Traktorek kosiarka do 10000 zł [Ranking]. Jaki najlepszy?

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z kosiarkami traktorkami do 10000 zł.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach traktorków kosiarek do 10000 zł.


[TOP10] Dobre kosiarki traktorki do 10000 zł [Ranking czerwiec 2024]

Sprawdź, jaki traktorek ogrodowy do 10000 zł był najchętniej wybierany przez Użytkowników. Przygotowany ranking z kosiarkami traktorkami do 10000 zł jest aktualny na czerwiec 2024.

1 ★  CEDRUS TJ02 TRAKTOREK TRAKTOR JEDNOOSIOWY MIKROCIĄGNIK GLEBOGRYZARKA DZIK WOM JANSEN AGRO GRILLO MURATORI - EWIMAX - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER CEDRUS (2010000205365)

CEDRUS TJ02 TRAKTOREK TRAKTOR JEDNOOSIOWY MIKROCIĄGNIK GLEBOGRYZARKA DZIK WOM JANSEN AGRO GRILLO MURATORI - EWIMAX - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER CEDRUS (2010000205365) Najniższa Cena Online

CEDRUS TJ02 TRAKTOREK TRAKTOR JEDNOOSIOWY MIKROCIĄGNIK GLEBOGRYZARKA DZIK WOM JANSEN AGRO GRILLO MURATORI - EWIMAX - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER CEDRUS (2010000205365) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  CEDRUS Polska
 • Pełna nazwa traktorka:  CEDRUS TJ02 TRAKTOREK TRAKTOR JEDNOOSIOWY MIKROCIĄGNIK GLEBOGRYZARKA DZIK WOM JANSEN AGRO GRILLO MURATORI - EWIMAX - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER CEDRUS (2010000205365)
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy Cedrus CEDTJ02 napędzany silnikiem Loncin G420F z elektrycznym rozruchem. CEDRUS TJ02 to urządzenie wielofunkcyjne. Wykorzystanie do prac komunalnych czy dla ogrodników.

2 ★  Worx Kosiarka samojezdna l 2000 20v

Worx Kosiarka samojezdna l 2000 20v Najniższa Cena Online

Worx Kosiarka samojezdna l 2000 20v - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  Worx
 • Pełna nazwa traktorka:  Worx Kosiarka samojezdna l 2000 20v
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Kosiarka samojezdna Worx L to sprzęt do ogrodu, który ułatwi Ci dbanie o Twój trawnik. Model ten możesz obsługiwać zdalnie przy pomocy aplikacji. Żeby wykosić nim działkę, nie musisz więc nawet wstawać z wygodnego leżaka. Wystarczy Ci telefon lub tablet. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz cennego dużo czasu. Oszczędzajmy energię - Bezszczotkowy silnik elektroniczny pracuje skuteczniej niżeli silniki szczotkowe. Pomaga to obniżyć zużycie energii podczas pracy. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star Kosiarka samojezdna Worx L 2000 20V to sugestia dla wszystkich posiadaczy znacznych trawników. Powstała z myślą o powierzchniach do dwóch tysięcy metrów kwadratowych. Skoszenie takiej działki klasycznym sprzętem niewątpliwie zajęłoby Ci prawidłowych kilka godzin. Zdalnie sterowany model jest więc dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Będziesz mógł obsługiwać go bez wstawania z fotela. Pozwalają na to zaimplementowane czujniki. Wśród nich jest sensor deszczu i podnoszenia. W razie niespodzianych zdarzeń urządzenie włącza alarm bezpieczeństwa. Może się ponadto awaryjnie wyłączyć. Kosiarka samojezdna Worx L ma również {pomocn|przydatn)ą funkcję AIA. Sprawia ona, że sprzęt może z łatwością kosić ciasne miejsca. Dzięki temu masz gwarancję, że trawnik zawsze będzie wyglądał doskonale.

3 ★  Worx Kosiarka samojezdna vision m600

Worx Kosiarka samojezdna vision m600 Najniższa Cena Online

Worx Kosiarka samojezdna vision m600 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  Worx
 • Pełna nazwa traktorka:  Worx Kosiarka samojezdna vision m600
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Kosiarka samojezdna Worx Vision M600 to urządzenie wyśmienite do ogrodu czy na działkę. Jeśli nie przepadasz za koszeniem trawnika, możesz zdecydować się na tego typu rozwiązanie. W pakiecie znajdziesz cały potrzebny osprzęt, w tym bazę ładującą, dzięki której kosiarka jest w stanie pracować nieustannie przez godzinę na niewielkim trawniku. Nie każdy przepada za koszeniem trawy co dwa tygodnie. Jeśli i Ty tego nie uwielbiasz, rozwiązaniem może być kosiarka samojezdna Worx Vision M600. Model ten nadaje się wspaniale do niedużych trawników, z reguły z uwagi na to, że pełne ładowanie akumulatora wystarcza na koszenie przez 60 minut. Model ten został wyekwipowany w system antykolizyjny. Zapobiega on uderzeniom w przedmioty czy wjeżdżaniu w większe uprawy. W zestawie wynajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria, w tym bazę ładującą. Kosiarka samojezdna Worx Vision M600 ma trwały akumulator litowo-jonowy. Sprzęt został wyekwipowany w funkcję mulczowania. Ta opcja sprawia, iż trawa jest koszona i zostawiana na trawniku. To zwiększa wilgotność gleby i wpływa na lepszy wygląd trawnika. także inne kosiarki z asortymentu sklepu.

