Jacuzzi ogrodowe do 4000 zł [Ranking]. Jakie najlepsze?

Proponujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z jacuzzi ogrodowymi do 4000 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach ogrodowych jacuzzi do 4000 zł.


[TOP10] Dobre jacuzzi do ogrodu do 4000 zł [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jakie jacuzzi ogrodowe do 4000 zł było najchętniej wybierane przez Użytkowników. Przygotowany ranking z jacuzzi ogrodowymi do 4000 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm

Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm Najniższa Cena Online

Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  BESTWAY
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm

2 ★  Bestway Jacuzzi hawaii

Bestway Jacuzzi hawaii Najniższa Cena Online

Bestway Jacuzzi hawaii - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Bestway
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Bestway Jacuzzi hawaii
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Lay-Z-Spa Hawaii Smart AirJet zagwarantuje kojące doznania masażu dla maksymalnie 6 osób, a jednocześnie jest szybkie i przystępne w konfiguracji. To spa osiąga temperaturę do 40ºC, by zapewnić maksymalny relaks, gdy jesteś otoczony bąbelkami do masażu 140 AirJet. Starczy podłączyć pompę i obserwować, jak spa się pompuje. Pełna kontrola w zasięgu ręki: Tym spa można sterować z poziomu urządzenia przenośnego za pomocą aplikacji Bestway Smart Hub. Ta innowacja powoduje, że Hawaii jest jednym z najwygodniejszych spa na rynku. Aplikacja pozwala ustawić nieprzeciętną temperaturę spa, aktywować Timer Oszczędzania Energii, uruchomić filtr wody i sterować systemem masażu - wszystko z zasięgu twojej ręki, gdziekolwiek jesteś. Kojący system masażu: System AirJet mieści 140 dysz, które uwalniają bąbelki z dna spa, wytwarzając ciepłe, bulgoczące środowisko wanny z hydromasażem. Te kojące bąbelki pomogą Ci zrelaksować się i odprężyć w zaciszu własnego domu. Zaprojektowany, żeby zapewnić najwyższy komfort i relaks, ten system masażu proponuje dwa stopnie intensywności, dzięki temu czas relaksu jest kompletnie konfigurowalny. Trwała kompozycja: Wewnętrzne belki z tkaniny MaxHold perfekcyjną retencję ciśnienia powietrza, stabilność i lekkość. Materiał ten zagwarantuje wyjątkową niepodatność na rozciąganie, dzięki temu spa zachowuje swój zamierzony zarys na lata, bez względu na to, ile razy je napompujesz i spuścisz powietrze. Otoczone 3-warstwową warstwą zewnętrzną DuraPlus, to spa jest odporne na przebicia i uszkodzenia. Innowacyjna technologia zimowania: dołączona funkcja automatycznego ogrzewania Freeze Shield zapobiega zamarzaniu wewnętrznych komponentów w niższych temperaturach. Zaprojektowany z wykorzystaniem postępowej technice zimowania, system utrzyma temperaturę wewnętrzną w zakresie od 6º do 10ºC (42º do 50ºF), by zapobiec uszkodzeniom.

3 ★  Jacuzzi Bestway Honolulu (6941607341209)

Jacuzzi Bestway Honolulu (6941607341209) Najniższa Cena Online

Jacuzzi Bestway Honolulu (6941607341209) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Bestway
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi Bestway Honolulu (6941607341209)
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Jacuzzi Bestway Honolulu jest dedykowane do stosowania w ogrodzie i na tarasie. To towar, który zagwarantuje duży komfort w trakcie korzystania z niego. Jacuzzi jest wyekwipowane w ponad sto dysz powietrznych do masażu. Specjalny system w pompie zapobiega zamarzaniu. Montaż jest prosty i szybki. Jacuzzi otrzymasz wraz z dodatkowymi akcesoriami. Jacuzzi Bestway Honolulu sprawdzi się w każdym ogrodzie. Możesz go także postawić na tarasie. Produkt ten został stworzony z DuraPlus, który zagwarantuje dużą wytrzymałość i wytrzymałość. W jacuzzi zamontowano dodatkowo sto czterdzieści powietrznych dysz masujących. Dzięki temu korzystanie z tego towaru jest szczególnie wygodne. Jacuzzi Bestway Honolulu jest nietrudny i szybki do zamontowania. W produkcie z kolekcji Jacuzzi Lay-Z-Spa zaimplementowano ponadto specjalny system w pompie, który uniemożliwia zamarzaniu wody. Wraz z tym produktem otrzymasz w dodatku pokrywę, pompę filtrującą, dozownik chemii i łatkę naprawczą. W asortymencie sklepów Castorama wyszukasz spory dobór dostępnych jacuzzi optymalnych do każdego ogrodu i dla każdej osoby.

