Meble ogrodowe drewniane vidaXL w zestawie [Ranking]. Jakie najlepsze? [TOP10]

Prezentujemy przygotowane przez naszą redakcję aktualizowane każdego dnia zestawienia z ogrodowymi meblami drewnianymi vidaXL.

Zachęcamy do wyrażania opinii na temat dostępnych w rankingach ogrodowych zestawów drewnianych vidaXL.


[TOP10] Dobre zestawy drewnianych mebli ogrodowych vidaXL [Ranking lipiec 2024]

Sprawdź, jakie meble ogrodowe drewniane vidaXL są najchętniej wybierane przez Internautów. Przygotowany ranking z ogrodowymi meblami drewnianymi vidaXL jest aktualny na lipiec 2024.

1 ★  Vidaxl 5-częściowy zestaw mebli ogrodowych, lite drewno sosnowe (8720845844615)

Vidaxl 5-częściowy zestaw mebli ogrodowych, lite drewno sosnowe (8720845844615) Najniższa Cena Online

Vidaxl 5-częściowy zestaw mebli ogrodowych, lite drewno sosnowe (8720845844615) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  Vidaxl 5-częściowy zestaw mebli ogrodowych, lite drewno sosnowe (8720845844615)
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  Ten wyróżniający się konstrukcją z desek, drewniany zestaw wypoczynkowy będzie świetnym dodatkiem do Twojego ogrodu, patio lub tarasu, gdzie pozwoli spędzać przyjemnie czas z rodziną albo przyjaciółmi. Lite drewno sosnowe: lite drewno to efektowny, naturalny materiał. Drewno sosnowe ma prostą strukturę słojów, a sęki nadają mu wyjątkowy, rustykalny wygląd.konkretna i stabilna rama: drewniane ramy powodują,komplet wypoczynkowy jest solidny, zrównoważony i trafny do codziennego stosowania na zewnątrz.Komfort siedzenia: oparcie gwarantuje obszerniejszą wygodę siedzenia na sofie ogrodowej.budowa modułowa: komplet wypoczynkowy można swobodnie przestawiać. Możesz zestawić ten artykuł z innymi modułami mebli, by stworzyć swoją własną aranżację zestawu wypoczynkowego do ogrodu. Warto wiedzieć:Poduszki nie są częścią dostawy.Aby utrzymać meble ogrodowe w prawidłowej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoodpornym pokrowcem.

2 ★  vidaXL 7-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, drewno sosnowe, szary, VXL-3082966

vidaXL 7-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, drewno sosnowe, szary, VXL-3082966 Najniższa Cena Online

vidaXL 7-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, drewno sosnowe, szary, VXL-3082966 - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  vidaXL 7-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, drewno sosnowe, szary, VXL-3082966
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:

  Ten drewniany, ogrodowy zestaw wypoczynkowy stanowi nadzwyczajny dobór, aby się zrelaksować i nacieszyć korzystną pogodą albo zdrzemnąć lub porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi. Za sprawą nieprzemijalnej konstrukcji z palet wniesie on odrobinę rustykalnego uroku na Twoje patio, do ogrodu lub do salonu.

  wyprodukowany z litego drewna sosnowego zestaw wypoczynkowy na patio jest niezwykle trwały, oporny na warunki atmosferyczne i przychylny dla środowiska. Ma mocną konstrukcję i jest nieskomplikowany w utrzymaniu. Na dodatek modułowa konstrukcja zezwala na ustawienie mebli w dowolnej aranżacji, zgodnie z własnym gustem.

  Uwaga: by przedłużyć żywotność mebli ogrodowych, zalecamy ich regularne czyszczenie i niepozostawianie na zewnątrz bez właściwego zabezpieczenia.Czyszczenie: użyj roztworu wody z delikatnym detergentem.Przechowywanie: jeżeli to możliwe, przechowuj towar w chłodnym i suchym miejscu, najlepiej w pomieszczeniu.