4 ★  OLEO MAC OM 86R/12.5 KM TRAKTOREK OGRODOWY DO TRAWY KOSIARKA SAMOJEZDNA SPALINOWA DO TRAWY 68059204 86cm - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER OLEO-MAC

OLEO MAC OM 86R/12.5 KM TRAKTOREK OGRODOWY DO TRAWY KOSIARKA SAMOJEZDNA SPALINOWA DO TRAWY 68059204 86cm - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER OLEO-MAC Najniższa Cena Online

OLEO MAC OM 86R/12.5 KM TRAKTOREK OGRODOWY DO TRAWY KOSIARKA SAMOJEZDNA SPALINOWA DO TRAWY 68059204 86cm - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER OLEO-MAC - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  OLEO-MAC ITALIA
 • Pełna nazwa traktorka:  OLEO MAC OM 86R/12.5 KM TRAKTOREK OGRODOWY DO TRAWY KOSIARKA SAMOJEZDNA SPALINOWA DO TRAWY 68059204 86cm - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER OLEO-MAC
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Wytrzymałerównocześnie kompaktowe i zwrotne kosiarki. Wspaniałe do częstego korzystania w otoczeniu,na obszarach przeciętnej wielkości.Zaprojektowane przy użyciu tych samych rozwiązań technicznych jak w modelach fachowych,

5 ★  Daewoo Traktor ogrodowy dwr 620

Daewoo Traktor ogrodowy dwr 620 Najniższa Cena Online

Daewoo Traktor ogrodowy dwr 620 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  Daewoo
 • Pełna nazwa traktorka:  Daewoo Traktor ogrodowy dwr 620
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:

  Nowy spalinowy traktor ogrodowy firmy DAEWOO DWR 620 perfekcyjnie nadaje się do pielęgnacji trawnika o powierzchni od 10 do 50 arów. Perfekcyjnie spisuje się na pochyłościach i nierównych działkach oraz na terenie z przeszkodami w postaci drzew, krzewów, zabudowań, grządek i rabat. Maszyna posiada bogaty zestaw funkcji, znamionuje ją nietrudne, instynktowne sterowanie, dobra manewrowość i wysoka sprawność pracy.

  Silnik spalinowy DAEWOO V-series 225
  Rozruch elektryczny
  konkretna, stalowa obudowa zespołu koszącego z powłoką antykorozyjną
  Możliwość opróżniania kosza na trawę w trakcie jazdy
  Mechaniczna skrzynia biegów (4 biegi do przodu / 1 bieg wsteczny)
  Centralna regulacja wysokości koszenia
  Pojemny kosz na trawę (130 l)
  Przyłącze węża ogrodowego do mycia zespołu koszącego
  Gwarancja Daewoo

  właściwości:

  Moc HP 5,7
  wariant silnika spalinowy
  producent silnika DAEWOO
  objętość skokowa silnika 224 cm³
  Model silnika 225 V-series
  objętość zbiornika paliwa 1,4 l
  Rozruch elektryczny tak
  Szerokość koszenia 62 cm
  Wysokość koszenia 30-90 mm
  pojemność kosza 130 l
  Średnica kół (przednie/tylne) 275/325 mm
  Materiał pokrywy metal
  Poziom hałasu 98 dB(A)
  rodzaj napędu własny
  Mulczowanie nie
  Regulacja szybkości jazdy wariator
  Wyrzut boczny nie
  rozmiary (D/S/W) 1490/800/860 mm
  Waga 125 kg


6 ★  Holida Ciągnik jednoosiowy wm1000n-6 7.0km - zestaw z pługiem do śniegu i zamiatarką

Holida Ciągnik jednoosiowy wm1000n-6 7.0km - zestaw z pługiem do śniegu i zamiatarką Najniższa Cena Online

Holida Ciągnik jednoosiowy wm1000n-6 7.0km - zestaw z pługiem do śniegu i zamiatarką - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  HOLIDA
 • Pełna nazwa traktorka:  Holida Ciągnik jednoosiowy wm1000n-6 7.0km - zestaw z pługiem do śniegu i zamiatarką
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 – Twoje Wszechstronne Narzędzie do Ogrodu! Kompletny komplet Dla fachowych i Hobbystycznych Ogrodników Szukasz narzędzia, które zapewni kompleksową pielęgnację Twojego ogrodu przez cały rok? Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 to doskonałe rozwiązanie dla każdego ogrodnika i właściciela posesji. W pakiecie odszukasz pług do śniegu i zamiatarkę modułową, co czyni ten sprzęt niezastąpionym w każdej porze roku. Na dodatek, urządzenie ma wałek odbioru mocy (WOM), umożliwiający podłączenie dodatkowych narzędzi, takich jak kosiarka czy doczepiana glebogryzarka.
  Dlaczego warto wybrać ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6? konkretny Silnik Spalinowy zaopatrzony w konkretny silnik, HOLIDA WM1000N-6 zapewnia bezusterkową pracę w najtrudniejszych warunkach, bez względu na typ gleby czy gęstość chwastów.
  Wszechstronny zestaw Narzędzi W komplecie otrzymujesz nie tylko glebogryzarkę,w dodatku pług do śniegu i zamiatarkę modułową. To urządzenie jest przygotowane do pracy przez cały rok!
  Łatwa i komfortowa Obsługa Dzięki praktycznemu designowi i instynktownemu sterowaniu, praca w ogrodzie staje się czystą przyjemnością, niezależnie od poziomu doświadczenia użytkownika.
  Trwała kompozycja solidne materiały i przemyślana budowa zapewniają długowieczność urządzenia, nawet przy intensywnym wykorzystywaniu w trudnych warunkach.
  Wszechstronność, która oszałamia Pełna Gotowość na Każdą Porę Roku
  • Glebogryzarka HOLIDA WM1000N-6 produktywnie przygotuje glebę pod uprawy, pousuwa chwasty i napowietrzy ziemię.
  • Pług do śniegu zezwala na prędkie i sprawne oczyszczenie podjazdu i ścieżek w zimie.
  • Zamiatarka modułowa zapewni czystość na Twojej posesji, niezależnie od sezonu.

  perfekcyjna dla Każdego
  Niezależnie od tego, czy jesteś fachowym ogrodnikiem, rolnikiem prowadzącym znikome gospodarstwo, czy pasjonatem ogrodnictwa, HOLIDA WM1000N-6 to doskonałe narzędzie. Jego wszechstronność i łatwość obsługi powodują, iż jest genialnym wyborem dla każdego użytkownika.
  Zadbaj o Swój Ogród z HOLIDA WM1000N-6 Nie zwlekaj! Zainwestuj w ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 z pługiem do śniegu i zamiatarką modułową,cieszyć się atrakcyjnym, zadbanym ogrodem poprzez cały rok. Przejrzyj naszą ofertę już teraz i odkryj, jak prosto można zadbać o swoją posesję za pomocą jednego wszechstronnego narzędzia.

