Deska tarasowa drewniana [Ranking]. Jaka najlepsza?

Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z tarasowymi deskami z drewna.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach tarasowych desek drewnianych.


[TOP10] Dobre deski z drewna na taras [Ranking marzec 2024]

Sprawdź, jaka deska tarasowa drewniana była najchętniej wybierana przez Internautów. Przygotowany ranking z tarasowymi deskami z drewna jest aktualny na marzec 2024.

1 ★  Woodplast Deska tarasowa drewniana sosna 24x110x2400

Woodplast Deska tarasowa drewniana sosna 24x110x2400 Najniższa Cena Online

Woodplast Deska tarasowa drewniana sosna 24x110x2400 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  Woodplast Deska tarasowa drewniana sosna 24x110x2400
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa sosna to artykuł wysokiej jakości, który oszczędzi ci czas i energię w trakcie tworzenia albo modernizacji tarasu. Podkreśla się klasyczną tonacją drewna. Produkt o grubości 24 mm oraz wzorze 1-lamelowym proponuje 2-stronne fazowanie i wygodny sposób konstrukcji na legarach.

  Deska tarasowa firmy woodplast ma długość 2.40 m i jest wystarczająca by stworzyć każdy projekt tarasowy lub balkonowy. Wykorzystanie desek tarasowych sosna zapewni ci piękną i bezpieczną powierzchnię,radować się w każdy


2 ★  Deska tarasowa bangkirai 245 x 14.5 cm 2.1 mm drewniana marki Dlh

Deska tarasowa bangkirai 245 x 14.5 cm 2.1 mm drewniana marki Dlh Najniższa Cena Online

Deska tarasowa bangkirai 245 x 14.5 cm 2.1 mm drewniana marki Dlh - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Deska tarasowa bangkirai 245 x 14.5 cm 2.1 mm drewniana marki Dlh
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Cechą typową drewna bangkirai są otwory szpilkowe o średnicy 0,5-1,5mm powodowane przez owady penetrujące wyłącznie drewno drzew żywych. W drewnie Bangkirai mogą także występować przewody gumożywiczne wypełnione półprzezroczystą, jasnożółtą wydzieliną, która pod wpływem ciepła wycieka i zasycha na powierzchni drewna.

  Drewno jest materiałem naturalnym, na każdej desce mogą występować rożne usłojenia, a także kolorystyka. Pęknięcia na długości, ślady po obróbce mechanicznej, czołowe pęknięcia, różnice kolorystyczne, niepokaźne krzywizna i inne odkształcenia nie są traktowane jako wada drewna.

  Zaleca się bieżącą właściwą pielęgnację i olejowanie desek. Przed montażem należy zapoznać się z instrukcją montażu, a wszelkie zastrzeżenia odnośnie materiału należy zgłosić przed przystąpieniem do konstrukcji.

  Bangkirai wykazuje nad wyraz wysoką naturalną wytrzymałość na biodegradację i obejmuje najwyższą 5 klasę wykorzystywania (drewno stale narażone na działanie wody morskiej). Trwałość tego drewna w odkrytej architekturze ogrodowej określa się na 30-50 lat.


3 ★  Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny

Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny Najniższa Cena Online

Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Podest tarasowy z drewna modrzew europejski dedykowany do układania na tarasie albo balkonie, umożliwia estetyczne wykończenie powierzchni. Drewno z którego wykonano podest jako materiał naturalny, pod wpływem czynników atmosferycznych, ulega naturalnemu procesowi patynowania wierzcnniej warstwy. Powstaje wówczas srebrzysta warstwa nie mająca wpływu na obniżenie parametrów technicznych drewna i cykl starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru i zapewnieniu dopełniającej ochrony zaleca się regularne wykorzystywanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych przeznaczonych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Cechą specyficzną drewna modrzew są sęki, a także przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna, co nie stanowi wady a jest naturalną cechę gatunku drewna. Modrzew jest produktem w 100% naturalnym i higroskopijnym. Drewno pobiera wodę z otoczeniai powiększa się podczas deszczowej pogody oraz oddaje wodę i kurczy się w czasie gorących letnich dni. Drewno wykorzystywane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne na skutek czego może patynować, odkształcać się, pękać, a także zmieniać swojewymiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska jednostkowe właściwości, w zależności od warunków, w jakich informacje drzewo rosło. Choćby w drewnie pochodzącym z tego samego źródła‚ mogą występować zróżnicowane usłojenia oraz kolorystyka. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.

