Kosiarka elektryczna (szerokość koszenia do 40 cm) [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z elektrycznymi kosiarkami do 400 mm szerokości koszenia.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach elektrycznych kosiarek do 40cm szerokości koszenia.


[TOP10] Dobre kosiarki elektryczne z koszeniem do 40 cm szerokości [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka kosiarka elektryczna o szerokości koszenia do 40 cm była najchętniej wybierana przez Kupujących. Przygotowany ranking z elektrycznymi kosiarkami do 400 mm szerokości koszenia jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Kosiarka le18-40-pb-s elektryczna marki Nac

Kosiarka le18-40-pb-s elektryczna marki Nac Najniższa Cena Online

Kosiarka le18-40-pb-s elektryczna marki Nac - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  NAC
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka le18-40-pb-s elektryczna marki Nac
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka elektryczna NAC LE18-40-PB-S

  Kosiarka elektryczna LE18-40-PB-S wyekwipowana jest w wytrzymały silnik elektryczny o mocy 1800W.

  obudowa została wytwarzana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który zapewnia solidność w każdych warunkach.

  niewiele znacząca waga powoduje, że kosiarka jest zwrotna, a uchwyt znajdujący się na korpusie upraszcza przenoszenie kosiarki. Kosiarka ma kosz siatkowy o objętości 30 l, oraz nóż tnący o szerokości roboczej 40 cm.

  komfortowy uchwyt centralnej regulacji koszenia prosto ustawić pożądaną wysokość koszenia, w pięciostopniowym zakresie od 25 mm do 75 mm.

  funkcjonalne rączki upraszczają sterowanie kosiarką i udoskonalają komfort pracy.

  Kosiarka umożliwia koszenie terenów o wyjątkowo dużych pochyłościach.

  atrybuty technologiczne:
  • silnik: elektryczny, komutatorowy
  • zasilanie 230V, 50Hz
  • moc: 1800W
  • szybkość obrotowa bez obciążenia: 3200 obr/min
  • szerokość koszenia: 40 cm
  • regulacja wysokości koszenia: centralna, pięciostopniowa
  • zakres regulacji wysokości koszenia: od 25 do 75 mm
  • funkcje: wyrzut tylny, wyrzut do kosza
  • pojemność kosza: 30 litrów
  • typ kosza: siatkowy
  • pokrywa: plastikowa
  • rodzaj ochrony elektrycznej: II
  • waga: 10,4 kg
  W zestawie znajdują się:
  • kosiarka elektryczna
  • nóż tnący
  • kosz na trawę
  • niezbędne akcesoria montażowe
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • karta gwarancyjna

2 ★  Hecht 5038 kosiarka akumulatorowa do trawy eko - bateria li-ion 40v /38cm (8595614913935)

Hecht 5038 kosiarka akumulatorowa do trawy eko - bateria li-ion 40v /38cm (8595614913935) Najniższa Cena Online

Hecht 5038 kosiarka akumulatorowa do trawy eko - bateria li-ion 40v /38cm (8595614913935) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Hecht
 • Pełna nazwa kosiarki:  Hecht 5038 kosiarka akumulatorowa do trawy eko - bateria li-ion 40v /38cm (8595614913935)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  HECHT 5038 to lekka akumulatorowa kosiarka bez napędu. Do zestawu dołączana jest ładowarka i wysokiej jakości akumulator li-ion o napięciu 40 V i obszerności 4 Ah.Dzięki akumulatorowi o takiej objętości, osiągalne jest regularne koszenie trawnika w ogrodzie o powierzchni do 600 m2. Rzeczywista powierzchnia koszenia, może być ograniczona przez czynniki takiej jak wysokość i jakość ciętej trawy. Zaletą tej kosiarki jest możliwość wykorzystania drugiego akumulatora, dzięki czemu używając jeden akumulator, drugi może być w tym samym czasie ładowany, co zezwala na koszenie bez potrzeby przerywania pracy (w komplecie jest jedynie jeden akumulator).

  Podstawa kosiarki wytworzona jest z lekkiego, lecz trwałego plastiku, który nie ulega korozji. Uchwyt jest zamocowany do obudowy przy pomocy zacisków, które umożliwiają prędkie i nieskomplikowane złożenie do transportu lub przechowywania kosiarki. Dźwignia uruchamiania silnika zamontowana jest na całej szerokości poręczy, dzięki temu łatwiej jest ją kontrolować, a przycisk bezpieczeństwa uniemożliwia przypadkowemu uruchomieniu urządzenia.

  Praca akumulatora jest cicha, przychylna dla środowiska, a obsługa kosiarki z tego typu napędem jest szczególnie prosta. Podczas użytkowania urządzenia, nie jesteśmy ograniczeni żadnym kablem zasilającym, a konserwacja jest nad wyraz prosta, która niezwykle polega tylko na czyszczeniu kosiarki i ładowaniu akumulatora, oraz okazyjnemu smarowaniu ruchomych części i ostrzeniu noża.