7 ★  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z pługiem

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z pługiem Najniższa Cena Online

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z pługiem - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  HOLIDA
 • Pełna nazwa traktorka:  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z pługiem
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy firmy HOLIDA WM1000N-6 to połączenie wysokiej jakości, bezawaryjności i długiej żywotności. Sercem maszyny jest silnik benzynowy tego samego producenta WM170F-S o mocy 7.0 KM, który jest bezawaryjny i spełni oczekiwania rewelacyjnie w każdych warunkach. Ciągnik jednoosiowy jest narzędziem świetnie sprawdzającym się w polu, na znikomej działce, w ogrodzie, lub choćby jako urządzenie transportowe. Dzięki optymalnemu designowi, a także wyposażeniu w wał odbioru mocy ciągnik może posłużyć jako glebogryzarka do spulchniania ziemi i wyrównania ziemi, sadzarka do warzyw, kosiarka, do orania pola, robienia rządków przy pomocy obsypnika, odśnieżarka, zamiatarka, czy choćby pompa wodna. Ten model został wyekwipowany w reduktor obrotów (niski i wysoki bieg), dzięki temu akcesoria podpięte do ciągnika mogą sprostać jeszcze cięższym zadaniom. Kolejnym atutem urządzenia jest jego waga, która zagwarantuje nam łatwiejsze zakopanie się w ziemi co skutkuje dokładniejszym spulchnieniem gleby.
  GŁÓWNE atrybuty I mocne strony NASZEGO CIĄGNIKA JEDNOOSIOWEGO:
  • solidna i starannie wytwarzane części w celu zmniejszenia wibracji urządzenia podczas pracy żeby zapewnić najwyższy komfort stosowania
  • potężny silnik benzynowy WM170F-S o mocy 7.0 KM - idealnie poradzi sobie w najmocniej wymagającymi zadaniami w trudnym terenie
  • dzięki specjalnej budowie silnika, a także jego obudowie zmniejszony poziom hałasu
  • certyfikaty CE co świadczy o precyzji wykonania urządzenia i bezpieczeństwa jego użytkowania
  • w dbałości o nasze środowisko silnik został wytwarzany w taki sposób, aby uzyskać jak najniższą emisję spalin
  • niski i wysoki bieg (reduktor obrotów)
  • wał odbioru mocy - dzięki niemu do naszego ciągnika możemy - podpiąć glebogryzarkę, kosiarkę listwową, rotacyjną, zamiatarkę, czy choćby pompę wodną
  • silnik zaopatrzony w detektor oleju w celu zabezpieczenia przed awarią
  • regulowana i rotacyjna kierownicaprzypasować ją optymalnie do komfortu stosowania
  • wytrzymały reduktor zębaty, który zagwarantuje całkowitą moc od momentu włączenia
  • obszerne koła transportowe o średnicy 40 cm, dzięki którym możemy łatwo się przemieszczać
  • możliwość podpięcia metalowych kół w celu spulchnienia ziemi, albo przemieszczania się po grząskich terenach
  ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I KONSERWACJI:
  • nisko położony środek ciężkości zapewni nam łatwość podczas sterowania i realizowania manewrów ciągnikiem jednoosiowym
  • obfity zbiornik paliwa - możliwość długiego czasu pracy bez konieczności częstego tankowania
  • pokaźny korek szyjki wlewu - wlewanie paliwa będzie dużo łatwiejsze
  • dwa spusty do wlewania oleju - wygoda, a także dobór, z której strony będzie nam wygodniej wlewać olej
  • łatwy montaż akcesoriów - budowa urządzenia pozwala nam na samodzielny montaż akcesoriów do ciągnika jednoosiowego
  • łatwe w obsłudze uruchamianie ciągnika jednoosiowego
  • funkcjonalna i wytrzymała rączka linki rozruchowej
  DZIĘKI adekwatneMU DESIGNOWI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA DODATKOWYCH AKCESORIÓW:
  • zamiatarka
  • glebogryzarka
  • odśnieżarka
  • sadzarka do ziemniaków
  • przyczepka
  • kosiarka

8 ★  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z kosiarką listwową

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z kosiarką listwową Najniższa Cena Online

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z kosiarką listwową - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  HOLIDA
 • Pełna nazwa traktorka:  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z kosiarką listwową
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy marki HOLIDA WM1000N-6 to połączenie wysokiej jakości, bezusterkowości i długiej żywotności. Sercem maszyny jest silnik benzynowy tego samego producenta WM170F-S o mocy 7.0 KM, który jest bezusterkowy i stanie na wysokości zadania idealnie w każdych warunkach. Ciągnik jednoosiowy jest narzędziem nadzwyczajnie sprawdzającym się w polu, na niedużej działce, w ogrodzie, albo nawet jako urządzenie transportowe. Dzięki trafnemu designowi i wyposażeniu w wał odbioru mocy ciągnik może posłużyć jako glebogryzarka do spulchniania ziemi i wyrównania ziemi, sadzarka do warzyw, kosiarka, do orania pola, robienia rządków za pomocą obsypnika, odśnieżarka, zamiatarka, czy nawet pompa wodna. Ten model został wyekwipowany w reduktor obrotów (niski i wysoki bieg), dzięki temu akcesoria podpięte do ciągnika mogą sprostać jeszcze cięższym zadaniom. Kolejnym atutem urządzenia jest jego waga, która zagwarantuje nam łatwiejsze zakopanie się w ziemi co skutkuje precyzyjniejszym spulchnieniem gleby.
  GŁÓWNE atrybuty I zalety NASZEGO CIĄGNIKA JEDNOOSIOWEGO:
  • potężna i starannie produkowane komponenty w celu zmniejszenia wibracji urządzenia podczas pracy by zapewnić najwyższy komfort stosowania
  • mocny silnik benzynowy WM170F-S o mocy 7.0 KM - nadzwyczajnie poradzi sobie w najmocniej wymagającymi zadaniami w niełatwym terenie
  • dzięki specjalnej budowie silnika, a także jego obudowie zmniejszony poziom hałasu
  • dokumenty CE co świadczy o precyzji wykonania urządzenia oraz bezpieczeństwa jego stosowania
  • w dbałości o nasze środowisko silnik został wykonany w taki sposób, aby uzyskać jak najniższą emisję spalin
  • niski i wysoki bieg (reduktor obrotów)
  • wał odbioru mocy - dzięki niemu do naszego ciągnika możemy - podpiąć glebogryzarkę, kosiarkę listwową, rotacyjną, zamiatarkę, czy nawet pompę wodną
  • silnik wyekwipowany w czujnik oleju w celu zabezpieczenia przed awarią
  • regulowana, a także rotacyjna kierownicaprzypasować ją optymalnie do komfortu użytkowania
  • wytrzymały reduktor zębaty, który gwarantuje całkowitą moc od momentu włączenia
  • duże koła transportowe o średnicy 40 cm, dzięki którym możemy z łatwością się przemieszczać
  • możliwość podpięcia metalowych kół w celu spulchnienia ziemi, albo przemieszczania się po grząskich terenach
  ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I KONSERWACJI:
  • nisko położony środek ciężkości zapewni nam łatwość w trakcie sterowania i realizowania manewrów ciągnikiem jednoosiowym
  • obszerny zbiornik paliwa - możliwość długiego czasu pracy bez konieczności częstego tankowania
  • spory korek szyjki wlewu - wlewanie paliwa będzie dużo łatwiejsze
  • dwa spusty do wlewania oleju - wygoda i wybór, z której strony będzie nam komfortowoj wlewać olej
  • łatwy montaż akcesoriów - konstrukcja urządzenia pozwala nam na samodzielny montaż akcesoriów do ciągnika jednoosiowego
  • łatwe w obsłudze uruchamianie ciągnika jednoosiowego
  • funkcjonalna oraz wytrzymała rączka linki rozruchowej
  DZIĘKI odpowiednieMU DESIGNOWI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA DODATKOWYCH AKCESORIÓW:
  • zamiatarka
  • glebogryzarka
  • odśnieżarka
  • sadzarka do ziemniaków
  • przyczepka
  • kosiarka

