowymi do 2000 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach ogrodowych krzeseł plastikowych do 2000 zł.


[TOP10] Dobre krzesła plastikowe do ogrodu do 2000 zł [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jakie krzesło ogrodowe plastikowe do 2000 zł jest najchętniej wybierane przez Konsumentów. Przygotowany ranking z ogrodowymi krzesłami plastikowymi do 2000 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Elior Vidaxl krzesła ogrodowe rozkładane, 4 szt., plastikowe, białe

Elior Vidaxl krzesła ogrodowe rozkładane, 4 szt., plastikowe, białe Najniższa Cena Online

Elior Vidaxl krzesła ogrodowe rozkładane, 4 szt., plastikowe, białe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  Elior
 • Pełna nazwa krzesła:  Elior Vidaxl krzesła ogrodowe rozkładane, 4 szt., plastikowe, białe
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Elexio 3Q stanowi wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego odpoczynku w ogrodzie. Te cztery innowacyjne krzesła zapewnią Ci wygodę w każdym zakątku zewnętrznej przestrzeni. nowoczesny i świeżość białego koloru sprawią, iż przydomowa okolica zyska na wyjątkowej energii. Elexio 3Q to już kolejne dzieło od utalentowanych projektantów z firmy Elior, który zadbali o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu zyskujesz ogrodowy komplet, które nie ma sobie równych!

  mistrzowskie wyposażenie na długie lata

  pakiet został wyprodukowany z trwałego tworzywa polimerowego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jest to istotnie ważne na podwórku, gdzie stale coś się dzieje i zwyczajnie łatwiej o usterki, w przypadku domowego wyposażenia. Ponadto materiał zapewnia skuteczną ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych. Oznacza to, iż z krzeseł będziesz mógł korzystać podczas każdej pogody: produkt jest wodoodporny i dobrze znosi wahania temperatur. Elexio 3Q to niepowtarzalne wyposażenie, jakie poradzi sobie w każdych warunkach!

  Inteligentny design i poręczne rozwiązania

  Ten komplet znamionuje kilka cech, dzięki którym korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Całość da się szybko złożyć, co ułatwia transportowanie towaru z miejsca na miejsce. Krzesła można odchylać na cztery zróżnicowane sposoby, więc bez wątpienia wyszukasz dla siebie nieprzeciętną pozycję. Meble są na dodatek lekkie, więc ich przenoszenie pozostanie właściwie formalnością. Elexio 3Q jest nietrudne do czyszczenia – do dobrej konserwacji zestawu wystarczy Ci jedynie mokra ściereczka. Także montaż towaru pozostaje szybki i zwyczajnie intuicyjny.

  Nowy poziom ogrodowej aranżacji

  Niektórzy producenci mebli asygnowanych do użytku zewnętrznego prześcigają się w wyszukanym wzornictwie. Projektanci z marki Elior postanowili odwrócić ten kierunek i wrócić do prostych oraz sprawdzonych koncepcji. W związku z tym design zestawu krzeseł Elexio 3Q posiada wyrazistą kompilację, którą cechuje uniwersalność formy. M


2 ★  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe, vidaxl_275068

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe, vidaxl_275068 Najniższa Cena Online

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe, vidaxl_275068 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  Elior
 • Pełna nazwa krzesła:  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe, vidaxl_275068
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Elexio 4Q to pakiet sześciu profesjonalnych krzeseł ogrodowych, który pokochasz! Ten dopracowany pakiet zapewni miejsce do siedzenia dla Ciebie, a także Twoich gości. Progresywne wykonanie sprawi, że ten produkt posłuży w obrębie zewnętrznej przestrzeni przez długie lata. Rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na przydomowym podwórku, działce za miastem oraz w trakcie plenerowej schadzki. Biały odcień z kolei odświeży Twoją aranżację i sprawi, iż nabierze ona nowej energii.

  fachowe wyposażenie na długie lata

  komplet został wykonany z trwałego tworzywa polimerowego, które jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Jest to szczególnie ważne na podwórku, gdzie stale coś się dzieje i zwyczajnie łatwiej o usterki, w przypadku domowego wyposażenia. Na dodatek materiał gwarantuje efektywną ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych. Oznacza to, iż z krzeseł będziesz mógł korzystać w trakcie każdej pogody: artykuł jest wodoodporny i prawidłowo znosi wahania temperatur. Elexio 4Q to unikalne wyposażenie, jakie poradzi sobie w każdych warunkach!