  Ten produkt jest częścią programu ACCU 5040, co gwarantuje kompatybilność akumulatora z kilkoma różnymi produktami. Największą zaletą takiego rozwiązania jest wielka oszczędność przy zakupie wysokiej jakości akumulatora li-ion. Perfekcyjnym pomysłem jest zakup drugiego akumulatora, który może być ładowany w trakcie pracy z pierwszą baterią. Naładowane akumulatory mogą następnie zasilać praktycznie kompletny komplet narzędzi i maszyn do pracy w ogrodzie i wokół domu.

  obecnie w ramach Accu program 5040, istnieje możliwość zasilenia za pomocą jednego rodzaju akumulatora takich urządzeń jak kosiarka, pilarka, sekator do żywopłotu, aerator, odśnieżarka, pilarka teleskopowa, dmuchawa do liści, wykaszarka do trawy,, a także urządzenie wielofunkcyjne w którego skład wchodzą na przykład, zamiatarka, okrzesywarka, sekator, wertykulator, a także kosa do trawy.


3 ★  Kärcher kosiarka akumulatorowa 18 V LMO 18-33 Battery Set (1.444-401.0) (4054278543307)

Kärcher kosiarka akumulatorowa 18 V LMO 18-33 Battery Set (1.444-401.0) (4054278543307) Najniższa Cena Online

Kärcher kosiarka akumulatorowa 18 V LMO 18-33 Battery Set (1.444-401.0) (4054278543307) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Karcher
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kärcher kosiarka akumulatorowa 18 V LMO 18-33 Battery Set (1.444-401.0) (4054278543307)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 Battery Set (18 V) 1.444-401.0Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 to najmniejsze urządzenie z serii LMO o wyjątkowo lekkiej konstrukcji dla bezwysiłkowego manewrowania.

  wyposażona jest w centralną regulację wysokości koszenia (4 poziomy), funkcję mulczowania oraz grzebienie do trawy. Kosiarka zasilana jest wymienną baterią 18 V, co przekłada się na przyjazną dla środowiska i otoczenia pracę.

  Akumulator 18 V i szybka ładowarka przystępne w wyposażeniu typowym. Parametry i atutyOstry, stalowy nóż zapewniający dla równego przycinania, bez strzępienia trawy.4-stopniowa regulacja wysokości koszenia - zakres 3,5-6,5 cm.Centralna regulacja wysokości koszenia dla wygody użytkowania.Szerokość koszenia 33 cm do małych i średnich ogrodów.Grzebienie do trawy do skrupulatnego koszenia przy krawędziach.System koszenia 2w1 - zbieranie do kosza lub funkcja mulczowania.Prosta obsługa i konserwacja.Wyjątkowo lekka budowa dla bezwysiłkowego prowadzenia po nierównym terenie.spora zwrotność dla luźnego manewrowania wokół przeszkód.Składany, włókienniczy kosz na trawę o pojemności 35 l.praktyczny wskaźnik napełnienia kosza.regulowany uchwyt prowadzący dla pionowej pozycji roboczej, niezależnie od wzrostu.Uchwyt piankowy gwarantujący bezpieczeństwo i komfort pracy.Włączniki po obu stronach uchwytu dla wygodnej obsługi.Zintegrowany uchwyt na obudowie do łatwego przenoszenia.Łatwe przechowywanie - składany uchwyt i kosz.Klucz bezpieczeństwa dla ochrony przed przypadkowym uruchomieniem kosiarki.Zasilanie bateryjne zapewniające nieograniczony zasięg, a także cichą i bezpieczną pracę bez emisji spalin.Wytrzymała bateria 18 V z wyświetlaczem LCD, kompatybilna z platformą bateryjną Kärcher.Bateria 18 V i szybka ładowarka przystępne w komplecie.

  Kosiarka elektryczna akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 powoduje, iż koszenie trawnika jest łatwe i bezwysiłkowe. Ostry, stalowy nóż tnie, bez strzępienia i gwarantuje równo skoszony trawnik. Kosiarka obszerny zakres cięcia i 4-stopniową, dostosowywaną centralnie wysokość koszenia.

  Zaś zintegrowane grzebienie do trawy samoczynnie wyłapują wyrastające przy krawędziach źdźbła. Kosiarka Kärcher zaopatrzona jest w system koszenia 2w1. Skoszona trawa może być sprawnie zbierana do kosza albo rozprowadzana po trawniku jako naturalny nawóz (funkcja mulczowania).Kosiarka do trawy akumulatorowa została opracowana pod kątem maksymalnej wygody pracy i prostej obsługi.

  Wyjątkowo lekka konstrukcja upraszcza prowadzenie na nierównym terenie, bez wysiłku, zaś wspaniała zwrotność pozwala na luźne manewrowanie pomiędzy przeszkodami. Kosz o obszerności 35 l ma funkcjonalny wskaźnik napełnienia, oznajmiający o konieczności opróżnienia pojemnika.