9 ★  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant Najniższa Cena Online

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  HOLIDA
 • Pełna nazwa traktorka:  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy producenta HOLIDA WM1000N-6 to połączenie wysokiej jakości, bezusterkowości oraz długiej żywotności. Sercem maszyny jest silnik benzynowy tego samego producenta WM170F-S o mocy 7.0 KM, który jest bezusterkowy i stanie na wysokości zadania świetnie w każdych warunkach. Ciągnik jednoosiowy jest narzędziem rewelacyjnie sprawdzającym się w polu, na drobnej działce, w ogrodzie, lub choćby jako urządzenie transportowe. Dzięki optymalnemu designowi, a także wyposażeniu w wał odbioru mocy ciągnik może posłużyć jako glebogryzarka do spulchniania ziemi i wyrównania ziemi, sadzarka do warzyw, kosiarka, do orania pola, robienia rządków za pomocą obsypnika, odśnieżarka, zamiatarka, czy nawet pompa wodna. Ten model został zaopatrzony w reduktor obrotów (niski i wysoki bieg), dzięki temu akcesoria podpięte do ciągnika mogą sprostać jeszcze cięższym zadaniom. Kolejnym atutem urządzenia jest jego waga, która zapewnia nam łatwiejsze zakopanie się w ziemi co skutkuje dokładniejszym spulchnieniem gleby.
  GŁÓWNE cechy I mocne strony NASZEGO CIĄGNIKA JEDNOOSIOWEGO:
  • solidna , a także skrupulatnie tworzone komponenty w celu zmniejszenia wibracji urządzenia w trakcie pracy by zapewnić najwyższy komfort użytkowania
  • solidny silnik benzynowy WM170F-S o mocy 7.0 KM - świetnie poradzi sobie w najszczególniej wymagającymi zadaniami w trudnym terenie
  • dzięki specjalnej budowie silnika oraz jego obudowie zmniejszony poziom hałasu
  • atesty CE co świadczy o precyzji wykonania urządzenia i bezpieczeństwa jego wykorzystywania
  • w trosce o nasze środowisko silnik został wykonany w taki sposób, aby uzyskać jak najniższą emisję spalin
  • niski i wysoki bieg (reduktor obrotów)
  • wał odbioru mocy - dzięki niemu do naszego ciągnika możemy - podpiąć glebogryzarkę, kosiarkę listwową, rotacyjną, zamiatarkę, czy choćby pompę wodną
  • silnik zaopatrzony w czujnik oleju w celu zabezpieczenia przed awarią
  • dostosowywana i rotacyjna kierownicadostosować ją stosownie do komfortu stosowania
  • wytrzymały reduktor zębaty, który zapewnia całkowitą moc od momentu włączenia
  • obszerne koła transportowe o średnicy 40 cm, dzięki którym możemy z łatwością się przemieszczać
  • możliwość podpięcia metalowych kół w celu spulchnienia ziemi, albo przemieszczania się po grząskich terenach
  ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I KONSERWACJI:
  • nisko położony środek ciężkości zapewni nam łatwość w trakcie sterowania i wykonywania manewrów ciągnikiem jednoosiowym
  • obfity zbiornik paliwa - możliwość długiego czasu pracy bez konieczności częstego tankowania
  • duży korek szyjki wlewu - wlewanie paliwa będzie dużo łatwiejsze
  • dwa spusty do wlewania oleju - wygoda, a także wybór, z której strony będzie nam wygodniej wlewać olej
  • łatwy montaż akcesoriów - konstrukcja urządzenia pozwala nam na samodzielny montaż akcesoriów do ciągnika jednoosiowego
  • łatwe w obsłudze uruchamianie ciągnika jednoosiowego
  • poręczna, a także wytrzymała rączka linki rozruchowej
  DZIĘKI adekwatneMU DESIGNOWI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA DODATKOWYCH AKCESORIÓW:
  • zamiatarka
  • glebogryzarka
  • odśnieżarka
  • sadzarka do ziemniaków
  • przyczepka
  • kosiarka

10 ★  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant z glebogryzarką doczepianą

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant z glebogryzarką doczepianą Najniższa Cena Online