  Inteligentny design i poręczne rozwiązania

  Ten pakiet znamionuje kilka cech, dzięki którym korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Całość da się momentalnie złożyć, co upraszcza transportowanie towaru z miejsca na miejsce. Krzesła można odchylać na cztery przeróżne sposoby, więc na pewno wynajdziesz dla siebie doskonałą pozycję. Meble są na dodatek lekkie, więc ich przenoszenie pozostanie właściwie formalnością. Elexio 4Q jest łatwe do czyszczenia – do prawidłowej konserwacji zestawu starczy Ci jedynie mokra ściereczka. Także montaż artykułu pozostaje prędki i zwyczajnie instynktowny.

  Nowy poziom ogrodowej aranżacji

  Niektórzy producenci mebli asygnowanych do stosowania zewnętrznego prześcigają się w wyszukanym wzornictwie. Projektanci z marki Elior postanowili odwrócić ten nurt i wrócić do prostych i sprawdzonych koncepcji. W związku z tym design zestawu krzeseł Elexio 4Q ma wyrazistą kompozycję, którą znamionuje uniwersalność formy.


3 ★  Elior Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, antracytowe

Elior Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, antracytowe Najniższa Cena Online

Elior Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, antracytowe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  Elior
 • Pełna nazwa krzesła:  Elior Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, antracytowe
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Elexio 4Q to zestaw mebli ogrodowych, obok którego trudno przejść obojętnie! Na ten towar składa się aż sześć krzeseł w odcieniu antracytu. Wszystkie można składać oraz regulować ich położenie, dzięki temu zjednoczysz je do własnych preferencji. Na dodatek Elexio 4Q może pochwalić się innowacyjnym designem, jaki zwyczajnie wpada w oko. Dzięki temu wyposażenie stanie się funkcjonalną wizytówką Twojego podwórka, a Ty sam będziesz mógł relaksować się na swych warunkach!

  mistrzowskie wyposażenie na długie lata

  pakiet został stworzony z trwałego tworzywa polimerowego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jest to niezwykle ważne na podwórku, gdzie stale coś się dzieje i zwyczajnie łatwiej o usterki, w sytuacji domowego wyposażenia. Na dodatek materiał gwarantuje skuteczną ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych. Oznacza to, że z krzeseł będziesz mógł korzystać podczas każdej pogody: towar jest wodoodporny i poprawnie znosi wahania temperatur. Elexio 4Q to oryginalne wyposażenie, jakie poradzi sobie w każdych warunkach!

  Inteligentny design i funkcjonalne rozwiązania

  Ten zestaw cechuje kilka cech, dzięki którym korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Całość da się prędko złożyć, co usprawnia transportowanie artykułu z miejsca na miejsce. Krzesła można odchylać na cztery różne sposoby, więc z pewnością odnajdziesz dla siebie znakomitą pozycję. Meble są na dodatek lekkie, więc ich przenoszenie pozostanie właściwie formalnością. Elexio 4Q jest łatwe do czyszczenia – do prawidłowej konserwacji zestawu wystarczy Ci jedynie mokra ściereczka. Także montaż artykułu pozostaje prędki i zwyczajnie instynktowny.