  Uchwyt prowadzący ma po obu stronach włączniki, a dla bezpieczeństwa i komfortu wyłożony jest pianką. Można go także regulować i przystosować do wzrostu użytkownika w celu zachowania poprawnej, pionowej pozycji roboczej w trakcie pracy, bez obciążania pleców.

  Kosiarka Kärcher ma także zintegrowany uchwyt na obudowie do łatwego przenoszenia. Zajmuje także niewiele miejsca, ponieważ równocześnie uchwyt prowadzący, jak i włókienniczy kosz można złożyć i przechowywać na urządzeniu.

  ponadto klucz bezpieczeństwa uniemożliwia przypadkowemu uruchomieniu, np. Przez dzieci. Kosiarka akumulatorowa LMO 18-33 zasilana jest bateryjnie, co oznacza luźną, cichą i bezpieczną pracę bez emisji spalin.

  wyekwipowana jest w akumulator litowo-jonowy 18 V gwarantujący długi czas pracy i wysoką moc. Akcentuje się on także imponującą wytrzymałością i żywotnością z uwagi na ochronę przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem, a także inteligentne zarządzanie temperaturą.

  Bateria ma zintegrowany ekran LCD i nowoczesną technologię Real Time. Użytkownik na bieżąco ma dostęp do aktualnego stanu akumulatora - pozostały czas (w minutach) do końca pracy lub procesu ładowania oraz procentową objętość.Wymienny akumulator jest kompatybilny z innymi urządzeniami opartymi o platformę bateryjną Kärcher 18 V.

  Jedna bateria do wielu maszyn gwarantuje nieustanną pracę, a także daje oszczędności przy zakupie kolejnych, tańszych maszyn bez akumulatora. WykorzystanieKosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 idealnie nadaje się do koszenia śladowych i średnich trawników, także tych o trudnym układzie i nierównym ukształtowaniu.dane technologiczneWersja: posiada akumulatorSzerokość cięcia (cm): 33Wysokość cięcia (mm): 35 - 65Regulacja wysokości cięcia: 4xPojemność kosza (l): 35Prędkość obrotowa (obr/min): 4000Platforma bateryjna: Platforma bateryjna 18 VNapięcie (V): 18Wydajność (Ah): 5Typ baterii: Bateria litowo-jonowaWydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu* (m²): maks.

  125 (2,5 Ah) / maks. 250 (5,0 Ah)Czas pracy na jednym ładowaniu (min.): maks. 12 (2,5 Ah) / maks. 24 (5,0 Ah)Czas ładowania akumulatora szybką ładowarką do 80%/100% (min.): 94 / 143Moc znamionowa (A): 2,5zasilanie do ładowarki (V/Hz): 100 - 240 / 50 - 60Waga bez akcesoriów (kg): 11,6Wymiary (dł.

  x szer


4 ★  Kosiarka akumulatorowa KARCHER 1.444-400.0 (4054278543291)

Kosiarka akumulatorowa KARCHER 1.444-400.0 (4054278543291) Najniższa Cena Online

Kosiarka akumulatorowa KARCHER 1.444-400.0 (4054278543291) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Karcher
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka akumulatorowa KARCHER 1.444-400.0 (4054278543291)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 Battery (18 V) 1.444-400.0Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 to najmniejsze urządzenie z kolekcji LMO. Podkreśla się niską masą i lekką, ergonomiczną konstrukcją dla bezwysiłkowego manewrowania na nierównym terenie i wokół przeszkód.

  na dodatek posiada funkcję mulczowania, grzebienie do trawy oraz centralną regulację wysokości koszenia (4 stopnie). Kosiarka zasilana jest wymienną baterią 18 V, co przekłada się na przychylną dla środowiska i otoczenia pracę.Wersja bez ładowarki i akumulatora atrybuty i zaletyOstry, stalowy nóż zapewniający równe przycinanie, bez strzępienia trawy.4-stopniowa regulacja wysokości koszenia - zakres 3,5-6,5 cm.Centralna regulacja wysokości koszenia dla wygody użytkowania.Szerokość koszenia 33 cm do znikomych i przeciętnych ogrodów.Grzebienie do trawy gwarantujące skrupulatne koszenie przy krawędziach.System koszenia 2w1 - zbieranie do kosza lub funkcja mulczowania.Prosta obsługa i konserwacja.Wyjątkowo lekka kompozycja dla bezwysiłkowego prowadzenia po nierównym terenie.wielka zwrotność dla swobodnego manewrowania wokół przeszkód.Składany, ubraniowy kosz na trawę o objętości 35 l.poręczny wskaźnik napełnienia kosza.regulowany uchwyt prowadzący dla pionowej pozycji roboczej, niezależnie od wzrostu.Uchwyt piankowy gwarantujący bezpieczeństwo i komfort pracy.Włączniki po obu stronach uchwytu dla komfortowej obsługi.Zintegrowany uchwyt na obudowie do przystępnego przenoszenia.Łatwe przechowywanie - składany uchwyt i kosz.Klucz bezpieczeństwa dla ochrony przed przypadkowym uruchomieniem kosiarki.Zasilanie bateryjne gwarantujące nieograniczony zasięg, a także cichą i bezpieczną pracę bez emisji spalin.Wytrzymała bateria 18 V z wyświetlaczem LCD, kompatybilna z platformą bateryjną Kärcher.