  Jeśli ma on być przechowywany na zewnątrz, należy go zabezpieczyć wodoszczelnym pokrowcem. Po deszczu lub śniegu usuń nadmiar wody albo śniegu z płaskich powierzchni i osusz je. Zapewnij wystarczającą cyrkulację powietrza, żeby uniknąć uszkodzeń spowodowanych przez wilgoć.


3 ★  Vidaxl 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8720286659113)

Vidaxl 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8720286659113) Najniższa Cena Online

Vidaxl 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8720286659113) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  Vidaxl 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8720286659113)
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  Ten drewniany, ogrodowy zestaw wypoczynkowy stanowi znakomity wybór, aby się zrelaksować i nacieszyć korzystną pogodą albo zdrzemnąć lub porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi. Za sprawą nieśmiertelnej konstrukcji z palet wniesie on odrobinę rustykalnego uroku na Twoje patio, do ogrodu albo do salonu. Stworzony z litego drewna sosnowego zestaw wypoczynkowy na patio jest niezwykle trwały, wytrzymały na warunki atmosferyczne i przychylny dla środowiska. Ma potężną konstrukcję i jest przystępny w utrzymaniu. W dodatku modułowa forma pozwala na ustawienie mebli w dowolnej aranżacji, zgodnie z własnym gustem. Uwaga: żeby przedłużyć żywotność mebli ogrodowych, zalecamy ich regularne czyszczenie i niepozostawianie na zewnątrz bez właściwego zabezpieczenia.Czyszczenie: użyj roztworu wody z delikatnym detergentem.Przechowywanie: jeżeli to realne, przechowuj towar w chłodnym i suchym miejscu, najlepiej w pomieszczeniu. Jeśli ma on być przechowywany na zewnątrz, należy go zabezpieczyć wodoszczelnym pokrowcem. Po deszczu albo śniegu usuń nadmiar wody lub śniegu z płaskich powierzchni i osusz je. Zapewnij wystarczającą cyrkulację powietrza, żeby uniknąć uszkodzeń spowodowanych przez wilgoć.

4 ★  Vidaxl 3-cz. zestaw mebli barowych do ogrodu, biały, drewno sosnowe (8720845804817)

Vidaxl 3-cz. zestaw mebli barowych do ogrodu, biały, drewno sosnowe (8720845804817) Najniższa Cena Online

Vidaxl 3-cz. zestaw mebli barowych do ogrodu, biały, drewno sosnowe (8720845804817) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  Vidaxl 3-cz. zestaw mebli barowych do ogrodu, biały, drewno sosnowe (8720845804817)
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  Zaserwuj sobie drinka lub zjedz smaczny posiłek z rodziną i przyjaciółmi przy tym efektownym komplecie drewnianych mebli barowych! Lite drewno sosnowe: meble barowe wyprodukowano z litego drewna sosnowego. Drewno sosnowe to efektowny, naturalny materiał. Znamionuje się prostą strukturą słojów, a sęki nadają mu unikatowy, rustykalny wygląd.konkretny blat: konkretny blat stolika barowego będzie perfekcyjnym miejscem na napoje, przekąski i przedmioty dekoracyjne.Wygoda: oparcie i podnóżek drewnianego hokera oferują komfort siedzenia, pozwalając odpocząć plecom i nogom.dużo zastosowań: za sprawą minimalistycznego designu zestaw mebli barowych można wkomponować w róg ogrodu, taras, balkon lub podwórko. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w prawidłowej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoodpornym pokrowcem.

