Jaka Kosiarka spalinowa z napędem do 3000 zł najlepsza? [Ranking]

Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia ze spalinowymi kosiarkami z napędem do 3000 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach spalinowych kosiarek z napędem do 3000 zł.


[TOP10] Dobre kosiarki spalinowe z napędem do 3000 zł [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaka kosiarka spalinowa z napędem do 3000 zł była najchętniej wybierana przez Użytkowników. Przygotowany ranking ze spalinowymi kosiarkami z napędem do 3000 zł jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dedra Kosiarka spalinowa ded8725q-56l z napędem

Dedra Kosiarka spalinowa ded8725q-56l z napędem Najniższa Cena Online

Dedra Kosiarka spalinowa ded8725q-56l z napędem - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  DEDRA
 • Pełna nazwa kosiarki:  Dedra Kosiarka spalinowa ded8725q-56l z napędem
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  4
 • Pełny opis kosiarki:
  DEDRA DED8725Q-56L kosiarka spalinowa z napędem i regulacją szybkości koszenia 56cm

  Kosiarka napędzana jest mocnym silnikiem spalinowym uznanej firmy LONCIN o mocy 3,6kW i objętością skokową 196cm³, co pozwala na skuteczną pracę nawet w trakcie koszenia gęstej wysokiej trawy. Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 560 mm, znakomicie sprawdzi się w przeciętnych i znacznych ogródkach, gdzie obszerniejsze konstrukcje mają problemu z manewrowaniem. Dwu-ostrzowy system cięcia zaimplementowany w kosiarce zwiększa skuteczność koszenia i zbierania trawy, a zwarta , a także pokaźne koła usprawniają pracę i przemieszczanie się. Wysokość koszenia jest ustawiana centralnie w sześciu pozycjach (25-75mm). Kosiarka posiada funkcję mulczowania/mielenia trawy, dzięki czemu ograniczamy objętość urobku. Korpus kosiarki został produkowany z grubej blachy, co znacząco rozszerza solidność urządzenia zwłaszcza w trakcie stosowania na nieoczyszczonych działkach. Dodatkowo kosiarka ma funkcję mycia obudowy - do korpusu kosiarki możemy podłączyć wąż ogrodowy z szybkozłączem kobiecym – męski króciec jest na obudowie kosiarki. Przy włączonym silniku odkręcamy kran i woda podawana jest przez wąż na wewnętrzną część obudowy, a ostrze swoją siłą obrotową rozprowadza wodę i „myje" kosiarkę od spodu – tam gdzie najwięcej zaschniętej zlepionej trawy.

  informacje technologicznE:

  cechy kosiarki spalinowej z napędem DED8725Q-56L:
  • Silnik spalinowy o mocy 3,6kW
  • Napęd podnoszący komfort wykorzystywania
  • Regulacja szybkości koszenia
  • Centralne ustawianie wysokości koszenia - siedem poziomów
  • Oryginalna przekładnia GT (General Transmissions)
  • Dwu-ostrzowy system cięcia, rozszerzający skuteczność koszenia
  • spore koła ułatwiające manewrowanie
  • Wyrzut boczny, tylny lub mulczowanie/mielenie trawy
  • Składana rękojeść upraszczająca przechowywanie
  • Kosz siatkowy z górną pokrywą z tworzywa
  • Stalowa osłona powiększająca niepodatność na uszkodzenia mechaniczne
  • Funkcja mycia obudowy kosiarki

  produkt FABRYCZNIE NOWY, WOLNY OD WAD
  pełną GWARANCJĘ PRODUCENTA


2 ★  Oleo mac gmc 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 2000m2 master class premium 66079171e5-oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer marki Oleo-mac

Oleo mac gmc 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 2000m2 master class premium 66079171e5-oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer marki Oleo-mac Najniższa Cena Online

Oleo mac gmc 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 2000m2 master class premium 66079171e5-oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer marki Oleo-mac - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Oleo-Mac
 • Pełna nazwa kosiarki:  Oleo mac gmc 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 2000m2 master class premium 66079171e5-oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer marki Oleo-mac
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Przedmiotem oferty jest artykuł, którego producentem jest jeden z największych producentów sprzętów do lasu i ogrodu na świecie czyli:
  Która to jest częścią grupy:

  parametry:
  WERSJA KOSIAREK ALLROAD:
  Linia kosiarek do trawy ze stalową obudową ALLROAD PLUS 4, o szerokości cięcia od 46 do 51 cm, znamionuje się mechanizmem tnącym typu 4 cutting device, który oprócz zbierania obsługuje tryb rozdrabniania i zezwala na wyrzut boczny. Maszyny te wyposażone są w koła, które łączą w sobie klasyczne atuty modeli wytworzonych z blachy z obszerniejszą płynnością jazdy także na nierównych terenach.
  Boczny kanał wyrzutowy przystępny jest jako wyposażenie seryjne: wystarczy otworzyć tunel boczny i wsunąć deflektor wyrzucający trawę.
  obfite koła 200 mm – koła przednie i 280 mm – koła tylne. Konfiguracja zapewniająca większą płynność jazdy na nierównych terenach, pokaźniejszą zwrotność i łatwiejsze manewrowanie maszyną.
  użyteczna dźwignia hamulca silnika i napędu produkowane z tworzywa nienaturalnego zapewniają niezmiennie pewny i wygodny chwyt.
  wzmocniona i użyteczna dźwignia regulująca wysokość cięcia (w zakresie 5 pozycji).
  Zaślepka umożliwiająca pracę w trybie rozdrabniania, a także deflektor do wyrzutu bocznego są dostarczane z kosiarką. atuty: Największą z nich jest silnik górnozaworowy OHV zdostępnymi korkami wlewu oleju i paliwa Silniki Emak to silniki, na które warto zwrócić szczególną uwagę. równocześnie silniki o pojemności 140 cm3 jak 196 cm3 to solidne jednostki górnozaworowe (serii K500, K600, K650, K800), co oznacza nie tylko oszczędności w spalaniu paliwa, lecz także mniejszy poziom wibracji i hałasu. Inne pokaźne elementy konstrukcji silnika to kulkowe łożysko wału korbowego i żeliwna tuleja cylindra, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną żywotność silnika i stanowi pokaźny wyróżnik silników Emak w stosunku do konkurencji. Kompozycja silnika jeszcze atrakcyjne rozwiązania powiększające ergonomię i komfort pracy operatora dzięki takim elementom jak: wielki tłumik, automatyczny dekompresor, podwójny system filtracji powietrza. Dlaczego silniki EMAK są wyjątkowe?: Silnik górno-zaworowy OHV (Over Head Valve) to mniejszy poziom wibracji i hałasu, równocześnie przy ulepszonych osiągach i momencie obrotowym. Choćby o 30% mniejsze spalanie w stosunku do silników z bocznymi zaworami. samoczynny system dekompresyjny to działające automatycznie zawory, które w chwili rozruchu łączą komorę spalania z atmosferą. Dekompresja ogranicza ciśnienie sprężania, a co z tego wynika również siłę, z jaką operator musi ciągnąć za linkę rozrusznika. Po uruchomieniu silnika wyłączenie dekompresora następuje automatycznie w wyniku zmiany ciśnienia w cylindrze. Podwójne kulkowe łożyska wału korbowego bezspornie zniżają tarcie w pracy korbowodu, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną żywotność i trwałość całego silnika. Konstrukcyjnie krótszy wał korbowy (jego część poza miską olejową) to mniejsze ryzyko uszkodzenia w trakcie uderzenia noża o ewentualnie napotkane kamienie. Żeliwna tuleja cylindra to następny, pokaźny krok, w kierunku rozszerzenia żywotności silnika. Zastąpiono powszechnie użytkowane w tej grupie silników aluminium trwalszym stopem żeliwa, Jest to silnik w którym zaimplementowano podwójny system filtracji: gąbkowo-papierowy, a więc, starczy zadbać o ich czystość i posłuży nam niezwykle długo.