4 ★  Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast

Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast Najniższa Cena Online

Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa modrzew 24x140x2200 to genialny produkt, który nada twojemu tarasowi lub balkonowi obiecujący i stylowy wygląd. Tworzona jest z drewna modrzewia europejskiego. Cykl jej konstrukcji odbywa się za pomocą legarów, czego wynikiem jest ulepszona stabilność.

  produkt jest 1-lamelowy z 2-stronnym fazowaniem, utrzymany w konwencjonalnej tonacji drewna i eksponuje się stylowym wyglądem. Deska tarasowa modrzew 24x140x2200 opracowana i produkowana przez firmę woodplast do zastosowania w środku lub n


5 ★  DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST

DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST Najniższa Cena Online

DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa modrzew to rewelacyjny wybór do wykończenia twojego tarasu. Tworzona z trwałego gatunku modrzewia europejskiego ma wysoką oporność na wilgoć, zapobiegając pleśnieniu i deformacji. Deska o rozmiarze 24x110x2000 mm jest 2-stronnie fazowana, co w połączeniu z charakterystycznym, 1-lamelowym wzorem generuje specyficzny i stylowy wygląd.

  Deska ma klasyczny odcień drewna, dzięki temu genialnie harmonizuje z każdym otoczeniem. Wytrzymała deska tarasowa modrzew to poręczne i interesujące rozwiąza


6 ★  Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656)

Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656) Najniższa Cena Online

Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656)
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Podest tarasowy z drewna modrzew europejski dedykowany do układania na tarasie albo balkonie, umożliwia estetyczne wykończenie powierzchni. Drewno z którego wytwarzano podest jako materiał naturalny, pod wpływem czynników atmosferycznych, ulega naturalnemu procesowi patynowania wierzcnniej warstwy. Powstaje wówczas srebrzysta warstwa nie mająca wpływu na obniżenie parametrów technologicznych drewna i proces starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru, a także zapewnieniu dopełniającej ochrony zaleca się regularne stosowanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych przeznaczonych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Cechą typową drewna modrzew są sęki i przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna, co nie stanowi wady a jest naturalną cechę gatunku drewna. Modrzew jest produktem w 100% naturalnym i higroskopijnym. Drewno pobiera wodę z otoczeniai rozszerza się podczas deszczowej pogody oraz oddaje wodę i kurczy się w czasie gorących letnich dni. Drewno wykorzystywane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne w wyniku czego może patynować, odkształcać się, pękać, a także zmieniać swojewymiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska jednostkowe właściwości, w zależności od warunków, w jakich dane drzewo rosło. Choćby w drewnie pochodzącym z tego samego źródła‚ mogą występować najróżniejsze usłojenia, a także kolorystyka. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.[TOP6] Bardzo tanie deski z drewna na taras [Ranking marzec 2024]

Sprawdź, jaka deska tarasowa drewniana jest aktualnie najtańsza i często występująca również na wyprzedażach oraz w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi tarasowymi deskami z drewna jest aktualny na marzec 2024.

1 ★  DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST

DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST Najniższa Cena Online

DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  DESKA TARASOWA DREWNIANA MODRZEW EUROPEJSKI 24x110x2000 mm WOODPLAST
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa modrzew to idealny dobór do wykończenia twojego tarasu. Produkowana z trwałego gatunku modrzewia europejskiego ma wysoką niepodatność na wilgoć, uniemożliwiając pleśnieniu i deformacji. Deska o wymiarze 24x110x2000 mm jest 2-stronnie fazowana, co w połączeniu z typowym, 1-lamelowym wzorem stwarza niepowtarzalny i stylowy wygląd.