4 ★  Castorama Jacuzzi bestway honolulu (6941607348475)

Castorama Jacuzzi bestway honolulu (6941607348475) Najniższa Cena Online

Castorama Jacuzzi bestway honolulu (6941607348475) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Castorama
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Castorama Jacuzzi bestway honolulu (6941607348475)
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Lay-Z-Spa Honolulu Smart AirJet gwarantuje kojące doznania masażu dla maksymalnie 6 osób, a jednocześnie jest prędkie i łatwe w konfiguracji. To spa osiąga temperaturę do 40ºC, by zapewnić najwyższy relaks, gdy jesteś otoczony 140 bąbelkami masującymi AirJet. Starczy podłączyć pompę i obserwować, jak spa się pompuje. Pełna kontrola w zasięgu ręki: Tym spa można sterować z poziomu urządzenia mobilnego za pomocą aplikacji Bestway Smart Hub. Ta innowacja powoduje, że Honolulu jest jednym z najwygodniejszych spa na rynku. Aplikacja pozwala ustawić znakomitą temperaturę spa, aktywować Timer Oszczędzania Energii, uruchomić filtr wody i sterować systemem masażu - wszystko z zasięgu twojej ręki, gdziekolwiek jesteś. Kojący system masażu: System AirJet gromadzi 140 dysz, które uwalniają bąbelki z dna spa, wytwarzając ciepłe, bulgoczące środowisko wanny z hydromasażem. Te kojące bąbelki pomogą Ci zrelaksować się i odprężyć w zaciszu własnego domu. Zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy komfort i relaks, ten system masażu proponuje dwa poziomy intensywności, dzięki czemu czas relaksu jest w pełni konfigurowalny. Trwała budowa: Wewnętrzne belki z dzianiny MaxHold™ świetną retencję ciśnienia powietrza, stabilność i lekkość. Materiał ten zapewnia unikatową odporność na rozciąganie, dzięki czemu spa zachowuje swój zamierzony zarys na lata, bez względu na to, ile razy je napompujesz i spuścisz powietrze. Otoczone 3-warstwową powłoką zewnętrzną DuraPlus, to spa jest oporne na przebicia i uszkodzenia. Postępowa technika zimowania: dołączona funkcja automatycznego ogrzewania Freeze Shield uniemożliwia zamarzaniu wewnętrznych składników w niższych temperaturach. Zaprojektowany z wykorzystaniem innowacyjnej technice zimowania, system utrzyma temperaturę wewnętrzną w zakresie od 6º do 10ºC (42º do 50ºF), żeby zapobiec uszkodzeniom.

5 ★  Jacuzzi Bestway Helsinki (6941607329979)

Jacuzzi Bestway Helsinki (6941607329979) Najniższa Cena Online

Jacuzzi Bestway Helsinki (6941607329979) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Bestway
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi Bestway Helsinki (6941607329979)
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Jacuzzi Bestway Helsinki może być wykorzystane w ogrodzie i na tarasie. To wytrzymałe jacuzzi, które akcentuje się powierzchnią imitującą drewno. Towar został wyposażony w cienkie ściany. Funkcja automatycznego ogrzewania Freeze Shield pozwala na korzystanie z niego przy niskich temperaturach. Produkt jest oferowany jako kompletny i rozbudowany zestaw. Jacuzzi Bestway Helsinki odszuka użycie w ogrodzie i na tarasie. To dmuchane jacuzzi zostało wytworzone z DropStitch. Zapewnia to szczególnie trwałą konstrukcję. Towar z kolekcji Jacuzzi Lay-Z-Spa charakteryzuje się powierzchnią imitującą naturalne drewno. Będzie zatem ciekawą dekoracją w każdym ogrodzie. Jacuzzi Bestway Helsinki ma cienkie ścianki, co gwarantuje więcej przestrzeni w samej wannie. Funkcja samoczynnego ogrzewania zezwala na korzystanie z produktu w każdych warunkach i przy każdej temperaturze powietrza. W komplecie z tym produktem odnajdziesz dodatkowo pompę filtrującą z filtrem, dozownik do chemii basenowej, a także poszycie Spa i łatkę naprawczą. W asortymencie sklepów Castorama znajduje się spory wybór jacuzzi o różnej obszerności i profilu.