  Nowy poziom ogrodowej aranżacji

  Niektórzy producenci mebli dedykowanych do wykorzystania zewnętrznego prześcigają się w wymyślnym wzornictwie. Projektanci z marki Elior postanowili odwrócić ten kierunek i wrócić do prostych i sprawdzonych koncepcji. W związku z tym design zestawu krzeseł Elexio 4Q ma wyrazistą kompozycję, którą znamionuje uniwersalno


4 ★  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, antracytowe, vidaxl_275071

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, antracytowe, vidaxl_275071 Najniższa Cena Online

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, antracytowe, vidaxl_275071 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  Elior
 • Pełna nazwa krzesła:  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, antracytowe, vidaxl_275071
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Elexio 3Q to absolutnie specyficzna kompilacja do Twojego ogrodu! Ten pakiet czterech poręcznych krzeseł pozwoli Ci odpocząć wraz ze znajomymi w dowolnej, zewnętrznej przestrzeni. Wykonanie towaru sprawi, że posłuży on poprzez lata, z kolei progresywny fason odszuka się na każdym podwórku. Odcień antracytu będzie jednocześnie atrakcyjnym niuansem, który uczyni aranżację bardziej elegancką. Wszystkie części zestawu są także wyjątkowo przestawne, więc zabierzesz je gdziekolwiek zechcesz!

  profesjonalne wyposażenie na długie lata

  komplet został produkowany z trwałego tworzywa polimerowego, które jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Jest to nad wyraz ważne na podwórku, gdzie stale coś się dzieje i zwyczajnie łatwiej o usterki, w przypadku domowego wyposażenia. Ponadto materiał gwarantuje sprawną ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych. Oznacza to, iż z krzeseł będziesz mógł korzystać w trakcie każdej pogody: artykuł jest wodoodporny i prawidłowo znosi wahania temperatur. Elexio 3Q to specyficzne wyposażenie, jakie poradzi sobie w każdych warunkach!

  Inteligentny design i funkcjonalne rozwiązania

  Ten pakiet cechuje kilka cech, dzięki którym korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Całość da się szybko złożyć, co ułatwia transportowanie artykułu z miejsca na miejsce. Krzesła można odchylać na cztery różne sposoby, więc na pewno znajdziesz dla siebie świetną pozycję. Meble są w dodatku lekkie, więc ich przenoszenie pozostanie właściwie formalnością. Elexio 3Q jest nietrudne do czyszczenia – do korzystnej konserwacji zestawu wystarczy Ci jedynie mokra ściereczka. Także montaż towaru pozostaje prędki i zwyczajnie instynktowny.

  Nowy poziom ogrodowej aranżacji

  Niektórzy producenci mebli asygnowanych do użytkowania zewnętrznego prześcigają się w wyszukanym wzornictwie. Projektanci z marki Elior postanowili odwrócić ten kierunek i wrócić do prostych i sprawdzonych koncepcji. W związku z tym


5 ★  vidaXL Krzesła ogrodowe z poduszkami, 4 szt., plastik, białe, VXL-3054425

vidaXL Krzesła ogrodowe z poduszkami, 4 szt., plastik, białe, VXL-3054425 Najniższa Cena Online

vidaXL Krzesła ogrodowe z poduszkami, 4 szt., plastik, białe, VXL-3054425 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaxl
 • Pełna nazwa krzesła:  vidaXL Krzesła ogrodowe z poduszkami, 4 szt., plastik, białe, VXL-3054425
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Zrelaksuj się na swoim patio, w ogrodzie albo innej przestrzeni na świeżym powietrzu za sprawą tych czterech funkcjonalnych i stylowych krzeseł wypoczynkowych!

  Te wygodne krzesła do ogrodu wyprodukowano z trwałego, niepodatnego na działanie czynników pogodowych i nieskomplikowanego w konserwacji plastiku, który jest wytrzymały i sprawdzi się wspaniale podczas codziennego użytkowania. Grubo wypełnione poduszki na siedzisko i oparcie rozszerzają komfort podczas wypoczynku. Lekka budowa ułatwia przestawianie mebli. Nie wymagają one montażu.

  • Kolor: biały
  • Kolor poduszki: brązowy
  • Materiał: plastik
  • wymiary całkowite: 78 x 78 x 70 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Głębokość siedziska: 56 cm
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 31 cm
  • Grubość poduszki: 4 cm
  • towar oporny na czynniki atmosferyczne
  • Zawartość przesyłki:
  • 4 x krzesło

6 ★  Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe

Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe Najniższa Cena Online

Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaXL
 • Pełna nazwa krzesła:  Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  odporne na warunki pogodowe krzesła ogrodowe będą nieprzeciętnym dodatkiem do Twojego ogrodu lub tarasu. Idealnie sprawdzą się w czasie spotkań z rodziną i przyjaciółmi albo po prostu do korzystania z uroków pobytu na świeżym powietrzu.

