Deska tarasowa modrzewiowa [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z tarasowymi deskami z modrzewia.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach tarasowych desek modrzewiowych.


[TOP10] Dobre deski z modrzewia na taras [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaka deska tarasowa modrzew była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking z tarasowymi deskami z modrzewia jest aktualny na luty 2024.

1 ★  Dlh Deska modrzew europejski 240 x 14.5 cm 25 mm (5902431571515)

Dlh Deska modrzew europejski 240 x 14.5 cm 25 mm (5902431571515) Najniższa Cena Online

Dlh Deska modrzew europejski 240 x 14.5 cm 25 mm (5902431571515) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  dlh
 • Pełna nazwa deski:  Dlh Deska modrzew europejski 240 x 14.5 cm 25 mm (5902431571515)
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Deski dedykowane do budowy tarasów i obiektów niepokaźnej architektury ogrodowej. Cechą charakterystyczną drewna modrzew są sęki i przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna. Pod wpływem czynników atmosferycznych drewno podlega naturalnemu procesowi patynowania wierzchniej warstwy na skutek czego powstaje srebrzysta warstwa, która nie ma wpływu na obniżenie parametrów technologicznych drewna i proces starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru, a także zapewnieniu dodatkowej ochrony zaleca się regularne użytkowanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych dedykowanych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Renowacja tarasu powinna być wykonywana dwa razy w roku (przed i po zimie). Modrzew może być prosto barwiony przy pomocy specjalnych olejów koloryzujących. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska jednostkowe właściwości, w zależności od warunków w jakich informacje drzewo rosło. Choćby w drewnie pochodzącym z tego samego źródła, mogą występować przeróżne usłojenia oraz kolorystyka. Drewno jest materiałem higroskopijnym, co oznacza, iż pobiera wodę i oddaje wodę z otoczenia i odpowiednio pęcznieje i kurczy się zmieniając swoje wymiary w związku z czym przy konstrukcji tarasu należy uwzględnić odstępy pomiędzy deskami. Drewno wykorzystywane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne w rezultacie może patynować, odkształcać się, pękać oraz zmieniać swoje rozmiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem. Rozpoczęcie konstrukcji oznacza akceptacje stanu technologicznego i wyglądu materiału. Montaż powinien być przeprowadzony poprzez specjalistę. Montaż należy wykonać zgodnie z instrukcją.

2 ★  Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny

Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny Najniższa Cena Online

Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Podest tarasowy z drewna modrzew europejski asygnowany do układania na tarasie lub balkonie, pozwala na estetyczne wykończenie powierzchni. Drewno z którego wytworzono podest jako materiał naturalny, pod wpływem czynników atmosferycznych, ulega naturalnemu procesowi patynowania wierzcnniej warstwy. Powstaje wówczas srebrzysta powłoka nie mająca wpływu na obniżenie parametrów technicznych drewna i cykl starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru, a także zapewnieniu uzupełniającej ochrony zaleca się regularne użytkowanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych dedykowanych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Cechą typową drewna modrzew są sęki, a także przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna, co nie stanowi wady a jest naturalną cechę gatunku drewna. Modrzew jest produktem w 100% naturalnym i higroskopijnym. Drewno pobiera wodę z otoczeniai rozszerza się podczas deszczowej pogody i oddaje wodę i kurczy się w czasie gorących letnich dni. Drewno stosowane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne w rezultacie może patynować, odkształcać się, pękać oraz zmieniać swojewymiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska jednostkowe cechy, w zależności od warunków, w jakich dane drzewo rosło. Nawet w drewnie pochodzącym z tego samego źródła‚ mogą występować przeróżne usłojenia, a także kolorystyka. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.

3 ★  Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast

Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast Najniższa Cena Online

Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa modrzew 24x140x2200 to wspaniały towar, który nada twojemu tarasowi albo balkonowi obiecujący i stylowy wygląd. Stworzona jest z drewna modrzewia europejskiego. Proces jej konstrukcji odbywa się przy pomocy legarów, czego wynikiem jest udoskonalona stabilność.

  produkt jest 1-lamelowy z 2-stronnym fazowaniem, utrzymany w klasycznej tonacji drewna i akcentuje się gustownym wyglądem. Deska tarasowa modrzew 24x140x2200 opracowana i stworzona poprzez producenta woodplast do zastosowania wewnątrz albo n


4 ★  DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST

DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST Najniższa Cena Online

DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa modrzew to rewelacyjny wybór do wykończenia twojego tarasu. Tworzona z trwałego gatunku modrzewia europejskiego ma wysoką niepodatność na wilgoć, uniemożliwiając pleśnieniu i deformacji. Deska o wymiarze 24x110x2000 mm jest 2-stronnie fazowana, co w połączeniu z specyficznym, 1-lamelowym wzorem buduje oryginalny i stylowy wygląd.