5 ★  3-cz. zestaw mebli ogrodowych, impregnowane drewno sosnowe marki Vidaxl

3-cz. zestaw mebli ogrodowych, impregnowane drewno sosnowe marki Vidaxl Najniższa Cena Online

3-cz. zestaw mebli ogrodowych, impregnowane drewno sosnowe marki Vidaxl - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  3-cz. zestaw mebli ogrodowych, impregnowane drewno sosnowe marki Vidaxl
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  Drewniany pakiet wypoczynkowy o konstrukcji z desek będzie doskonałym dodatkiem do Twojego ogrodu, patio albo na taras, gdzie pozwoli spędzać przyjemnie czas z rodziną lub przyjaciółmi. Impregnowane drewno sosnowe: drewno to piękny, naturalny materiał. Ma ono prostą strukturę słojów, a sęki nadają mu wyjątkowy, rustykalny wygląd. Impregnacja to proces konserwacji przeprowadzany przy użyciu autoklawów. Obróbka pod ciśnieniem rozszerza oporność na butwienie i czynniki atmosferyczne.mocna i stabilna rama: drewniane ramy powodują,komplet wypoczynkowy jest solidny, jednostajny i adekwatny do codziennego używania na zewnątrz.Komfort siedzenia: oparcia obszerniejszą wygodę siedzenia na pakiecie mebli ogrodowych.kompozycja modułowa: komplet ogrodowy można swobodnie przestawiać. Możesz także zestawić go z innymi modułami mebli, by stworzyć swoją własną aranżację zestawu wypoczynkowego do ogrodu. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w dobrej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoodpornym pokrowcem.

6 ★  5-cz. zestaw kanap ogrodowych z poduszkami, lite drewno sosnowe marki Vidaxl

5-cz. zestaw kanap ogrodowych z poduszkami, lite drewno sosnowe marki Vidaxl Najniższa Cena Online

5-cz. zestaw kanap ogrodowych z poduszkami, lite drewno sosnowe marki Vidaxl - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  5-cz. zestaw kanap ogrodowych z poduszkami, lite drewno sosnowe marki Vidaxl
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  Ten komplet wypoczynkowy będzie fantastycznym dodatkiem na Twoje podwórko, taras albo patio, wytwarzając wygodną i zachęcającą przestrzeń do spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz relaksu na świeżym powietrzu. Lite drewno sosnowe: drewno to błyskotliwy, naturalny materiał. Drewno sosnowe ma prostą strukturę słojów, a sęki nadają mu wyjątkowy, rustykalny wygląd.Wygoda siedzenia: ten mebel ogrodowy z oparciami i grubo wyściełanymi poduszkami proponuje wygodę siedzenia.Listwowa konstrukcja: konstrukcja z listew zapobiega gromadzeniu się wody, dzięki czemu siedzisko pozostanie suche i nie zbutwieje.Modułowa konstrukcja: ten pakiet mebli ogrodowych jest modułowy, co gwarantuje całkowitą swobodę w aranżacji i łatwość przestawiania. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w dobrej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoszczelnym pokrowcem.

7 ★  3-cz. zestaw mebli ogrodowych, woskowy brąz, drewno sosnowe marki Vidaxl

3-cz. zestaw mebli ogrodowych, woskowy brąz, drewno sosnowe marki Vidaxl Najniższa Cena Online

3-cz. zestaw mebli ogrodowych, woskowy brąz, drewno sosnowe marki Vidaxl - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  3-cz. zestaw mebli ogrodowych, woskowy brąz, drewno sosnowe marki Vidaxl
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  komplet drewnianych mebli wypoczynkowych do ogrodu prezentuje się elegancko, a także stanowi nadzwyczajny wybór do wypoczynku i zabawy w ogrodzie lub na tarasie. Lite drewno sosnowe: meble ogrodowe wytworzono z litego drewna sosnowego, które gwarantuje ich wytrzymałość i stabilność. Drewno sosnowe to spektakularny, naturalny materiał. Ma ono prostą strukturę słojów, a sęki nadają mu wyjątkowy, rustykalny wygląd.Komfort siedzenia: zawierający podłokietniki i oparcie zestaw mebli ogrodowych zapewni Ci wyjątkową wygodę.Listwowa kompozycja: konstrukcja z listew uniemożliwia gromadzeniu się wody, co pozwala utrzymać meble w stanie suchym, a także zapobiega ich butwieniu.sporo zastosowań: siedzisko ogrodowe nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania na ganku, tarasie, w ogrodzie lub na podwórku. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w korzystnej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoszczelnym pokrowcem.