  Możliwość użycia zaślepki mulczującej, która jest już w wyposażeniu seryjnym.

  60 litrowy kosz wytworzony z płótna i tworzywa (góra i dół z tworzywa) z adekwatnie zaprojektowanym przepływem powietrza wywołują iż kosiarka nie ma problemów z jego napełnieniem. Praktyczne rączki sterowania zapłonem silnika, i załączaniem napędu oraz dźwignia gazu, to następne atuty. Na wyposażeniu seryjnym jest na dodatek klucz do świec, znajdują się tam nad wyraz przemyślane klipsy do zabezpieczenia linek napędu oraz gazu, dzięki czemu linki te są szczególnie dobrze przytwierdzone do rączki kosiarki, oraz oczywiście dołączamy wymagane poprzez polskie prawo instrukcje obsługi zarówno do silnika jak i samej kosiarki

  60 litrowy kosz produkowany z płótna i tworzywa (góra i dół z tworzywa) z adekwatnie zaprojektowanym przepływem powietrza wywołują że kosiarka nie ma problemów z jego napełnieniem. Funkcjonalne rączki sterowania zapłonem silnika, i załączaniem napędu i dźwignia gazu, to następne zalety. Na wyposażeniu seryjnym jest dodatkowo klucz do świec, znajdują się tam szczególnie przemyślane klipsy do zabezpieczenia linek napędu i gazu, dzięki czemu linki te są bardzo dobrze przytwierdzone do rączki kosiarki,, a także oczywiście dołączamy wymagane poprzez polskie prawo instrukcje obsługi równocześnie do silnika jak i samej kosiarki

  Następny atut, a bardzo rzadko spotykany w kosiarkach w tak przystępnej cenie jak ta, to przekładnia napędowa jednego z największych producentów na świecie takich przekładni, czyli francuskiej firmy General Transmissions. A wytrzymała centralna regulacja wysokości koszenia, z połączeniem wytworzonym z grubego wyprofilowanego płaskownika nie przysporzą nam problemów.


  spore koła (tył 280mm, przód 200mm, ułatwiają nam jej prowadzenie i manewrowanie, nawet po nierównym terenie. Kosiarka jest z wersji 4w1, a więc możemy ją prędko przezbroić w kosiarkę mulczującą, lub z wyrzutem bocznym. Równocześnie zaślepka do mulczowania, jak i do wyrzutu bocznego znajduje się na wyposażeniu seryjnym (są dostarczane z kosiarką). Dzięki należycie wyprofilowanemu mulczującemu ostrzu ze skrzydełkami udoskonalającymi napełnianie kosza,możemy zmieścić więcej trawy niżeli przy kosiarce o standardowym ostrzu, jednocześnie adekwatnie wyprofilowane ostrza dają nam możliwość zbierania liści.
  Po ostatniej modyfikacji dodano płaskownik wzmacniający konstrukcję w miejscu najistotniej osłabionym poprzez otwór wyrzutu bocznego.

  informacje technologicznE: pojemność silnika / model 196 cm3 / K800 OHV
  firma silnika EMAK
  Moc silnika orientacyjnie 6,5 K.M
  Moc ergonomiczna urządzenia 3.4 k.W.
  Szerokość cięcia 51 cm
  Korpus / waga Stalowy / 33,8 kg
  Regulacja wysokości cięcia / wysokość Centralna / od 28 do 75 mm
  Kosz 60l
  Koła przód / tył Łożyska kulkowe
  Napęd tak kół tylnych
  Funkcje:
  Zbieranie do kosza, wyrzut boczny, mulczowanie,zbieranie liści
  Trawniki o powierzchni do 2000 m²
  CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
  Jeśli jesteś na naszej stronie na karcie towaru w zakładce klipy filmowe możesz obejrzeć film z prezentacji tej linii produktów,
  lub jest poniżej


  W SKŁAD DOSTAWY WCHODZĄ: 1 x Kompletna kosiarka
  (w związku z ciągłymi zmianami konstrukcyjnymi wprowadzanymi poprzez producenta EMAK, jej wygląd może się nieznacznie różnić od przedstawionego) 1 x Instrukcja obsługi (jest również do pobrania z poziomu karty katalogowej artykułu na naszej stronie)
  1 x Potwierdzenie zarejestrowania towaru w systemie gwarancyjnym Oleo-Mac