6 ★  Bestway Jacuzzi mauritius (6941607348505)

Bestway Jacuzzi mauritius (6941607348505) Najniższa Cena Online

Bestway Jacuzzi mauritius (6941607348505) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Bestway
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Bestway Jacuzzi mauritius (6941607348505)
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Po długim dniu nie ma nic bardziej relaksującego niż zanurzenie się w ciepłej bąbelkowej wodzie na własnym podwórku. Lay-Z-Spa Mauritius Smart AirJet zagwarantuje kojące doznania masażu dla maksymalnie 7 osób, a jednocześnie jest szybkie i łatwe w konfiguracji. To spa osiąga temperaturę do 40ºC, by zapewnić maksymalny relaks, gdy jesteś otoczony bąbelkami do masażu 180 AirJet. Wystarczy podłączyć pompę i obserwować, jak spa się pompuje.

7 ★  Bestway Jacuzzi mauritius szary (6941607341353)

Bestway Jacuzzi mauritius szary (6941607341353) Najniższa Cena Online

Bestway Jacuzzi mauritius szary (6941607341353) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Bestway
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Bestway Jacuzzi mauritius szary (6941607341353)
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Jacuzzi Bestway Mauritius to towar dla osób, którym marzy się relaksujący masaż wodny we własnym ogrodzie. Zaopatrzony w dysze produkujące bąbelki, basen pozwoli Ci cieszyć się ciepłą i odprężającą kąpielą. Możesz zdecydować się na relaks w pojedynkę albo zaprosić rodzinę albo znajomych. Nieskomplikowane i szybkie w konfiguracji jacuzzi zostało w dodatku zaopatrzone w technikę zimowania. Jacuzzi Bestway Mauritius to sposób na elitarny odpoczynek we własnym ogrodzie. Zafunduj sobie i swym bliskim kojące chwile relaksu z systemem spa. Jacuzzi zostało zaopatrzone w 180 dysz, dzięki temu woda przyjemnie bulgocze. Kąpiel wśród masujących bąbelków, w temperaturze wynoszącej choćby do 40°C, to bezusterkowy przepis na odprężenie. W dodatku możesz się nim dzielić z innymi. Jacuzzi Bestway Mauritius pomieści do 7 osób. Prezentowany model tworzono z tworzywa sztucznego. Materiał DuraPlus jest wytrzymały na przebicie. Na dodatek jacuzzi zostało zaopatrzone w system wykrywania uziemienia. Spa powstało z zastosowaniem innowacyjnej technologii zimowania. Dzięki funkcji automatycznego ogrzewania, komponenty wewnętrzne nie zamarzają w niższych temperaturach. Towar jest objęty dwuletnią gwarancją.