  Deska ma tradycyjny barwa drewna, dzięki czemu znakomicie harmonizuje z każdym otoczeniem. Wytrzymała deska tarasowa modrzew to użyteczne i ciekawe rozwiąza


5 ★  Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656)

Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656) Najniższa Cena Online

Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656)
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Podest tarasowy z drewna modrzew europejski dedykowany do układania na tarasie lub balkonie, umożliwia estetyczne wykończenie powierzchni. Drewno z którego tworzono podest jako materiał naturalny, pod wpływem czynników atmosferycznych, ulega naturalnemu procesowi patynowania wierzcnniej warstwy. Powstaje wówczas srebrzysta warstwa nie mająca wpływu na obniżenie parametrów technicznych drewna i cykl starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru oraz zapewnieniu dodatkowej ochrony zaleca się regularne używanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych przeznaczonych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Cechą specyficzną drewna modrzew są sęki i przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna, co nie stanowi wady a jest naturalną cechę gatunku drewna. Modrzew jest produktem w 100% naturalnym i higroskopijnym. Drewno pobiera wodę z otoczeniai powiększa się w trakcie deszczowej pogody, a także oddaje wodę i kurczy się w czasie gorących letnich dni. Drewno stosowane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne w wyniku czego może patynować, odkształcać się, pękać, a także zmieniać swojewymiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska indywidualne atrybuty, w zależności od warunków, w jakich informacje drzewo rosło. Nawet w drewnie pochodzącym z tego samego źródła‚ mogą występować różne usłojenia i kolorystyka. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.[TOP6] Bardzo tanie deski z modrzewia na taras [Ranking luty 2024]

Sprawdź, jaka deska tarasowa modrzew jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi tarasowymi deskami z modrzewia jest aktualny na luty 2024.

1 ★  DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST

DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST Najniższa Cena Online

DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa modrzew to nieprzeciętny wybór do wykończenia twojego tarasu. Tworzona z trwałego gatunku modrzewia europejskiego ma wysoką odporność na wilgoć, uniemożliwiając pleśnieniu i deformacji. Deska o wymiarze 24x110x2000 mm jest 2-stronnie fazowana, co w połączeniu z typowym, 1-lamelowym wzorem formuje niepowtarzalny i stylowy wygląd.

  Deska ma tradycyjny barwa drewna, dzięki temu wyśmienicie harmonizuje z każdym otoczeniem. Wytrzymała deska tarasowa modrzew to użyteczne i interesujące rozwiąza


2 ★  Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny

Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny Najniższa Cena Online

Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Podest tarasowy z drewna modrzew europejski asygnowany do układania na tarasie lub balkonie, zezwala na estetyczne wykończenie powierzchni. Drewno z którego produkowano podest jako materiał naturalny, pod wpływem czynników atmosferycznych, ulega naturalnemu procesowi patynowania wierzcnniej warstwy. Powstaje wówczas srebrzysta powłoka nie posiadająca wpływu na obniżenie parametrów technicznych drewna i cykl starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru oraz zapewnieniu uzupełniającej ochrony zaleca się regularne wykorzystywanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych asygnowanych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Cechą specyficzną drewna modrzew są sęki, a także przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna, co nie stanowi wady a jest naturalną cechę gatunku drewna. Modrzew jest produktem w 100% naturalnym i higroskopijnym. Drewno pobiera wodę z otoczeniai powiększa się w trakcie deszczowej pogody i oddaje wodę i kurczy się w czasie gorących letnich dni. Drewno używane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne na skutek czego może patynować, odkształcać się, pękać oraz zmieniać swojewymiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska jednostkowe właściwości, w zależności od warunków, w jakich informacje drzewo rosło. Nawet w drewnie pochodzącym z tego samego źródła‚ mogą występować zróżnicowane usłojenia i kolorystyka. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.