  Rozkładane krzesła ogrodowe tworzono z wytrzymałego plastiku, dzięki temu są one niepodatne na warunki atmosferyczne i prosto się je czyści. Ich oparcia mają 4 możliwości ustawień odchylenia, więc za każdym razem możesz znaleźć najwygodniejszą dla siebie pozycję. Meble są niezwykle lekkie, przez co ich przestawianie jest proste. Można je złożyć, kiedy nie są wykorzystywane, żeby zaoszczędzić miejsce.

  W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł.

  • Kolor: biały
  • Materiał: plastik
  • rozmiary: 60 x 61 x 108 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Szerokość siedziska: 45 cm
  • Głębokość siedziska: 49,5 cm
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 44 cm
  • Wysokość podłokietników: 63 cm
  • 4 pozycje odchylenia oparcia
  • artykuł wytrzymały na czynniki atmosferyczne
  • Możliwość składania ułatwiająca transport
  • W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł

7 ★  Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, antracytowe (8718475599203)

Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, antracytowe (8718475599203) Najniższa Cena Online

Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, antracytowe (8718475599203) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaXL
 • Pełna nazwa krzesła:  Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, antracytowe (8718475599203)
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  wytrzymałe na warunki pogodowe krzesła ogrodowe będą wyśmienitym dodatkiem do Twojego ogrodu lub tarasu. Nieprzeciętnie sprawdzą się w czasie spotkań z rodziną i przyjaciółmi albo po prostu do korzystania z uroków pobytu na świeżym powietrzu.

  Rozkładane krzesła ogrodowe wytworzono z wytrzymałego plastiku, dzięki temu są one oporne na warunki atmosferyczne i z łatwością się je czyści. Ich oparcia mają 4 możliwości ustawień odchylenia, więc za każdym razem możesz znaleźć najwygodniejszą dla siebie pozycję. Meble są niezwykle lekkie, przez co ich przestawianie jest łatwe. Można je złożyć, kiedy nie są używane, żeby zaoszczędzić miejsce.

  W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł.

  • Kolor: antracytowy
  • Materiał: plastik
  • rozmiary: 60 x 61 x 108 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Szerokość siedziska: 45 cm
  • Głębokość siedziska: 49,5 cm
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 44 cm
  • Wysokość podłokietników: 63 cm
  • 4 pozycje odchylenia oparcia
  • artykuł wytrzymały na czynniki atmosferyczne
  • Możliwość składania ułatwiająca transport
  • W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł

8 ★  rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, zielone marki Vidaxl

rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, zielone marki Vidaxl Najniższa Cena Online

rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, zielone marki Vidaxl - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaXL
 • Pełna nazwa krzesła:  rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, zielone marki Vidaxl
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  wytrzymałe na warunki pogodowe krzesła ogrodowe będą genialnym dodatkiem do Twojego ogrodu albo tarasu. Genialnie sprawdzą się w czasie spotkań z rodziną i przyjaciółmi lub po prostu do korzystania z uroków pobytu na świeżym powietrzu.

  Rozkładane krzesła ogrodowe wytwarzano z wytrzymałego plastiku, dzięki temu są one oporne na warunki atmosferyczne i z łatwością się je czyści. Ich oparcia posiadają 4 możliwości ustawień odchylenia, więc za każdym razem możesz znaleźć najwygodniejszą dla siebie pozycję. Meble są nad wyraz lekkie, przez co ich przestawianie jest przystępne. Można je złożyć, kiedy nie są wykorzystywane, aby zaoszczędzić miejsce.

  W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł.