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant z glebogryzarką doczepianą - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  HOLIDA
 • Pełna nazwa traktorka:  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant z glebogryzarką doczepianą
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy firmy HOLIDA WM1000N-6 to połączenie wysokiej jakości, bezusterkowości oraz długiej żywotności. Sercem maszyny jest silnik benzynowy tego samego producenta WM170F-S o mocy 7.0 KM, który jest bezawaryjny i stanie na wysokości zadania świetnie w każdych warunkach. Ciągnik jednoosiowy jest narzędziem perfekcyjnie sprawdzającym się w polu, na nieznacznej działce, w ogrodzie, lub nawet jako urządzenie transportowe. Dzięki stosownemu designowi i wyposażeniu w wał odbioru mocy ciągnik może posłużyć jako glebogryzarka do spulchniania ziemi i wyrównania ziemi, sadzarka do warzyw, kosiarka, do orania pola, robienia rządków przy pomocy obsypnika, odśnieżarka, zamiatarka, czy nawet pompa wodna. Ten model został zaopatrzony w reduktor obrotów (niski i wysoki bieg), dzięki czemu akcesoria podpięte do ciągnika mogą sprostać jeszcze cięższym zadaniom. Kolejnym atutem urządzenia jest jego waga, która zapewnia nam łatwiejsze zakopanie się w ziemi co skutkuje staranniejszym spulchnieniem gleby.
  GŁÓWNE atrybuty I atuty NASZEGO CIĄGNIKA JEDNOOSIOWEGO:
  • solidna , a także skrupulatnie wytwarzane komponenty w celu zmniejszenia wibracji urządzenia w trakcie pracy żeby zapewnić najwyższy komfort wykorzystywania
  • solidny silnik benzynowy WM170F-S o mocy 7.0 KM - nadzwyczajnie poradzi sobie w najistotniej wymagającymi zadaniami w trudnym terenie
  • dzięki specjalnej budowie silnika, a także jego obudowie zmniejszony poziom hałasu
  • atesty CE co świadczy o precyzji wykonania urządzenia oraz bezpieczeństwa jego stosowania
  • w trosce o nasze środowisko silnik został tworzony w taki sposób, by uzyskać jak najniższą emisję spalin
  • niski i wysoki bieg (reduktor obrotów)
  • wał odbioru mocy - dzięki niemu do naszego ciągnika możemy - podpiąć glebogryzarkę, kosiarkę listwową, rotacyjną, zamiatarkę, czy choćby pompę wodną
  • silnik zaopatrzony w czujka oleju w celu zabezpieczenia przed awarią
  • dostosowywana oraz rotacyjna kierownicaprzypasować ją trafnie do komfortu użytkowania
  • wytrzymały reduktor zębaty, który gwarantuje pełną moc od momentu włączenia
  • obszerne koła transportowe o średnicy 40 cm, dzięki którym możemy z łatwością się przemieszczać
  • możliwość podpięcia metalowych kół w celu spulchnienia ziemi, albo przemieszczania się po grząskich terenach
  ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I KONSERWACJI:
  • nisko położony środek ciężkości zapewni nam łatwość podczas sterowania i realizowania manewrów ciągnikiem jednoosiowym
  • znaczny zbiornik paliwa - możliwość długiego czasu pracy bez konieczności częstego tankowania
  • znaczny korek szyjki wlewu - wlewanie paliwa będzie dużo łatwiejsze
  • dwa spusty do wlewania oleju - wygoda, a także dobór, z której strony będzie nam wygodniej wlewać olej
  • łatwy montaż akcesoriów - budowa urządzenia pozwala nam na samodzielny montaż akcesoriów do ciągnika jednoosiowego
  • łatwe w obsłudze uruchamianie ciągnika jednoosiowego
  • poręczna, a także wytrzymała rączka linki rozruchowej
  DZIĘKI adekwatneMU DESIGNOWI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA DODATKOWYCH AKCESORIÓW:
  • zamiatarka
  • glebogryzarka
  • odśnieżarka
  • sadzarka do ziemniaków
  • przyczepka
  • kosiarka[TOP6] Bardzo tanie kosiarki traktorki do 10000 zł [Ranking czerwiec 2024]

Sprawdź, jaki traktorek ogrodowy do 10000 zł jest aktualnie najtańszy, często występujący również na wyprzedażach i w promocjach. Przygotowany ranking z budżetowymi kosiarkami traktorkami do 10000 zł jest aktualny na czerwiec 2024.

1 ★  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z pługiem

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z pługiem Najniższa Cena Online

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z pługiem - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  HOLIDA
 • Pełna nazwa traktorka:  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z pługiem
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy producenta HOLIDA WM1000N-6 to połączenie wysokiej jakości, niezawodności i długiej żywotności. Sercem maszyny jest silnik benzynowy tego samego producenta WM170F-S o mocy 7.0 KM, który jest bezawaryjny i sprawdzi się znakomicie w każdych warunkach. Ciągnik jednoosiowy jest narzędziem nadzwyczajnie sprawdzającym się w polu, na niewiele znaczącej działce, w ogrodzie, lub choćby jako urządzenie transportowe. Dzięki optymalnemu designowi oraz wyposażeniu w wał odbioru mocy ciągnik może posłużyć jako glebogryzarka do spulchniania ziemi i wyrównania ziemi, sadzarka do warzyw, kosiarka, do orania pola, robienia rządków za pomocą obsypnika, odśnieżarka, zamiatarka, czy nawet pompa wodna. Ten model został wyekwipowany w reduktor obrotów (niski i wysoki bieg), dzięki temu akcesoria podpięte do ciągnika mogą sprostać jeszcze cięższym zadaniom. Kolejnym atutem urządzenia jest jego waga, która gwarantuje nam łatwiejsze zakopanie się w ziemi co skutkuje precyzyjniejszym spulchnieniem gleby.
  GŁÓWNE atrybuty I zalety NASZEGO CIĄGNIKA JEDNOOSIOWEGO:
  • konkretna i starannie wyprodukowane części w celu zmniejszenia wibracji urządzenia w trakcie pracy by zapewnić najwyższy komfort wykorzystywania
  • solidny silnik benzynowy WM170F-S o mocy 7.0 KM - idealnie poradzi sobie w najistotniej wymagającymi zadaniami w nieprzystępnym terenie
  • dzięki specjalnej budowie silnika, a także jego obudowie zmniejszony poziom hałasu
  • dokumenty CE co świadczy o precyzji wykonania urządzenia, a także bezpieczeństwa jego stosowania
  • w trosce o nasze środowisko silnik został wykonany w taki sposób, by uzyskać jak najniższą emisję spalin
  • niski i wysoki bieg (reduktor obrotów)
  • wał odbioru mocy - dzięki niemu do naszego ciągnika możemy - podpiąć glebogryzarkę, kosiarkę listwową, rotacyjną, zamiatarkę, czy nawet pompę wodną
  • silnik wyposażony w sensor oleju w celu zabezpieczenia przed awarią
  • dostosowywana i rotacyjna kierownicadopasować ją stosownie do komfortu wykorzystywania
  • wytrzymały reduktor zębaty, który zapewnia pełną moc od momentu włączenia
  • szerokie koła transportowe o średnicy 40 cm, dzięki którym możemy prosto się przemieszczać
  • możliwość podpięcia metalowych kół w celu spulchnienia ziemi, albo przemieszczania się po grząskich terenach
  ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I KONSERWACJI:
  • nisko położony środek ciężkości zapewni nam łatwość podczas sterowania i realizowania manewrów ciągnikiem jednoosiowym
  • wielki zbiornik paliwa - możliwość długiego czasu pracy bez konieczności częstego tankowania
  • obfity korek szyjki wlewu - wlewanie paliwa będzie dużo łatwiejsze
  • dwa spusty do wlewania oleju - wygoda oraz wybór, z której strony będzie nam wygodniej wlewać olej
  • łatwy montaż akcesoriów - konstrukcja urządzenia pozwala nam na samodzielny montaż akcesoriów do ciągnika jednoosiowego
  • łatwe w obsłudze uruchamianie ciągnika jednoosiowego
  • funkcjonalna, a także wytrzymała rączka linki rozruchowej
  DZIĘKI odpowiednieMU DESIGNOWI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA DODATKOWYCH AKCESORIÓW:
  • zamiatarka
  • glebogryzarka
  • odśnieżarka
  • sadzarka do ziemniaków
  • przyczepka
  • kosiarka