8 ★  Vidaxl 4-cz. zestaw mebli ogrodowych, lite drewno jodłowe (8721012233348)

Vidaxl 4-cz. zestaw mebli ogrodowych, lite drewno jodłowe (8721012233348) Najniższa Cena Online

Vidaxl 4-cz. zestaw mebli ogrodowych, lite drewno jodłowe (8721012233348) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  Vidaxl 4-cz. zestaw mebli ogrodowych, lite drewno jodłowe (8721012233348)
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  Ciesz się czasem wolnym, korzystając z tego drewnianego zestawu wypoczynkowego do ogrodu w stylu Adirondack. Lite drewno jodłowe: lite drewno jodłowe to piękny i trwały materiał, który zachowuje integralność nawet pod wpływem wilgoci. Nie wysycha ani nie wypacza się, co czyni go niezawodnym wyborem.Komfort siedzenia: krzesło ogrodowe ma praktyczne siedzisko i skośne oparcie, gwarantując adekwatną wygodę siedzenia. Dodatkowo podłokietniki w zarysie koła wygodne miejsce do oparcia ramion.poręczny stolik: stolik kawowy jest genialnym miejscem na posiłki, napoje i przedmioty ozdobne. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w prawidłowej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoszczelnym pokrowcem.

9 ★  Vidaxl 7-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe

Vidaxl 7-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe Najniższa Cena Online

Vidaxl 7-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  Vidaxl 7-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  Ten zestaw wypoczynkowy będzie fantastycznym dodatkiem na Twoje podwórko, taras albo patio, stwarzając wygodną i nakłaniającą przestrzeń do spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz relaksu na świeżym powietrzu. Potężny i trwały materiał: lite drewno sosnowe jest znane ze swej wytrzymałości i trwałości. Jego proste usłojenie i standardowe sęki dodają mu rustykalnego uroku.Dobra wentylacja i uniemożliwianie gromadzeniu się wody: budowa z desek zapewnia stosowny przepływ powietrza sprawnie zapobiega gromadzeniu się wody, zapewniając suche i komfortowe miejsce do siedzenia.Modułowa kompozycja: ten pakiet mebli ogrodowych jest modułowy, co zagwarantuje całkowitą swobodę w aranżacji i łatwość przestawiania. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w dobrej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoszczelnym pokrowcem.

10 ★  vidaXL 8-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8721102901263)

vidaXL 8-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8721102901263) Najniższa Cena Online

vidaXL 8-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8721102901263) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  vidaXL 8-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8721102901263)
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  Ten pakiet wypoczynkowy będzie fantastycznym dodatkiem na Twoje podwórko, taras albo patio, wytwarzając wygodną i nakłaniającą przestrzeń do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, a także relaksu na świeżym powietrzu. Solidny i trwały materiał: lite drewno sosnowe jest znane ze swej wytrzymałości i trwałości. Jego proste usłojenie i charakterystyczne sęki dodają mu rustykalnego uroku.Dobra wentylacja i zapobieganie gromadzeniu się wody: konstrukcja z desek zapewnia słuszny przepływ powietrza sprawnie uniemożliwia gromadzeniu się wody, zapewniając suche i wygodne miejsce do siedzenia.Modułowa konstrukcja: ten zestaw mebli ogrodowych jest modułowy, co gwarantuje całkowitą swobodę w aranżacji i łatwość przestawiania. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w dobrej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoszczelnym pokrowcem.[TOP6] Bardzo tanie zestawy drewnianych mebli ogrodowych vidaXL [Ranking lipiec 2024]

Zobacz, jakie meble ogrodowe drewniane vidaXL są aktualnie najtańsze, często występujące również w promocjach oraz na wyprzedażach. Przygotowany ranking z budżetowymi ogrodowymi meblami drewnianymi vidaXL jest aktualny na lipiec 2024.