8 ★  Jacuzzi Bestway Hawaii granatowy

Jacuzzi Bestway Hawaii granatowy Najniższa Cena Online

Jacuzzi Bestway Hawaii granatowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Bestway
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi Bestway Hawaii granatowy
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Z jacuzzi Bestway Hawaii relaks w ogrodzie nabierze zupełnie nowego znaczenia. Zaopatrzone w system dysz, spa pozwoli Ci zanurzyć się w pełnej masujących bąbelków ciepłej wodzie. W jacuzzi możesz zażywać odpoczynku w pojedynkę albo w kilka osób. Model uruchomisz bez trudu – po włączeniu pompy, wystarczy zaczekać aż spa napełni się wodą. Jacuzzi Bestway Hawaii pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego. Relaksująca kąpiel pomoże Ci się odprężyć. Masaż w wodzie o temperaturze choćby do 40ºC to niezawodny sposób na przyjemnie spędzony czas. System AirJet, składający się ze 140 dysz, jest odpowiedzialny za produkcję masujących ciało bąbelków. Ogrodowe spa to przyjemność, którą możesz cieszyć się w pojedynkę albo dzielić ją z innymi. W zbiorniku może przebywać nawet do 6 osób. Jacuzzi Bestway Hawaii zostało produkowane z tworzywa nienaturalnego. Zastosowany materiał DuraPlus jest niepodatny na przebicie. Na dodatek model ma system wykrywania uziemienia i funkcję samoczynnego ogrzewania. Postępowa technologia zimowania chroni elementy wewnętrzne przed zamarzaniem. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.

9 ★  Jacuzzi Bestway Helsinki

Jacuzzi Bestway Helsinki Najniższa Cena Online

Jacuzzi Bestway Helsinki - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Castorama
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi Bestway Helsinki
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Lay-Z-Spa Maldives Smart HydroJet Pro to nieprzeciętny dobór w przystępnej cenie, przenośnego spa dla maksymalnie 7 osób. Prosty, prędki i przystępny w konfiguracji, Maldives zapewnia relaksującą wannę z hydromasażem bez fachowej instalacji. To spa osiąga temperaturę do 40ºC, żeby zapewnić maksymalny relaks, gdy jesteś otoczony bąbelkami do masażu 180 AirJet i 8 HydroJet dyszami spa. Spa posiada wewnętrzne siedziska dla maksymalnego komfortu. Pełna kontrola w zasięgu ręki: Tym spa można sterować z poziomu urządzenia mobilnego za pomocą aplikacji Bestway Smart Hub. Ta innowacja powoduje, iż Maldives jest jednym z najwygodniejszych spa na rynku. Aplikacja pozwala ustawić genialną temperaturę spa, aktywować Timer Oszczędzania Energii, uruchomić filtr wody i sterować systemem masażu - wszystko z zasięgu twojej ręki, gdziekolwiek jesteś. Kojący system masażu: System masażu HydroJet Pro zapewnia dwa sposoby relaksu w spa. 8 dysz HydroJet otacza spa, uwalniając ukierunkowane strumienie wody, podczas gdy 180 otworów AirJet uwalnia bąbelki z dna spa, specjalnie rozmieszczone tak, żeby były skierowane na stopy i plecy. Zaprojektowany, by zapewnić najwyższy komfort i odprężenie, ten system masażu ma dwa poziomy intensywności, dzięki temu czas relaksu można w pełni dostosować. Trwała budowa: Wewnętrzne belki z dzianiny MaxHold rewelacyjną retencję ciśnienia powietrza, stabilność i lekkość. Materiał ten gwarantuje nieszablonową odporność na rozciąganie, dzięki temu spa zachowuje swój zamierzony kształt na lata, bez względu na to, ile razy je napompujesz i spuścisz powietrze. Otoczone 3-warstwową warstwą zewnętrzną DuraPlus, to spa jest wytrzymałe na przebicia i uszkodzenia. Nowoczesna technika zimowania: załączona funkcja samoczynnego ogrzewania Freeze Shield uniemożliwia zamarzaniu wewnętrznych komponentów w niższych temperaturach. Zaprojektowany z zastosowaniem postępowej technice zimowania, system utrzyma temperaturę wewnętrzną w zakresie od 6º do 10ºC (42º do 50ºF).

10 ★  Jacuzzi ogrodowe dmuchane z masażem 6 osobowe 42C 1000 l czarne (4062859007186)

Jacuzzi ogrodowe dmuchane z masażem 6 osobowe 42C 1000 l czarne (4062859007186) Najniższa Cena Online

Jacuzzi ogrodowe dmuchane z masażem 6 osobowe 42C 1000 l czarne (4062859007186) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi ogrodowe dmuchane z masażem 6 osobowe 42C 1000 l czarne (4062859007186)
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Kod producenta: 10250470

  Jacuzzi ogrodowe niemieckiej firmy Uniprodo pozwoli każdemu cieszyć się domowym SPA we własnym domu, ogrodzie, na działce czy tarasie. Pompowany basen to lubiana atrakcja, a zarazem okazja do relaksu. Dzięki estetycznemu wyglądowi, wysokiej jakości i ergonomiczności może służyć jeszcze mistrzowskiemu użytkowi np. W hotelach.