  Kosiarka elektryczna akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 sprawia, że koszenie trawnika jest proste i bezwysiłkowe. Ostry, stalowy nóż tnie, bez strzępienia i zagwarantuje równo skoszony trawnik. Kosiarka znaczny zakres cięcia i 4-stopniową regulowaną centralnie wysokość koszenia.

  Wyrastające źdźbła przy krawędziach nie stanowią problemu z uwagi na zintegrowane grzebienie do trawy, które automatycznie je wyłapują. Co więcej, kosiarka Kärcher wyposażona jest w system koszenia 2w1.

  Skoszona trawa może być wydajnie zbierana do kosza albo rozprowadzana po trawniku jako naturalny nawóz (funkcja mulczowania). Kosiarka do trawy akumulatorowa została opracowana pod kątem maksymalnej wygody pracy i prostej obsługi.

  Wyjątkowo lekka kompozycja upraszcza prowadzenie na nierównym terenie, bez wysiłku, zaś świetna zwrotność umożliwia luźne manewrowanie pomiędzy przeszkodami. Kosz o objętości 35 l ma użyteczny wskaźnik napełnienia, informujący o konieczności opróżnienia pojemnika.

  Uchwyt prowadzący posiada po obu stronach włączniki, a dla bezpieczeństwa i komfortu wyłożony jest pianką. Można go także regulować i przystosować do wzrostu użytkownika w celu zachowania prawidłowej, pionowej pozycji roboczej w trakcie pracy, bez obciążania pleców.Kosiarka Kärcher ma także zintegrowany uchwyt na obudowie do nietrudnego przenoszenia.

  Zajmuje także mało miejsca, ponieważ równocześnie uchwyt prowadzący, jak i tekstylny kosz można złożyć i przechowywać na urządzeniu. W dodatku klucz bezpieczeństwa uniemożliwia przypadkowemu uruchomieniu, np. Przez dzieci.

  Kosiarka akumulatorowa LMO 18-33 podkreśla się mobilnością i bezpieczeństwem, a także cichą pracą bez spalin. Zasilana jest wodoodpornym akumulatorem litowo-jonowy 18 V o długim czasie pracy i wysokiej mocy.

  dodatkowo znamionuje się on imponującą wytrzymałością i żywotnością z uwagi na ochronę przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem, a także inteligentne zarządzanie temperaturą. Bateria posiada także zintegrowany wyświetlacz LCD i progresywną technologię Real Time, która pokazuje na bieżąco aktualny stan akumulatora – pozostały czas (w minutach) do końca pracy lub cyklu ładowania, a także procentową pojemność.

  Wymienny akumulator jest kompatybilny z innymi urządzeniami opartymi o platformę bateryjną Kärcher 18 V. Jedna bateria do wielu urządzeń zagwarantuje bezustanną pracę i zezwala na zakup kolejnych, tańszych sprzętów bez akumulatora.

  zastosowanieKosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 idealnie nadaje się do koszenia niepokaźnych i średnich trawników, także tych o skomplikowanym układzie i nierównym ukształtowaniu.dane techniczneWersja: Nie posiada akumulatoraSzerokość cięcia (cm): 33Wysokość cięcia (mm): 35 - 65Regulacja wysokości cięcia: 4xPojemność kosza (l): 35Prędkość obrotowa (obr/min): 4000Platforma bateryjna: Platforma bateryjna 18 VNapięcie (V): 18Wydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu* (m²): maks.

  125 (2,5 Ah) / maks. 250 (5,0 Ah)Czas pracy na jednym ładowaniu (min.): maks. 12 (2,5 Ah) / maks. 24 (5,0 Ah)Waga bez akcesoriów (kg): 11,6Wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm): 1251 x 371 x 992*wysokość cięcia: poziom 4WyposażenieKosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 w pakiecie posiada:stalowy nóż,komplet do mulczowania,kosz na trawę o obszerności 35 l ze wskaźniki
[TOP6] Bardzo tanie kosiarki elektryczne z koszeniem do 40 cm szerokości [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka kosiarka elektryczna o szerokości koszenia do 40 cm jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi elektrycznymi kosiarkami do 400 mm szerokości koszenia jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Kosiarka le18-40-pb-s elektryczna marki Nac

Kosiarka le18-40-pb-s elektryczna marki Nac Najniższa Cena Online

Kosiarka le18-40-pb-s elektryczna marki Nac - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  NAC
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka le18-40-pb-s elektryczna marki Nac
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka elektryczna NAC LE18-40-PB-S

  Kosiarka elektryczna LE18-40-PB-S wyekwipowana jest w wytrzymały silnik elektryczny o mocy 1800W.

  pokrywa została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który zagwarantuje solidność w każdych warunkach.