  Jeśli chcesz zakupić dodatkowy olej sprawdź akcesoria na karcie produktu *GRATIS na dodatek dajemy do wyboru jeden z 4 poniższych zestawów należy podać w uwagach zamówienia numer zestawu 1,2,3 albo 4,
  pakiet numer 1 w skład którego wchodzą: 2 x olej oryginalny olej Oleo-Mac do silnika o obszerności 0,6l (pamiętaj, iż silnik kosiarki przez nas dostarczony nie jest zalany olejem, więc 1 olejem należy zalać komorę silnika przed jej uruchomieniem, natomiast 2 olej należy wymienić po dotarciu silnika kosiarki, czyli nie później niżeli po 10 h pracy, ale im wcześniej tym lepiej) Chcesz dokupić więcej oleju odnajdziesz go na karcie akcesoriów 1 x pakiet do odsysania oleju
  1 x Kanister o objętości 5 litrów z białego tworzywa ( z racji tego że jest wyprodukowany z dosyć przezroczystego tworzywa nieprzeciętnie widać jakim typym paliwa jest wypełniony)
  1 x Oryginalny zapasowy filtr powietrza papierowy
  1 x Oryginalny zapasowy filtr powietrza gąbkowy
  komplet numer 2 w skład którego wchodzą: 2 x olej oryginalny olej Oleo-Mac do silnika o objętości 0,6l (pamiętaj, iż silnik kosiarki przez nas dostarczony nie jest zalany olejem, więc 1 olejem należy zalać komorę silnika przed jej uruchomieniem, natomiast 2 olej należy wymienić po dotarciu silnika kosiarki, czyli nie później niżeli po 10 h pracy, lecz im wcześniej tym lepiej) Chcesz dokupić więcej oleju odnajdziesz go na karcie akcesoriów 1 x oryginalne zapasowe ostrze
  pakiet numer 3 w skład którego wchodzą: 1 x olej oryginalny olej Oleo-Mac do silnika o obszerności 0,6l (pamiętaj, że silnik kosiarki poprzez nas dostarczony nie jest zalany olejem, więc 1 olejem należy zalać komorę silnika przed jej uruchomieniem) Chcesz dokupić więcej oleju odnajdziesz go na karcie akcesoriów 1 x uniwersalny zestaw do aeracji oczyszczenia trawnika z mchu, dzisiaj Twoja kosiarka może być już nie 4 a 5 funkcyjna ☺
  Jesteś bardziej wymagający? więc wybierz topowe wersje kosiarek Emaka
  Galeria produktu:
  PAJM Elektronarzędzia, Maszyny budowlane, Maszyny do lasu i ogrodu. Sprzedaż, Serwis, Wypożyczalnia PAJM Radom / Wierzbica

  KUPUJESZ OD AUTORYZOWANEGO DYSTRYBUTORA:
  informacje O FIRMIE EMAK:
  To:
  JEDEN Z najistotniej PRESTIŻOWYCH PRODUCENTÓW urządzeń OGRODNICZYCH NA ŚWIECIE, JEST TO
  WŁOSKA producenta KTÓRA NA RYNKU POLSKIM JEST JUŻ OD 20 LAT,JEJ POCZĄTKI SIĘGAJĄ 1970 roku
  WŚRÓD WIELU swoich MAREK MA na dodatek nad wyraz cenionĄ przez KLIENTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE ZA WYSOKĄ JAKOŚĆ W STOSUNKU DO CENY producenta:

  Emak aktualnie to międzynarodowe przedsiębiorstwo, którego siła jest oparte na dwóch markach handlowych Efco i Oleo-Mac. Dzięki swym 3 zakładom produkcyjnym, 7 filiom oraz 126 dystrybutorom Emak jest obecny w ponad 70 krajach, obsługując około 20.000 punktów sprzedaży na pięciu kontynentach. Poza Włochami, gdzie marka zdołała osiągnąć pozycję lidera, Emak cieszy się szczególnie dobrą marką i może pretendować do jednego z pierwszych miejsc w Europie pośród wszystkich producentów sektora sprzętu ogrodniczego, a także leśnego.
  Ciągłe wprowadzanie innowacji technicznych jak i organizacyjnych, a także rozwój sieci sprzedaży owocuje tym,marka nieustanie zwiększa swoje przychody.
  W Grupie Emak zatrudnionych jest około 900 osób, z których około 400 pracuje w centrali firmy w Bagnolo in Piano (Włochy).
  Z punkty widzenia produkcji, Emak stosuje ultra-wysokie standardy i jest w stanie pochwalić się konkurencyjną ofertą 17 rodzin produktów i ponad 110 modelami w każdej z dwóch marek, Oleo-Mac i Efco: znaczny asortyment, którego techniczne serce stanowi silnik spalinowy, zaprojektowany i konstruowany w zakładach centralnych w Bagnolo we Włoszech. Silna pozycja w branży zaowocowała podpisaniem oficjalnych porozumień o współpracy na płaszczyźnie produkcyjnej z niektórymi wiodącymi producentami światowymi.
  -->

3 ★  Kosiarka spalinowa NAC LS56-196L-JR2 Loncin z napędem

Kosiarka spalinowa NAC LS56-196L-JR2 Loncin z napędem Najniższa Cena Online

Kosiarka spalinowa NAC LS56-196L-JR2 Loncin z napędem - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  NAC
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka spalinowa NAC LS56-196L-JR2 Loncin z napędem
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka spalinowa z napędem NAC LS56-196L-JR2

  Kosiarka spalinowa z napędem NAC LS56-196L-JR2 wyposażona jest w nowoczesny, górnozaworowy silnik LONCIN o pojemności 196 cm 3 o maksymalnym momencie obrotowym 10,5 Nm cechujący się bezawaryjnością i oszczędnością w spalaniu.

  szerokie łożyskowane tylne koła zniżają opory toczenia i usprawniają prowadzenie kosiarki. Koła przednie dodatkowo są łożyskowane.

  W kosiarce zastosowano unikatowe rozwiązanie polegające na zamontowaniu dwóch przednich kół skrętnych, usprawnia to prowadzenie kosiarki pomiędzy przeróżnymi przeszkodami. Manewrowanie między drzewami i innymi przeszkodami jest wyjątkowo przystępne. Przednie koła mają możliwość zablokowania tak by nie skręcały podczas jazdy na wprost. Dodatkowo kosiarka posiada możliwość obrotu o 360 0 w miejscu.