1 ★  Vidaxl 3-cz. zestaw mebli bistro dla dzieci, drewno eukaliptusowe (8718475735700)

Vidaxl 3-cz. zestaw mebli bistro dla dzieci, drewno eukaliptusowe (8718475735700) Najniższa Cena Online

Vidaxl 3-cz. zestaw mebli bistro dla dzieci, drewno eukaliptusowe (8718475735700) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  Vidaxl 3-cz. zestaw mebli bistro dla dzieci, drewno eukaliptusowe (8718475735700)
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:

  wysmakowany i wykwintny drewniany komplet bistro dla dzieci będzie znakomitym wyborem, żeby maluchy mogły zjeść posiłek na tarasie lub w ogrodzie.

  Składany zestaw mebli został tworzony z litego drewna eukaliptusowego, które gwarantuje mu solidność i niepodatność na niekorzystne warunki pogodowe. Wykończona olejem powierzchnia jest nietrudna w czyszczeniu, wystarczy wilgotna ściereczka. Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie i transport zestawu.

  W skład przesyłki wchodzi 1 stolik i 2 krzesła.

  Uwaga: należy zwrócić uwagę na minimalne wymiary tego mebla. Jest dedykowany dla dzieci, a nie dla osób dorosłych.

  • Materiał: lite drewno eukaliptusowe, wykończone olejem
  • wymiary stolika: 40 x 40 x 45 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiary krzesła: 32 x 38 x 57,5 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Głębokość siedziska: 25 cm
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 29,5 cm
  • artykuł niepodatny na czynniki atmosferyczne
  • Możliwość składania ułatwia przechowywanie i transport
  • Maksymalne obciążenie (na każde siedzisko): 110 kg
  • wysyłka obejmuje: 1 stolik i 2 krzesła

2 ★  Vidaxl 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe

Vidaxl 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe Najniższa Cena Online

Vidaxl 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  Vidaxl 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  zestaw drewnianych mebli wypoczynkowych do ogrodu przedstawia się elegancko oraz stanowi nadzwyczajny dobór do wypoczynku i zabawy w ogrodzie lub na tarasie. Lite drewno sosnowe: meble ogrodowe stworzono z litego drewna sosnowego, które gwarantuje ich wytrzymałość i stabilność. Drewno sosnowe to spektakularny, naturalny materiał. Ma ono prostą strukturę słojów, a sęki nadają mu unikatowy, rustykalny wygląd.Komfort siedzenia: komplet mebli ogrodowych z oparciami zapewni Ci nieszablonową wygodę.Listwowa budowa: budowa z listew uniemożliwia gromadzeniu się wody, co pozwala utrzymać meble w stanie suchym, a także zapobiega ich butwieniu.sporo zastosowań: siedzisko ogrodowe genialnie sprawdzi się na ganku, tarasie, w ogrodzie lub na podwórku. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w dobrej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoszczelnym pokrowcem.

3 ★  3-cz. zestaw mebli ogrodowych, lite drewno daglezjowe marki Vidaxl

3-cz. zestaw mebli ogrodowych, lite drewno daglezjowe marki Vidaxl Najniższa Cena Online

3-cz. zestaw mebli ogrodowych, lite drewno daglezjowe marki Vidaxl - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  3-cz. zestaw mebli ogrodowych, lite drewno daglezjowe marki Vidaxl
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  pakiet drewnianych mebli wypoczynkowych do ogrodu ukazuje się elegancko i stanowi nadzwyczajny dobór do wypoczynku i zabawy w ogrodzie albo na tarasie. Lite drewno daglezjowe: meble ogrodowe tworzono z litego drewna daglezjowego, co gwarantuje ich wytrzymałość i stabilność. Drewno daglezjowe to nad wyraz wytrzymały materiał, który dobrze sprawdza się na zewnątrz. Drewno to charakteryzuje się wytrzymałością i nie wymaga zbyt dużo pielęgnacji, choćby jeśli jest wystawione na działanie czynników pogodowych.Listwowa kompozycja: konstrukcja z listew uniemożliwia gromadzeniu się wody, co pozwala utrzymać meble w stanie suchym oraz uniemożliwia ich butwieniu.niemało zastosowań: siedzisko ogrodowe świetnie sprawdzi się na ganku, tarasie, w ogrodzie lub na podwórku. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w dobrej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoszczelnym pokrowcem.