  Deska ma klasyczny odcień drewna, dzięki czemu wspaniale harmonizuje z każdym otoczeniem. Wytrzymała deska tarasowa modrzew to ergonomiczne i atrakcyjne rozwiąza


2 ★  Woodplast Deska tarasowa drewniana sosna 24x110x2400

Woodplast Deska tarasowa drewniana sosna 24x110x2400 Najniższa Cena Online

Woodplast Deska tarasowa drewniana sosna 24x110x2400 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  Woodplast Deska tarasowa drewniana sosna 24x110x2400
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa sosna to produkt wysokiej jakości, który oszczędzi ci czas i energię w trakcie tworzenia albo modernizacji tarasu. Eksponuje się tradycyjną tonacją drewna. Produkt o grubości 24 mm i wzorze 1-lamelowym proponuje 2-stronne fazowanie i wygodny sposób konstrukcji na legarach.

  Deska tarasowa producenta woodplast ma długość 2.40 m i jest wystarczająca żeby stworzyć każdy projekt tarasowy albo balkonowy. Zastosowanie desek tarasowych sosna zapewni ci piękną i bezpieczną powierzchnię,radować się w każdy


3 ★  Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny

Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny Najniższa Cena Online

Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Podest tarasowy drewniany 50x50x4 cm modrzew naturalny
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Podest tarasowy z drewna modrzew europejski przeznaczony do układania na tarasie lub balkonie, pozwala na estetyczne wykończenie powierzchni. Drewno z którego produkowano podest jako materiał naturalny, pod wpływem czynników atmosferycznych, ulega naturalnemu procesowi patynowania wierzcnniej warstwy. Powstaje wówczas srebrzysta powłoka nie posiadająca wpływu na obniżenie parametrów technologicznych drewna i proces starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru, a także zapewnieniu uzupełniającej ochrony zaleca się regularne używanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych dedykowanych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Cechą charakterystyczną drewna modrzew są sęki oraz przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna, co nie stanowi wady a jest naturalną cechę gatunku drewna. Modrzew jest produktem w 100% naturalnym i higroskopijnym. Drewno pobiera wodę z otoczeniai zwiększa się w trakcie deszczowej pogody oraz oddaje wodę i kurczy się w czasie gorących letnich dni. Drewno użytkowane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne w efekcie może patynować, odkształcać się, pękać, a także zmieniać swojewymiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska indywidualne parametry, w zależności od warunków, w jakich informacje drzewo rosło. Nawet w drewnie pochodzącym z tego samego źródła‚ mogą występować rozmaite usłojenia oraz kolorystyka. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.

4 ★  Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast

Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast Najniższa Cena Online

Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  Woodplast
 • Pełna nazwa deski:  Deska tarasowa drewniana modrzew europejski 24x140x2200 mm marki Woodplast
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Deska tarasowa modrzew 24x140x2200 to idealny artykuł, który nada twojemu tarasowi lub balkonowi obiecujący i stylowy wygląd. Wytworzona jest z drewna modrzewia europejskiego. Cykl jej montażu odbywa się przy pomocy legarów, czego efektem jest udoskonalona stabilność.

  produkt jest 1-lamelowy z 2-stronnym fazowaniem, utrzymany w konwencjonalnej tonacji drewna i akcentuje się gustownym wyglądem. Deska tarasowa modrzew 24x140x2200 opracowana i tworzona poprzez firmę woodplast do zastosowania wewnątrz albo n


5 ★  Deska tarasowa bangkirai 245 x 14.5 cm 2.1 mm drewniana marki Dlh

Deska tarasowa bangkirai 245 x 14.5 cm 2.1 mm drewniana marki Dlh Najniższa Cena Online

Deska tarasowa bangkirai 245 x 14.5 cm 2.1 mm drewniana marki Dlh - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Deska tarasowa bangkirai 245 x 14.5 cm 2.1 mm drewniana marki Dlh
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:

  Cechą specyficzną drewna bangkirai są otwory szpilkowe o średnicy 0,5-1,5mm powodowane poprzez owady penetrujące wyłącznie drewno drzew żywych. W drewnie Bangkirai mogą także występować przewody gumożywiczne wypełnione półprzezroczystą, jasnożółtą wydzieliną, która pod wpływem ciepła wycieka i zasycha na powierzchni drewna.