  Kosiarka ma 6-stopniową regulację wysokości koszenia

  poręczne rączki usprawniają sterowanie kosiarką, a ich miękkie wykończenie gwarantuje komfort w trakcie pracy.

  Szerokość koszenia wynosi aż 56 cm, co pozwala na bardziej wydajne koszenie nawet obszernych ogrodów.

  Kosz o obszerności 75 litrów z plastikową pokrywą przeciwpyłową, a także wskaźnikiem zapełnienia zezwala na dłuższe koszenie bez konieczności opróżniania.

  komfortowa rączka powoduje, iż opróżnianie kosza jest szczególnie proste.

  System mycia obudowy pozwala w prosty i prędki sposób umyć korpus kosiarki- starczy podłączyć wąż ogrodowy z wodą do króćca na obudowie, a także uruchomić kosiarkę.

  Stalowa pokrywa gwarantuje wytrzymałość i wytrzymałość na uszkodzenia.

  Kosiarka posiada 5 funkcji, dzięki którym koszenie trawnika będzie prostsze:

  • napęd – ułatwia prowadzenie kosiarki, nie trzeba używać siły do pchania
  • wyrzut tylny – skoszona trawa wyrzucana jest pod nogi, koszenie bez zastosowania kosza
  • wyrzut do kosza – skoszona trawa wyrzucana jest do kosza, nie trzeba jej zgrabiać
  • wyrzut boczny – skoszona trawa wyrzucana jest na bok przez specjalną rynnę do wyrzutu bocznego
  • mielenie (mulczowanie) – skoszona trawa pozostaje na trawniku, jest rozdrobniona i może służyć jako naturalny nawóz. Nie trzeba jej grabić.
  cechy techniczne:
  • silnik: LONCIN, czterosuwowy, górnozaworowy
  • pojemność skokowa silnika: 196 cm 3
  • maksymalny moment obrotowy: 10,5 Nm przy 2500 obr/min
  • moc znamionowa maszyny: 3,2 kW przy 2900 obr/min
  • wariant paliwa: benzyna bezołowiowa 95 Pb
  • pojemność zbiornika paliwa: 1,5 litra
  • objętość miski olejowej: 0,6 litra
  • szerokość koszenia: 56 cm
  • regulacja wysokości koszenia: centralna
  • zakres regulacji wysokości koszenia: 25 – 75 mm
  • objętość kosza: 75 litrów
  • rodzaj kosza: siatkowy z plastikową pokrywą przeciwpyłową oraz wskaźnikiem zapełnienia
  • średnica kół przednich: 18 cm
  • średnica kół tylnych: 28 cm
  • koła na łożyskach kulkowych
  • funkcje: napęd, wyrzut do kosza, wyrzut tylny, wyrzut boczny, mielenie (mulczowanie)
  • miękkie wykończenie rączki
  • rozruch ręczny
  • waga: 40,1 kg
  W pakiecie znajdują się:
  • kosiarka spalinowa
  • oryginalny nóż tnąco-mielący
  • kosz na trawę
  • przystawka do funkcji mulczowania
  • akcesoria do konstrukcji i obsługi kosiarki
  • oryginalna karta gwarancyjna
  • instrukcja obsługi w języku polskim

  Przed uruchomieniem kosiarki należy wlać olej silnikowy i paliwo.

  Pierwsza wymiana oleju powinna nastąpić po 5 godzinach pracy, każda następna po 20-25 godzinach pracy.


4 ★  Oleo-mac Oleo mac gv 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km 2000m2 premium 66079123e5a -oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer (8026619048860)

Oleo-mac Oleo mac gv 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km 2000m2 premium 66079123e5a -oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer (8026619048860) Najniższa Cena Online

Oleo-mac Oleo mac gv 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km 2000m2 premium 66079123e5a -oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer (8026619048860) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Oleo-Mac
 • Pełna nazwa kosiarki:  Oleo-mac Oleo mac gv 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km 2000m2 premium 66079123e5a -oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer (8026619048860)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

   Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV 53 TK Allroad4 z napędem Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV 53TK Allroad 4 jest to urządzenia wysokiej klasy. Obok klasycznego zbierania pokosu do kosza, urządzenie pozwala na w dodatku wyrzut boczny, co powiększa wszechstronność podczas prac takich jak czyszczenie rowów i rzędów roślin.

  cechuję się progresywnym wzornictwem, niezawodnym i konkretnym silnikiem Emak OHV 805 o pojemności 196 cm3. Korpus wytworzony ze stali, 60 litrowy kosz oraz obszerne koła. Włoska marka Oleo-Mac jest to jedna z największych i szanowanych firm produkujących kosiarki spalinowe, elektryczne, kosy, pilarki, glebogryzarki, a także części i akcesoria ogrodnicze.

  Od początku istnienia firmy na rynku, czyli od roku 1992, marka stawia na najwyższą jakość, stale doskonaląc i udoskonalając swój artykuł. Najwyższa jakość oferowanego sprzętu potwierdza 5-letnią gwarancją, czym wyróżnia się na tle konkurencji.

  Kosiarka została wytwarzana we Włoszech wielkie koła 200 mm – koła przednie i 280 mm – koła tylne. Konfiguracja gwarantująca większą płynność jazdy na nierównych terenach, obszerniejszą zwrotność i łatwiejsze manewrowanie maszyną.

  ergonomiczna dźwignia hamulca silnika i napędu wyprodukowane z tworzywa sztucznego zapewniają niezmiennie pewny i komfortowy chwyt. Boczny kanał wyrzutowy dostępny jest jako wyposażenie seryjne: wystarczy otworzyć tunel boczny i wsunąć deflektor wyrzucający trawę.

  usztywniona i funkcjonalna dźwignia regulująca wysokość cięcia (w zakresie 5 pozycji). Zaślepka umożliwiająca pracę w trybie rozdrabniania przystępna jest jako wyposażenie seryjne. Przy zakupie otrzymają Państwo do wyboru jeden z poniższych przedmiotów GRATIS: - uzupełniające ostrze tnące - Piła ręczna Oleo-Mac SRM30 do okrzesywania gałęzi, krzewów.