  śladowa waga powoduje, że kosiarka jest zwrotna, a uchwyt znajdujący się na korpusie ułatwia przenoszenie kosiarki. Kosiarka posiada kosz siatkowy o objętości 30 l, oraz nóż tnący o szerokości roboczej 40 cm.

  komfortowy uchwyt centralnej regulacji koszenia prosto ustawić pożądaną wysokość koszenia, w pięciostopniowym zakresie od 25 mm do 75 mm.

  funkcjonalne rączki upraszczają sterowanie kosiarką i poprawiają komfort pracy.

  Kosiarka umożliwia koszenie terenów o szczególnie sporych pochyłościach.

  parametry techniczne:
  • silnik: elektryczny, komutatorowy
  • zasilanie 230V, 50Hz
  • moc: 1800W
  • szybkość obrotowa bez obciążenia: 3200 obr/min
  • szerokość koszenia: 40 cm
  • regulacja wysokości koszenia: centralna, pięciostopniowa
  • zakres regulacji wysokości koszenia: od 25 do 75 mm
  • funkcje: wyrzut tylny, wyrzut do kosza
  • objętość kosza: 30 litrów
  • rodzaj kosza: siatkowy
  • pokrywa: plastikowa
  • typ ochrony elektrycznej: II
  • waga: 10,4 kg
  W pakiecie znajdują się:
  • kosiarka elektryczna
  • nóż tnący
  • kosz na trawę
  • konieczne akcesoria montażowe
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • karta gwarancyjna

2 ★  Kosiarka akumulatorowa KARCHER 1.444-400.0 (4054278543291)

Kosiarka akumulatorowa KARCHER 1.444-400.0 (4054278543291) Najniższa Cena Online

Kosiarka akumulatorowa KARCHER 1.444-400.0 (4054278543291) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Karcher
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka akumulatorowa KARCHER 1.444-400.0 (4054278543291)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 Battery (18 V) 1.444-400.0Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 to najmniejsze urządzenie z kolekcji LMO. Wyróżnia się niską masą i lekką, ergonomiczną konstrukcją dla bezwysiłkowego manewrowania na nierównym terenie i wokół przeszkód.

  ponadto posiada funkcję mulczowania, grzebienie do trawy i centralną regulację wysokości koszenia (4 poziomy). Kosiarka zasilana jest wymienną baterią 18 V, co przekłada się na przychylną dla środowiska i otoczenia pracę.Wersja bez ładowarki i akumulatora parametry i atutyOstry, stalowy nóż zapewniający równe przycinanie, bez strzępienia trawy.4-stopniowa regulacja wysokości koszenia - zakres 3,5-6,5 cm.Centralna regulacja wysokości koszenia dla wygody wykorzystywania.Szerokość koszenia 33 cm do minimalnych i przeciętnych ogrodów.Grzebienie do trawy gwarantujące precyzyjne koszenie przy krawędziach.System koszenia 2w1 - zbieranie do kosza lub funkcja mulczowania.Prosta obsługa i konserwacja.Wyjątkowo lekka konstrukcja dla bezwysiłkowego prowadzenia po nierównym terenie.obfita zwrotność dla luźnego manewrowania wokół przeszkód.Składany, tekstylny kosz na trawę o pojemności 35 l.ergonomiczny wskaźnik napełnienia kosza.dostosowywany uchwyt prowadzący dla pionowej pozycji roboczej, niezależnie od wzrostu.Uchwyt piankowy gwarantujący bezpieczeństwo i komfort pracy.Włączniki po obu stronach uchwytu dla wygodnej obsługi.Zintegrowany uchwyt na obudowie do nietrudnego przenoszenia.Łatwe przechowywanie - składany uchwyt i kosz.Klucz bezpieczeństwa dla ochrony przed przypadkowym uruchomieniem kosiarki.Zasilanie bateryjne zapewniające nieograniczony zasięg oraz cichą i bezpieczną pracę bez emisji spalin.Wytrzymała bateria 18 V z wyświetlaczem LCD, kompatybilna z platformą bateryjną Kärcher.

  Kosiarka elektryczna akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 powoduje, że koszenie trawnika jest nieskomplikowane i bezwysiłkowe. Ostry, stalowy nóż tnie, bez strzępienia i zapewnia równo skoszony trawnik. Kosiarka szeroki zakres cięcia i 4-stopniową dostosowywaną centralnie wysokość koszenia.

  Wyrastające źdźbła przy krawędziach nie stanowią problemu z uwagi na zintegrowane grzebienie do trawy, które samoczynnie je wyłapują. Co więcej, kosiarka Kärcher wyposażona jest w system koszenia 2w1.