4 ★  Vidaxl 3-cz. zestaw mebli ogrodowych, impregnowane drewno sosnowe

Vidaxl 3-cz. zestaw mebli ogrodowych, impregnowane drewno sosnowe Najniższa Cena Online

Vidaxl 3-cz. zestaw mebli ogrodowych, impregnowane drewno sosnowe - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  Vidaxl 3-cz. zestaw mebli ogrodowych, impregnowane drewno sosnowe
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  zestaw drewnianych mebli wypoczynkowych do ogrodu pokazuje się elegancko, a także stanowi rewelacyjny dobór do wypoczynku i zabawy w ogrodzie lub na tarasie. Impregnowane drewno: leżak tworzono z litego drewna sosnowego. Drewno sosnowe to atrakcyjny, naturalny materiał. Ma ono prostą strukturę słojów, a sęki nadają mu wyjątkowy, rustykalny charakter. Impregnacja to cykl konserwacji przeprowadzany przy użyciu autoklawów. Obróbka pod ciśnieniem rozszerza niepodatność na butwienie i wodę.Komfort siedzenia: komplet mebli ogrodowych z oparciami zapewni Ci unikatową wygodę.Listwowa kompozycja: kompozycja z listew uniemożliwia gromadzeniu się wody, co pozwala utrzymać meble w stanie suchym, a także uniemożliwia ich butwieniu.dużo zastosowań: siedzisko ogrodowe wspaniale stanie na wysokości zadania na ganku, tarasie, w ogrodzie albo na podwórku. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w prawidłowej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoszczelnym pokrowcem.

5 ★  vidaXL 3-częściowy, składany zestaw bistro, lite drewno akacjowe (8720845693121)

vidaXL 3-częściowy, składany zestaw bistro, lite drewno akacjowe (8720845693121) Najniższa Cena Online

vidaXL 3-częściowy, składany zestaw bistro, lite drewno akacjowe (8720845693121) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  vidaXL 3-częściowy, składany zestaw bistro, lite drewno akacjowe (8720845693121)
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:

  Ten składany pakiet mebli bistro, wyprodukowany z litego drewna akacjowego, stanowi wyśmienity wybór do spożywania posiłków i relaksu w ogrodzie.

  • Trwały materiał: lite drewno to efektowny, naturalny materiał. Drewno akacjowe to tropikalne, twarde drewno które jest zwarte, mocne i trwałe
  • ergonomiczny design: stolik i krzesła można z łatwością złożyć, gdy nie są wykorzystywane, co usprawnia ich przechowywanie i transport.
  • zrównoważona rama: drewniane ramy zapewniają stabilność i trwałość kompletu.

  Warto wiedzieć:

  • Aby maksymalnie ułatwić montaż, każdy towar jest dostarczany z instrukcją obsługi.