2 ★  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant Najniższa Cena Online

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  HOLIDA
 • Pełna nazwa traktorka:  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy producenta HOLIDA WM1000N-6 to połączenie wysokiej jakości, bezusterkowości, a także długiej żywotności. Sercem maszyny jest silnik benzynowy tego samego producenta WM170F-S o mocy 7.0 KM, który jest niezawodny i stanie na wysokości zadania wyśmienicie w każdych warunkach. Ciągnik jednoosiowy jest narzędziem nieprzeciętnie sprawdzającym się w polu, na znikomej działce, w ogrodzie, albo nawet jako urządzenie transportowe. Dzięki trafnemu designowi, a także wyposażeniu w wał odbioru mocy ciągnik może posłużyć jako glebogryzarka do spulchniania ziemi i wyrównania ziemi, sadzarka do warzyw, kosiarka, do orania pola, robienia rządków przy pomocy obsypnika, odśnieżarka, zamiatarka, czy choćby pompa wodna. Ten model został zaopatrzony w reduktor obrotów (niski i wysoki bieg), dzięki temu akcesoria podpięte do ciągnika mogą sprostać jeszcze cięższym zadaniom. Kolejnym atutem urządzenia jest jego waga, która zagwarantuje nam łatwiejsze zakopanie się w ziemi co skutkuje dokładniejszym spulchnieniem gleby.
  GŁÓWNE właściwości I mocne strony NASZEGO CIĄGNIKA JEDNOOSIOWEGO:
  • konkretna i skrupulatnie produkowane części w celu zmniejszenia wibracji urządzenia w trakcie pracy żeby zapewnić najwyższy komfort wykorzystywania
  • potężny silnik benzynowy WM170F-S o mocy 7.0 KM - rewelacyjnie poradzi sobie w najistotniej wymagającymi zadaniami w niełatwym terenie
  • dzięki specjalnej budowie silnika oraz jego obudowie zmniejszony poziom hałasu
  • certyfikaty CE co świadczy o precyzji wykonania urządzenia, a także bezpieczeństwa jego wykorzystywania
  • w trosce o nasze środowisko silnik został produkowany w taki sposób, by uzyskać jak najniższą emisję spalin
  • niski i wysoki bieg (reduktor obrotów)
  • wał odbioru mocy - dzięki niemu do naszego ciągnika możemy - podpiąć glebogryzarkę, kosiarkę listwową, rotacyjną, zamiatarkę, czy choćby pompę wodną
  • silnik wyekwipowany w sensor oleju w celu zabezpieczenia przed awarią
  • regulowana i rotacyjna kierownicaprzypasować ją optymalnie do komfortu stosowania
  • wytrzymały reduktor zębaty, który gwarantuje pełną moc od momentu włączenia
  • pokaźne koła transportowe o średnicy 40 cm, dzięki którym możemy z łatwością się przemieszczać
  • możliwość podpięcia metalowych kół w celu spulchnienia ziemi, albo przemieszczania się po grząskich terenach
  ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I KONSERWACJI:
  • nisko położony środek ciężkości zapewni nam łatwość w trakcie sterowania i realizowania manewrów ciągnikiem jednoosiowym
  • pokaźny zbiornik paliwa - możliwość długiego czasu pracy bez konieczności częstego tankowania
  • znaczny korek szyjki wlewu - wlewanie paliwa będzie dużo łatwiejsze
  • dwa spusty do wlewania oleju - wygoda oraz dobór, z której strony będzie nam komfortowoj wlewać olej
  • łatwy montaż akcesoriów - kompozycja urządzenia pozwala nam na samodzielny montaż akcesoriów do ciągnika jednoosiowego
  • łatwe w obsłudze uruchamianie ciągnika jednoosiowego
  • funkcjonalna oraz wytrzymała rączka linki rozruchowej
  DZIĘKI odpowiednieMU DESIGNOWI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA DODATKOWYCH AKCESORIÓW:
  • zamiatarka
  • glebogryzarka
  • odśnieżarka
  • sadzarka do ziemniaków
  • przyczepka
  • kosiarka

3 ★  MASTERCUT BK86 GLEBOGRYZARKA SPALINOWA KULTYWATOR 6.5KM / 77cm CIĄGNIK DZIK TRAKTOREK + DUŻE KOŁA POMPOWANE GRATIS (5900652074839)

MASTERCUT BK86 GLEBOGRYZARKA SPALINOWA KULTYWATOR 6.5KM / 77cm CIĄGNIK DZIK TRAKTOREK + DUŻE KOŁA POMPOWANE GRATIS (5900652074839) Najniższa Cena Online

MASTERCUT BK86 GLEBOGRYZARKA SPALINOWA KULTYWATOR 6.5KM / 77cm CIĄGNIK DZIK TRAKTOREK + DUŻE KOŁA POMPOWANE GRATIS (5900652074839) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  MASTERCUT
 • Pełna nazwa traktorka:  MASTERCUT BK86 GLEBOGRYZARKA SPALINOWA KULTYWATOR 6.5KM / 77cm CIĄGNIK DZIK TRAKTOREK + DUŻE KOŁA POMPOWANE GRATIS (5900652074839)
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Spalinowe urządzenie do pielęgnacji ogrodu, działki, pola uprawnego. Urządzenie to przeznaczone do prac polowych. Za pomocą tej maszyny można spulchnić glebę. Z użyciem osprzętu uzupełniającego przygotować pod uprawę.

