Jakie meble powinny znaleźć się w ogrodzie w tym sezonie?

Ogród powinien być miejscem do relaksu, odpoczynku i spotkań z rodziną lub znajomymi. Urządzając swój przydomowy ogród, dobrze postawić na praktyczne meble, które sprawdzą się idealnie na różne okazje. Sprawdzą się więc stoły rozkładane, wygodne krzesła i fotele, a także huśtawki.


Stół rozkładany – doskonały na rodzinne obiady i imprezy

W tym sezonie na pewno sporą popularnością będą cieszyły się spotkania i imprezy. W końcu ostatnie dwa lata upłynęły pod znakiem znacznie zmniejszonych kontaktów towarzyskich. Właśnie dlatego warto postawić na świetny mebel, który sprawdzi się w różnych sytuacjach. Stół rozkładany to jeden z najbardziej praktycznych i funkcjonalnych mebli. Z jednej strony nie zajmuje on dużo miejsca, a z drugiej można z łatwością go rozłożyć i zwiększyć jego powierzchnię. Właśnie dlatego na co dzień stół może stać złożony, natomiast jego układ warto zmienić na większe okazje takie jak rodzinne obiady, grilla ze znajomymi, a także imprezy towarzyskie. Do najważniejszych zalet takiego stołu można zakwalifikować następujące cechy:

  • uniwersalny – pasuje na taras, czy też zadaszoną część ogrodu;
  • zajmuje stosunkowo niewiele miejsca;
  • mebel ponadczasowy, a jednocześnie nowoczesny;
  • bardzo praktyczny.

Najlepiej zdecydować się na stół rozkładany, wyprodukowany z drewna naturalnego. W ten sposób można mieć pewność, że mebel będzie cechował się wysoką jakością, a dodatkowo będzie trwały. Sklep internetowy Cloveris ma w swojej ofercie ekskluzywne meble ogrodowe, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym klientom. Stoły wykonane są z drewna, technorattanu, aluminium oraz szkła, dzięki czemu można mieć pewność, że będą służyły przez wiele lat. Całą ofertę stołów rozkładanych można znaleźć na stronie: https://cloveris.pl/stoly-rozkladane-na-taras.


Fotele i krzesła – wygodne i komfortowe

Kolejną ważną kategorią mebli ogrodowych, które na pewno przydadzą się w tym sezonie (a także w wielu kolejnych) są fotele i krzesła. Oczywiście do stołu najlepiej sprawdzą się zwykłe krzesła drewniane, na przykład z poduszkami. Z kolei do spędzania czasu w ogrodzie samotnie, we dwójkę lub z najbliższą rodziną, idealne będą komfortowe fotele. To właśnie w nich można się wygodnie rozłożyć, a także trzymać w dłoni książkę lub tablet.


Huśtawka ogrodowa – nie tylko dla dzieci

Kolejnym świetnym pomysłem do ogrodu jest huśtawka. Oczywiście nie chodzi tylko o taką dla dzieci, ale także dla dorosłych. Huśtawka ogrodowa powinna zapewnić komfort oraz wygodę, ale także i bezpieczeństwo. W sklepach można znaleźć huśtawki dla jednej, dwóch, trzech lub czterech osób. Na takim meblu można usiąść po pracy lub wieczorem i spędzić spokojnie i przyjemnie czas. Huśtawka ogrodowa może pełnić również funkcję pewnego rodzaju atrakcji, która na pewno spodoba się gościom, i to w różnym wieku. Dla dzieci jednak zwykle lepiej kupić tradycyjne huśtawki, bezpieczne i przeznaczone właśnie dla maluchów. Z kolei większą huśtawkę ogrodową lepiej zostawić dla dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jakie korzyści płyną z fotowoltaiki dla przedsiębiorców? Poznaj główne zalety!

czw. lip 28 , 2022
Fotowoltaika stanowi realną szansę na zwiększenie oszczędności na rachunkach za […]
Kalkulator fotowoltaiczny

Inne poradniki i rankingi sprzętu oraz mebli ogrodowych

CodoOgrodu.net 2023

Serwis poświęcony tematyce ogrodowej. Charakterystyka przydatnych narzędzi oraz akcesoriów, a także rankingi produktów.