  Drewno jest materiałem naturalnym, na każdej desce mogą występować rożne usłojenia oraz kolorystyka. Pęknięcia na długości, ślady po obróbce mechanicznej, czołowe pęknięcia, różnice kolorystyczne, znikome krzywizna i inne odkształcenia nie są traktowane jako wada drewna.

  Zaleca się bieżącą właściwą pielęgnację i olejowanie desek. Przed montażem należy zapoznać się z instrukcją konstrukcji, a wszelkie zastrzeżenia odnośnie materiału należy zgłosić przed przystąpieniem do montażu.

  Bangkirai wykazuje niezwykle wysoką naturalną odporność na biodegradację i obejmuje najwyższą 5 klasę wykorzystywania (drewno stale narażone na działanie wody morskiej). Odporność tego drewna w odkrytej architekturze ogrodowej określa się na 30-50 lat.


6 ★  Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656)

Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656) Najniższa Cena Online

Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent deski:  DLH
 • Pełna nazwa deski:  Podest tarasowy drewniany 100x100x4 cm modrzew DLH (5902431573656)
 • Segment ogrodowy: Deski tarasowe, elewacyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis deski:
  Podest tarasowy z drewna modrzew europejski asygnowany do układania na tarasie lub balkonie, umożliwia estetyczne wykończenie powierzchni. Drewno z którego wytworzono podest jako materiał naturalny, pod wpływem czynników atmosferycznych, ulega naturalnemu procesowi patynowania wierzcnniej warstwy. Powstaje wówczas srebrzysta powłoka nie posiadająca wpływu na obniżenie parametrów technicznych drewna i proces starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru i zapewnieniu dopełniającej ochrony zaleca się regularne stosowanie specjalnych olejów pielęgnacyjnych przeznaczonych na zewnętrzne konstrukcje drewniane. Cechą typową drewna modrzew są sęki oraz przewody żywiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury żywica może pojawiać się i wysychać na powierzchni drewna, co nie stanowi wady a jest naturalną cechę gatunku drewna. Modrzew jest produktem w 100% naturalnym i higroskopijnym. Drewno pobiera wodę z otoczeniai rozszerza się podczas deszczowej pogody oraz oddaje wodę i kurczy się w czasie gorących letnich dni. Drewno używane na zewnątrz narażone jest na skrajne warunki atmosferyczne w konsekwencji może patynować, odkształcać się, pękać, a także zmieniać swojewymiary - są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegać reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym i każda deska jednostkowe parametry, w zależności od warunków, w jakich informacje drzewo rosło. Nawet w drewnie pochodzącym z tego samego źródła‚ mogą występować zróżnicowane usłojenia i kolorystyka. Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.Podsumowanie, czyli jaka deska tarasowa drewniana najlepsza?

Aktualizacja pozycji – Ranking Marzec 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane deski z drewna na taras


[TOP 3] Najtańsze deski z drewna na tarasDobre drewniane deski [Ranking marzec 2024]

Nadal bez tarasowej deski? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking rekomendowanych desek z drewna.


Krótkie FAQ o drewnianych deskach na taras

1# Gdzie szukać opinii na temat tarasowych desek drewnianych?

Znajdujące się w rankingach propozycje z tarasowymi deskami z drewna odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaka deska tarasowa drewniana jest najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując dobrych tarasowych desek drewnianych warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które deski z drewna na taras są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z tarasowymi deskami z drewna zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach tarasowych desek drewnianych to produkty często polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Deska tarasowa do 50 zł [Ranking]. Jaka najlepsza?

czw. sty 11 , 2024
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.