  Jacuzzi ogrodowe doceni każdy miłośnik kąpieli z masażem. Adekwatny rozmiar o pojemności 1000 l gwarantuje wystarczającą ilość miejsca dla 6 osób równocześnie. Dzięki mocy 1800 W jacuzzi nadzwyczajnie spisze się w trakcie nieco chłodniejszych dni (20-24°C). Wodę można ogrzać aż do 42°C. intuicyjną obsługę zagwarantuje elektroniczny panel sterowania z wyświetlaczem LED. Zintegrowany system filtracji (pompa o mocy 30 W) dba o czystość wody, a 130 dysz zagwarantuje adekwatną ilość koniecznych bąbelków. Wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw zagwarantuje dużą niepodatność. komplet akcesów dostarcza wszelkich koniecznych składników potrzebnych do codziennej eksploatacji.

  atrybuty artykułu:
  • - objętość - do 1000 l, miejsca siedzące dla 6 osób,
  • - Skuteczność - system pompowania o mocy 30 W i układ masażu ze 130 dyszami,
  • - instynktowność - sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem LED,
  • - efektywność - inteligentny system grzejny o maksymalnej temp. 42°C,
  • - Czystość - zintegrowany system filtracji z pompą o mocy 30 W.

  parametry techniczne:
  • - Model - UNI_POOLS_14
  • - Nr katalogowy - 10250470
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Zasilanie - 220-240 V, 50 Hz (EU) / 110-120 V, 60 Hz (US)
  • - objętość - 1000 l
  • - Długość przewodu zasilającego - 3,8 m
  • - Materiał - PVC, laminowane PVC
  • - kolor - Czarny
  • - ilość miejsc - 6
  • - Moc pompy filtra - 30 W
  • - Moc pompy powietrza - 30 W
  • - liczba dysz - 130
  • - Napięcie pompy filtra - 12 V
  • - Moc elementu grzewczego - 1800 W
  • - Maks. Temperatury wody - 42°C
  • - Wzrost temperatury podczas podgrzewania - 1-2°C/h
  • - Instrukcja obsługi - Tak
  • - rozmiary (DxSxW) - 205 x 205 x 66 cm
  • - Waga - 24,81 kg
  • - wymiary wysyłki (DxSxW) - 50 x 44 x 77 cm
  • - Waga wysyłki - 28,2 kg

  W komplecie:
  • - Jacuzzi nadmuchiwane
  • - komplet naprawczy
  • - Tuba
  • - Pokrywa górna
  • - Podłoże
  • - Filtr
  • - Instrukcja PL



[TOP6] Bardzo tanie jacuzzi do ogrodu do 4000 zł [Ranking maj 2024]

Sprawdź, jakie jacuzzi ogrodowe do 4000 zł jest aktualnie najtańsze. Przygotowany ranking z budżetowymi jacuzzi ogrodowymi do 4000 zł jest aktualny na maj 2024.

1 ★  Jacuzzi ogrodowe dmuchane z masażem 6 osobowe 42C 1000 l czarne (4062859007186)

Jacuzzi ogrodowe dmuchane z masażem 6 osobowe 42C 1000 l czarne (4062859007186) Najniższa Cena Online

Jacuzzi ogrodowe dmuchane z masażem 6 osobowe 42C 1000 l czarne (4062859007186) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  UNIPRODO
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi ogrodowe dmuchane z masażem 6 osobowe 42C 1000 l czarne (4062859007186)
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Kod producenta: 10250470

  Jacuzzi ogrodowe niemieckiej producenta Uniprodo pozwoli każdemu radować się domowym SPA we własnym domu, ogrodzie, na działce czy tarasie. Pompowany basen to lubiana atrakcja, a zarazem okazja do relaksu. Dzięki estetycznemu wyglądowi, wysokiej jakości, a także ergonomiczności może służyć dodatkowo mistrzowskiemu użytkowi np. W hotelach.