  • Kolor: zielony
  • Materiał: plastik
  • rozmiary: 60 x 61 x 108 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Szerokość siedziska: 45 cm
  • Głębokość siedziska: 49,5 cm
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 44 cm
  • Wysokość podłokietników: 63 cm
  • 4 pozycje odchylenia oparcia
  • artykuł wytrzymały na czynniki atmosferyczne
  • Możliwość składania ułatwiająca transport
  • W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł

9 ★  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, zielone (8718475599173)

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, zielone (8718475599173) Najniższa Cena Online

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, zielone (8718475599173) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaXL
 • Pełna nazwa krzesła:  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, zielone (8718475599173)
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  wytrzymałe na warunki pogodowe krzesła ogrodowe będą nieprzeciętnym dodatkiem do Twojego ogrodu albo tarasu. Świetnie sprawdzą się w czasie spotkań z rodziną i przyjaciółmi lub po prostu do korzystania z uroków pobytu na świeżym powietrzu.

  Rozkładane krzesła ogrodowe produkowano z wytrzymałego plastiku, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne i łatwo się je czyści. Ich oparcia posiadają 4 możliwości ustawień odchylenia, więc zawsze możesz znaleźć najwygodniejszą dla siebie pozycję. Meble są wyjątkowo lekkie, przez co ich przestawianie jest łatwe. Można je złożyć, kiedy nie są wykorzystywane, by zaoszczędzić miejsce.

  W skład przesyłki wchodzą 4 krzesła.

  • Kolor: zielony
  • Materiał: plastik
  • rozmiary: 60 x 61 x 108 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Szerokość siedziska: 45 cm
  • Głębokość siedziska: 49,5 cm
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 44 cm
  • Wysokość podłokietników: 63 cm
  • 4 pozycje odchylenia oparcia
  • towar oporny na czynniki atmosferyczne
  • Możliwość składania upraszczająca transport
  • dostawa obejmuje 4 krzesła

10 ★  Krzesła ogrodowe, 4 szt., białe, plastik stylizowany na rattan

Krzesła ogrodowe, 4 szt., białe, plastik stylizowany na rattan Najniższa Cena Online

Krzesła ogrodowe, 4 szt., białe, plastik stylizowany na rattan - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaXL
 • Pełna nazwa krzesła:  Krzesła ogrodowe, 4 szt., białe, plastik stylizowany na rattan
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Nasze wytrzymałe, plastikowe krzesła będą genialnym uzupełnieniem Twojego ogrodu, tarasu albo patio.

  Krzesła stołowe wyprodukowano z trwałego plastiku, dzięki czemu są niepodatne na warunki pogodowe i nietrudne do czyszczenia. Ich przypominający rattanową plecionkę wygląd doda nieco naturalnego uroku do Twojej przestrzeni na zewnątrz. Dzięki potężnej, stalowej ramie komplet krzeseł jest stanowczo stabilny. W dodatku, meble są lekkie i można je bez trudu przestawiać.

  W skład przesyłki wchodzą 4 krzesła.

  • Kolor: biały
  • Materiał: plastik + stal
  • wymiary: 58,5 x 53,5 x 88,5 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Wytrzymały plastik stylizowany na pleciony rattan
  • produkt niepodatny na czynniki atmosferyczne
  • przesyłka obejmuje 4 krzesła[TOP6] Bardzo tanie krzesła plastikowe do ogrodu do 2000 zł [Ranking maj 2024]

Zobacz, jakie krzesło ogrodowe plastikowe do 2000 zł jest aktualnie najtańsze, często występujące również w promocjach oraz na wyprzedażach. Przygotowany ranking z budżetowymi ogrodowymi krzesłami plastikowymi do 2000 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, zielone (8718475599173)

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, zielone (8718475599173) Najniższa Cena Online

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, zielone (8718475599173) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaXL
 • Pełna nazwa krzesła:  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, zielone (8718475599173)
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  niepodatne na warunki pogodowe krzesła ogrodowe będą rewelacyjnym dodatkiem do Twojego ogrodu lub tarasu. Nadzwyczajnie sprawdzą się w czasie spotkań z rodziną i przyjaciółmi lub po prostu do korzystania z uroków pobytu na świeżym powietrzu.