  Uwaga:

  • Aby utrzymać meble ogrodowe w prawidłowej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoodpornym pokrowcem.
  • Krzesło:
  • Materiał: lite drewno akacjowe, wykończone olejem
  • rozmiary: 40 x 53 x 80 cm (szer. X gł. X wys.)
  • wymiary siedziska: 36 x 33 cm (szer. X gł.)
  • Wysokość siedziska nad ziemią: 44 cm
  • Stolik:
  • Materiał: lite drewno akacjowe, dopracowane olejem
  • wymiary: 60 x 60 x 73 cm (szer. X gł. X wys.)
  • Zawartość przesyłki:
  • 1 x składany stół
  • 2 x składane krzesło

6 ★  vidaXL 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8721012457478)

vidaXL 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8721012457478) Najniższa Cena Online

vidaXL 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8721012457478) - charakterystyka produktu

O produkcie - rozwiń / zwiń
 • Producent zestawu:  vidaXL
 • Pełna nazwa zestawu:  vidaXL 3-cz. zestaw wypoczynkowy do ogrodu, lite drewno sosnowe (8721012457478)
 • Segment ogrodowy: Zestawy mebli do ogrodu
 • Ilość ofert:  1
 • Pełny opis zestawu mebli:
  zestaw drewnianych mebli wypoczynkowych do ogrodu pokazuje się elegancko i stanowi doskonały dobór do wypoczynku i zabawy w ogrodzie albo na tarasie. Lite drewno sosnowe: meble ogrodowe stworzono z litego drewna sosnowego, które gwarantuje ich solidność i stabilność. Drewno sosnowe to ładny, naturalny materiał. Ma ono prostą strukturę słojów, a sęki nadają mu unikatowy, rustykalny wygląd.Komfort siedzenia: zawierający podłokietniki i oparcie komplet mebli ogrodowych zapewni Ci unikatową wygodę.Listwowa konstrukcja: kompozycja z listew zapobiega gromadzeniu się wody, co pozwala utrzymać meble w stanie suchym, a także zapobiega ich butwieniu.dużo zastosowań: siedzisko ogrodowe wspaniale spełni oczekiwania na ganku, tarasie, w ogrodzie lub na podwórku. Warto wiedzieć:Aby utrzymać meble ogrodowe w prawidłowej kondycji, zalecamy zabezpieczenie ich wodoszczelnym pokrowcem.Podsumowanie, czyli jakie meble ogrodowe drewniane vidaXL najlepsze?

Aktualizacja pozycji – Ranking Lipiec 2024.


[TOP 3] Najchętniej kupowane zestawy drewnianych mebli ogrodowych vidaXL


[TOP 3] Najtańsze zestawy drewnianych mebli ogrodowych vidaXLDobre drewniane zestawy ogrodowe [Zestawienie lipiec 2024]

Nadal bez ogrodowego zestawu? Powyższe zestawienia nie sprostały oczekiwaniom? Polecamy zatem alternatywny ranking dobrych ogrodowych mebli drewnianych.


Polecamy również nasz poradnik: Jakie meble ogrodowe kupić? Poradnik i Ranking TOP12 zestawów mebli do ogrodu!


Krótkie FAQ o zestawach mebli drewnianych do ogrodu vidaXL

1# Gdzie szukać opinii na temat ogrodowych zestawów drewnianych vidaXL?

Znajdujące się w rankingach propozycje z ogrodowymi meblami drewnianymi vidaXL odświeżamy każdego dnia, wraz ze specyfikacją techniczną oraz opiniami Userów.

2# Jakie meble ogrodowe drewniane vidaXL są najlepsze? Które wybrać?

Poszukując dobrych ogrodowych zestawów drewnianych vidaXL warto zapoznać się z powyższymi zestawieniami, tworzonymi na bazie zainteresowań, opinii oraz doświadczeń kupujących.

3# Które zestawy drewnianych mebli ogrodowych vidaXL są najchętniej polecane?

Powyższe zestawienia z ogrodowymi meblami drewnianymi vidaXL zostały przygotowane w oparciu o dane ze sklepów online, na podstawie zainteresowań Użytkowników. Najlepsze w rankingach ogrodowych zestawów drewnianych vidaXL to produkty chętnie polecane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Glebogryzarka w sklepie online Ryobitools.eu [Ranking]. Jaka najlepsza? [TOP 10]

sob. gru 16 , 2023
Prezentujemy nasze aktualizowane każdego dnia zestawienia z glebogryzarkami w sklepie […]

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.