  Jacuzzi ogrodowe doceni każdy miłośnik kąpieli z masażem. Słuszny rozmiar o objętości 1000 l zapewnia wystarczającą liczba miejsca dla 6 osób równocześnie. Dzięki mocy 1800 W jacuzzi wspaniale spisze się podczas nieco chłodniejszych dni (20-24°C). Wodę można ogrzać aż do 42°C. intuicyjną obsługę zapewnia elektroniczny panel sterowania z wyświetlaczem LED. Zintegrowany system filtracji (pompa o mocy 30 W) dba o czystość wody, a 130 dysz zapewnia optymalną ilość niezbędnych bąbelków. Użycie wysokiej jakości materiałów zapewnia dużą odporność. zestaw akcesów dostarcza wszystkich koniecznych elementów potrzebnych do codziennej eksploatacji.

  właściwości towaru:
  • - pojemność - do 1000 l, miejsca siedzące dla 6 osób,
  • - Skuteczność - system pompowania o mocy 30 W oraz układ masażu ze 130 dyszami,
  • - instynktowność - sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem LED,
  • - produktywność - inteligentny system cieplny o maksymalnej temp. 42°C,
  • - Czystość - zintegrowany system filtracji z pompą o mocy 30 W.

  atrybuty technologiczne:
  • - Model - UNI_POOLS_14
  • - Nr katalogowy - 10250470
  • - Stan artykułu - Nowy
  • - Zasilanie - 220-240 V, 50 Hz (EU) / 110-120 V, 60 Hz (US)
  • - objętość - 1000 l
  • - Długość przewodu zasilającego - 3,8 m
  • - Materiał - PVC, laminowane PVC
  • - kolor - Czarny
  • - liczba miejsc - 6
  • - Moc pompy filtra - 30 W
  • - Moc pompy powietrza - 30 W
  • - ilość dysz - 130
  • - Napięcie pompy filtra - 12 V
  • - Moc elementu grzejnego - 1800 W
  • - Maks. Temperatury wody - 42°C
  • - Wzrost temperatury podczas podgrzewania - 1-2°C/h
  • - Instrukcja obsługi - Tak
  • - wymiary (DxSxW) - 205 x 205 x 66 cm
  • - Waga - 24,81 kg
  • - wymiary wysyłki (DxSxW) - 50 x 44 x 77 cm
  • - Waga wysyłki - 28,2 kg

  W zestawie:
  • - Jacuzzi nadmuchiwane
  • - zestaw naprawczy
  • - Tuba
  • - Pokrywa górna
  • - Podłoże
  • - Filtr
  • - Instrukcja PL

2 ★  Bestway Jacuzzi hawaii

Bestway Jacuzzi hawaii Najniższa Cena Online

Bestway Jacuzzi hawaii - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Bestway
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Bestway Jacuzzi hawaii
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Lay-Z-Spa Hawaii Smart AirJet gwarantuje kojące doznania masażu dla maksymalnie 6 osób, a równocześnie jest prędkie i łatwe w konfiguracji. To spa osiąga temperaturę do 40ºC, by zapewnić maksymalny relaks, gdy jesteś otoczony bąbelkami do masażu 140 AirJet. Starczy podłączyć pompę i obserwować, jak spa się pompuje. Pełna kontrola w zasięgu ręki: Tym spa można sterować z poziomu urządzenia przenośnego za pomocą aplikacji Bestway Smart Hub. Ta innowacja sprawia, że Hawaii jest jednym z najwygodniejszych spa na rynku. Aplikacja pozwala ustawić rewelacyjną temperaturę spa, aktywować Timer Oszczędzania Energii, uruchomić filtr wody i sterować systemem masażu - wszystko z zasięgu twojej ręki, gdziekolwiek jesteś. Kojący system masażu: System AirJet gromadzi 140 dysz, które uwalniają bąbelki z dna spa, stwarzając ciepłe, bulgoczące środowisko wanny z hydromasażem. Te kojące bąbelki pomogą Ci zrelaksować się i odprężyć w zaciszu własnego domu. Zaprojektowany, by zapewnić najwyższy komfort i relaks, ten system masażu oferuje dwa stopnie intensywności, dzięki czemu czas relaksu jest w całości konfigurowalny. Trwała konstrukcja: Wewnętrzne belki z tkaniny MaxHold rewelacyjną retencję ciśnienia powietrza, stabilność i lekkość. Materiał ten zapewnia unikatową oporność na rozciąganie, dzięki temu spa zachowuje swój zamierzony kształt na lata, bez względu na to, ile razy je napompujesz i spuścisz powietrze. Otoczone 3-warstwową warstwą zewnętrzną DuraPlus, to spa jest oporne na przebicia i uszkodzenia. Progresywna technika zimowania: załączona funkcja samoczynnego ogrzewania Freeze Shield uniemożliwia zamarzaniu wewnętrznych składników w niższych temperaturach. Zaprojektowany z użyciem nowoczesnej technologii zimowania, system utrzyma temperaturę wewnętrzną w zakresie od 6º do 10ºC (42º do 50ºF), by zapobiec uszkodzeniom.