4 ★  Kosiarka samojezdna Worx M 1000 20 V (6924328320012)

Kosiarka samojezdna Worx M 1000 20 V (6924328320012) Najniższa Cena Online

Kosiarka samojezdna Worx M 1000 20 V (6924328320012) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  Worx
 • Pełna nazwa traktorka:  Kosiarka samojezdna Worx M 1000 20 V (6924328320012)
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Kosiarka samojezdna Worx M to niezawodne urządzenie, które pozwoli Ci zadbać o wygląd trawnika. Przypadnie do gustu stanowczo osobom, które nie przepadają za koszeniem. Możesz nią sterować bez wstawania z kanapy. Jest to model obsługiwany za pomocą aplikacji. Na pewno wyraźnie ułatwi Ci pielęgnowanie działki albo ogrodu.. Oszczędzajmy energię - Bezszczotkowy silnik elektroniczny pracuje wydajniej niżeli silniki szczotkowe. Pomaga to zmniejszyć zużycie energii podczas pracy. Więcej danych na stronie www.castorama.pl/green-star Kosiarka samojezdna Worx M 1000 20 V to wspaniały sposób na ułatwienie sobie pracy. Możesz sterować nią przez aplikację w wersji na Android, a także iOS. Zaopatrzono ją we wszystkie niezbędne czujniki. Ma więc czujka deszczu, a także podnoszenia. Na dodatek wbudowano jaj alarm bezpieczeństwa. Nie musisz sprawdzać, czy kosiarka działa skrupulatnie. Dzięki funkcji AIA dociera do choćby nad wyraz ciasnych miejsc. Kosiarka samojezdna Worx L spełni oczekiwania najlepiej na trawnikach do tysiąca metrów kwadratowych. Ma bowiem niezwykle długi czas działania akumulatora. Możesz kosić nieustannie nawet przez sto minut. W razie problemów urządzenie samo się wyłączy. Zapewnia to zaimplementowana funkcja. To szczególnie innowacyjny oraz przede wszystkim użyteczny model.

5 ★  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z kosiarką listwową

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z kosiarką listwową Najniższa Cena Online

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z kosiarką listwową - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  HOLIDA
 • Pełna nazwa traktorka:  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw z kosiarką listwową
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy firmy HOLIDA WM1000N-6 to połączenie wysokiej jakości, bezusterkowości oraz długiej żywotności. Sercem maszyny jest silnik benzynowy tego samego producenta WM170F-S o mocy 7.0 KM, który jest niezawodny i spełni oczekiwania doskonale w każdych warunkach. Ciągnik jednoosiowy jest narzędziem nadzwyczajnie sprawdzającym się w polu, na drobnej działce, w ogrodzie, albo nawet jako urządzenie transportowe. Dzięki trafnemu designowi oraz wyposażeniu w wał odbioru mocy ciągnik może posłużyć jako glebogryzarka do spulchniania ziemi i wyrównania ziemi, sadzarka do warzyw, kosiarka, do orania pola, robienia rządków za pomocą obsypnika, odśnieżarka, zamiatarka, czy nawet pompa wodna. Ten model został zaopatrzony w reduktor obrotów (niski i wysoki bieg), dzięki czemu akcesoria podpięte do ciągnika mogą sprostać jeszcze cięższym zadaniom. Kolejnym atutem urządzenia jest jego waga, która zagwarantuje nam łatwiejsze zakopanie się w ziemi co skutkuje dokładniejszym spulchnieniem gleby.
  GŁÓWNE właściwości I atuty NASZEGO CIĄGNIKA JEDNOOSIOWEGO:
  • mocna , a także precyzyjnie stworzone komponenty w celu zmniejszenia wibracji urządzenia w trakcie pracy aby zapewnić najwyższy komfort stosowania
  • potężny silnik benzynowy WM170F-S o mocy 7.0 KM - znakomicie poradzi sobie w najmocniej wymagającymi zadaniami w skomplikowanym terenie
  • dzięki specjalnej budowie silnika oraz jego obudowie zmniejszony poziom hałasu
  • certyfikaty CE co świadczy o precyzji wykonania urządzenia i bezpieczeństwa jego wykorzystywania
  • w trosce o nasze środowisko silnik został wykonany w taki sposób, aby uzyskać jak najniższą emisję spalin
  • niski i wysoki bieg (reduktor obrotów)
  • wał odbioru mocy - dzięki niemu do naszego ciągnika możemy - podpiąć glebogryzarkę, kosiarkę listwową, rotacyjną, zamiatarkę, czy nawet pompę wodną
  • silnik wyekwipowany w czujnik oleju w celu zabezpieczenia przed awarią
  • regulowana i rotacyjna kierownicadopasować ją odpowiednio do komfortu wykorzystywania
  • wytrzymały reduktor zębaty, który zagwarantuje pełną moc od momentu włączenia
  • spore koła transportowe o średnicy 40 cm, dzięki którym możemy prosto się przemieszczać
  • możliwość podpięcia metalowych kół w celu spulchnienia ziemi, lub przemieszczania się po grząskich terenach
  ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I KONSERWACJI:
  • nisko położony środek ciężkości zapewni nam łatwość podczas sterowania i realizowania manewrów ciągnikiem jednoosiowym
  • wielki zbiornik paliwa - możliwość długiego czasu pracy bez konieczności częstego tankowania
  • duży korek szyjki wlewu - wlewanie paliwa będzie dużo łatwiejsze
  • dwa spusty do wlewania oleju - wygoda, a także wybór, z której strony będzie nam komfortowoj wlewać olej
  • łatwy montaż akcesoriów - kompozycja urządzenia pozwala nam na samodzielny montaż akcesoriów do ciągnika jednoosiowego
  • łatwe w obsłudze uruchamianie ciągnika jednoosiowego
  • poręczna, a także wytrzymała rączka linki rozruchowej
  DZIĘKI adekwatneMU DESIGNOWI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA DODATKOWYCH AKCESORIÓW:
  • zamiatarka
  • glebogryzarka
  • odśnieżarka
  • sadzarka do ziemniaków
  • przyczepka
  • kosiarka