  Rozkładane krzesła ogrodowe wykonano z wytrzymałego plastiku, dzięki temu są one odporne na warunki atmosferyczne i z łatwością się je czyści. Ich oparcia mają 4 możliwości ustawień odchylenia, więc za każdym razem możesz znaleźć najwygodniejszą dla siebie pozycję. Meble są wyjątkowo lekkie, przez co ich przestawianie jest nieskomplikowane. Można je złożyć, kiedy nie są używane, żeby zaoszczędzić miejsce.

  W skład przesyłki wchodzą 4 krzesła.

  • Kolor: zielony
  • Materiał: plastik
  • wymiary: 60 x 61 x 108 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Szerokość siedziska: 45 cm
  • Głębokość siedziska: 49,5 cm
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 44 cm
  • Wysokość podłokietników: 63 cm
  • 4 pozycje odchylenia oparcia
  • produkt oporny na czynniki atmosferyczne
  • Możliwość składania upraszczająca transport
  • dostawa obejmuje 4 krzesła

2 ★  Krzesła ogrodowe, 4 szt., białe, plastik stylizowany na rattan

Krzesła ogrodowe, 4 szt., białe, plastik stylizowany na rattan Najniższa Cena Online

Krzesła ogrodowe, 4 szt., białe, plastik stylizowany na rattan - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaXL
 • Pełna nazwa krzesła:  Krzesła ogrodowe, 4 szt., białe, plastik stylizowany na rattan
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Nasze wytrzymałe, plastikowe krzesła będą nadzwyczajnym uzupełnieniem Twojego ogrodu, tarasu lub patio.

  Krzesła stołowe wytworzono z trwałego plastiku, dzięki temu są niepodatne na warunki pogodowe i przystępne do czyszczenia. Ich przypominający rattanową plecionkę wygląd doda nieco naturalnego uroku do Twojej przestrzeni na zewnątrz. Dzięki mocnej, stalowej ramie zestaw krzeseł jest bardzo jednostajny. Dodatkowo, meble są lekkie i można je bez trudu przestawiać.

  W skład przesyłki wchodzą 4 krzesła.

  • Kolor: biały
  • Materiał: plastik + stal
  • rozmiary: 58,5 x 53,5 x 88,5 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Wytrzymały plastik stylizowany na pleciony rattan
  • towar odporny na czynniki atmosferyczne
  • przesyłka obejmuje 4 krzesła

3 ★  Elior Vidaxl krzesła ogrodowe rozkładane, 4 szt., plastikowe, białe

Elior Vidaxl krzesła ogrodowe rozkładane, 4 szt., plastikowe, białe Najniższa Cena Online

Elior Vidaxl krzesła ogrodowe rozkładane, 4 szt., plastikowe, białe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  Elior
 • Pełna nazwa krzesła:  Elior Vidaxl krzesła ogrodowe rozkładane, 4 szt., plastikowe, białe
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Elexio 3Q stanowi wszystko, czego Ci potrzeba do skutecznego odpoczynku w ogrodzie. Te cztery nowoczesne krzesła zapewnią Ci wygodę w każdym zakątku zewnętrznej przestrzeni. progresywny , a także świeżość białego koloru sprawią, że przydomowa okolica zyska na wyjątkowej energii. Elexio 3Q to już kolejne dzieło od utalentowanych projektantów z marki Elior, który zadbali o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu zyskujesz ogrodowy zestaw, które nie ma sobie równych!

  mistrzowskie wyposażenie na długie lata

  zestaw został stworzony z trwałego tworzywa polimerowego, które jest oporne na uszkodzenia mechaniczne. Jest to nad wyraz ważne na podwórku, gdzie stale coś się dzieje i zwyczajnie łatwiej o usterki, w przypadku domowego wyposażenia. Na dodatek materiał zapewnia sprawną ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych. Oznacza to, iż z krzeseł będziesz mógł korzystać podczas każdej pogody: towar jest wodoodporny i prawidłowo znosi wahania temperatur. Elexio 3Q to unikalne wyposażenie, jakie poradzi sobie w każdych warunkach!

