Jaka Mini szlifierka w sklepie online Maxelektro.pl najlepsza? [Ranking]

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia ze szlifierkami mini w sklepie Maxelektro.pl.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach mini szlifierek w sklepach Maxelektro.pl.


[TOP10] Dobre szlifierki mini w Maxelektro.pl [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka mini na Maxelektro.pl była najchętniej wybierana przez Użytkowników. Przygotowany ranking ze szlifierkami mini w sklepie Maxelektro.pl jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Worx Mini wx801.9 (6924328323020)

Worx Mini wx801.9 (6924328323020) Najniższa Cena Online

Worx Mini wx801.9 (6924328323020) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  Worx Mini wx801.9 (6924328323020)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki mini do prostych prac przydomowych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis mini szlifierki:

  Bezprzewodowa Mini Szlifierka kątowa Worx WX801.9 Akumulatorowa Bezprzewodowa, lekka miniszlifierka kątowa producenta Worx wyekwipowana w tarczę o średnicy 76mm. NAJWAŻNIEJSZE parametry Napięcie: 20 V prędkość bez obciążenia: 0–19 500 obr./min Średnica tarczy: 76 mm rozmiar otworu tarczy: 10 mm wariant mocowania tarczy: M6 Waga (bez baterii): 840 g Akumulator i ładowarka nie stanowią charakterystycznego wyposażenia towaru.

  Funkcjonalność: W pakiecie 3 ostrza tnące i 1 tarcza szlifierska Kompaktowa kompozycja do pracy w ciasnych miejscach komfortowy przełącznik do cięcia i szlifowania bardzo lekka – tylko 840 g Kompatybilna z akumulatorami PowerShare Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Diamentowe ostrze tnące Ostrze do cięcia metalu Model bez akumulatora i ładowarki System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – zarówno elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  oryginalny system modułowy PowerShare zezwala na łączenie akumulatorów w celu rozszerzenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja możliwego czasu pracy. Nowoczesna technologia nowoczesne akumulatory PowerShare oferują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z serii WORX PowerShare przystępne są jeszcze w wersji bez akumulatora i ładowarki.
[TOP6] Bardzo tanie szlifierki mini w Maxelektro.pl [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jaka szlifierka mini na Maxelektro.pl jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi szlifierkami mini w sklepie Maxelektro.pl jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Worx Mini wx801.9 (6924328323020)

Worx Mini wx801.9 (6924328323020) Najniższa Cena Online

Worx Mini wx801.9 (6924328323020) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent szlifierki:  Worx
 • Pełna nazwa szlifierki:  Worx Mini wx801.9 (6924328323020)
 • Segment ogrodowy: Szlifierki mini do prostych prac przydomowych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis mini szlifierki:

  Bezprzewodowa Mini Szlifierka kątowa Worx WX801.9 Akumulatorowa Bezprzewodowa, lekka miniszlifierka kątowa firmy Worx wyposażona w tarczę o średnicy 76mm. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Napięcie: 20 V szybkość bez obciążenia: 0–19 500 obr./min Średnica tarczy: 76 mm wymiar otworu tarczy: 10 mm typ mocowania tarczy: M6 Waga (bez baterii): 840 g Akumulator i ładowarka nie stanowią typowego wyposażenia towaru.

  Funkcjonalność: W komplecie 3 ostrza tnące i 1 tarcza szlifierska Kompaktowa konstrukcja do pracy w ciasnych miejscach wygodny przełącznik do cięcia i szlifowania bardzo lekka – tylko 840 g Kompatybilna z akumulatorami PowerShare Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Diamentowe ostrze tnące Ostrze do cięcia metalu Model bez akumulatora i ładowarki System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

  Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – zarówno elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

  oryginalny system modułowy PowerShare pozwala na łączenie akumulatorów w celu rozszerzenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja realnego czasu pracy. Nowoczesna technologia nowoczesne akumulatory PowerShare proponują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

  Wszystkie produkty z linii WORX PowerShare dostępne są jeszcze w wersji bez akumulatora i ładowarki.
Podsumowanie, czyli jaka szlifierka mini na Maxelektro.pl najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane szlifierki mini w Maxelektro.pl


[TOP 3] Najtańsze szlifierki mini w Maxelektro.plPolecane mini szlifierki [TOP6 maj 2024]

Nadal bez dobrej szlifierki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych szlifierek mini.


Krótkie FAQ o mini szlifierkach na stronie www Maxelektro.pl

1# Gdzie szukać opinii na temat mini szlifierek w sklepach Maxelektro.pl?

Znajdujące się w rankingach propozycje ze szlifierkami mini w sklepie Maxelektro.pl odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaka szlifierka mini na Maxelektro.pl jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych mini szlifierek w sklepach Maxelektro.pl warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które szlifierki mini w Maxelektro.pl są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia ze szlifierkami mini w sklepie Maxelektro.pl zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach mini szlifierek w sklepach Maxelektro.pl to produkty chętnie rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Zestaw wkrętaków do 300 zł [Ranking]. Jaki najlepszy? [TOP10]

sob. gru 23 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z wkrętakami w zestawie […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.