  - Kanister 5l - pakiet umożliwiający odsysanie paliwa i oleju, stworzony z tworzywa sztucznego. W komplecie pompka, węże ssące Ø8 i Ø10, pojemnik 1,6 l, lejek. - Olej silnikowy Victus 0,6l Specyfikacja Model: Oleo-Mac GV53GV Allroad4 wariant: kosiarka spalinowa Silnik: Emak K 805 OHV autossanie pojemność silnika: 196cm3 Napęd: tak, z napędem (3.6 Km/h) obudowa: stalowa Szerokość koszenia: 51 cm Regulacja wysokości cięcia: centralna Wysokość cięcia: Od 28 do 75 mm Koła: 200/280 mm (przednie/ tylnie) - łożyska kulkowe Kosz: 60 l Waga: 35,0 kg dane uzupełniające: zbieranie do kosza, mielenie, boczny wyrzut producent Oleo-Mac udziela 5-letniej gwarancji na zakup konsumencki W celu zachowania gwarancji należy dokonać płatnych przeglądów przed upływem każdego roku wykorzystywania.

  Przeglądu można dokonać w każdym autoryzowanym serwisie Oleo-Mac. Napisz do nas, a sprawdzimy gdzie znajduję się najbliższy serwis firmy. Dlaczego warto kupować w sklepie Elektromix24.pl? 1. Obsługa klienta - nasi konsultanci posiadają szczegółową wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów, dzięki temu jesteśmy za...


5 ★  HECHT 551 BS KOSIARKA SPALINOWA DO TRAWY B&S Briggs & Stratton NAPĘD 5w1 5,2 KM / 51cm (8595614983228)

HECHT 551 BS KOSIARKA SPALINOWA DO TRAWY B&S Briggs & Stratton NAPĘD 5w1 5,2 KM / 51cm (8595614983228) Najniższa Cena Online

HECHT 551 BS KOSIARKA SPALINOWA DO TRAWY B&S Briggs & Stratton NAPĘD 5w1 5,2 KM / 51cm (8595614983228) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  HECHT CZECHY
 • Pełna nazwa kosiarki:  HECHT 551 BS KOSIARKA SPALINOWA DO TRAWY B&S Briggs & Stratton NAPĘD 5w1 5,2 KM / 51cm (8595614983228)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka Spalinowa HECHT 551 BS B&S Briggs & Stratton to skuteczne urządzenie,o mocy 5,2KM i szerokości koszenia 51 cm. Regulacja wysokości od 2.5 do 7.5 cm. Objętość kosza kosiarki Spalinowej HECHT 551 BS B&S Briggs & Stratton wynosi aż 60 litrów.

6 ★  Cedrus polska Honda kosiarka spalinowa do trawy cedrus ks51s-h z napędem 5w1 51cm / 5.6 km - ewimax - oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer cedrus (5903228183027)

Cedrus polska Honda kosiarka spalinowa do trawy cedrus ks51s-h z napędem 5w1 51cm / 5.6 km - ewimax - oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer cedrus (5903228183027) Najniższa Cena Online

Cedrus polska Honda kosiarka spalinowa do trawy cedrus ks51s-h z napędem 5w1 51cm / 5.6 km - ewimax - oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer cedrus (5903228183027) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  CEDRUS Polska
 • Pełna nazwa kosiarki:  Cedrus polska Honda kosiarka spalinowa do trawy cedrus ks51s-h z napędem 5w1 51cm / 5.6 km - ewimax - oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer cedrus (5903228183027)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Cedrus KS51S-H z silnikiem Honda GCV200. Cedrus K51S-H to nowość w ofercie. Kosiarka spalinowa wyekwipowana została w potężny i niezawodny silnik Honda GCV200. Stalowa obudowa o szerokości 51 cm komfortowy uchwyt w przedniej części

7 ★  Kosiarka spalinowa z napędem DAEWOO DLM 50SR, 55EA-45112

Kosiarka spalinowa z napędem DAEWOO DLM 50SR, 55EA-45112 Najniższa Cena Online

Kosiarka spalinowa z napędem DAEWOO DLM 50SR, 55EA-45112 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  daewoo
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka spalinowa z napędem DAEWOO DLM 50SR, 55EA-45112
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

  Nowa kosiarka premium marki DAEWOO. Model DLM 50SR to konkretna kosiarka spalinowa o szerokości koszenia 46 cm. Zaopatrzona w bezawaryjny silnik spalinowy czterosuwowy DAEWOO 135cm3 3,3KM. Funkcja Easy Start usprawnia odpalanie silnika. Przednie koło skrętne o 360 stopni. Napęd na tylne koła gwarantuje płynną jazdę i dobrą manewrowość. Stosowną wysokość trawy można uzyskać dzięki 7-stopniowej centralnej regulacji wysokości koszenia. Składany uchwyt usprawnia przechowywanie i transport urządzenia.

  + Olej Daewoo DWO400 gratis

  2 noże: nóż uniwersalny + turbo nóż

  Silnik DAEWOO V-series 165
  Płynna jazda i dobra manewrowość
  mocna, stalowa pokrywa
  4-w-1
  Osłona silnika
  Składany uchwyt
  użyteczny panel sterowania
  Pojemny kosz na trawę ze wskaźnikiem napełnienia
  Przyłącze węża ogrodowego
  Przednie koło obrotowe
  Gwarancja Daewoo

  parametry:

  Moc HP 3,3
  typ silnika spalinowy
  marka silnika DAEWOO
  objętość skokowa silnika 135 cm³
  Model silnika 165 V-series
  objętość zbiornika paliwa 1,2 l
  Rozruch elektryczny nie
  Szerokość koszenia 46 cm
  Wysokość koszenia 25-75 mm
  pojemność kosza 60 l
  Średnica kół (przednie/tylne) 205/280 mm
  Materiał pokrywy metal
  Poziom hałasu 96 dB(A)
  typ napędu własny
  Mulczowanie tak
  Regulacja szybkości jazdy nie
  Wyrzut boczny tak
  rozmiary (D/S/W) 840/570/500 mm
  Waga 36,6 kg


8 ★  Kosiarka spalinowa sha51bs750n-4w1 briggs&stratton dov750ex z napędem marki Faworyt

Kosiarka spalinowa sha51bs750n-4w1 briggs&stratton dov750ex z napędem marki Faworyt Najniższa Cena Online