  Skoszona trawa może być produktywnie zbierana do kosza lub rozprowadzana po trawniku jako naturalny nawóz (funkcja mulczowania). Kosiarka do trawy akumulatorowa została opracowana pod kątem maksymalnej wygody pracy i prostej obsługi.

  Wyjątkowo lekka konstrukcja usprawnia prowadzenie na nierównym terenie, bez wysiłku, zaś wspaniała zwrotność zezwala na luźne manewrowanie pomiędzy przeszkodami. Kosz o obszerności 35 l ma ergonomiczny wskaźnik napełnienia, sygnalizujący o konieczności opróżnienia pojemnika.

  Uchwyt prowadzący ma po obu stronach włączniki, a dla bezpieczeństwa i komfortu wyłożony jest pianką. Można go także regulować i przypasować do wzrostu użytkownika w celu zachowania poprawnej, pionowej pozycji roboczej w trakcie pracy, bez obciążania pleców.Kosiarka Kärcher posiada także zintegrowany uchwyt na obudowie do nieskomplikowanego przenoszenia.

  Zajmuje także niewiele miejsca, ponieważ jednocześnie uchwyt prowadzący, jak i ubraniowy kosz można złożyć i przechowywać na urządzeniu. Na dodatek klucz bezpieczeństwa uniemożliwia przypadkowemu uruchomieniu, np. Poprzez dzieci.

  Kosiarka akumulatorowa LMO 18-33 eksponuje się mobilnością i bezpieczeństwem oraz cichą pracą bez spalin. Zasilana jest wodoodpornym akumulatorem litowo-jonowy 18 V o długim czasie pracy i wysokiej mocy.

  ponadto znamionuje się on imponującą wytrzymałością i żywotnością z uwagi na ochronę przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem, a także inteligentne zarządzanie temperaturą. Bateria ma także zintegrowany ekran LCD i nowoczesną technikę Real Time, która pokazuje na bieżąco aktualny stan akumulatora – pozostały czas (w minutach) do końca pracy lub cyklu ładowania oraz procentową pojemność.

  Wymienny akumulator jest kompatybilny z innymi urządzeniami opartymi o platformę bateryjną Kärcher 18 V. Jedna bateria do wielu maszyn gwarantuje nieustanną pracę i pozwala na zakup kolejnych, tańszych maszyn bez akumulatora.

  zastosowanieKosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 nieprzeciętnie nadaje się do koszenia niedużych i średnich trawników, także tych o niełatwym układzie i nierównym ukształtowaniu.dane technologiczneWersja: Nie posiada akumulatoraSzerokość cięcia (cm): 33Wysokość cięcia (mm): 35 - 65Regulacja wysokości cięcia: 4xPojemność kosza (l): 35Prędkość obrotowa (obr/min): 4000Platforma bateryjna: Platforma bateryjna 18 VNapięcie (V): 18Wydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu* (m²): maks.

  125 (2,5 Ah) / maks. 250 (5,0 Ah)Czas pracy na jednym ładowaniu (min.): maks. 12 (2,5 Ah) / maks. 24 (5,0 Ah)Waga bez akcesoriów (kg): 11,6Wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm): 1251 x 371 x 992*wysokość cięcia: poziom 4WyposażenieKosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 w komplecie gromadzi:stalowy nóż,pakiet do mulczowania,kosz na trawę o pojemności 35 l ze wskaźniki


3 ★  Kärcher kosiarka akumulatorowa 18 V LMO 18-33 Battery Set (1.444-401.0) (4054278543307)

Kärcher kosiarka akumulatorowa 18 V LMO 18-33 Battery Set (1.444-401.0) (4054278543307) Najniższa Cena Online

Kärcher kosiarka akumulatorowa 18 V LMO 18-33 Battery Set (1.444-401.0) (4054278543307) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Karcher
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kärcher kosiarka akumulatorowa 18 V LMO 18-33 Battery Set (1.444-401.0) (4054278543307)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 Battery Set (18 V) 1.444-401.0Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 to najmniejsze urządzenie z linii LMO o wyjątkowo lekkiej konstrukcji dla bezwysiłkowego manewrowania.

  wyekwipowana jest w centralną regulację wysokości koszenia (4 stopnie), funkcję mulczowania oraz grzebienie do trawy. Kosiarka zasilana jest wymienną baterią 18 V, co przekłada się na przychylną dla środowiska i otoczenia pracę.