  Inteligentny design i użyteczne rozwiązania

  Ten pakiet znamionuje kilka cech, dzięki którym korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Całość da się ekspresowo złożyć, co upraszcza transportowanie artykułu z miejsca na miejsce. Krzesła można odchylać na cztery zróżnicowane sposoby, więc z całą pewnością znajdziesz dla siebie genialną pozycję. Meble są ponadto lekkie, więc ich przenoszenie pozostanie właściwie formalnością. Elexio 3Q jest nieskomplikowane do czyszczenia – do korzystnej konserwacji zestawu starczy Ci jedynie mokra ściereczka. Także montaż towaru pozostaje szybki i zwyczajnie intuicyjny.

  Nowy poziom ogrodowej aranżacji

  Niektórzy producenci mebli dedykowanych do wykorzystywania zewnętrznego prześcigają się w wymyślnym wzornictwie. Projektanci z producenta Elior postanowili odwrócić ten trend i wrócić do prostych i sprawdzonych koncepcji. W związku z tym design zestawu krzeseł Elexio 3Q ma wyrazistą kompozycję, którą charakteryzuje uniwersalność formy. M


4 ★  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, antracytowe, vidaxl_275071

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, antracytowe, vidaxl_275071 Najniższa Cena Online

vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, antracytowe, vidaxl_275071 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  Elior
 • Pełna nazwa krzesła:  vidaXL Rozkładane krzesła ogrodowe, 4 szt., plastikowe, antracytowe, vidaxl_275071
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Elexio 3Q to absolutnie unikalna kompozycja do Twojego ogrodu! Ten komplet czterech ergonomicznych krzeseł pozwoli Ci odpocząć wraz ze znajomymi w dowolnej, zewnętrznej przestrzeni. Wykonanie artykułu sprawi, iż posłuży on przez lata, z kolei postępowy fason odszuka się na każdym podwórku. Odcień antracytu będzie równocześnie interesującym niuansem, który uczyni aranżację bardziej elegancką. Wszystkie komponenty zestawu są jeszcze nad wyraz przestawne, więc zabierzesz je gdziekolwiek zechcesz!

  mistrzowskie wyposażenie na długie lata

  pakiet został wyprodukowany z trwałego tworzywa polimerowego, które jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Jest to niezwykle ważne na podwórku, gdzie stale coś się dzieje i zwyczajnie łatwiej o usterki, w sytuacji domowego wyposażenia. Dodatkowo materiał zagwarantuje wydajną ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych. Oznacza to, iż z krzeseł będziesz mógł korzystać podczas każdej pogody: artykuł jest wodoodporny i należycie znosi wahania temperatur. Elexio 3Q to oryginalne wyposażenie, jakie poradzi sobie w każdych warunkach!

  Inteligentny design i poręczne rozwiązania

  Ten komplet charakteryzuje kilka cech, dzięki którym korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Całość da się ekspresowo złożyć, co upraszcza transportowanie artykułu z miejsca na miejsce. Krzesła można odchylać na cztery najróżniejsze sposoby, więc bez dwóch zdań odnajdziesz dla siebie wyśmienitą pozycję. Meble są na dodatek lekkie, więc ich przenoszenie pozostanie właściwie formalnością. Elexio 3Q jest przystępne do czyszczenia – do prawidłowej konserwacji zestawu wystarczy Ci jedynie mokra ściereczka. Także montaż produktu pozostaje prędki i zwyczajnie intuicyjny.

  Nowy poziom ogrodowej aranżacji

  Niektórzy producenci mebli asygnowanych do wykorzystania zewnętrznego prześcigają się w wykwintnym wzornictwie. Projektanci z producenta Elior postanowili odwrócić ten nurt i wrócić do prostych i sprawdzonych koncepcji. W związku z tym


5 ★  Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe

Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe Najniższa Cena Online

Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaXL
 • Pełna nazwa krzesła:  Vidaxl rozkładane krzesła ogrodowe, 6 szt., plastikowe, białe
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  odporne na warunki pogodowe krzesła ogrodowe będą nadzwyczajnym dodatkiem do Twojego ogrodu albo tarasu. Rewelacyjnie sprawdzą się w czasie spotkań z rodziną i przyjaciółmi lub po prostu do korzystania z uroków pobytu na świeżym powietrzu.