Kosiarka spalinowa sha51bs750n-4w1 briggs&stratton dov750ex z napędem marki Faworyt - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  FAWORYT
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka spalinowa sha51bs750n-4w1 briggs&stratton dov750ex z napędem marki Faworyt
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  3
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka spalinowa SHA51BS750N-4W1 to urządzenie, które pomoże Ci w wydajnej pielęgnacji trawnika. Głównym elementem wyposażenia jest silnik Briggs&Stratton kolekcji DOV750EX o objętości 161 cm3. Szerokość robocza kosiarki to aż 51 cm, co pozwala na szybkie skoszenie dużego trawnika, natomiast 8-stopniowa, centralna regulacja wysokości koszenia na poziomie od 25 do 80 mm pozwala na dobranie ostrzy do pracy na pochyłych i nierównych terenach. Też prowadzenie kosiarki spalinowej Faworyt SHA51BS750N-4W1 nie sprawia żadnych problemów. Wykorzystanie łożyskowanych kół o średnicy 20 i 27,5 cm i regulowanej wysokości uchwytu to strzał w dziesiątkę, a funkcja ReadyStart pozwoli na uruchomienie maszyny bez zastosowania siły. Żeby usprawnić pracę, urządzenie zaimplementowany 60-litrowy kosz na skoszone źdźbła ze wskaźnikiem napełnienia i funkcją mielenia odpadów. Ten model kosiarki spalinowej też klasyczny boczny wyrzut....

9 ★  Kosiarka spalinowa z napędem VICTUS VS48H170 (silnik HONDA) (5903383018622)

Kosiarka spalinowa z napędem VICTUS VS48H170 (silnik HONDA) (5903383018622) Najniższa Cena Online

Kosiarka spalinowa z napędem VICTUS VS48H170 (silnik HONDA) (5903383018622) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  VICTUS / OM LINE - EMAK
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka spalinowa z napędem VICTUS VS48H170 (silnik HONDA) (5903383018622)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka spalinowa z napędem VICTUS VS48H170 (silnik HONDA)Kosiarka do trawy ze stalową obudową, o szerokości cięcia 48 cm z 3 opcjami pracy: zbieranie do kosza, boczny wyrzut i mielenie. Spore koła ułatwiają manewrowanie urządzeniem.Boczny kanał wyrzutowy przystępny jest jako wyposażenie seryjne: wystarczy otworzyć tunel boczny i wsunąć deflektor wyrzucający trawę.pokaźne koła 200 mm – koła przednie i 280 mm – koła tylne. Konfiguracja gwarantująca większą płynność jazdy na nierównych terenach, obszerniejszą zwrotność i łatwiejsze manewrowanie maszyną.funkcjonalna dźwignia hamulca silnika i napędu stworzone z tworzywa nienaturalnego gwarantują niezmiennie pewny i wygodny chwyt.usztywniona i ergonomiczna dźwignia regulująca wysokość cięcia (w zakresie 6 pozycji).Zaślepka umożliwiająca pracę w trybie rozdrabniania dostępna jest jako wyposażenie seryjne.KorpusstalPojemność silnika167 cm³Silnik producent/modelHonda GCV 170Szerokość cięcia48 cmNapędz napędemRegulacja cięciacentralna, 6 pozycjiWysokość cięciaod 25 do 75 mmKoła200/280 mm (przednie/ tylne) - łożyska kulkoweFunkcjezbieranie do kosza; mielenie, boczny wyrzutPojemność kosza65 lCiężar31 kg...

10 ★  Cedrus polska Cedrus ks53s-b kosiarka spalinowa do trawy z napędem 53cm / 5,5 km b&s briggs&stratton 750ex - ewimax - oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer cedrus (5903228181528)

Cedrus polska Cedrus ks53s-b kosiarka spalinowa do trawy z napędem 53cm / 5,5 km b&s briggs&stratton 750ex - ewimax - oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer cedrus (5903228181528) Najniższa Cena Online

Cedrus polska Cedrus ks53s-b kosiarka spalinowa do trawy z napędem 53cm / 5,5 km b&s briggs&stratton 750ex - ewimax - oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer cedrus (5903228181528) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  CEDRUS Polska
 • Pełna nazwa kosiarki:  Cedrus polska Cedrus ks53s-b kosiarka spalinowa do trawy z napędem 53cm / 5,5 km b&s briggs&stratton 750ex - ewimax - oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer cedrus (5903228181528)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka spalinowa Cedrus KS53S-B to model zaopatrzony w silnik Briggs&Stratton 750EX. Wszystkie komponenty naszych nowych kosiarek kolekcji KS zostały skrupulatnie dostosowane i sprawdzone, aby każdy użytkownik mógł się radować ich bezusterkowością i jakością.[TOP6] Bardzo tanie kosiarki spalinowe z napędem do 3000 zł [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaka kosiarka spalinowa z napędem do 3000 zł jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi spalinowymi kosiarkami z napędem do 3000 zł jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Lider Kosiarka spalinowa plus shc53bs750n-4w1 briggs&stratton dov 750ex z napędem

Lider Kosiarka spalinowa plus shc53bs750n-4w1 briggs&stratton dov 750ex z napędem Najniższa Cena Online

Lider Kosiarka spalinowa plus shc53bs750n-4w1 briggs&stratton dov 750ex z napędem - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  LIDER
 • Pełna nazwa kosiarki:  Lider Kosiarka spalinowa plus shc53bs750n-4w1 briggs&stratton dov 750ex z napędem
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  3
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka spalinowa producenta LIDER pracuje na silniku Briggs & Stratton DOV 750EX mającym pojemność 161 cm3 i moc 2,68 kW (2800obr/min). Szerokość robocza, jaka będzie dostępna podczas koszenia trawy, wynosi 53 cm. Na wyróżnienie zasługuje możliwość dostosowania wysokości, z jaką maszyna będzie kosić trawnik. Jest to realne w 8-stopniowej skali, która obejmuje zakres 25-75 mm. Na dodatek trawa może być mielona, a także wyrzucana na bok dzięki funkcji bocznego wyrzutu. Funkcja mycia pokrywy ułatwi Ci konserwację Twojej kosiarki, natomiast Ready Start polikwiduje wszelkie problemy związane z uruchomieniem silnika....