3 ★  Jacuzzi Bestway Honolulu (6941607341209)

Jacuzzi Bestway Honolulu (6941607341209) Najniższa Cena Online

Jacuzzi Bestway Honolulu (6941607341209) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Bestway
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi Bestway Honolulu (6941607341209)
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Jacuzzi Bestway Honolulu jest przeznaczone do użytkowania w ogrodzie i na tarasie. To towar, który zapewnia znaczny komfort w trakcie korzystania z niego. Jacuzzi jest zaopatrzone w ponad sto dysz powietrznych do masażu. Specjalny system w pompie zapobiega zamarzaniu. Montaż jest przystępny i szybki. Jacuzzi otrzymasz wraz z dodatkowymi akcesoriami. Jacuzzi Bestway Honolulu spełni oczekiwania w każdym ogrodzie. Możesz go także postawić na tarasie. Towar ten został wytworzony z DuraPlus, który gwarantuje dużą odporność i odporność. W jacuzzi zamontowano dodatkowo sto czterdzieści powietrznych dysz masujących. Dzięki temu korzystanie z tego towaru jest niezwykle komfortowe. Jacuzzi Bestway Honolulu jest przystępny i prędki do zamontowania. W produkcie z linii Jacuzzi Lay-Z-Spa zaimplementowano ponadto specjalny system w pompie, który zapobiega zamarzaniu wody. Wraz z tym produktem otrzymasz ponadto pokrywę, pompę filtrującą, dozownik chemii oraz łatkę naprawczą. W asortymencie sklepów Castorama odszukasz obszerny wybór przystępnych jacuzzi trafnych do każdego ogrodu i dla każdej osoby.

4 ★  Castorama Jacuzzi bestway honolulu (6941607348475)

Castorama Jacuzzi bestway honolulu (6941607348475) Najniższa Cena Online

Castorama Jacuzzi bestway honolulu (6941607348475) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Castorama
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Castorama Jacuzzi bestway honolulu (6941607348475)
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Lay-Z-Spa Honolulu Smart AirJet zapewnia kojące doznania masażu dla maksymalnie 6 osób, a jednocześnie jest szybkie i proste w konfiguracji. To spa osiąga temperaturę do 40ºC, by zapewnić najwyższy relaks, gdy jesteś otoczony 140 bąbelkami masującymi AirJet. Starczy podłączyć pompę i obserwować, jak spa się pompuje. Pełna kontrola w zasięgu ręki: Tym spa można sterować z poziomu urządzenia przenośnego za pomocą aplikacji Bestway Smart Hub. Ta innowacja powoduje, iż Honolulu jest jednym z najwygodniejszych spa na rynku. Aplikacja pozwala ustawić idealną temperaturę spa, aktywować Timer Oszczędzania Energii, uruchomić filtr wody i sterować systemem masażu - wszystko z zasięgu twojej ręki, gdziekolwiek jesteś. Kojący system masażu: System AirJet zawiera 140 dysz, które uwalniają bąbelki z dna spa, stwarzając ciepłe, bulgoczące środowisko wanny z hydromasażem. Te kojące bąbelki pomogą Ci zrelaksować się i odprężyć w zaciszu własnego domu. Zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy komfort i relaks, ten system masażu proponuje dwa stopnie intensywności, dzięki temu czas relaksu jest w pełni konfigurowalny. Trwała budowa: Wewnętrzne belki z tkaniny MaxHold™ znakomitą retencję ciśnienia powietrza, stabilność i lekkość. Materiał ten zagwarantuje nieszablonową odporność na rozciąganie, dzięki czemu spa zachowuje swój zamierzony zarys na lata, bez względu na to, ile razy je napompujesz i spuścisz powietrze. Otoczone 3-warstwową powłoką zewnętrzną DuraPlus, to spa jest oporne na przebicia i uszkodzenia. Progresywna technologia zimowania: załączona funkcja automatycznego ogrzewania Freeze Shield zapobiega zamarzaniu wewnętrznych komponentów w niższych temperaturach. Zaprojektowany z zastosowaniem postępowej technologii zimowania, system utrzyma temperaturę wewnętrzną w zakresie od 6º do 10ºC (42º do 50ºF), żeby zapobiec uszkodzeniom.