6 ★  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant z glebogryzarką doczepianą

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant z glebogryzarką doczepianą Najniższa Cena Online

Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant z glebogryzarką doczepianą - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent traktorka:  HOLIDA
 • Pełna nazwa traktorka:  Ciągnik jednoosiowy HOLIDA WM1000N-6 7.0KM - Zestaw Gigant z glebogryzarką doczepianą
 • Segment ogrodowy: Traktorki ogrodowe wielofunkcyjne
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis traktorka:
  Ciągnik jednoosiowy producenta HOLIDA WM1000N-6 to połączenie wysokiej jakości, bezusterkowości i długiej żywotności. Sercem maszyny jest silnik benzynowy tego samego producenta WM170F-S o mocy 7.0 KM, który jest niezawodny i spełni oczekiwania idealnie w każdych warunkach. Ciągnik jednoosiowy jest narzędziem rewelacyjnie sprawdzającym się w polu, na małej działce, w ogrodzie, albo choćby jako urządzenie transportowe. Dzięki stosownemu designowi, a także wyposażeniu w wał odbioru mocy ciągnik może posłużyć jako glebogryzarka do spulchniania ziemi i wyrównania ziemi, sadzarka do warzyw, kosiarka, do orania pola, robienia rządków za pomocą obsypnika, odśnieżarka, zamiatarka, czy choćby pompa wodna. Ten model został wyekwipowany w reduktor obrotów (niski i wysoki bieg), dzięki temu akcesoria podpięte do ciągnika mogą sprostać jeszcze cięższym zadaniom. Kolejnym atutem urządzenia jest jego waga, która zagwarantuje nam łatwiejsze zakopanie się w ziemi co skutkuje precyzyjniejszym spulchnieniem gleby.
  GŁÓWNE cechy I mocne strony NASZEGO CIĄGNIKA JEDNOOSIOWEGO:
  • mocna , a także dokładnie stworzone komponenty w celu zmniejszenia wibracji urządzenia w trakcie pracy by zapewnić najwyższy komfort użytkowania
  • konkretny silnik benzynowy WM170F-S o mocy 7.0 KM - genialnie poradzi sobie w najszczególniej wymagającymi zadaniami w skomplikowanym terenie
  • dzięki specjalnej budowie silnika oraz jego obudowie zmniejszony poziom hałasu
  • dokumenty CE co świadczy o precyzji wykonania urządzenia i bezpieczeństwa jego użytkowania
  • w trosce o nasze środowisko silnik został stworzony w taki sposób, by uzyskać jak najniższą emisję spalin
  • niski i wysoki bieg (reduktor obrotów)
  • wał odbioru mocy - dzięki niemu do naszego ciągnika możemy - podpiąć glebogryzarkę, kosiarkę listwową, rotacyjną, zamiatarkę, czy nawet pompę wodną
  • silnik wyposażony w czujka oleju w celu zabezpieczenia przed awarią
  • regulowana i rotacyjna kierownicadostosować ją stosownie do komfortu użytkowania
  • wytrzymały reduktor zębaty, który zagwarantuje całkowitą moc od momentu włączenia
  • pokaźne koła transportowe o średnicy 40 cm, dzięki którym możemy łatwo się przemieszczać
  • możliwość podpięcia metalowych kół w celu spulchnienia ziemi, lub przemieszczania się po grząskich terenach
  ŁATWOŚĆ W OBSŁUDZE I KONSERWACJI:
  • nisko położony środek ciężkości zapewni nam łatwość podczas sterowania i realizowania manewrów ciągnikiem jednoosiowym
  • wielki zbiornik paliwa - możliwość długiego czasu pracy bez konieczności częstego tankowania
  • obszerny korek szyjki wlewu - wlewanie paliwa będzie dużo łatwiejsze
  • dwa spusty do wlewania oleju - wygoda, a także dobór, z której strony będzie nam komfortowoj wlewać olej
  • łatwy montaż akcesoriów - kompozycja urządzenia pozwala nam na samodzielny montaż akcesoriów do ciągnika jednoosiowego
  • łatwe w obsłudze uruchamianie ciągnika jednoosiowego
  • użyteczna i wytrzymała rączka linki rozruchowej
  DZIĘKI stosowneMU DESIGNOWI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA DODATKOWYCH AKCESORIÓW:
  • zamiatarka
  • glebogryzarka
  • odśnieżarka
  • sadzarka do ziemniaków
  • przyczepka
  • kosiarkaPodsumowanie, czyli jaki traktorek ogrodowy do 10000 zł najlepszy?

Aktualizacja pozycji – Ranking Czerwiec 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane kosiarki traktorki do 10000 zł


[TOP 3] Najtańsze kosiarki traktorki do 10000 złDobre ogrodowe traktorki [TOP6 czerwiec 2024]

Nadal bez wielofunkcyjnego traktorka? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych traktorków kosiarek.


Polecamy również! Poradnik zakupowy i Ranking TOP 12 traktorków kosiarek. Jaki traktorek ogrodowy najlepszy?


Krótkie FAQ o ogrodowych traktorkach do 10000 zł

1# Gdzie szukać opinii na temat traktorków kosiarek do 10000 zł?

Znajdujące się w rankingach propozycje z kosiarkami traktorkami do 10000 zł odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Kupujących.

2# Jaki traktorek ogrodowy do 10000 zł jest najlepszy? Który wybrać?

Poszukując dobrych traktorków kosiarek do 10000 zł warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które kosiarki traktorki do 10000 zł są najchętniej polecane?

Przygotowane zestawienia z kosiarkami traktorkami do 10000 zł zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach traktorków kosiarek do 10000 zł to produkty często rekomendowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Kosa spalinowa w sklepie online Seger [Ranking]. Jaka najlepsza?

pon. gru 4 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z kosami spalinowymi w […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.