2 ★  Hecht czechy Hecht 554 sx kosiarka spalinowa do trawy 5w1 cięcie przy ścianie z napędem

Hecht czechy Hecht 554 sx kosiarka spalinowa do trawy 5w1 cięcie przy ścianie z napędem Najniższa Cena Online

Hecht czechy Hecht 554 sx kosiarka spalinowa do trawy 5w1 cięcie przy ścianie z napędem - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  HECHT CZECHY
 • Pełna nazwa kosiarki:  Hecht czechy Hecht 554 sx kosiarka spalinowa do trawy 5w1 cięcie przy ścianie z napędem
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka Spalinowa HECHT 554 SX to efektywne urządzenie o szerokości koszenia 53 cm. Regulacja wysokości od 2.5 do 7.5 cm. Objętość kosza kosiarki Spalinowej Hecht 554 SXwynosi aż 75 litrów.

3 ★  Oleo-mac Oleo mac gv 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km 2000m2 premium 66079123e5a -oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer (8026619048860)

Oleo-mac Oleo mac gv 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km 2000m2 premium 66079123e5a -oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer (8026619048860) Najniższa Cena Online

Oleo-mac Oleo mac gv 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km 2000m2 premium 66079123e5a -oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer (8026619048860) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  Oleo-Mac
 • Pełna nazwa kosiarki:  Oleo-mac Oleo mac gv 53 tk allroad 4 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km 2000m2 premium 66079123e5a -oficjalny dystrybutor - autoryzowany dealer (8026619048860)
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:

   Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV 53 TK Allroad4 z napędem Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV 53TK Allroad 4 jest to urządzenia wysokiej klasy. Obok tradycyjnego zbierania pokosu do kosza, urządzenie pozwala na dodatkowo wyrzut boczny, co rozszerza wszechstronność podczas prac takich jak czyszczenie rowów i rzędów roślin.

  znamionuję się nowoczesnym wzornictwem, bezawaryjnym i potężnym silnikiem Emak OHV 805 o objętości 196 cm3. Korpus produkowany ze stali, 60 litrowy kosz, a także szerokie koła. Włoska marka Oleo-Mac jest to jedna z największych i uznanych firm produkujących kosiarki spalinowe, elektryczne, kosy, pilarki, glebogryzarki i części i akcesoria ogrodnicze.

  Od początku istnienia firmy na rynku, czyli od roku 1992, marka stawia na najwyższą jakość, stale doskonaląc i poprawiając swój artykuł. Najwyższa jakość oferowanego sprzętu potwierdza 5-letnią gwarancją, czym podkreśla się na tle konkurencji.

  Kosiarka została stworzona we Włoszech obszerne koła 200 mm – koła przednie i 280 mm – koła tylne. Konfiguracja gwarantująca pokaźniejszą płynność jazdy na nierównych terenach, obszerniejszą zwrotność i łatwiejsze manewrowanie maszyną.

  użyteczna dźwignia hamulca silnika i napędu wykonane z tworzywa nienaturalnego zapewniają niezmiennie pewny i komfortowy chwyt. Boczny kanał wyrzutowy przystępny jest jako wyposażenie seryjne: wystarczy otworzyć tunel boczny i wsunąć deflektor wyrzucający trawę.

  wzmocniona i funkcjonalna dźwignia regulująca wysokość cięcia (w zakresie 5 pozycji). Zaślepka umożliwiająca pracę w trybie rozdrabniania przystępna jest jako wyposażenie seryjne. Przy zakupie otrzymają Państwo do wyboru jeden z poniższych przedmiotów GRATIS: - dodatkowe ostrze tnące - Piła ręczna Oleo-Mac SRM30 do okrzesywania gałęzi, krzewów.

  - Kanister 5l - pakiet umożliwiający odsysanie paliwa i oleju, stworzony z tworzywa sztucznego. W komplecie pompka, węże ssące Ø8 i Ø10, pojemnik 1,6 l, lejek. - Olej silnikowy Victus 0,6l Specyfikacja Model: Oleo-Mac GV53GV Allroad4 typ: kosiarka spalinowa Silnik: Emak K 805 OHV autossanie objętość silnika: 196cm3 Napęd: tak, z napędem (3.6 Km/h) pokrywa: stalowa Szerokość koszenia: 51 cm Regulacja wysokości cięcia: centralna Wysokość cięcia: Od 28 do 75 mm Koła: 200/280 mm (przednie/ tylnie) - łożyska kulkowe Kosz: 60 l Waga: 35,0 kg dane dopełniające: zbieranie do kosza, mielenie, boczny wyrzut firma Oleo-Mac udziela 5-letniej gwarancji na zakup konsumencki W celu zachowania gwarancji należy dokonać płatnych przeglądów przed upływem każdego roku wykorzystywania.

  Przeglądu można dokonać w każdym autoryzowanym serwisie Oleo-Mac. Napisz do nas, a sprawdzimy gdzie znajduję się najbliższy serwis marki. Dlaczego warto kupować w sklepie Elektromix24.pl? 1. Obsługa klienta - nasi konsultanci mają szczegółową wiedzę na temat oferowanych poprzez nas produktów, dzięki temu jesteśmy za...


4 ★  Kosiarka spalinowa sha51bs750n-4w1 briggs&stratton dov750ex z napędem marki Faworyt

Kosiarka spalinowa sha51bs750n-4w1 briggs&stratton dov750ex z napędem marki Faworyt Najniższa Cena Online

Kosiarka spalinowa sha51bs750n-4w1 briggs&stratton dov750ex z napędem marki Faworyt - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  FAWORYT
 • Pełna nazwa kosiarki:  Kosiarka spalinowa sha51bs750n-4w1 briggs&stratton dov750ex z napędem marki Faworyt
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  3
 • Pełny opis kosiarki:
  Kosiarka spalinowa SHA51BS750N-4W1 to urządzenie, które pomoże Ci w efektywnej pielęgnacji trawnika. Głównym elementem wyposażenia jest silnik Briggs&Stratton linii DOV750EX o objętości 161 cm3. Szerokość robocza kosiarki to aż 51 cm, co umożliwia prędkie skoszenie obszernego trawnika, natomiast 8-stopniowa, centralna regulacja wysokości koszenia na poziomie od 25 do 80 mm zezwala na dopasowanie ostrzy do pracy na pochyłych i nierównych terenach. Także prowadzenie kosiarki spalinowej Faworyt SHA51BS750N-4W1 nie sprawia żadnych problemów. Wykorzystanie łożyskowanych kół o średnicy 20 i 27,5 cm, a także dostosowywanej wysokości uchwytu to strzał w dziesiątkę, a funkcja ReadyStart pozwoli na uruchomienie maszyny bez użycia siły. Żeby usprawnić pracę, urządzenie zaimplementowany 60-litrowy kosz na skoszone źdźbła ze wskaźnikiem napełnienia i funkcją mielenia odpadów. Ten model kosiarki spalinowej również klasyczny boczny wyrzut....