3 ★  Dlh Deska modrzew europejski 240 x 14.5 cm 25 mm (5902431571515)

Dlh Deska modrzew europejski 240 x 14.5 cm 25 mm (5902431571515) Najniższa Cena Online

Dlh Deska modrzew europejski 240 x 14.5 cm 25 mm (5902431571515) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  dlh
 • Pełna nazwa deski:  Dlh Deska modrzew europejski 240 x 14.5 cm 25 mm (5902431571515)
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Deski przeznaczone do budowy tarasów i obiektów drobnej architektury ogrodowej. Cechą charakterystyczną drewna modrzew są sęki oraz przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna. Pod wpływem czynników atmosferycznych drewno podlega naturalnemu procesowi patynowania wierzchniej warstwy na skutek czego powstaje srebrzysta warstwa, która nie ma wpływu na obniżenie parametrów technologicznych drewna i cykl starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru i zapewnieniu dodatkowej ochrony zaleca się regularne stosowanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych asygnowanych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Renowacja tarasu powinna być realizowana dwa razy w roku (przed i po zimie). Modrzew może być łatwo barwiony przy pomocy specjalnych olejów koloryzujących. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska indywidualne parametry, w zależności od warunków w jakich dane drzewo rosło. Nawet w drewnie pochodzącym z tego samego źródła, mogą występować przeróżne usłojenia i kolorystyka. Drewno jest materiałem higroskopijnym, co oznacza, że pobiera wodę i oddaje wodę z otoczenia i optymalnie pęcznieje i kurczy się zmieniając swoje wymiary w związku z czym przy montażu tarasu należy uwzględnić odstępy pomiędzy deskami. Drewno wykorzystywane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne na skutek czego może patynować, odkształcać się, pękać oraz zmieniać swoje wymiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem. Rozpoczęcie konstrukcji oznacza akceptacje stanu technicznego i wyglądu materiału. Montaż powinien być przeprowadzony przez specjalistę. Montaż należy wykonać zgodnie z instrukcją.

4 ★  Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast

Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast Najniższa Cena Online

Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa modrzew 24x140x2200 to rewelacyjny produkt, który nada twojemu tarasowi albo balkonowi obiecujący i stylowy wygląd. Stworzona jest z drewna modrzewia europejskiego. Cykl jej montażu odbywa się za pomocą legarów, czego wynikiem jest ulepszona stabilność.

  towar jest 1-lamelowy z 2-stronnym fazowaniem, utrzymany w tradycyjnej tonacji drewna i podkreśla się eleganckim wyglądem. Deska tarasowa modrzew 24x140x2200 opracowana i wytwarzana przez firmę woodplast do wykorzystania w środku lub n


5 ★  Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656)

Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656) Najniższa Cena Online

Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656)
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Podest tarasowy z drewna modrzew europejski dedykowany do układania na tarasie albo balkonie, pozwala na estetyczne wykończenie powierzchni. Drewno z którego wyprodukowano podest jako materiał naturalny, pod wpływem czynników atmosferycznych, ulega naturalnemu procesowi patynowania wierzcnniej warstwy. Powstaje wówczas srebrzysta warstwa nie posiadająca wpływu na obniżenie parametrów technicznych drewna i cykl starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru i zapewnieniu dopełniającej ochrony zaleca się regularne wykorzystywanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych asygnowanych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Cechą standardową drewna modrzew są sęki i przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna, co nie stanowi wady a jest naturalną cechę gatunku drewna. Modrzew jest produktem w 100% naturalnym i higroskopijnym. Drewno pobiera wodę z otoczeniai powiększa się podczas deszczowej pogody, a także oddaje wodę i kurczy się w czasie gorących letnich dni. Drewno stosowane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne w wyniku czego może patynować, odkształcać się, pękać oraz zmieniać swojewymiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska jednostkowe właściwości, w zależności od warunków, w jakich informacje drzewo rosło. Nawet w drewnie pochodzącym z tego samego źródła‚ mogą występować różnorodne usłojenia, a także kolorystyka. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.Podsumowanie, czyli jaka deska tarasowa modrzew najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Luty 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane deski z modrzewia na taras


[TOP 3] Najtańsze deski z modrzewia na tarasDobre modrzewiowe deski [TOP6 luty 2024]

Nadal bez tarasowej deski? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking chętnie wybieranych desek z modrzewia.


Krótkie FAQ o modrzewiowych deskach na taras

1# Gdzie szukać opinii na temat tarasowych desek modrzewiowych?

Znajdujące się w rankingach propozycje z tarasowymi deskami z modrzewia odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaka deska tarasowa modrzew jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych tarasowych desek modrzewiowych warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które deski z modrzewia na taras są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z tarasowymi deskami z modrzewia zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Kupujących. Najlepsze w rankingach tarasowych desek modrzewiowych to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Basen ogrodowy w sklepie S-mumo.pl [Ranking]. Jaki najlepszy?

czw. lut 1 , 2024
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi basenami w […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.