  Rozkładane krzesła ogrodowe wyprodukowano z wytrzymałego plastiku, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne i łatwo się je czyści. Ich oparcia mają 4 możliwości ustawień odchylenia, więc zawsze możesz znaleźć najwygodniejszą dla siebie pozycję. Meble są bardzo lekkie, przez co ich przestawianie jest nieskomplikowane. Można je złożyć, kiedy nie są użytkowane, aby zaoszczędzić miejsce.

  W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł.

  • Kolor: biały
  • Materiał: plastik
  • rozmiary: 60 x 61 x 108 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Szerokość siedziska: 45 cm
  • Głębokość siedziska: 49,5 cm
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 44 cm
  • Wysokość podłokietników: 63 cm
  • 4 pozycje odchylenia oparcia
  • produkt odporny na czynniki atmosferyczne
  • Możliwość składania upraszczająca transport
  • W skład przesyłki wchodzi 6 krzeseł

6 ★  vidaXL Krzesła ogrodowe z poduszkami, 4 szt., plastik, białe, VXL-3054425

vidaXL Krzesła ogrodowe z poduszkami, 4 szt., plastik, białe, VXL-3054425 Najniższa Cena Online

vidaXL Krzesła ogrodowe z poduszkami, 4 szt., plastik, białe, VXL-3054425 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent krzesła:  vidaxl
 • Pełna nazwa krzesła:  vidaXL Krzesła ogrodowe z poduszkami, 4 szt., plastik, białe, VXL-3054425
 • Segment ogrodowy: Krzesła do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis krzesła:

  Zrelaksuj się na swoim patio, w ogrodzie albo innej przestrzeni na świeżym powietrzu za sprawą tych czterech funkcjonalnych i stylowych krzeseł wypoczynkowych!

  Te komfortowe krzesła do ogrodu wyprodukowano z trwałego, opornego na działanie czynników pogodowych i łatwego w konserwacji plastiku, który jest wytrzymały i stanie na wysokości zadania świetnie w trakcie codziennego używania. Grubo wypełnione poduszki na siedzisko i oparcie zwiększają komfort w trakcie wypoczynku. Lekka konstrukcja usprawnia przestawianie mebli. Nie wymagają one konstrukcji.

  • Kolor: biały
  • Kolor poduszki: brązowy
  • Materiał: plastik
  • rozmiary całkowite: 78 x 78 x 70 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Głębokość siedziska: 56 cm
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 31 cm
  • Grubość poduszki: 4 cm
  • produkt odporny na czynniki atmosferyczne
  • Zawartość przesyłki:
  • 4 x krzesłoPodsumowanie, czyli jakie krzesło ogrodowe plastikowe do 2000 zł najlepsze?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane krzesła plastikowe do ogrodu do 2000 zł


[TOP 3] Najtańsze krzesła plastikowe do ogrodu do 2000 złRekomendowane ogrodowe krzesła do 2000 zł [Ranking maj 2024]

Nadal bez krzesła do ogrodu? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych krzeseł do ogrodu w cenie do 2000 zł.


Polecamy również nasz poradnik: Jakie krzesło ogrodowe kupić? Poradnik i Ranking TOP12 krzeseł do ogrodu!


Krótkie FAQ o krzesłach plastikowych do ogrodu do 2000 zł

1# Gdzie szukać opinii na temat ogrodowych krzeseł plastikowych do 2000 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z ogrodowymi krzesłami plastikowymi do 2000 zł odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jakie krzesło ogrodowe plastikowe do 2000 zł jest najlepsze? Które wybrać?

Poszukując dobrych ogrodowych krzeseł plastikowych do 2000 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które krzesła plastikowe do ogrodu do 2000 zł są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z ogrodowymi krzesłami plastikowymi do 2000 zł zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach ogrodowych krzeseł plastikowych do 2000 zł to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Huśtawka ogrodowa do 300 zł. Jaka najlepsza? [Ranking]

pon. sty 1 , 2024
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi huśtawkami do […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.