5 ★  Jacuzzi Bestway Hawaii granatowy

Jacuzzi Bestway Hawaii granatowy Najniższa Cena Online

Jacuzzi Bestway Hawaii granatowy - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  Bestway
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi Bestway Hawaii granatowy
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Z jacuzzi Bestway Hawaii relaks w ogrodzie nabierze zupełnie nowego znaczenia. Zaopatrzone w system dysz, spa pozwoli Ci zanurzyć się w pełnej masujących bąbelków ciepłej wodzie. W jacuzzi możesz zażywać odpoczynku w pojedynkę albo w kilka osób. Model uruchomisz bez trudu – po włączeniu pompy, wystarczy zaczekać aż spa napełni się wodą. Jacuzzi Bestway Hawaii pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego. Relaksująca kąpiel pomoże Ci się odprężyć. Masaż w wodzie o temperaturze nawet do 40ºC to bezawaryjny sposób na przyjemnie spędzony czas. System AirJet, składający się ze 140 dysz, jest odpowiedzialny za produkcję masujących ciało bąbelków. Ogrodowe spa to przyjemność, którą możesz cieszyć się w pojedynkę lub dzielić ją z innymi. W zbiorniku może przebywać nawet do 6 osób. Jacuzzi Bestway Hawaii zostało stworzone z tworzywa nienaturalnego. Zastosowany materiał DuraPlus jest niepodatny na przebicie. Na dodatek model ma system wykrywania uziemienia i funkcję samoczynnego ogrzewania. Innowacyjna technologia zimowania broni komponenty wewnętrzne przed zamarzaniem. Artykuł jest objęty dwuletnią gwarancją.

6 ★  Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm

Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm Najniższa Cena Online

Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent jacuzzi:  BESTWAY
 • Pełna nazwa jacuzzi:  Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm
 • Segment ogrodowy: Baseny do ogrodu dla dzieci i dorosłych
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis jacuzzi:
  Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm



Podsumowanie, czyli jakie jacuzzi ogrodowe do 4000 zł najlepsze?

Aktualizacja pozycji – Ranking Maj 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane jacuzzi do ogrodu do 4000 zł


[TOP 3] Najtańsze jacuzzi do ogrodu do 4000 zł



Rekomendowane ogrodowe jacuzzi [Zestawienie maj 2024]

Nadal bez wymarzonego jacuzzi? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych jacuzzi do ogrodu.


Krótkie FAQ o jacuzzi do ogrodu do 4000 zł

1# Gdzie szukać opinii na temat ogrodowych jacuzzi do 4000 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z jacuzzi ogrodowymi do 4000 zł odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2# Jakie jacuzzi ogrodowe do 4000 zł jest najlepsze? Które wybrać?

Poszukując dobrych ogrodowych jacuzzi do 4000 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które jacuzzi do ogrodu do 4000 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z jacuzzi ogrodowymi do 4000 zł zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach ogrodowych jacuzzi do 4000 zł to produkty chętnie polecane.

Next Post

Szlifierka kątowa w sklepie online Krupa Tak [Ranking]. Jaka najlepsza?

czw. lis 30 , 2023
Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.