5 ★  Mastercut tx53s/4/lc196 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km / 53cm 4w1 napęd gt

Mastercut tx53s/4/lc196 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km / 53cm 4w1 napęd gt Najniższa Cena Online

Mastercut tx53s/4/lc196 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km / 53cm 4w1 napęd gt - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  MASTERCUT
 • Pełna nazwa kosiarki:  Mastercut tx53s/4/lc196 kosiarka spalinowa do trawy z napędem 6.5km / 53cm 4w1 napęd gt
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis kosiarki:
  mocna kosiarka spalinowa z napędem Mastercut o znacznej szerokości koszenia dedykowana do pielęgnacji przydomowych trawników. Konstrukcja kosiarki o podwyższonej wytrzymałości. Metalowa obudowa kosiarki zabezpieczona warstwą antykorozyjną. Solidny silnik

6 ★  Dedra Kosiarka spalinowa ded8725q-53l z napędem

Dedra Kosiarka spalinowa ded8725q-53l z napędem Najniższa Cena Online

Dedra Kosiarka spalinowa ded8725q-53l z napędem - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent kosiarki:  DEDRA
 • Pełna nazwa kosiarki:  Dedra Kosiarka spalinowa ded8725q-53l z napędem
 • Segment ogrodowy: Kosiarki z silnikiem spalinowym do koszenia trawy i zarośli
 • Ilość ofert:  4
 • Pełny opis kosiarki:
  DEDRA DED8725Q-53L kosiarka spalinowa z napędem 53cm

  To urządzenie dedykowane do koszenia i pielęgnowania mniejszych i przeciętnych trawników napędzane solidnym silnikiem spalinowym o mocy 3,6kW. To kolejna kosiarka spalinowa DEDRA z silnikiem LONCIN. Skuteczny silnik i podwójne ostrze zezwalają na efektywną pracę choćby podczas koszenia gęstej wysokiej trawy, a zastosowana oryginalna przekładnia napędu GT zapewnia wysoką i łatwość naprawy. Dzięki szerokości koszenia 530 mm wyśmienicie stanie na wysokości zadania w minimalnych i przeciętnych ogródkach, gdzie szerokie konstrukcje mają problemu z manewrowaniem. Zwarta i obfite koła usprawniają pracę i przemieszczanie się. Wysokość koszenia jest ustawiana centralnie w 6 pozycjach (25-75mm). Kosiarka DED8725Q-53L ma funkcję mulczowania/mielenia trawy, dzięki temu ograniczamy objętość urobku. Składana rękojeść i kosz siatkowy z plastikową górną pokrywą upraszczają przechowywanie i transportowanie. Korpus kosiarki został wytwarzany z grubej blachy co stanowczo powiększa trwałość urządzenia zwłaszcza podczas wykorzystywania na nieoczyszczonych działkach. Komfortowy piankowy uchwyt rozszerza komfort w trakcie długiego stosowania. Na kierownicy umieszczony został ergonomiczny schowek na drobne przedmioty (np. Telefon), a także uchwyt na napój.

  informacje technicznE:

  cechy kosiarki spalinowej 53cm DEDRA DED8725Q-53L:
  • Silnik spalinowy o mocy 3,6kW uznanej firmy Loncin
  • Kosiarka spalinowa z napędem
  • Dwa ostrza tnące - zwiększa skuteczność koszenia i zbierania trawy
  • Oryginalna przekładnia GT
  • Centralne ustawianie wysokości koszenia - 6 stopni
  • Rozruch ręczny
  • pokaźne koła
  • Wyrzut boczny, tylny albo mulczowanie/mielenie trawy
  • Składana rękojeść
  • praktyczny schowek na śladowe przedmioty oraz uchwyt na napój
  • Kosz siatkowy z górną pokrywą z tworzywa
  • Metalowa osłona
  • Funkcja mycia pokrywy kosiarki

  Zakres dostawy:

  • Kosiarka
  • Kosz na trawę (1 szt)
  • Osłona do mulczowania (1 szt)
  • Osłona wyrzutu bocznego (1 szt)
  • Śruba rękojeści z podkładką i nakrętką motylkową (4 kpl)
  • Wsporniki tylnej osłony (2 szt)

  artykuł FABRYCZNIE NOWY, WOLNY OD WAD
  całkowitą GWARANCJĘ PRODUCENTA
Podsumowanie, czyli jaka kosiarka spalinowa z napędem do 3000 zł najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane kosiarki spalinowe z napędem do 3000 zł


[TOP 3] Najtańsze kosiarki spalinowe z napędem do 3000 złNajlepsze spalinowe kosiarki do 3000 zł [TOP6 luty 2024]

Nadal bez kosiarki? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych kosiarek z silnikiem spalinowym w cenie do 3000 zł.


Krótkie FAQ o kosiarkach spalinowych z napędem do 3000 zł

1# Gdzie szukać opinii na temat spalinowych kosiarek z napędem do 3000 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje ze spalinowymi kosiarkami z napędem do 3000 zł odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Użytkowników.

2# Jaka kosiarka spalinowa z napędem do 3000 zł jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych spalinowych kosiarek z napędem do 3000 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które kosiarki spalinowe z napędem do 3000 zł są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia ze spalinowymi kosiarkami z napędem do 3000 zł zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach spalinowych kosiarek z napędem do 3000 zł to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Wąż ogrodowy 30 m 3/4 cala [Ranking]. Jaki najlepszy? [TOP10]

śr. gru 6 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi wężami 3/4 […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.