  Akumulator 18 V i szybka ładowarka dostępne w wyposażeniu standardowym. Atrybuty i zaletyOstry, stalowy nóż gwarantujący dla równego przycinania, bez strzępienia trawy.4-stopniowa regulacja wysokości koszenia - zakres 3,5-6,5 cm.Centralna regulacja wysokości koszenia dla wygody używania.Szerokość koszenia 33 cm do nieznacznych i przeciętnych ogrodów.Grzebienie do trawy do skrupulatnego koszenia przy krawędziach.System koszenia 2w1 - zbieranie do kosza albo funkcja mulczowania.Prosta obsługa i konserwacja.Wyjątkowo lekka kompozycja dla bezwysiłkowego prowadzenia po nierównym terenie.obfita zwrotność dla luźnego manewrowania wokół przeszkód.Składany, tekstylny kosz na trawę o pojemności 35 l.praktyczny wskaźnik napełnienia kosza.regulowany uchwyt prowadzący dla pionowej pozycji roboczej, niezależnie od wzrostu.Uchwyt piankowy zapewniający bezpieczeństwo i komfort pracy.Włączniki po obu stronach uchwytu dla komfortowej obsługi.Zintegrowany uchwyt na obudowie do nieskomplikowanego przenoszenia.Łatwe przechowywanie - składany uchwyt i kosz.Klucz bezpieczeństwa dla ochrony przed przypadkowym uruchomieniem kosiarki.Zasilanie bateryjne zapewniające nieograniczony zasięg i cichą i bezpieczną pracę bez emisji spalin.Wytrzymała bateria 18 V z wyświetlaczem LCD, kompatybilna z platformą bateryjną Kärcher.Bateria 18 V i szybka ładowarka przystępne w pakiecie.

  Kosiarka elektryczna akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 powoduje, iż koszenie trawnika jest łatwe i bezwysiłkowe. Ostry, stalowy nóż tnie, bez strzępienia i zagwarantuje równo skoszony trawnik. Kosiarka spory zakres cięcia i 4-stopniową, dostosowywaną centralnie wysokość koszenia.

  Zaś zintegrowane grzebienie do trawy samoczynnie wyłapują wyrastające przy krawędziach źdźbła. Kosiarka Kärcher wyposażona jest w system koszenia 2w1. Skoszona trawa może być produktywnie zbierana do kosza albo rozprowadzana po trawniku jako naturalny nawóz (funkcja mulczowania).Kosiarka do trawy akumulatorowa została opracowana pod kątem maksymalnej wygody pracy i prostej obsługi.

  Wyjątkowo lekka kompozycja ułatwia prowadzenie na nierównym terenie, bez wysiłku, zaś doskonała zwrotność pozwala na luźne manewrowanie pomiędzy przeszkodami. Kosz o objętości 35 l ma praktyczny wskaźnik napełnienia, zawiadamiający o konieczności opróżnienia pojemnika.

  Uchwyt prowadzący ma po obu stronach włączniki, a dla bezpieczeństwa i komfortu wyłożony jest pianką. Można go także regulować i dostosować do wzrostu użytkownika w celu zachowania poprawnej, pionowej pozycji roboczej podczas pracy, bez obciążania pleców.

  Kosiarka Kärcher ma także zintegrowany uchwyt na obudowie do nietrudnego przenoszenia. Zajmuje także niewiele miejsca, ponieważ zarówno uchwyt prowadzący, jak i ubraniowy kosz można złożyć i przechowywać na urządzeniu.

  w dodatku klucz bezpieczeństwa uniemożliwia przypadkowemu uruchomieniu, np. Poprzez dzieci. Kosiarka akumulatorowa LMO 18-33 zasilana jest bateryjnie, co oznacza swobodną, cichą i bezpieczną pracę bez emisji spalin.

  wyposażona jest w akumulator litowo-jonowy 18 V gwarantujący długi czas pracy i wysoką moc. Eksponuje się on także imponującą wytrzymałością i żywotnością z uwagi na ochronę przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem, a także inteligentne zarządzanie temperaturą.

  Bateria ma zintegrowany wyświetlacz LCD i postępową technologię Real Time. Użytkownik na bieżąco ma dostęp do aktualnego stanu akumulatora - pozostały czas (w minutach) do końca pracy albo procesu ładowania oraz procentową pojemność.Wymienny akumulator jest kompatybilny z innymi urządzeniami opartymi o platformę bateryjną Kärcher 18 V.

  Jedna bateria do wielu urządzeń zapewnia bezustanną pracę, a także daje oszczędności przy zakupie kolejnych, tańszych maszyn bez akumulatora. WykorzystanieKosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 znakomicie pasuje do koszenia drobnych i średnich trawników, także tych o niełatwym układzie i nierównym ukształtowaniu.informacje technologiczneWersja: posiada akumulatorSzerokość cięcia (cm): 33Wysokość cięcia (mm): 35 - 65Regulacja wysokości cięcia: 4xPojemność kosza (l): 35Prędkość obrotowa (obr/min): 4000Platforma bateryjna: Platforma bateryjna 18 VNapięcie (V): 18Wydajność (Ah): 5Typ baterii: Bateria litowo-jonowaWydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu* (m²): maks.

