Jaka Mini szlifierka Worx najlepsza? [Ranking]

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia ze szlifierkami mini Worx.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach mini szlifierek Worx.


[TOP10] Dobre szlifierki mini Worx [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka mini Worx była najchętniej wybierana przez Konsumentów. Przygotowany ranking ze szlifierkami mini Worx jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Worx Mini wx801.9 (6924328323020)

Worx Mini wx801.9 (6924328323020) Najniższa Cena Online

Worx Mini wx801.9 (6924328323020) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  Worx Mini wx801.9 (6924328323020)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki mini do prostych prac przydomowych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis mini szlifierki:

  Bezprzewodowa Mini Szlifierka kątowa Worx WX801.9 Akumulatorowa Bezprzewodowa, lekka miniszlifierka kątowa producenta Worx zaopatrzona w tarczę o średnicy 76mm. NAJWAŻNIEJSZE parametry Napięcie: 20 V szybkość bez obciążenia: 0–19 500 obr./min Średnica tarczy: 76 mm wymiar otworu tarczy: 10 mm wariant mocowania tarczy: M6 Waga (bez baterii): 840 g Akumulator i ładowarka nie stanowią typowego wyposażenia artykułu.

  Funkcjonalność: W pakiecie 3 ostrza tnące i 1 tarcza szlifierska Kompaktowa kompozycja do pracy w ciasnych miejscach komfortowy przełącznik do cięcia i szlifowania bardzo lekka – tylko 840 g Kompatybilna z akumulatorami PowerShare Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Diamentowe ostrze tnące Ostrze do cięcia metalu Model bez akumulatora i ładowarki System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – jednocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  oryginalny system modułowy PowerShare umożliwia łączenie akumulatorów w celu rozszerzenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja osiągalnego czasu pracy. Zaawansowana technologia progresywne akumulatory PowerShare oferują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z kolekcji WORX PowerShare przystępne są także w wersji bez akumulatora i ładowarki.
[TOP6] Bardzo tanie szlifierki mini Worx [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka mini Worx jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi szlifierkami mini Worx jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Worx Mini wx801.9 (6924328323020)

Worx Mini wx801.9 (6924328323020) Najniższa Cena Online

Worx Mini wx801.9 (6924328323020) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  Worx Mini wx801.9 (6924328323020)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki mini do prostych prac przydomowych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis mini szlifierki:

  Bezprzewodowa Mini Szlifierka kątowa Worx WX801.9 Akumulatorowa Bezprzewodowa, lekka miniszlifierka kątowa producenta Worx wyposażona w tarczę o średnicy 76mm. NAJWAŻNIEJSZE cechy Napięcie: 20 V prędkość bez obciążenia: 0–19 500 obr./min Średnica tarczy: 76 mm wymiar otworu tarczy: 10 mm rodzaj mocowania tarczy: M6 Waga (bez baterii): 840 g Akumulator i ładowarka nie stanowią charakterystycznego wyposażenia produktu.

  Funkcjonalność: W zestawie 3 ostrza tnące i 1 tarcza szlifierska Kompaktowa kompozycja do pracy w ciasnych miejscach wygodny przełącznik do cięcia i szlifowania niezwykle lekka – tylko 840 g Kompatybilna z akumulatorami PowerShare Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Diamentowe ostrze tnące Ostrze do cięcia metalu Model bez akumulatora i ładowarki System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszelkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – zarówno elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  specyficzny system modułowy PowerShare pozwala na łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do choćby 80 V. Główny cel to maksymalizacja realnego czasu pracy. Zaawansowana technika nowoczesne akumulatory PowerShare proponują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z serii WORX PowerShare przystępne są na dodatek w wersji bez akumulatora i ładowarki.
Podsumowanie, czyli jaka szlifierka mini Worx najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane szlifierki mini Worx


[TOP 3] Najtańsze szlifierki mini WorxPolecane mini szlifierki [TOP6 maj 2024]

Nadal bez dobrej szlifierki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych szlifierek mini.


Krótkie FAQ o mini szlifierkach Worx

1# Gdzie szukać opinii na temat mini szlifierek Worx?

Znajdujące się w rankingach propozycje ze szlifierkami mini Worx odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaka szlifierka mini Worx jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych mini szlifierek Worx warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które szlifierki mini Worx są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia ze szlifierkami mini Worx zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Konsumentów. Najlepsze w rankingach mini szlifierek Worx to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jaka Bruzdownica w sklepie online Gotex najlepsza? [Ranking]

wt. gru 12 , 2023
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.