  125 (2,5 Ah) / maks. 250 (5,0 Ah)Czas pracy na jednym ładowaniu (min.): maks. 12 (2,5 Ah) / maks. 24 (5,0 Ah)Czas ładowania akumulatora szybką ładowarką do 80%/100% (min.): 94 / 143Moc znamionowa (A): 2,5zasilanie do ładowarki (V/Hz): 100 - 240 / 50 - 60Waga bez akcesoriów (kg): 11,6Wymiary (dł.

  x szer


4 ★  Hecht 5038 kosiarka akumulatorowa do trawy eko - bateria li-ion 40v /38cm (8595614913935)

Hecht 5038 kosiarka akumulatorowa do trawy eko - bateria li-ion 40v /38cm (8595614913935) Najniższa Cena Online

Hecht 5038 kosiarka akumulatorowa do trawy eko - bateria li-ion 40v /38cm (8595614913935) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Hecht
 • Pełna nazwa kosiarki:  Hecht 5038 kosiarka akumulatorowa do trawy eko - bateria li-ion 40v /38cm (8595614913935)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem elektrycznym do koszenia trawnika
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  HECHT 5038 to lekka akumulatorowa kosiarka bez napędu. Do zestawu dołączana jest ładowarka i wysokiej jakości akumulator li-ion o napięciu 40 V i objętości 4 Ah.Dzięki akumulatorowi o takiej objętości, osiągalne jest regularne koszenie trawnika w ogrodzie o powierzchni do 600 m2. Rzeczywista powierzchnia koszenia, może być ograniczona poprzez czynniki takiej jak wysokość i jakość ciętej trawy. Zaletą tej kosiarki jest możliwość użycia drugiego akumulatora, dzięki czemu używając jeden akumulator, drugi może być w tym samym czasie ładowany, co umożliwia koszenie bez potrzeby przerywania pracy (w komplecie jest wyłącznie jeden akumulator).

  Podstawa kosiarki wyprodukowana jest z lekkiego, lecz trwałego plastiku, który nie ulega korozji. Uchwyt jest zamocowany do pokrywy za pomocą zacisków, które pozwalają na prędkie i przystępne złożenie do transportu albo przechowywania kosiarki. Dźwignia uruchamiania silnika zamontowana jest na całej szerokości poręczy, dzięki czemu łatwiej jest ją kontrolować, a przycisk bezpieczeństwa uniemożliwia przypadkowemu uruchomieniu urządzenia.

  Praca akumulatora jest cicha, przyjazna dla środowiska, a obsługa kosiarki z tego typu napędem jest nad wyraz prosta. W trakcie używania urządzenia, nie jesteśmy ograniczeni żadnym kablem zasilającym, a konserwacja jest niezwykle prosta, która szczególnie polega wyłącznie na czyszczeniu kosiarki i ładowaniu akumulatora,, a także okazyjnemu smarowaniu ruchomych części i ostrzeniu noża.

  Ten towar jest częścią programu ACCU 5040, co gwarantuje kompatybilność akumulatora z kilkoma najróżniejszymi produktami. Największą zaletą takiego rozwiązania jest szeroka oszczędność przy zakupie wysokiej jakości akumulatora li-ion. Znakomitym pomysłem jest zakup drugiego akumulatora, który może być ładowany podczas pracy z pierwszą baterią. Naładowane akumulatory mogą następnie zasilać praktycznie kompletny komplet narzędzi i sprzętów do pracy w ogrodzie i wokół domu.

  obecnie w ramach Accu program 5040, istnieje możliwość zasilenia za pomocą jednego typu akumulatora takich urządzeń jak kosiarka, pilarka, sekator do żywopłotu, aerator, odśnieżarka, pilarka teleskopowa, dmuchawa do liści, wykaszarka do trawy, i urządzenie wielofunkcyjne w którego skład wchodzą na przykład, zamiatarka, okrzesywarka, sekator, wertykulator i kosa do trawy.
Podsumowanie, czyli jaka kosiarka elektryczna o szerokości koszenia do 40 cm najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane kosiarki elektryczne z koszeniem do 40 cm szerokości


[TOP 3] Najtańsze kosiarki elektryczne z koszeniem do 40 cm szerokościPolecane elektryczne kosiarki [Zestawienie maj 2024]

Nadal bez kosiarki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych kosiarek z silnikiem elektrycznym.


Krótkie FAQ o kosiarkach elektrycznych o szerokości koszenia do 40 cm

1# Gdzie szukać opinii na temat elektrycznych kosiarek do 40cm szerokości koszenia?

Znajdujące się w rankingach propozycje z elektrycznymi kosiarkami do 400 mm szerokości koszenia odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaka kosiarka elektryczna o szerokości koszenia do 40 cm jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych elektrycznych kosiarek do 40cm szerokości koszenia warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które kosiarki elektryczne z koszeniem do 40 cm szerokości są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z elektrycznymi kosiarkami do 400 mm szerokości koszenia zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach elektrycznych kosiarek do 40cm szerokości koszenia to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Wkrętak w sklepie Umakov.pl [Ranking]. Jaki najlepszy? [TOP10]

pt. gru 15 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z wkrętakami w sklepie […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.